Vetem 13 vjec e kendon neper dasma, djaloshi mahnit me zerin e tij | ABC News Albania

'ABC E MENGJESIT' është emisioni që shoqëron fillimin e ditës suaj që prej qershorit të 2020. Ky emision transmetohet drejtpërdrejt nga e hëna në të premte, nga ora 07.00 - 11.00.
'Abc e mëngjesit' vjen në ekranin tuaj nën drejtimin gazetarit të njohur Enkel Demi dhe moderatorëve Sibora Bitri e Alban Musa. Aktualiteti i ditës, intervista, debate, lajmet më të fundit, shtypi i ditës, histori personale, reportazhe, informacione të dobishme, receta gatimi dhe shumë argëtim vijnë cdo ditë, nga e hëna në të premte, në “Abc e mëngjesit”, në rreth 240 minuta transmetim të drejtpërdrejt çdo ditë.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente: 87

 • Mubeen Atif
  Mubeen Atif17 orë më parë

  T e lumt djalosh

 • alessia Fityfity
  alessia Fityfity3 ditë më parë

  Ja ka dhene i madhi zot peshqesh Zemra vogel❤

 • Migena Sheshi
  Migena Sheshi5 ditë më parë

  Sa i bukur o Zot rrite!❤❤😍😍 Suksese🌟🌟

 • IS-KO
  IS-KO6 ditë më parë

  Bravoo 👍🙋‍♂️🙋‍♀️

 • Brahim Morina
  Brahim Morina10 ditë më parë

  Rrnofsh more bukurosh klm

 • Ahmet Berisha
  Ahmet Berisha11 ditë më parë

  po qa jan tana kto pytje pse po e mundoni djalin ju si gazetar jeni shum te pa kulturun si nuk eleni djalin te flas

 • F-kod Construction Shpk
  F-kod Construction Shpk15 ditë më parë

  Suksese i deshiroj ketij cunit, por realisht talent nuk ka, as ze aspak. Nese doni te degjoni ze, atehere futuni tek shtetet tjera ballkanike dhe e shihni cfare talentesh te moshes se tij ka dhe lindin. Une si 7 vjecar kam performuar live me instrumente, ne moshen 9 vjecare kengen e pare e kam kenduar. Por te moshes sime ka pasur qe kane pasur ze dhe talent 100 here me te mire se ky cuni. Ky mund te jete komercial dhe te arrije sukses, por kengetar me talent dhe ze kurre. Me vjen keq si e them nje gje te tille.

 • Sele Nic
  Sele Nic20 ditë më parë

  SUKSESE O DJAL DHUNTIN TA JEP ZOTI

 • Arben Une
  Arben Une20 ditë më parë

  ArbenZela bravo patriot Zoti të rujt suksese në jetë

 • dashamir celiku
  dashamir celiku21 ditë më parë

  neper dasma eshte shfrytezim kalamajsh. eshte i vogel nuk i eshte pjek zoni

 • Helloou Bitch
  Helloou Bitch24 ditë më parë

  shum bukur djali ❤

 • Alketa Keta
  Alketa Keta24 ditë më parë

  ca i genjeni femijen ska lidhje fare me kengen po hiç fare

 • Flamur Bajrami
  Flamur Bajrami25 ditë më parë

  Ju lumtë suksese për këngët !

 • KKK
  KKK27 ditë më parë

  Ska lidhe ky kendoka sikur pjerdh une me shtrengata

 • Lumturi Kuqi
  Lumturi Kuqi27 ditë më parë

  Ju uroj suksese te metejshme ne talentin tuaj , jeni I mbrekullueshem .

 • Tirane 2001
  Tirane 200129 ditë më parë

  Skandal.Shkaterrim i brezit te ri 😪🙅

 • Hajdin loshaj
  Hajdin loshaj29 ditë më parë

  Gazetaret promovuan veten

 • Elton Biba
  Elton BibaMuaj më parë

  Keto gazetaret vetem mu tall me nje femije,nuk e shohin veten.

 • Valbona Zorzutti
  Valbona ZorzuttiMuaj më parë

  Po ne shkoll mor zot. Ghynah per ate djslin ska turp prinderit

 • D V
  D VMuaj më parë

  tek 5

 • Zef Daka
  Zef DakaMuaj më parë

  Renis ashte nje djale simpatik e i uroj jete te gjate e gjithe te mirat ne jete . Me vjen keq e sdua t'ia lendoj ndjenjat as Renisit e as njerezve te tij por duke thane te verteten, e ndihmon ate. Njerezit qe kane vesh muzike munden me e vleresu e jo ata qe nuk din cka ashte muzika e s'kane vesh per te.Nje kangetar ose kangetare njihet tuj kendu "Live,, e jo ne kange te incizume, se sot ka studio cilesore qe vec me i thane fjalet e kanges, t'a zbukurojne kangen me efekte e t'i mbulojne difektet e zanit e t'a qesin kangen e bukur. Ky ashte nje fakt qe u ndodhe edhe kangetareve qe mbahen si ma te miret, por me fakt nuk jane. E vetmja kangetare ne Shqipni qe ka afersisht te njejten cilesi tuj kendu "Live,, ashte Fatmira Brecani. Ti vazhdo sipas deshires tande por si nje njeri i afert i familjes tande ta them, nuk ke za as talent per kangetar e mos ndigjo njerezit qe nuk dine cka ashte muzika, tuj ta ba qefin ne komente e ne studiot e televizioneve . Cdo muzikant i vertete do te thonte te njejtat fjale qe une te thashe. Te uroj shendet e gjithe te mirat ty edhe familjes tande ! Vazhdo shkollen e muziken pas saj ! Respekte !

 • F-kod Construction Shpk

  F-kod Construction Shpk

  15 ditë më parë

  Te lumte nje koment me shume vlere dhe i sakte. Nese ia don te miren cunit atehere se pari shkolla, larg arrogances dhe sjelljes se rruges dhe nese mendon se ke talent atehere mund ta vazhdosh. Por djali eshte i embel, simpatik, por as nuk ka ze e as talent. Jam qe 40 vite qe merrem me folklor dhe kane kaluar me qindra femije e adoleshent kah dora ime dhe grupit tone.

 • Albania🇦🇱
  Albania🇦🇱Muaj më parë

  Gjynah si e kan marr en qaf ket djal Mor zot se sasht per ket pun , ajo familje a ka vesh a e nigjojn se ky fmij sasht aspak per ket zanat a ska sa as ska intonim Asigja Mor zot

 • Ilir Palushi
  Ilir PalushiMuaj më parë

  KATASTROF........ SPASKA LIDHJE ..... ME MUZIK.... VEQ RRAFSH JAN KA JA BOJ

 • Its_Basti _17
  Its_Basti _17Muaj më parë

  Katastrofe

 • Boni Dottore
  Boni DottoreMuaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video

 • Batjar Demaj
  Batjar DemajMuaj më parë

  Shumë keq për gazetarët që me sa shikoj kërkojnë që ta vënë në lojë . Në këtë emision më tepër shikojem gazetarët se si po tregojnë se ku është niveli i gazetarëve tanë.

 • Vita Berdufi
  Vita BerdufiMuaj më parë

  Bravo zemra vogel 🔥🔥🎤🎤

 • Madi Dari
  Madi DariMuaj më parë

  Ja hoqen trunin, si ne prokorori.

 • Edmond Gjana
  Edmond GjanaMuaj më parë

  I ka gjak mamit

 • Zenepe Merko
  Zenepe MerkoMuaj më parë

  Shume bukur Renis shkelqeni zemwr

 • Meti Mulla
  Meti MullaMuaj më parë

  Po mos i fol me ironi atij femije o legen o enkel çami palaço ai djale eshte engjell i zotit

 • Gjon Stan
  Gjon StanMuaj më parë

  Ky femij mund te jeté i mrekullueshem per naj tjeter talent, veç kangetar nuk mund te jeté ??

 • Blerina.Bulliqi
  Blerina.BulliqiMuaj më parë

  Aiiiii ka fmij 10 vjet hafiz e din Kuranin permendsh. Nuk o fare çudi . Por sidoqe te jete djalit i lumte

 • anisa ahmetaj
  anisa ahmetajMuaj më parë

  O shpirt I Vogel marshalla cfar zeri dhe teper i zgjuar te ruajt zoti

 • Peter Fato
  Peter FatoMuaj më parë

  Sa e kishin mar kto dyjat ne goj🍌🍌🍌🍌

 • Boss Boss
  Boss BossMuaj më parë

  Keke shvar katastrophale spaske lidhje bre djal hahahaha🤣🤣

 • Paola Mrtiri
  Paola MrtiriMuaj më parë

  Ze briland zemre vogl brsvo

 • Paola Mrtiri
  Paola MrtiriMuaj më parë

  Renis suksese te metejshme🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👏👏🔥👏🔥

 • Ideas With Paper
  Ideas With PaperMuaj më parë

  😂😂 Shume bukur

 • Silvana Malaj
  Silvana MalajMuaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

 • Azbije z
  Azbije zMuaj më parë

  Sa emir kjo Moderators si loqk

 • fa time

  fa time

  Muaj më parë

  urime

 • Lumturije Kasa Balla
  Lumturije Kasa BallaMuaj më parë

  Sa zgjuar te rujt zoti madh sukse

 • Lendita Kryeziu
  Lendita KryeziuMuaj më parë

  Shum i mir djali sukses Zemer 👍❤️👍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻ja kini trullu kryt djalit sa pytje

 • ALMA HJARO
  ALMA HJAROMuaj më parë

  Falleminderit me solle vloren ne itali ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ALMA HJARO
  ALMA HJAROMuaj më parë

  Complimenti ❣️❣️❣️❣️

 • Liri Shkurtaj

  Liri Shkurtaj

  Muaj më parë

  Bravo vogëlush!Suksese më tej!❤️🌟

 • DraGonaKYS
  DraGonaKYSMuaj më parë

  Po ti qenke I mrekullueshem paske nje ze fantastik bravo te ruajte zoti

 • DraGonaKYS
  DraGonaKYSMuaj më parë

  O te henksha zemren Mir ja punove asaj gazetares bravo king qenke gjigand fare

 • Debian
  DebianMuaj më parë

  U skuq ne ftyre duke kendu live duke stonu ca kengetari ky mer amon stonim krejt as ze nuk ka kengetar tallavaje qe rregullojn zerin me kompjuter kur bejn vidioklipe

 • Kel Basha
  Kel BashaMuaj më parë

  Allahu te rujt🤲❤

 • IS-KO

  IS-KO

  6 ditë më parë

  Zoti e rujt Sukseseeeee Bravoooo 🙋‍♂️🙋‍♀️

 • Donika Ndoj
  Donika NdojMuaj më parë

  Brava zoti tebekoft bukurosh suksese

 • R s
  R sMuaj më parë

  Sa gjynaf..kendon po nuk di me fol femija e tmerrshme ka shku ma I here ne shkolle ky?

 • Gerta Beluli

  Gerta Beluli

  Muaj më parë

  Shikoni femijet tuaj zonje mos xhelozo per ket se ky i ben te gjitha shkolle kurse muzike madje dhe shkon neper dasma eshte i vecante .Zoti e rujt zerin ja ka dhen zoti sja ndal dot njeri ok.👊🤮

 • Dodxhi La
  Dodxhi LaMuaj më parë

  😍😍😍😍

 • The Human
  The HumanMuaj më parë

  Mashallah zoti te rujte renis ooo yll 🌟

 • Aleksander Boci
  Aleksander BociMuaj më parë

  Bravo te rujt zoti gjigand

 • Lavdie
  LavdieMuaj më parë

  shum bukur Renis

 • Rinesa Krasniqi
  Rinesa KrasniqiMuaj më parë

  Djal i bukur eshte,por zë te kendoj nuk ka.

 • Gerta Beluli

  Gerta Beluli

  Muaj më parë

  Ai i ka bere para 2 a 3 vitesh kete konkurs ne Top Talent madje ishte finalist kshu qe ska nevoj te marre pjese sa her behen te tilla emisione dhe un normal jam mesuese muzike po si sju vjen marre ju qe xhelozoni sbesoj se je 🇦🇱 dhe ne te Kosoves e duam kete djale madje e kemi ftuar ne dasma e ne koncerte .👊🤮

 • Donika Tushaj
  Donika TushajMuaj më parë

  Ta ha zemren Renis shume mire ja punove gazetares

 • Donika Tushaj
  Donika TushajMuaj më parë

  Renis o 🌟 drite zoti te rujt e ti plotesofte te gjitha endrrat ❤️ lum familja qe kan nje djale si ti

 • Sabile Hashani
  Sabile HashaniMuaj më parë

  Trujt zoti bukurosh 💥👍

 • Drande Mani
  Drande ManiMuaj më parë

  Ca zani te rujte Zoti Renise Denise si te thirrin un po te thirri Yll 💥💥💥🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🎉🎉🎉

 • Drande Mani
  Drande ManiMuaj më parë

  Ca imili eshte Denisi te knofte zemra Artiste ska si muzikn popullore eshte ma e mire thuje me krenari

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian AlbanesiMuaj më parë

  Ishalla na bashkon flamuri🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  Bravo. Suksese.

 • Ada LEKA
  Ada LEKAMuaj më parë

  O Sibora je si lule e bukur i jep shum alegri emisionit te mengjesit aty dhe me Enkelin keni shum.kimi 🎋

 • Bashkim Fari

  Bashkim Fari

  Muaj më parë

  T

 • Violeta Sevo
  Violeta SevoMuaj më parë

  Sa i mire si shpirt bravo

 • Deni Rindi
  Deni RindiMuaj më parë

  Pse e beni tragjike ju gazetaer ku e ka mahnin ky me mir meru me na nje sport tieter te kam pa dhe er tiera ndro profesion mos umb kot ko dhe shum pordhac femi qe tani

 • Valentina Nikolli
  Valentina NikolliMuaj më parë

  👏

 • Besjana Sulaj
  Besjana SulajMuaj më parë

  Biri vogel mashallla sa i mire😘❤️

 • MM Di
  MM DiMuaj më parë

  Shum pordhac si kalama ben dhe sillet sikur me qen i madh kjo si shkon .por per te kenduar kendon po me mire te kendoje me zerin e vet jo ta trash me zor si i rriturw

 • Albania🇦🇱

  Albania🇦🇱

  Muaj më parë

  Ket se merr kush as en kafe e jo ma en dasem I jati ja theu qafen kot me ket zanat

 • Gerta Beluli

  Gerta Beluli

  Muaj më parë

  @Leo Leo qente si puna jote le te lehin se ket pun kan 🤮

 • Leo Leo

  Leo Leo

  Muaj më parë

  As mu sme pelqen pordhac me duket shum madje ca dasmat etije omg

 • Alfred Cuka
  Alfred CukaMuaj më parë

  Te bekoft zoti

 • A S
  A SMuaj më parë

  Popo molla Pa pjek nuk hahet Edhe ky i paska hup zani tu knu gjynah bre

 • Gerta Beluli
  Gerta BeluliMuaj më parë

  O sa bukur Renis shkelqen .Te prsh nga Zvicra dhe ne te Kosoves te duam mos harro😘♥️🙏

 • Ledina Sabli

  Ledina Sabli

  19 ditë më parë

  ⁰⁰

 • Mimoza Mucaj
  Mimoza MucajMuaj më parë

  Renis vdeksha une per ty sa bukur ja ke kthyer pergjigjet Sukses zemra ime ti

 • Gili Gilli
  Gili GilliMuaj më parë

  Te uroj suksese bukurosh zemer 🥰

 • ENKE Kitchen
  ENKE KitchenMuaj më parë

  Pershendetje, nese keni deshire kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme

 • ed_ ghost1067
  ed_ ghost1067Muaj më parë

  Qita gazetar hiq som pelqejn shum palidhje

Faqja Tjeter