Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

Argëtim

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente

 • Salih.zogaj.10 Salih.zogaj.10
  Salih.zogaj.10 Salih.zogaj.10Ditë më parë

  Wihwhh♥️♥️

 • Bekim Jan
  Bekim Jan2 ditë më parë

  bravo daim Kështu është, duhet të respektoni prindërit tuaj

 • DKR BEATS
  DKR BEATS2 ditë më parë

  Respekt për Abaz Selmanin 🇦🇱👍🏻

 • erlinda sadrija
  erlinda sadrija2 ditë më parë

  Nashta ata qe se dojn nashta mlidhen men

 • erlinda sadrija
  erlinda sadrija2 ditë më parë

  Ju lumt

 • Nehat FEVZI Gjinolli
  Nehat FEVZI Gjinolli2 ditë më parë

  VUL i paske ra me ket keng. te lumt zemra te knoft.

 • Kumrije Greku
  Kumrije Greku3 ditë më parë

  Lajmet

 • ELMA ALIU
  ELMA ALIU4 ditë më parë

  💜💜💜💜💜🦄🦄🦄🦄🦄

 • Зои Тенгелиду
  Зои Тенгелиду5 ditë më parë

  ❤🧡💗💓💞💕❣❣💗❤🧡💛💚💙💜

 • medi Amelsas
  medi Amelsas5 ditë më parë

  Kann das bitte jemand übersetzen

 • Reshadije Gjugjaku
  Reshadije Gjugjaku6 ditë më parë

  Bravo respect per ty mbreti I muzikes shipe

 • Berisha Benet
  Berisha Benet6 ditë më parë

  Tlum goja e trujt zoti molle

 • NEAT Neato SINAN
  NEAT Neato SINAN6 ditë më parë

  Halal tkoft kong shum e mir te kendoft zemra

 • Bilal Zaganjori
  Bilal Zaganjori7 ditë më parë

  🤲🤲🤲❤❤❤❤❣❣🥰🥰

 • Nurie Kryeziu
  Nurie Kryeziu8 ditë më parë

  althe.info/number/x2Ojk3qbmYNlipk/video

 • Eristina Begu
  Eristina Begu8 ditë më parë

  \b?bo

 • Sanija Gjukatani
  Sanija Gjukatani9 ditë më parë

  Tankers

 • aola wili
  aola wili9 ditë më parë

  Super kenge, zoti i rujte te gjitha nenat dhe i bekofte femijet e tyre kudo ndodhen. Suksese dhe vetem suksese

 • Verore Tsouko
  Verore Tsouko10 ditë më parë

  Po e vertet super kenge

 • doliio volay
  doliio volay10 ditë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 • Turkijan Rama
  Turkijan Rama10 ditë më parë

  Episode oe% oddfifjd

 • Bajram Humaj
  Bajram Humaj10 ditë më parë

  hahahahahahahaha

 • aola wili

  aola wili

  9 ditë më parë

  KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 • Halime Hoti
  Halime Hoti10 ditë më parë

  VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA

 • Muharrem Govedari
  Muharrem Govedari11 ditë më parë

  Urime

 • doliio volay

  doliio volay

  10 ditë më parë

  o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov11 ditë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 • alida flus
  alida flus12 ditë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 • Margherita Xibraku
  Margherita Xibraku12 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲

 • blerina duraj
  blerina duraj13 ditë më parë

  Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊

 • Semsun Galaxi
  Semsun Galaxi13 ditë më parë

  😢😢

 • Susana Gashi
  Susana Gashi13 ditë më parë

  Hallo

 • Mandeta Shengjergji
  Mandeta Shengjergji14 ditë më parë

  Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!

 • Merita Hasa
  Merita Hasa14 ditë më parë

  Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.

 • pida siouy

  pida siouy

  13 ditë më parë

  Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 • Rejan Demaj
  Rejan Demaj14 ditë më parë

  te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️

 • pida siouy

  pida siouy

  13 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • mikea hiooi
  mikea hiooi14 ditë më parë

  E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime

 • Valton Vrankaj
  Valton Vrankaj14 ditë më parë

  Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥

 • danqi Luan
  danqi Luan15 ditë më parë

  KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 • Agron Krasnqi
  Agron Krasnqi15 ditë më parë

  😪😪😭😭😭😭

 • Klajdi Zeneli
  Klajdi Zeneli15 ditë më parë

  o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  14 ditë më parë

  👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 • Edo Zemra
  Edo Zemra15 ditë më parë

  Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐

 • Senade Zllanoga

  Senade Zllanoga

  12 ditë më parë

  🎂💖💍🎄🎁🎉💝

 • yuoop noke
  yuoop noke15 ditë më parë

  O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Lulja 20
  Lulja 2015 ditë më parë

  Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket

 • valton trolli
  valton trolli15 ditë më parë

  Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏

 • Vera Doci
  Vera Doci16 ditë më parë

  Te lumt goja

 • Altone Spasolli
  Altone Spasolli16 ditë më parë

  Bravo daim

 • yuoop noke

  yuoop noke

  15 ditë më parë

  Te lumte goja

 • abbsnn cose
  abbsnn cose16 ditë më parë

  Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 • Dizene Keraj
  Dizene Keraj16 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • pida siouy
  pida siouy17 ditë më parë

  Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 • Merita Veteriku
  Merita Veteriku17 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍

 • Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi17 ditë më parë

  🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  16 ditë më parë

  Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 • Fun For Kids
  Fun For Kids17 ditë më parë

  Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm althe.info/number/qoLHdKadq4OtdJ0/video

 • me dorë në zemër
  me dorë në zemër17 ditë më parë

  respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍

 • me dorë në zemër

  me dorë në zemër

  14 ditë më parë

  @Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....

 • Ashkaniden die Balkan Perser

  Ashkaniden die Balkan Perser

  16 ditë më parë

  @me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.

 • pida siouy

  pida siouy

  17 ditë më parë

  Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Erion Rasim
  Erion Rasim17 ditë më parë

  👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 • Fatjon Tasi
  Fatjon Tasi18 ditë më parë

  2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱

 • Beni Ali
  Beni Ali18 ditë më parë

  F4 rfio⅝back bmcc

 • Erin Erdi
  Erin Erdi18 ditë më parë

  Bravo

 • Flora Kovaci
  Flora Kovaci18 ditë më parë

  Ska ne bot si nona ...

 • ensar kelmendi
  ensar kelmendi19 ditë më parë

  Eh more zot

 • Resmi Shpata
  Resmi Shpata19 ditë më parë

  Te lumte goja

 • Zemra Pejes
  Zemra Pejes19 ditë më parë

  Melodie gefällt mir nicht

 • Ashkaniden die Balkan Perser

  Ashkaniden die Balkan Perser

  16 ditë më parë

  @minij hooi Amin

 • minij hooi

  minij hooi

  18 ditë më parë

  Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh19 ditë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 • minij hooi

  minij hooi

  18 ditë më parë

  RESPEKT

 • Mirsie Xhemajli
  Mirsie Xhemajli19 ditë më parë

  Shume kenge e mire .Suksese

 • Myzafer Xhepmeta
  Myzafer Xhepmeta19 ditë më parë

  Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 • Inar Islami
  Inar Islami20 ditë më parë

  Gngu yfgcj

 • Spencer Hurst
  Spencer Hurst20 ditë më parë

  Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  19 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 • Sophie Southee
  Sophie Southee20 ditë më parë

  Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Vali Sula
  Vali Sula20 ditë më parë

  Ah te lumt goja

 • Abu A
  Abu A20 ditë më parë

  Haram!!!

 • minij hooi
  minij hooi20 ditë më parë

  Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Flora Temou
  Flora Temou20 ditë më parë

  Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯

 • Saba Rossi
  Saba Rossi21 ditë më parë

  Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten

 • Ptao Tom
  Ptao Tom21 ditë më parë

  Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤

 • danqi Luan
  danqi Luan21 ditë më parë

  SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔

 • minij hooi

  minij hooi

  20 ditë më parë

  Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 • Adrian Kurtaj
  Adrian Kurtaj21 ditë më parë

  RESPEKT

 • Shkelqim Fetiu
  Shkelqim Fetiu21 ditë më parë

  Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 • Besart Gashi
  Besart Gashi21 ditë më parë

  👏👏

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  21 ditë më parë

  Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani21 ditë më parë

  Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏

 • Ylber Krasniqi
  Ylber Krasniqi21 ditë më parë

  O sa ma ka mar malli me thirr oj nan

 • Ekrem Hajrula
  Ekrem Hajrula21 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 • drttyu liqm
  drttyu liqm22 ditë më parë

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 • besijan besi
  besijan besi22 ditë më parë

  🥰👍❤🤩

 • Tefta Kolici
  Tefta Kolici22 ditë më parë

  Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja

 • adiloviq Elisa
  adiloviq Elisa22 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤

 • drttyu liqm

  drttyu liqm

  22 ditë më parë

  xx

 • Bajram Azemi
  Bajram Azemi22 ditë më parë

  Te lumt

 • Bajram Azemi
  Bajram Azemi22 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏

 • Ermira Kashari
  Ermira Kashari22 ditë më parë

  Sinan vasallii

 • nik nikuu
  nik nikuu22 ditë më parë

  Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 • Djeron Berisha
  Djeron Berisha22 ditë më parë

  🍰👍👍👍❤

 • Merite Toskaa
  Merite Toskaa22 ditë më parë

  👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍

 • Sh Sh
  Sh Sh22 ditë më parë

  Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia22 ditë më parë

  Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏

 • Regdu Geht
  Regdu Geht22 ditë më parë

  Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍

 • Ashkaniden die Balkan Perser

  Ashkaniden die Balkan Perser

  16 ditë më parë

  Amin

 • Taze Zefi
  Taze Zefi22 ditë më parë

  Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  22 ditë më parë

  ♥️♥️

 • Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi22 ditë më parë

  O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  22 ditë më parë

  🎈

 • Blerta Ajdini
  Blerta Ajdini22 ditë më parë

  🤣❤👏

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  22 ditë më parë

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 • jeta hoxha
  jeta hoxha23 ditë më parë

  valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭

 • Live Shqip Music
  Live Shqip Music23 ditë më parë

  SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇

 • Sadete Shefiku
  Sadete Shefiku23 ditë më parë

  xx

 • Dhurata Smoqi
  Dhurata Smoqi23 ditë më parë

  Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲

 • F
  F23 ditë më parë

  Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin

 • Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci23 ditë më parë

  Hamit0682927879

Faqja Tjeter