Mevli - Bota ime (Official Video 4K)

Argëtim

Listen the latest project from Mevli.

__________

✔️ Did you subscribe to the Mevli's official channel?
Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Music: Petro Xhori
Lyrics: Mevlan Shaba
Orchestration & Mix/master: Alsked Rrenja
Video by Magic_pro

Available on:

iTunes: music.apple.com/us/album/bota...
Spotify: open.spotify.com/album/5zORRn...

Komente: 718

 • Moxi Moz
  Moxi Moz2 ditë më parë

  Edhe nëse je penduar për këngën "Lediana" , nuk duhej t'a risillje sërish të njëjtën këngë, 🤷‍♀️ Sjellje "Adoleshenti" Përpunimi nuk do të të bëj të ndjehesh më mirë.... Kujtimet nuk mund të fshihen nën petkun e zemërimit !

 • Nadire Agaraj
  Nadire Agaraj3 ditë më parë

  Nuk shkon kjo këng fareeee kështu. Pranoje Mevlan, Ti kurr nuk do divorcohesh nga dashuria për Ledjanën, nuk dije ta mbaje.

 • Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo3 ditë më parë

  Me qafshi si I tha Antoneles ne ate ballafaqim famous qe ky me Ledjanen e ka lidhjen si ne koherat e perparshme? Duket

 • Ilirjeta Cuni
  Ilirjeta Cuni4 ditë më parë

  Jo Ledjana por ledjushka hahaaaa

 • Ergi Prifti
  Ergi Prifti4 ditë më parë

  Ledjana nuk ka shans me Mevlanin HAROJE

 • 𝚀𝚞𝚎𝚎𝚗 ✞
  𝚀𝚞𝚎𝚎𝚗 ✞4 ditë më parë

  Suksese 🤴🥰

 • MELINDA
  MELINDA4 ditë më parë

  Kenga ledianes eshte ooo hiqe kte kenh dislike e ke 😏

 • Lediana Koçiu
  Lediana Koçiu5 ditë më parë

  Super kenge Mevlan👏 te uroj shume suksese!

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Ergi Prifti
  Ergi Prifti5 ditë më parë

  Shume bukur ka dal kenga

 • Astrit ahmetaj
  Astrit ahmetaj6 ditë më parë

  Kot fare si kengetar Kengetar tallavaje per mijane

 • Shefiko Shefiko
  Shefiko Shefiko6 ditë më parë

  Ti je mevlani i ledjanes ky do mbetesh ne kujtes te publikut duhej te luftoje per te o djale

 • Shefiko Shefiko
  Shefiko Shefiko6 ditë më parë

  Kjo esht kenga ledjanes nuk te shkon per tjeter

 • Mira Mira
  Mira Mira7 ditë më parë

  I mungon kenga Lediana e bukur si kur zana ta degjoj ne makin nga inati nuk do ta hedh ne ALthe perseri prandaj e ka modifiku i qik.

 • Perputhen0760
  Perputhen07607 ditë më parë

  Bravo mevli SUBSCRIBE faqen time ajdeni ❤❤

 • TheIlgiustiziere
  TheIlgiustiziere9 ditë më parë

  Je nje kengtatare shume i madhe me zerin e embel te lumte goja Complimenti per kenget qe ke bere i kendon me gjithe zemer

 • Vjollca Farruku
  Vjollca Farruku9 ditë më parë

  Je shum i mir por kjo eshte kenga e ledjanes bota jote eshte ledjana💟💟🌍

 • Jani Bisha
  Jani Bisha9 ditë më parë

  Ledia aaaaaaaa kot Eke 🥰🥰

 • Nikolida Cekrezi
  Nikolida Cekrezi9 ditë më parë

  B👫ta ime ....... edhe kjo keng e dedikuar per ledianen 👫mevlan

 • Hamide Hyseni
  Hamide Hyseni10 ditë më parë

  Leeeediaaanaaaaaaaaaaa

 • Athina Shebeku
  Athina Shebeku10 ditë më parë

  🥰🥰Shum e bukur kenga po meduket se kjo keng sikur esht per ledjanen

 • Enka Niku
  Enka Niku10 ditë më parë

  Nis e bitis me nje fjal thuj bile edhe Lediana

 • Moza Moza
  Moza Moza10 ditë më parë

  Ledijaaaanaaaaaaaaa 😍😍😍😍

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur10 ditë më parë

  O sa çifti i bukur.😍💐💐

 • Rexhep Thaqi
  Rexhep Thaqi10 ditë më parë

  Shum keng e mir i meriton me shum klikime

 • B.s Shala
  B.s Shala10 ditë më parë

  Ledianaaaa 😂

 • Fjorela Demko
  Fjorela Demko10 ditë më parë

  Sukses presim keng tjeter ❤️

 • Arianagrande grande
  Arianagrande grande10 ditë më parë

  Mevlani bravo

 • AlbanianTraditional cooking
  AlbanianTraditional cooking10 ditë më parë

  Suksese mevlan shaba je ma I miri rrespekte. Te rujt zoti🤲🏻☝🏻🥳

 • elena xhika
  elena xhika11 ditë më parë

  Be si te besh ,dhe hiqe nga mendja ate Ledianen ,se te eshte bere fiksim ,prap asaj ja ke dediku kengen , suksese te metejshme Kavajs ,Repekte Mevlan

 • Lola Hima
  Lola Hima11 ditë më parë

  Ledianaaaa e bukur si zana

 • Marjana Shkoza
  Marjana Shkoza11 ditë më parë

  Shum bukur suksese

 • Musli Alman Mina Goni Cani
  Musli Alman Mina Goni Cani11 ditë më parë

  Mevli rrespekt.! Jam nga suedia kënga është shumm e bukur të lumtë. Ne në kosovë thojm Shnosh kryt"koka" se kapuqa gjan sa të duash. 👍🏆👍🤑🥇

 • Dea Dea
  Dea Dea11 ditë më parë

  Hahaaaa dhe goca ne klip esht flokzez nje shenj kjo qe dmth e don akoma ledjanen

 • Leni Xhuraj
  Leni Xhuraj11 ditë më parë

  Nuk shkon fare modifikimi. Ledianaa e bukur sikur zanaaa.

 • Dhurata Selimai
  Dhurata Selimai11 ditë më parë

  Shum këng e bukur 👍

 • Vjollca Farruku
  Vjollca Farruku11 ditë më parë

  Shum e bukur kenga te lumt goja e paske gjetur ate gocen sikur te ishte Ledjana dhe mos e moho se ne zemren tende esht Ledjana💟💟💞💞

 • Avdi Beqiraj
  Avdi Beqiraj11 ditë më parë

  Mevlan Ledjana sa shum na mungoni tek perputhja Sepse ata ato sdin tjeter sen veq urretje shpije edhe akuza ndaj njerit tjetrit I kan hup edhe shikushmerit me kto gjera Na mungoni ju dy shum tek Perputhja dashuri e vertet Mevlan Ledjana

 • Marjano Latifaj
  Marjano Latifaj11 ditë më parë

  Një këngë me një dashuri të madhe Që nuk do të mbaroj as dhe një erë

 • FF NINJA
  FF NINJA11 ditë më parë

  Hahahahhaha kjo goca e ka emrin DEIVA OSHT I DERR KURVE KJO O MEVLO PO SDI GJO TI SE E KM KOMSHIE KET GOCEN UN

 • ff armando
  ff armando11 ditë më parë

  modifikim totall

 • Anxhela Metani
  Anxhela Metani11 ditë më parë

  Super la ❤️❤️🥰

 • Casey lyrics🌺😝
  Casey lyrics🌺😝11 ditë më parë

  kott!!!para Ledianaaa e bukur sikur zanaa😟😟💕

 • Igballe Cej
  Igballe Cej11 ditë më parë

  Avv Sae Bukur edhe teksti plus klipi

 • HIP-HOP SHQIP OFFICIAL
  HIP-HOP SHQIP OFFICIAL12 ditë më parë

  Nje njeri qe vjedh tekste dhe muziken nuk quhet kengetar ti je kot fare ike

 • Earta E

  Earta E

  12 ditë më parë

  Kujt ja ka vjedhur? Ai ka perpunuar kengen e tij, nuk quhet vjedhje

 • Guri Mera
  Guri Mera12 ditë më parë

  Respekte Brow,Kenge e bukur✌

 • iamzack22
  iamzack2212 ditë më parë

  Ledjana kushedi ku do jet me nai hamshor tu bo qef 🤭🤭🤭🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ ky mavria e ka trunin akoma te lediana ncncncn🥴🥴🥴🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Sokol Haderaj
  Sokol Haderaj12 ditë më parë

  Kenga me bukur e te gjtha kohrave ..komplimente

 • Kaltrinë
  Kaltrinë12 ditë më parë

  Shifja asaj takat ne maje te shkembit 😅😅😅😅😅

 • Sotir Mem
  Sotir Mem12 ditë më parë

  Kjo keng do ishte me e bukur nese nuk do kishe ber keng per ledianen

 • elona baboci
  elona baboci12 ditë më parë

  kot o mevlan ja ke humb vlerat kenges se kishte lezet orgjinale

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda12 ditë më parë

  PSE BERE KTE? !!!

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda12 ditë më parë

  Me bukur LEDIANA

 • Enduela Maci
  Enduela Maci12 ditë më parë

  I mrekullushem I adhurushem me pelqen shum thjeshtesia dhe zeri jot

 • Movies Albanian
  Movies Albanian12 ditë më parë

  Ledjana si ai qerosi me duar ne bel

 • Sedat Pajaziti
  Sedat Pajaziti12 ditë më parë

  Ski lidhje me muzik o shoq

 • Al a
  Al a12 ditë më parë

  nje ritem ke me kot qe je pa lidhje njelloj si kenga ledjanes

 • Zelihe Zeneli
  Zelihe Zeneli12 ditë më parë

  Paska qene loje aty Brenda. Ku shkoi dashuria e Ledianes per ty. Ti je shume I mire Mevlan. Me mire qe e ke modifiku kenge se ajo nuk e meriton.

 • Ambra Ambra
  Ambra Ambra12 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😘😘😘

 • Etleva Ymeri
  Etleva Ymeri12 ditë më parë

  Suksese mevlan kjokenge Eshte normalisht per ledianen😜😜

 • xhenisa viso
  xhenisa viso12 ditë më parë

  Ledianaaaaaaaa ahahahhaha

 • Rezarta Haxhiu
  Rezarta Haxhiu12 ditë më parë

  🌍 ime uauu!

 • stela_vlore
  stela_vlore12 ditë më parë

  te paktn nuk ka emre ne kenge ase ledjan ase atonela 🤣😂😂😂🤣🤣🤣 tashi goca gati jan dashur te na i dedikojn kete kenge 😂🤣🤣

 • denisa gjine
  denisa gjine12 ditë më parë

  Ajo femer nuk ishte per ty vella ajo kish hyr per fam aty po bere mire qe ndryshove vargjet se i kishin hipur pordhet asaj kengen e ke super 👍

 • Lina Era
  Lina Era12 ditë më parë

  LEDIANA, tingellon me bukur ore Mevlan

 • its paulina 💋👄❤
  its paulina 💋👄❤13 ditë më parë

  mevlan kete keng e ke per ledjanen

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  12 ditë më parë

  Po

 • Flora Lleshi
  Flora Lleshi13 ditë më parë

  shume e bukur kenga, pore te uroj te bashkohesh me ledjanen. Ju shkonit bashke shum si qift. Je shuuum ,ma shuuum i rregullt si djale. Mos humb fatin e jetès, te uroj suksese ne vazhdim

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  12 ditë më parë

  Amin

 • megi❤❤
  megi❤❤13 ditë më parë

  Bravo mevlan

 • Dhurata Ramollaj
  Dhurata Ramollaj13 ditë më parë

  Le nameeee...

 • Emiljano Pipero
  Emiljano Pipero13 ditë më parë

  Bravo mevli mos hiq dor nga lediana bravo e gjith kenga eshte per ledianen vec tituuli ndryshon dhe gocq ngjan si lediana

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  12 ditë më parë

  Poo

 • Valbona Bacuku
  Valbona Bacuku13 ditë më parë

  Kot fare kenge amatore

 • Fitnete Hoxhalli
  Fitnete Hoxhalli13 ditë më parë

  Mevlan pliz ma bëj një këngë të bukur me titullin mami je shpirti im pliz ☹😩

 • Lino Hoxha
  Lino Hoxha13 ditë më parë

  Ku ke perfunduar moj shiqiperi qia ropt

 • Nari Cani
  Nari Cani13 ditë më parë

  Shume fallco kte mevlan gjesesi sukeses

 • shpejtim islami
  shpejtim islami13 ditë më parë

  Lidhje me knu ski shokit le muziken 🤢

 • Anest Byci
  Anest Byci13 ditë më parë

  Ik mor se le nam

 • Elona Izeiri
  Elona Izeiri13 ditë më parë

  Un kur e degjoj kete me vjen te them ledianaaaaaa

 • Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi13 ditë më parë

  Se ka me te drejten e Autorit. Tani modifikoj tekstin 😂

 • Agi Hyska
  Agi Hyska14 ditë më parë

  Te ka ngel kaseta tek kjo kenge😄🤪

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti14 ditë më parë

  Sa kot Kjo Gjith bota e di Kjo esht o ledjana mbetet yll.

 • productions 04
  productions 0414 ditë më parë

  Per te kendu ne studio je 1-sh lal per live je per te perputhen 💪

 • Eva ceka
  Eva ceka14 ditë më parë

  Ledianaaaaaaaaa e bukurrr sikurrrrrr zanaaaaa

 • hasime merepeza
  hasime merepeza14 ditë më parë

  Mir qe e modiifikove po dhe flok zez me e kuptu akoma ma shummm

 • Bushi Babushi
  Bushi Babushi14 ditë më parë

  2000 her me e bukur kjo keng Se sa ledikarja

 • ads 777
  ads 77714 ditë më parë

  Bota digjet Kurva krihet!

 • Tina Tina
  Tina Tina14 ditë më parë

  Se mos esht e fundit kjo sa here do e ndryshosh tekstin ti 😂😂😂😂

 • valmira vali
  valmira vali14 ditë më parë

  Ledianaaaaaa - bota imeeeeee 💀

 • kosovo kosovo1111
  kosovo kosovo111114 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍

 • E R
  E R14 ditë më parë

  Suksese mevle 🙏

 • Flutura Kurani
  Flutura Kurani14 ditë më parë

  Shume bukur Mevlan me behet zemra mal qe ke gjet dashurin dhe qe ti ke te tilla aftesi te kendofte zemra gjithmon BRAVO e madhe kendofsh gezofsh e lumturofsh gjithe jeten tende,Ledjanes i kendove e deshe me shpirt por sditi se tet mbajti prandaj vazhdo jeten tende se te humbi Ledjana ty dhe jo ti ate, lume ata prinder qe te kan lindur e rritur

 • R M
  R M15 ditë më parë

  Kjo eshte kenga e Ledianes turp qe i ndrove titullin

 • Elma Brunga
  Elma Brunga15 ditë më parë

  Sa keq mvjen për ty mor mevlan që u humb kjo dashni, je njeri i mrekullushem . Do të kerkoj, por ska me gjet njeri të sinçert si ty, ta harroj ledjana Rrespekt shum për ty Mevlan. Suksese te në muzik

 • Tatjana Tatjana
  Tatjana Tatjana15 ditë më parë

  Mevlan je bere kopjac kete here nuk na terhoqi shume Hiqe menjen nga njerez qe u pelqen vetja Nuk la humbur vendi per lule me tè bukura se fiksimi jote

 • Durres Durres
  Durres Durres15 ditë më parë

  Ku ke lidhje me kongen ti mer daj…me gjith rrespektin.

 • Albion Senka
  Albion Senka15 ditë më parë

  Ky me nje vrime i bie ka spikatur fiale tietere

 • Luan Dervishi
  Luan Dervishi15 ditë më parë

  Me gjith resp por Nuk ke lidhje me muziken ke ngaterru komplet rruge aktor dhe mundesh me fal nese gjykoj por njoh mir muziken dhe di cfar esht muzika.

 • cookie
  cookie15 ditë më parë

  Sa gomar po dukesh ke met tu vajtu me te njejten kenge pa lidhje

 • Elizabeta Capoku
  Elizabeta Capoku15 ditë më parë

  Lediaaaannnnaaa shikimin dhe zemren te ti e nala

 • Dushi Merko
  Dushi Merko15 ditë më parë

  Lediana e bukur sikur zana

 • Elidon Gjokaj
  Elidon Gjokaj15 ditë më parë

  E ke prish kengen kot vlla

Faqja Tjeter