DARIS - MREKULLI

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
𝗗𝗔𝗥𝗜𝗦 - 𝗠𝗥𝗘𝗞𝗨𝗟𝗟𝗜
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗜𝗞𝗥𝗜𝗦𝗧𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMAIKRISTI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/DarisMrekulli
____________________________
🎵 Produced by: 𝗛𝗗 𝗦𝗧𝗨𝗗𝗜𝗢
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗨𝗟𝗧𝗥𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗗𝗔𝗥𝗜𝗦
🎥 Video by: 𝗗𝗔𝗥𝗜𝗦
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗗𝗔𝗥𝗜𝗦 :
Instagram ► maikristi
🎵 Connect with 𝗨𝗟𝗧𝗥𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦 :
Instagram ► ultrabeats_...
🎵 Connect with 𝗛𝗗 𝗦𝗧𝗨𝗗𝗜𝗢 :
Instagram ► hdstudioo
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2XVbb2J
► spoti.fi/2S0JJwF
____________________________
℗ & © MAIKRISTI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente: 138

 • MAIKRISTI
  MAIKRISTI

  ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗜𝗞𝗥𝗜𝗦𝗧𝗜's Official channel? 👇🏼

 • Qendresa Gashi
  Qendresa Gashi

  Kjo keng percjell dashuri te paster pa interes qe rrall ndodh po jan te mrekullueshme.

 • evisa kocaj
  evisa kocaj

  Thjesht ilac per shpirtin besoj se cdo kush e gjen veten ne kenget e Daris..

 • Ultra Beats
  Ultra Beats

  Suksese 🙏

 • flutura limaj
  flutura limaj

  Mezi presim kenget e tua PERLA 🥰

 • The Real Deal
  The Real Deal

  Daris hit again si n kohet , kjo kong me kujton dashtin qe kurr se pata 😄

 • g4shi18
  g4shi18

  Masterpiece ❤

 • Christophe STATOVCI
  Christophe STATOVCI

  Nga ky tekst mund te perfitojn kengtaret e mbar planetit tok. Prefekt bravo

 • iam Vini
  iam Vini

  Kengetari me i talentuar🔥, por nuk vlerosohet.☹

 • Ardian Limoni
  Ardian Limoni

  Super kenge suksese Daris 🔥🔥

 • Martin Pronto Intervento
  Martin Pronto Intervento

  Ndonjehere mrekulit ndodhin nje here ne jete dhe atehere kur nuk i pret...

 • Nicky Nickol
  Nicky Nickol

  Unik si gjithmone me keto kenget ❤

 • Altin ndreca
  Altin ndreca

  Thanks for this Masterpiece 🤏😎

 • J. N
  J. N

  Kur e degjoj kete kengen mendja me shkon tek personi qe nuk kalon as minuti pa e dasht fort dhe i them faleminderit qe je ne jeten time

 • Mali Gjuraj
  Mali Gjuraj

  Kanga ma e bukur per dashuri 🥂

 • ⚡lyrix⚡
  ⚡lyrix⚡9 orë më parë

  Dariss kjoo kangg eshttt shummm eee bukurrrrr 💘💘❤❤💗💗✨✨💕💕🍯🍯

 • X-Person
  X-Person

  Meriton me shum perkrahje por tani popullata ndegjon keng te pista..😜 sa shum me pelcen kenga 🤞🥰

 • Kristiana Gjoka
  Kristiana Gjoka

  Super tekst muzik . Co gja perfekte 🥰

 • ne t'semes
  ne t'semes

  Kqyrma zemren...ti kam shkru inicialet❤

 • Indrit Bedelli
  Indrit Bedelli

  Super kong, super tekst. Respekte nga Berlini-Tirona ✌🏻