Mediu në SPAK trondit Berishën; Shkëlzeni, telefonata dhe 45 takime me ish Ministrin

Komente

 • Randi Konomi
  Randi Konomi4 ditë më parë

  Po si ka mundesi o zot 26 te vdekur dhe mediu deputet dh kapadai sikur ska ndodh gje burg ose varje

 • Idriz Fier
  Idriz Fier9 ditë më parë

  Per keta kriminele eshte pak burgimi i perjetshem .

 • Tetovari

  Tetovari

  6 ditë më parë

  Fjal me vend, denimi me i mir esht litari, vetem atehere vjen drejtsia.

 • Mallakstra 1
  Mallakstra 121 ditë më parë

  Një nga një e që të tërë,do të futen në atë "VËRË"!!!!!!!! Erdhi ora e ZOTIT!!!!!!!!!!! Nuk kanë se ku të futen!!!!!!!!!!!!!

 • Uka Avdul
  Uka Avdul22 ditë më parë

  Ky spak qe kemi ne nuke punojne per interesat e kombit por per interesat e saliut metes bashes monikes rames rucit NANOS majkos dhe perkete tè gjitha ata pa perjashtim qe keto 30vjete demokraci e kane vjedhur popullin me kete drejtesi qe kemi nuke do tu ndodhe gje se edhe avokatet ( spak) jane te koruptuar me krimin

 • Saranda Vlora
  Saranda Vlora22 ditë më parë

  Cfare prisni pse si denoni keta vampira qe snogopen as me mut jo me para burge te perjetshem mos te dalin me

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai23 ditë më parë

  Keta para se ti arrestojn i lajmrojn ikni sa me pare de do ju kapi spaku keta i lajmrojn uthon ikni se do futeni brenda dhe Cohen e ikin pastaje thon si iku ky hahaha teater me keta tipa

 • Youtube User
  Youtube User24 ditë më parë

  Ecni pas saliut orap ecni

 • Luan Hoxha
  Luan Hoxha24 ditë më parë

  V

 • Nirvana Mithi
  Nirvana Mithi24 ditë më parë

  O zot e tmerrshme kur shikon keto scena qe nuk gjen as fjale t'i komentosh veç per tu pasuru, sikur do i marrin me vehte 🙉😔ma shume kriminela e injorante na kane drejtu ne keto 30 vite 🙈🙈🙈 nuk ju kane vlejte as profesionet humane qe kane ...edhe dijet i kane konvertu me injorancen, ne vend qe t'i perdornin per te miren e ketij vendi ...Zoti e drejtesia e vertete veprofte mbi to e marrte hakun e ketij populli 🙏🙏🙏.....

 • Osumi Osumi
  Osumi Osumi26 ditë më parë

  Vetem vàrja ne litar e shpeton kete popull nga keta hajdute e kriminele.!

 • Ali Gura
  Ali Gura26 ditë më parë

  Cydia e madhe krimineli sali nuk e kishte njohur baxhanakun e ti ..

 • H H
  H H26 ditë më parë

  600 SHTEPI TE rrafshuar ? 300 NJERESE te PLAGOSUR ? 26 NJERESE TE VDEKUR ? MEDIU ESHTE GJALLE AKOMA ? BERISHA ESHTE GJALLE AKOMA ? KY POPULL ,QE KUR KA NDODHUR TRAGHEDIA DHE SOT PRET TE BEJ DREJTESIA LIGJIN ? PO MIR DHE ATO FAMILJE QE U GODITEN ME DHIMBJE , I KANE PATUR TE "TEPERT ATA FAMILJARE " ? PO TURP TURP TURP PER ATA FAMILJARE ? 26 TE VDEKUR ? 300 TE PLAGOSUR ? FALJANI GJAKUN , DILNI BOTERISH DHE THUAJENI ? KY POPULL DO TE RIJE VARUR NE , TE TURPSHME, TE SE DREJTËS, DHE TË VDEKURVE, NGA DORA E KRIMINELEVE ? HESHTJA ,E KA RRETHUAR POPULLIN HESHTJA JU DEL NË MBROJTJE KRIMINELEVE. QE PO JETOJNË SOT. SEHIRXHI ESHTE SHQIPTARI . LARG BYDHES TIME KJO E FUNDIT 1OO% NE GJAK SHQIPTARI ËSHTË KATASTROFË.

 • Novrus Hodaj
  Novrus Hodaj27 ditë më parë

  Zoti e nxjer nje dite te verteten Populli u zhyt por nuk u mbyt e saliu che gjith politikanet e tjer Jan kulishat e enverit Kan ngern né nje pjat Kan nje Er politike e ben si punta e ujkut qe women e nderron por zakonin nuk e harron che keta kulisha nderruan vetem te lehurit

 • Anastas Kadena
  Anastas Kadena27 ditë më parë

  Per largimin e Adriatik Llalles nga shqiperia fajin kryesor e ka Edi Rama dhe duhet te perballet me drejtesin....

 • altin hatija
  altin hatija27 ditë më parë

  Jepi spK se keta jane pisa duke mbrojtur njeri tjetrin dhe se keshtu kan shpetuar keta hajdut kriminela te pa shpirt per keta bir nenash qe iken disa me buke ne dore jam i kenaqur qe spak hap kete hetim

 • aG KlauSs
  aG KlauSs27 ditë më parë

  P

 • Just Smile
  Just Smile27 ditë më parë

  Eka fajin shteti qe e la deri me sot hekuri po u ftoh se kethehet më

 • Laku Zero
  Laku Zero27 ditë më parë

  Hetoni edhe fari balliun surrat marazin, vajza e tij ka kene e mrenshme ne gerdec, djali i fari balliut po na can trapin neper emisione televizive, ai bir spiuni po behet edhe demokrat, keto te shohe lulush bucja mos e mbaj peng pd,

 • Niza Ramadani
  Niza Ramadani28 ditë më parë

  Hetoni edhe David Pecrelin per kafken ne makine cili prift ja dha jkafken Shqirine e shkatruan te gjithe politikanet jo vetem Sali Berisha

 • Gjergj Bicaj
  Gjergj Bicaj28 ditë më parë

  Ne Burke plehrat e popullit tone qe e Kane vjedhur e vrare ne emer te ligjit.

 • Vladimir Demolli
  Vladimir Demolli28 ditë më parë

  Ata qe keni vrar e ju e dini shum mir per cfar po flas per gerdecin e gjera te tjera pranojini nqs se jeni te paster ne ndergjegje do jeni bura

 • N. Veseli
  N. Veseli28 ditë më parë

  Po edhe ky do ket fatin e njejt si te Llalles 🚁🚝💰

 • Shery Dery
  Shery Dery28 ditë më parë

  Gjynaf ky fare djali, te shohim si do e prsi ky trim,

 • Edmond Gjana
  Edmond Gjana28 ditë më parë

  Mos e Leni te iki dhe ky se keta nderrojn emer embiemer dhe shojn ne emigracio me xhepat plot nuk duhet pas meshir per keta plehra ku je o polici

 • Gjovalin Nikolla
  Gjovalin Nikolla28 ditë më parë

  Jo thjesht denim dhe jo vetem ai. Nuk thahen kollaj lotet e nenave dhe te atyre te vuajtur qe punonin per buken e gojes. Ka zot e ai do te jua thaje zemren atyre kriminelve.

 • Flamengo Campeon
  Flamengo Campeon28 ditë më parë

  Mos ja hidhni fajn drejtesis se u gjeti nje pune per cdo gje fajen e ka drejtesia cfare do beje drejtesia eshte per vete me komoniste se ata

 • Ukin Ukin

  Ukin Ukin

  26 ditë më parë

  Drejtesia nuk eshte gje tjeter veçse ushtare te bindur te perbinshave te politikes grup ne vjedhje dhe shkaterrimin e shqiperise duke mbrojtur njeri tjetrin .

 • Vilson Kondakciu
  Vilson Kondakciu28 ditë më parë

  Burra shteti qe ikin si lango, turp per kete shtet,

 • Vladimir Demolli
  Vladimir Demolli28 ditë më parë

  He mo po ju nzefen koqet .se litari behet me saopun kur behet 1 varje e ju e dini cfar do te thot..mjer ata qe ju vijn mbrapa per 1berxoll qe i ofroni ju mostra. Rof zogu

 • Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga28 ditë më parë

  Fatmiri duhet ne burg sa ma pare, nenat ne Gerde qajn 😭

 • Vladimir Demolli
  Vladimir Demolli28 ditë më parë

  Ne kohen e enverit nuk gaboshit. Nuk e admiroj por po ju drejohm juve qe mashtroni ne votime premtoni shum e nuk beni asnje nga ato mjer kush ju vjen mbrapa..roft leka zogu berisha e nano e e dijn mir referndumin si perfundoj jan te pa bes

 • Vladimir Demolli
  Vladimir Demolli28 ditë më parë

  E harut sistemin e enverit por ndryshon shum pak se ju jeni kriminel e hajdut me kollare e me pushtet ja perse lefni si qen majtas e djathas per te mbrjtur ate qe i keni vjedh ketij kombi kopilat nuk jnohin atdhe e kombesi

 • Ukin Ukin

  Ukin Ukin

  26 ditë më parë

  Shume e vertet . Njerez pa shpirt perbindesha te pangopur me gjakun e shqiptareve . Vetem demokraci nuk quhet kjo . Kemi te bejme me dinasti pushteti sot e kesaj dite .

 • Vladimir Demolli
  Vladimir Demolli28 ditë më parë

  Si e hani ate cop buke kur jeni ne dijeni qe keni vrar e vjedhur kete popull jeni mostra e vampira

 • Batjar Kamberaj
  Batjar Kamberaj28 ditë më parë

  Keto lojra kan bere keta vrases dhe hajdut. Por neqofte se spak do e kaloj kete histori te dhimbsheme me 26 humbje jetesh dhe qindra te plagosur pa i ndeshkuar keta mizor athere ky popull te mos pres me se ketu do ket ndonjehere drejtesi. Te mos nxjerin justifikime se prova ka plot sa keta nuk i shlyeje dot as me njeqind breza.

 • Pal Marinaj
  Pal Marinaj28 ditë më parë

  Berish e bashe ne shtepi shkoni boll

 • Tetovari

  Tetovari

  6 ditë më parë

  Jo ne shtepij por ne litar.

 • agim jahja
  agim jahja28 ditë më parë

  #"Gjykata ka gjykuar "drejt" qe ka denuar punetoret, i esht permbajtur epokes fam/keqe te monizmit, me slloganin -;"Kush punon dhe gabon";"! --#Sa-- per shokun Medi qe e Di mir veht dhe AI me shok e shoqe, nuk kan punuar por veq/se kan "RRUAR", e te "RRUASH"nuk quhet pun si rrjedhoj i bie te mos ken punuar, e andaj nuku kan gabuar, logjik e thjesht e gjykatesve per ti perjashtuar e mos ti denuar!!#-------

 • edua Shqiperin
  edua Shqiperin28 ditë më parë

  Kryesori e ngjaerjes gerdeci i pari eshte Saliu Erzeni dhe Mediu te tre duhet te kalben ne burge se duke u pasuruar futen ne toke 26 veta te pa fajshem burgu eshte shume pake per keto kriminle

 • Ferderova Dauti
  Ferderova Dauti28 ditë më parë

  NE KEMI FALLCO PLURARIZEM E FALLCO DEMOKRACI.. POSHTE KY TRAZICION I ZI!

 • Ferderova Dauti

  Ferderova Dauti

  28 ditë më parë

  Bujar Nishani une jam 24 karat SHQIPTARE. Po te kisha qen president si ti do kisha firmos Kosove SHQIPERI Nji.. E do shkruja botes nji deklarat ku coptimi i SHQIPERISE eshte krim nderkombetar ndaj Korigjim. Kush me njeh e beson se do e beja e sikur me jet ta paguaja. Ju duartrokitni fallco DEMOKRACI per privilegjet qe ti i di.. Qofsh mire sa per vete.

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri28 ditë më parë

  Fajin e ka drejtesia qe lejon formimin e partive nga komunista e kriminele. Dhe ja rezultati ; kemi udheheqesa KRIMINELE.

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani28 ditë më parë

  F. Mediu vetem nji qelbesire ka qene gjithmone. Vetem me kriminele ka ndejtur....

 • Tatjana Hysenaj

  Tatjana Hysenaj

  28 ditë më parë

  Po kjo eshte me se e verte z.Bujar

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani28 ditë më parë

  Vriteni kte sy-peshkaqen se i biri si i ati do behet.... jo me i mire

 • Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
  Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura28 ditë më parë

  Te. veproje. LIGJI. per te. GJITHE,, O. Sali. mos e. kruaj. me. Ameriken. se. do. shikosh. FUNDIN. e. FAMILJES. sende. (djalin)....

 • Xhavit Merdita
  Xhavit Merdita28 ditë më parë

  Per tu pasuruar te korruptuarit dhe kriminelat, jan gjithmone fukarejte qe paguajne, shpresojme qe drejtesia e re ti kalbi ne burg plerat.

Faqja Tjeter