Mevli - Bota ime (Official Video 4K)

Argëtim

Listen the latest project from Mevli.
__________
✔️ Did you subscribe to the Mevli's official channel?
Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
Music: Petro Xhori
Lyrics: Mevlan Shaba
Orchestration & Mix/master: Alsked Rrenja
Video by Magic_pro
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/bota...
Spotify: open.spotify.com/album/5zORRn...

Komente: 766

 • Art
  Art6 muaj më parë

  Suksese o njeriu ma i thjesht qe ka dal ne ekranet shqiptare 💛

 • Fatime Imeri
  Fatime Imeri2 muaj më parë

  Mevlani zërin e ëmbël Respekt Vlla Shqipërie❤👌

 • Albana Sakaj
  Albana Sakaj6 muaj më parë

  Kenga shume e bukure! Zeri i mbrekullueshme. Suksese Mevli! 🌏🌟

 • Dianne Gk
  Dianne Gk6 muaj më parë

  Premtim eshte premtim kjo kenge eshte E Ledjanes.....💗Keshtu duhet titulli

 • alketa

  alketa

  6 muaj më parë

  @cookie hahaha o zot sa kam cesh

 • cookie

  cookie

  6 muaj më parë

  E ka ndrru ja ka heq emrin se nuk mund ta permend ma ja neverit

 • Lumturi Meko

  Lumturi Meko

  6 muaj më parë

  Cfare kuptimi ka "Premtimi" per njerzit qe nuke jane pjese e jetes tende.??

 • Lediana Koçiu
  Lediana Koçiu5 muaj më parë

  Super kenge Mevlan👏 te uroj shume suksese!

 • Mira Hajdari
  Mira Hajdari6 muaj më parë

  I mungon shpirti kesaj kenge.Ai ka mbetur te origjinalja. Arti mbetetet i bukur per te gjithe, pavaresisht se eshtë dedikim per dike. Kthehu te origjinalja mevlan. Mos lejo te humbase. Eshtë vertet kenga jote me e bukur.

 • Elma Brunga
  Elma Brunga6 muaj më parë

  Sa keq mvjen për ty mor mevlan që u humb kjo dashni, je njeri i mrekullushem . Do të kerkoj, por ska me gjet njeri të sinçert si ty, ta harroj ledjana Rrespekt shum për ty Mevlan. Suksese te në muzik

 • Mediha Llulla
  Mediha Llulla6 muaj më parë

  Kavajesi im Allahu ju bekoft Mevlan😍Lediana.

 • Bullari Engjell
  Bullari Engjell6 muaj më parë

  Sehr schön Mevla suksese 🇦🇱🇦🇱

 • Mihaela Nitoi
  Mihaela Nitoi6 muaj më parë

  Beautiful song 😍 ❤

 • Flutura Kurani
  Flutura Kurani6 muaj më parë

  Shume bukur Mevlan me behet zemra mal qe ke gjet dashurin dhe qe ti ke te tilla aftesi te kendofte zemra gjithmon BRAVO e madhe kendofsh gezofsh e lumturofsh gjithe jeten tende,Ledjanes i kendove e deshe me shpirt por sditi se tet mbajti prandaj vazhdo jeten tende se te humbi Ledjana ty dhe jo ti ate, lume ata prinder qe te kan lindur e rritur

 • Athina Shebeku
  Athina Shebeku5 muaj më parë

  🥰🥰Shum e bukur kenga po meduket se kjo keng sikur esht per ledjanen

 • Musli Alman Mina Goni Cani
  Musli Alman Mina Goni Cani5 muaj më parë

  Mevli rrespekt.! Jam nga suedia kënga është shumm e bukur të lumtë. Ne në kosovë thojm Shnosh kryt"koka" se kapuqa gjan sa të duash. 👍🏆👍🤑🥇

 • Emir Berat
  Emir Berat3 muaj më parë

  Legjenda mevlani😘

 • Irena Muça
  Irena Muça6 muaj më parë

  I fell in love with this music😍💘

 • AlbanianTraditional cooking
  AlbanianTraditional cooking5 muaj më parë

  Suksese mevlan shaba je ma I miri rrespekte. Te rujt zoti🤲🏻☝🏻🥳

 • shqipe arapi
  shqipe arapi19 ditë më parë

  Mevlan je ylllme zerin tend te mrekullueshem Mjer ajo lediana cfar ka humbur ti do ta gjesh dashurn tende te vertete ,je i fotuar qe ajo iku,sute e saj nuk ishin te paster e djallezuar ,mos e kujtoe nuk ishte per ty zemer Te perqafoj si djalin tim lumnena qe ta ka YLL

 • Sibora
  Sibora6 muaj më parë

  Imagjino sa super duhet te jete te marresh pjese ne nje klip te ketij, kjo goca duket sikur eshte kenaqur shume😅🥰👏🏻

 • Edisa Murati

  Edisa Murati

  6 muaj më parë

  Te jet lediana ketu 😌

 • Ro Meo

  Ro Meo

  6 muaj më parë

  O sibora normal qe kenaqet se pagu leket botii me dal videoklipi sa me bukur

 • Julian Fier

  Julian Fier

  6 muaj më parë

  Per antolen eka bo ky hahahahah lottttttttttt 🤣🤣🤣🤣🤣🥺

 • Julian Fier

  Julian Fier

  6 muaj më parë

  Lotttttttt je bre, dhe shummmm e vertet hahahahah 🤣🤣🤣🤣🥺

 • mira bajrami

  mira bajrami

  6 muaj më parë

  Ledianaaaa 😍😍

 • Abc Def
  Abc Def6 muaj më parë

  Bravo Mevli dashurija qe ke ne krah ajo te gezon e shkuara ska me vler , ste pyt njeri si ke qeb por si je sot , mos beni komente pa lidhje Ledjana eshte ber boz , sja vlen me as ta zesh ne goj boll me ,,,, urime Mevlan me gocen qe ke ne krah 👸🤴

 • Teuta Tuta
  Teuta Tuta6 muaj më parë

  B❤ta ime 🔥🔥🔥🔥 Edhe kjo keng qenka dedikuar per Ledijanen 🥰🥰🥰

 • Adrina Drina

  Adrina Drina

  6 muaj më parë

  B ta ime edhe kjo keng qenka dedikuar per ledjianen

 • Zade Kadrija
  Zade Kadrija6 muaj më parë

  Kenga e ledjanes nuk ka botaime bota eeqdo njeriur asht po kenga esh4 metitull ledjana ,ebukur sizana kjo kenk dote betet perjet eledjanes edhe askush nuk dotja merr dashurin qe ekini njeri pertjetrin kot ekan 🙏❤❤

 • Ela Frroku
  Ela FrrokuMuaj më parë

  Shum bukur Mevlan te kendoft zemra gjith jeten

 • Nikolida Cekrezi
  Nikolida Cekrezi5 muaj më parë

  B👫ta ime ....... edhe kjo keng e dedikuar per ledianen 👫mevlan

 • Patrick
  Patrick6 muaj më parë

  Sec me jep ndjesine se Mevlani ak qene me vertet i dashuruar me Ledianen pavarsisht se si ka shku historia e tyre.

 • Eris Kraja

  Eris Kraja

  6 muaj më parë

  Haha ai gjithmon eshte tall me ledianen po ajo e fort i tha sa te mbaroj emisioni me shif ne ender dhe ashtu e beri

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  6 muaj më parë

  Po ka qen siguet edhe ka ala ndjenja per ledjanen

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe6 muaj më parë

  Shum bukur. Mevlan shpirtin ta qetson zeri yt bravo shum suksese 🌟🔥👌👏🧿🇽🇰🇩🇪

 • Eris Kraja

  Eris Kraja

  6 muaj më parë

  Mevlani kendon???apo kompjuteri haha ky reciton se per te kendu aha nje lek sben

 • Mimoza Ahmataj

  Mimoza Ahmataj

  6 muaj më parë

  Me fal Mevlan kjo kenga eshte si muzika e Ledjanes???????

 • Lorena Cela
  Lorena Cela6 muaj më parë

  Keng 😍 qe duhet ditur kuptimi i nje dashurie qe s mbaron anjeher ❤️❤️❤️🥰🥰

 • I M

  I M

  4 muaj më parë

  Po ke te drejt. Mevlani dhe Lediana kurr sdo mbarojn

 • carla natividad del mar benites
  carla natividad del mar benites4 muaj më parë

  Hermosa cancion 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤hermosa me encanta ❤❤❤❤❤

 • Kristina Shani
  Kristina Shani6 muaj më parë

  Kjo eshte kenga e ledjanes beje ti bota ime e cdo emer tjeter ❤️❤️

 • mira

  mira

  6 muaj më parë

  Eeee shum mir ka ba me ndryshimin ledjan don tjetr kend e tash duhet me vazhdu joooo mevlani meriton me shum se ledjanen se eshte djaj i mir

 • Enkeleda Kaja
  Enkeleda Kaja6 muaj më parë

  O mevlan ajo eshte lediana jo bota ime Pse e kedeformuar kengen se ishte me e bukur "lediana"😍

 • Miraambra Ambra
  Miraambra Ambra6 muaj më parë

  Ledijaaanaaaa e bukur sikur zanaaa shikimin edhe zemren tek ti e ndalaaa. Bej sa te dush keng me melodin e ledjanes ti po vleren e asaj kenge. Se ka kurr

 • Guri Mera
  Guri Mera6 muaj më parë

  Respekte Brow,Kenge e bukur✌

 • Hairije Bazaj
  Hairije Bazaj6 muaj më parë

  Bota ime .. .....shpirtin ty ta fale ........💞❤❤👏👏👏

 • Vlore vlore

  Vlore vlore

  5 muaj më parë

  Bravo melvi je djal i mrekullushem

 • Isuf
  Isuf12 ditë më parë

  Kënga me perfekte Mevlan shkelqen si gjithmone dhe kur e kam degjuar per here te pare kte kenge skam rreshtur se degjuari sepse ti ke nje ze te mrekullueshem mos e vri mendjen per te shkuaren shiko te ardhmen dhe shume suksese dhe fat me gocen qe ke ne krah You are the best in albania

 • Jo Na
  Jo Na6 muaj më parë

  So peaceful 😌

 • Ramo Sibel
  Ramo Sibel6 muaj më parë

  Ndrroja titullin sa tdush kjo kenge eshte e Ledjanes dhe pik ❤️😔

 • Mimosa Hysa

  Mimosa Hysa

  6 muaj më parë

  Edhe un keshtu them si kenga e ledianes nuk ka.

 • Irma Banaj
  Irma BanajMuaj më parë

  Bravo Mevlan je një djalë flori lumë familja që të ka

 • Anif Abduli
  Anif Abduli6 muaj më parë

  Suksese mevli edhe nje hit per kete vit

 • Ida Ida
  Ida Ida6 muaj më parë

  Suksese Mevlan kenga shume e bukur bravo te tujte zoti♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • E H
  E H6 muaj më parë

  Mevli suksese dhe uroj qe sa me shpejt te perjetosh nje dashuri si kjo ne klip♥️

 • Full Out

  Full Out

  27 ditë më parë

  Mevlani shum djale me edukate po me dashurin spo i shkojn punet mire.

 • Marjano Latifaj
  Marjano Latifaj5 muaj më parë

  Një këngë me një dashuri të madhe Që nuk do të mbaroj as dhe një erë

 • Shely Kodra
  Shely Kodra6 muaj më parë

  Mrekullisht bukur 🔥🌹

 • EGL ❤️RAM
  EGL ❤️RAM6 muaj më parë

  Suksese mevle 🙏

 • Morava Lushi
  Morava Lushi6 muaj më parë

  Bravo super keng Mevli 💥

 • tori anxhi
  tori anxhi6 muaj më parë

  e ke ndryshuar kengen e ledjanes duke ja vene titullin bota ime ama ska lezet kuptimin kjo kenge e ka sic eshte bere ne fillim me titullin ledjana 😁😊

 • Shefi Cullhaj

  Shefi Cullhaj

  6 muaj më parë

  0

 • Dhurata Selimai
  Dhurata Selimai5 muaj më parë

  Shum këng e bukur 👍

 • Aida Pesa
  Aida Pesa6 muaj më parë

  Suksese Mevlan ,shko hy ne BBV tani se duhen ca hyrje tee reja 👏👏😊

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi6 muaj më parë

  Zemra te kendoft gjithmon mevlan super nice song 🎵 🔥👍

 • Bleona Elajdi
  Bleona Elajdi6 muaj më parë

  Super Mevlan si cdo kenge,keshtu fillo suksese🤩

 • Gang gang
  Gang gang6 muaj më parë

  Suksese mevli ledijanen lereni te rrije ne pune te veten se eshte shume mire aty ku eshte se nuk i duhet kujt gje se eshte femer shume e ulet dhe dy fytyrash per cdo mashkull 😂😂😂👌👌👌

 • Flutura Gjoni
  Flutura Gjoni5 muaj më parë

  Suksese kenge me te bukura na dhuroni bravo

 • Ramaj Flora
  Ramaj Flora6 muaj më parë

  Pershendetje nga nje Talent i ri Nuel Ramaj , qe jeton ne Diaspor . Mevlan je Super Djal te Uroj gjitha te mirat ! 💞💫💖

 • ela ela
  ela ela6 muaj më parë

  Shikimin e👀 E dhe Zemeren ❤ Te ty e nala ia 🥰

 • Sokol Haderaj
  Sokol Haderaj6 muaj më parë

  Kenga me bukur e te gjtha kohrave ..komplimente

 • Xhoana_mici
  Xhoana_mici6 muaj më parë

  Je shume i mire❤👑💞

 • Joni Xhafi
  Joni Xhafi6 muaj më parë

  Urime byrazer kendon me zemer Fjal me ndjenjè 😊

 • Enduela Maci
  Enduela Maci6 muaj më parë

  I mrekullushem I adhurushem me pelqen shum thjeshtesia dhe zeri jot

 • Matilda Ceraj
  Matilda Ceraj6 muaj më parë

  Ledianaaaaa e bukur sikur zanaaaa , kot e ke modifiku😅krejt shqiperia e dim qe kjo eshte kenga e Ledianaaaaaaa ✌️

 • Thelleza Muca

  Thelleza Muca

  Muaj më parë

  @Ardit Dika Po

 • Geni Gang Official

  Geni Gang Official

  2 muaj më parë

  Te drejt ke dhe un e kam dallu për 1 sek qe esht kenga e Ledjanës 😍😍😍

 • UrFávßØY

  UrFávßØY

  4 muaj më parë

  😂🤣

 • puli&nela

  puli&nela

  4 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂🤞🤞

 • Ervis Jorgji

  Ervis Jorgji

  5 muaj më parë

  I’m.

 • Bona Ona
  Bona Ona6 muaj më parë

  Uroj te jesh po kaq I thjesht edhe neser..jo si disa qe kan marr fam dhe non me ne frega per fansat ..kenga super ❤, zeri I mrekulleshem 😍

 • Altin Pisha

  Altin Pisha

  6 muaj më parë

  🌹

 • Arjeta Skura
  Arjeta Skura6 muaj më parë

  Suksese o shpirt 😍

 • Vlore vlore

  Vlore vlore

  5 muaj më parë

  Bravo Melvi je djal i mir 💑

 • Perputhen0760
  Perputhen07605 muaj më parë

  Bravo mevli SUBSCRIBE faqen time ajdeni ❤❤

 • Micki Luna
  Micki Luna6 muaj më parë

  Shum e bukur koio kenga bravo Mevlan te uroi suksese yllo 🤗🤗🌹🌹💋💋♥️♥️

 • Vjollca Farruku
  Vjollca Farruku5 muaj më parë

  Shum e bukur kenga te lumt goja e paske gjetur ate gocen sikur te ishte Ledjana dhe mos e moho se ne zemren tende esht Ledjana💟💟💞💞

 • elena xhika
  elena xhika5 muaj më parë

  Be si te besh ,dhe hiqe nga mendja ate Ledianen ,se te eshte bere fiksim ,prap asaj ja ke dediku kengen , suksese te metejshme Kavajs ,Repekte Mevlan

 • Françeska Çepele
  Françeska Çepele6 muaj më parë

  Super kenga mevlan. Bravo. Suksese😍

 • Vasilika Prifti
  Vasilika Prifti6 muaj më parë

  Super keng Mevlan suksese ne jet

 • Altea Lleshi

  Altea Lleshi

  6 muaj më parë

  Bravo mevlan e ke qa kengen zeri i vecant suksese je djal i vecant lum kush do te ket ne krah

 • 𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃
  𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃6 muaj më parë

  U kthye edhe Mevli me nje Hitt💘 Se kuptoj cka po ndodh nje here Ledianaaa e bukur sikur zana Tash bota imee🥴 Like po e patet kuptu cka ndodh🤪

 • 𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃

  𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃

  6 muaj më parë

  @Gjergj Martin se kam kuptu un cka po ndodh dhe thash ai qe e ka kuptu cka po ndodh te beje like lexoje mire

 • Gjergj Martin

  Gjergj Martin

  6 muaj më parë

  Po mire qe komentin e dha e hajt spo ta merr kush per baze po like pse duhet te bejme 🤷‍♂️apo mendon qe ti ja ke kuptu thelbin kesaj kenge🤷‍♂️

 • A A

  A A

  6 muaj më parë

  Mevlani ka dashur ta mbaj si keng por pa emrin e Ledianes sepse ajo u nda prej tij

 • 𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃

  𝗬𝗹𝗹𝗶𝗶𝘀𝗹𝘂𝘃

  6 muaj më parë

  @Prizren Prizren A me ben subsrice te bej dhe une

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  6 muaj më parë

  Veq pak e ka ndrru bota imeee eshte dedikim per ledjannen sigurt pi shihet krejt kenga e njejt vetem disa fjal ndryshe i duaaa shum

 • nezia rushani
  nezia rushani6 muaj më parë

  Bravo mevli!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Lora
  Lora6 muaj më parë

  B🧡TA ime🔥⭐suksese Mevli

 • aurel carciu
  aurel carciu4 muaj më parë

  Super kenge Mevlan

 • Engjellushe Pershaku
  Engjellushe Pershaku6 muaj më parë

  Kendoje si te duash Po sikure e thoshe Ledjana e bukur sikur zana tingellon me mire o Mevlan edhe vajza ne klipi e bukur ne trup Po ne fytyre me e bukur mami jot se ajo nga e gjete o mavri

 • Toni Cela
  Toni Cela6 muaj më parë

  Suksese mevli 💥💥💥💥

 • Nikolli_Company
  Nikolli_Company6 muaj më parë

  Bravo Mevli je super kengetar

 • Fatlum Rrahmani
  Fatlum Rrahmani6 muaj më parë

  Suksese Legjend e gjall 👏🏼

 • adela adela
  adela adela4 muaj më parë

  mevlan super je 😙😙😙😙

 • megi❤❤
  megi❤❤6 muaj më parë

  Bravo mevlan

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur5 muaj më parë

  O sa çifti i bukur.😍💐💐

 • Eri
  Eri6 muaj më parë

  Suksese o yll bote😍

 • genta peciqosja
  genta peciqosja6 muaj më parë

  Bravo dhe suksese🔥🔥

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim ShabaniMuaj më parë

  Suksese.....ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit 🤗🤗

 • Petrika Parizi
  Petrika PariziMuaj më parë

  Shum bukur..Urime dhe Suksese