Dafina Zeqiri - Ti dho krejt

Muzikë

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/TiDhoKrejt

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Dafina Zeqiri - Ti dho krejt

Produced: Dafina Zeqiri
Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Vocal Melodies: Dafina Zeqiri
Lyrics: Elinel, Dafina Zeqiri
Beat: Deard Sylejmani
Mix & Master: Deard Sylejmani
Video Animation: Poka Studio - pokagh


Follow My Playlist on @Spotify - smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri
Follow My Playlist on @Apple Music - smarturl.it/DafinaEssentials


Ti dho krejt

First verse:
Go easy my love
Dont u knoe theres a fire burning right here for ur love...
Uuuu
E Cdo puthje qe e kom
Un Ta dho me dashni
Ta dho me dashni
Un ti japa japa japa kejt qa i pata
As-fortuna e shtrengata smunen me shu- Zjermin
SE TDU
Oooo
My love - my love
No drug - no drug
Can beat ur worth

Chorus:
I go hard for ur love!
Nese pak ti e dyshon
I go IN for ur love!
(Our love)
Ti dho kejt
Ti dho kejt
Yeah-yuh knoe How I ride 4 ur luv
Cuz u, cuz u knoe
I go hard for ur love!
Kejt qa kom une ty!
Ty po ti dho!
Kejt po ti dho
All for ur love
Oh my God

Second verse:
uuuuu aaaaaa
Je merzit ti
Aaaaaaa
Qa ki shpirti
Qaaaaaa
Mu em ki ti
Aaaaaaaaaa

Ti don love
Ti don - ti don love
Cdo sekond
Un ta un ta dhoo (per ty per ty jom)
Na na na

Une nuk u nala ( nala )
Sa here thirre nuk e nala
Aaaaa
Une jom e para (para)
Nuk e lojm me na nda malli Jo Jo

Aaaaaaaaaaaa
Thirr tii
Aaaaaaaaaaaaa
I go hard
Bej-Bi

Chorus:
I go hard for ur love!
Nese pak ti e dyshon
I go IN for ur love!
(Our love)
Ti dho kejt
Ti dho kejt
Yeah-yuh knoe How I ride 4 ur luv
Cuz u, cuz u knoe
I go hard for ur love!
Kejt qa kom une ty!
Ty po ti dho!
Kejt po ti dho
All for ur love


Komente: 255

 • Gani Sylejmani
  Gani Sylejmani15 orë më parë

  DAFINA

 • Gani Sylejmani
  Gani Sylejmani15 orë më parë

  ❤❤❤❤❤❤🥰🥰😍😍😍😍

 • mikoy huio
  mikoy huio19 orë më parë

  Minuti 1:58 hahahah o zot sa e fort e ka bo

 • Ferdije Sylejmani
  Ferdije SylejmaniDitë më parë

  😅🤣🤣😅🤣😅😅😅

 • Ferdije Sylejmani
  Ferdije SylejmaniDitë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Migena Tare
  Migena TareDitë më parë

  Minuti 1:58 hahahah o zot sa e fort e ka bo 😂😂

 • Rexha Bekoviq
  Rexha Bekoviq2 ditë më parë

  Ti Don love🥰❤ Love from cologne City Shipe per ghithmon🇦🇱🇦🇱

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy2 ditë më parë

  Bravo Dafina you deserve so much more

 • pipo shteti
  pipo shteti2 ditë më parë

  Dafina - MJ-Remember The Time Dafi 24 to 7 👍👏

 • Julie Kelmendi
  Julie Kelmendi3 ditë më parë

  She always comes back with the bangers 😍❤️

 • Ptao Tom
  Ptao Tom3 ditë më parë

  Eshte t'i dhash, dhe jo t'i japa ne kohen e kaluar. Eshte t'i jap krejt, jo t'i dho krejt ne kohen e tashme.

 • Diit BSTT

  Diit BSTT

  15 orë më parë

  Eshte pjese e origjinalitetit te vet..analogji e te folurit ghetto. nese ke degjuar rep te zezakeve nuk kendojne me anglishte letrare..!!!

 • Spartak Hyseni
  Spartak Hyseni3 ditë më parë

  Sa shume kenge nxjer ne shume pak kohe dhe super keng bravo dafina je talent

 • Ertan Agatay (Mark Zuckerberg)
  Ertan Agatay (Mark Zuckerberg)4 ditë më parë

  Mio 👍🏻

 • milot sadiku
  milot sadiku5 ditë më parë

  Very unique Dafi

 • Al Beshure
  Al Beshure5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Löwe Juda
  Löwe Juda5 ditë më parë

  satanic, anti-christian, babylonian, pagan, masonic propaganda!

 • DomDom
  DomDom5 ditë më parë

  Ich verstehe zwar den Text nicht, aber ein dickes Kompliment gibts für das Musikvideo. Toll animiert, echt beeindruckend zum Anschauen.

 • Prishtina 038
  Prishtina 0386 ditë më parë

  Mos u nal Duffy dojna cdo jave kang prej teje , je artiste ne kuptimin e plot te fjales

 • Fidan Mustafa S.A.V.S
  Fidan Mustafa S.A.V.S6 ditë më parë

  Ami qa po pret

 • serry ciok
  serry ciok6 ditë më parë

  Ti te suprizon ne cdo moment moj dafine

 • 69daysofstatic
  69daysofstatic6 ditë më parë

  Don mi shpërthy silikoni tu i dhan zor tu knu

 • Berbuqe
  Berbuqe7 ditë më parë

  ❤️🥰❤️🥰❤️

 • Xixa Xixa
  Xixa Xixa7 ditë më parë

  Bravo Dafina you deserve so much more 🔥🔥

 • Dark
  Dark7 ditë më parë

  Most active singer this year !

 • Donatelli Marco
  Donatelli Marco7 ditë më parë

  Gut wo ist meine götin?

 • Erif
  Erif7 ditë më parë

  Mendova qe e ka kenga emrin ti dhi krejt 😅😂😂

 • Alexandra Sinaj
  Alexandra Sinaj7 ditë më parë

  Sa keng koti qe ishte kjo e dafines

 • Lord Scanderbeg
  Lord Scanderbeg7 ditë më parë

  Veç fjalë i ke 😅

 • Joanna
  Joanna7 ditë më parë

  Loooooove looooove this song 😍😍😍 bravo Dafina 👍🏼👍🏼👍🏼

 • Ferdije Sylejmani
  Ferdije Sylejmani8 ditë më parë

  DAFINA

 • Prishtina 038
  Prishtina 0388 ditë më parë

  Jee 1sh o dafi , distance te madhe ke me te tjeret

 • Issa Ajazi
  Issa Ajazi8 ditë më parë

  1:55 min kush e ka kuptu osht legend 😂😂 double trouble 😂

 • Carlo Calucci
  Carlo Calucci8 ditë më parë

  Beste Albanische Sängerin die es je gab

 • Joanna

  Joanna

  7 ditë më parë

  Shume e bukur.

 • Tolgahan Değerliyurt
  Tolgahan Değerliyurt8 ditë më parë

  ✨✨✨

 • KL EV
  KL EV9 ditë më parë

  Se kisha dit qe esht shqip ti dho

 • Linda

  Linda

  6 ditë më parë

  Shqip eshte ne dialektin gege. Ti dho ose T’i jap.

 • Alfred Vrapi
  Alfred Vrapi9 ditë më parë

  O habibi

 • Mthïŕrın Ølí
  Mthïŕrın Ølí9 ditë më parë

  legjend je te kenaq shpirtin me keto keng 🥺😍

 • xhilda alija
  xhilda alija9 ditë më parë

  E kom dedikim kete kshu qe mbetet konga ma e mire 😝 bravo dafi

 • Kristjan
  Kristjan9 ditë më parë

  Valla moj dafi normal kenget eki shum te bukura amo kjo asht shum katastrof 🐱🙏❤😇

 • minij hooi
  minij hooi9 ditë më parë

  I love how creative you areeeee😍😍😍😍

 • Ana Kacani
  Ana Kacani10 ditë më parë

  obsessed 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 • danoTAROT
  danoTAROT10 ditë më parë

  Totally underrated 😢 The whole world should know you and this song

 • Joanna

  Joanna

  5 ditë më parë

  PURE ART🎨🖌THE QUEEN !!!!!

 • Jetmira Vokrri
  Jetmira Vokrri10 ditë më parë

  Shume e bukur.

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE10 ditë më parë

  Dafina më e mira 👏🏻❤

 • 2 FRESHMUSIC
  2 FRESHMUSIC10 ditë më parë

  Ti meriton miliona klikime ti je ajo qe i meriton ktoh Nuk ka tjetter mat mir se ty ne estraden shqiptare YOU ARE THE FIRST AND YOU DESERVE TO REMAIN FOREVER ;)

 • Ragnar Loki
  Ragnar Loki10 ditë më parë

  2 BBC gift for Dafina

 • no generalita' generale
  no generalita' generale11 ditë më parë

  ("o")

 • no generalita' generale
  no generalita' generale11 ditë më parë

  sistemi mas sa plus sa po ose jo per ty nqofse po cmim cilin a po falas per ty ose dhe per ty npordorim xhdo dhe jo per mua (":P")

 • no generalita' generale
  no generalita' generale11 ditë më parë

  sistemi mas sa plus sa po ose jo per ty nqofse po cmim cilin a po falas per ty ose dhe per ty npordorim xhdo dhe jo per mua :("P")

 • Happier 2019
  Happier 201911 ditë më parë

  Loooooove looooove this song 😍😍😍 bravo Dafina 👍🏼👍🏼👍🏼

 • liouy cnny
  liouy cnny11 ditë më parë

  Eshte t'i dhash, dhe jo t'i japa ne kohen e kaluar. Eshte t'i jap krejt, jo t'i dho krejt ne kohen e tashme.

 • kush je ti (ʘᴥʘ)
  kush je ti (ʘᴥʘ)11 ditë më parë

  uhh (aahh) je merzit (aahh) ti cka ki shpirti (yaahh) mua me ki ti (aahh) ti don love ti do-ti do love cdo sekonde the best part

 • Jurgen Lleshi
  Jurgen Lleshi11 ditë më parë

  Dafina Zeqiri Ka kopjuar Katy Perry Dark Horse

 • IBA Rey
  IBA Rey11 ditë më parë

  😍🤤 ojj

 • Genni Glassglow
  Genni Glassglow11 ditë më parë

  ⛎♈🌫🌝🥳🐅💎💎😇🦍🈺🈸🉑 *Per amore. Dio ha mandato Suo Figlio Gesù Cristo a morire al nostro posto. Tre giorni dopo lo resuscitò dai morti.* *Ora. Solo per Gesù Cristo. Dio ci ha concesso il dono gratuito della vita eterna.* *Se confessi con la tua bocca il Signore Gesù e credi nel tuo cuore che Dio lo ha risuscitato dai morti* *Egli ti farà il dono gratuito della vita eterna* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(Guarda il cielo e chiedi a Dio)*

 • SHQIPvideolojra
  SHQIPvideolojra12 ditë më parë

  Gjarpri me 2 koka 😂😂😂

 • Djellza Berisha
  Djellza Berisha12 ditë më parë

  Hahahahahhahahahahhahaha e nanen e kudres me dy kara i tha po 😂😂😂😂😂😂

 • Arton Krasniqi
  Arton Krasniqi12 ditë më parë

  Simplyy the besttt 😘💫

 • toijg avnnr
  toijg avnnr12 ditë më parë

  2021 Dafina ka qen nje prodhimtari e muzikes. Bravo per punen

 • PUMA
  PUMA12 ditë më parë

  UNIKAT DUFFYYYY

 • mariela murati
  mariela murati12 ditë më parë

  The queen 👑👑

 • Song Music
  Song Music12 ditë më parë

  Super klip !

 • CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻
  CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻12 ditë më parë

  Si eshte e munder qe cdo here sjell ne trojet shqiptare dicka risi thjesht Dafina eshte unike

 • esad salihaj
  esad salihaj12 ditë më parë

  DAFINA. ❤ 💯

 • Cerulean
  Cerulean12 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Cigars n Henny Boyzz
  Cigars n Henny Boyzz12 ditë më parë

  Super kong ashtu si osht Edhe “Gandi - Ajo Po Don”

 • Ionut l.
  Ionut l.12 ditë më parë

  TI MERITON DAFI .SHUM TE DUA . BY ROMANIA IONUTZ

 • Naim neja
  Naim neja12 ditë më parë

  Talent po populli jon katastrofe , mire mire po jena merzit vet diqka sjena mire .

 • Dardan Ajazaj
  Dardan Ajazaj12 ditë më parë

  Spo te del ty vetem 1 , po 2 copa dru po i don a ? :P Kudra ni here.

 • Erion Ferra
  Erion Ferra12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣vdiqaa me videoklipin 😂

 • Steffi A
  Steffi A12 ditë më parë

  Nuk kishe bo keq

 • OlaGates
  OlaGates13 ditë më parë

  Nje super big bravo per cunat qe kan realizuar klipin , ishte shume funny dhe i bukur 👏🏼👏🏼

 • Mevlide Veliu
  Mevlide Veliu13 ditë më parë

  shyqyr qe tka Kosova se per tjeraat 👎

 • Vesel Zeka
  Vesel Zeka13 ditë më parë

  Ska faj ktu dafina(llafe llafe)😉👍

 • Flexx Flexx
  Flexx Flexx13 ditë më parë

  Marre 👉🏿👉🏿👌🏻

 • Shpresa Mehmeti
  Shpresa Mehmeti13 ditë më parë

  Veq edhe visualizer ke harru me shkru aty edhe empawaafrica

 • Alex Manga
  Alex Manga13 ditë më parë

  All of it ...

 • Nakije Morina
  Nakije Morina13 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • SKANDERBEG
  SKANDERBEG13 ditë më parë

  She is best artist in Albania🇦🇱👐🏻🇽🇰☝🏻

 • Geg Toska
  Geg Toska13 ditë më parë

  Pusho pak moj Dafina

 • Klaudio Selmani
  Klaudio Selmani13 ditë më parë

  Dislike direkt e cova

 • Altin Riza
  Altin Riza13 ditë më parë

  Un nuk dua rrush e dia dua ate qe nuk me erdhi kurr the nuk pres me se do vi kaq kisha

 • Saïd Oner
  Saïd Oner13 ditë më parë

  Dashuria, Shpirti, Jeta Ime, Dashni ... Starting to use some Albanian words in my life because of Dafina 🙏. Long live to Albanian/Kosovo people. Small countries but big histories. Greetings from France 🇫🇷.

 • Mali Mali

  Mali Mali

  10 ditë më parë

  ❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇮🇱❤🇺🇸❤

 • Julia Buchholz
  Julia Buchholz13 ditë më parë

  🔥

 • Aron Smith
  Aron Smith13 ditë më parë

  Dho???

 • Linda

  Linda

  12 ditë më parë

  Ti dho apo ti jap.

 • Eni Eno
  Eni Eno13 ditë më parë

  Dafine moj ma hoqe trurin ❤

 • Adriatik Malaj
  Adriatik Malaj13 ditë më parë

  wow❤❤

 • bts Armyy
  bts Armyy13 ditë më parë

  Queen 👸❤️🔥

 • Kainat A
  Kainat A13 ditë më parë

  man she be bossin' up in all her videos😍🙌🏽🔥

 • Koder Lumaj
  Koder Lumaj13 ditë më parë

  Nice song 🔥

 • Jh Yt
  Jh Yt13 ditë më parë

  KU JE DAFINA ZEQIRI KLIP PALIDHJE

 • Klodiana Gurra
  Klodiana Gurra13 ditë më parë

  Sa e bukur💜💜

 • Erti Bana
  Erti Bana13 ditë më parë

  Pse smore pjese ne festival rtsh do e kishe fitu

 • Jeto pë Allah☝️ jo për njerznNil06
  Jeto pë Allah☝️ jo për njerznNil0613 ditë më parë

  🌻🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥DIVA muzikěs slt 🥂💌

 • Donna A
  Donna A13 ditë më parë

  Videoklipi 😂👍

 • Fitnete Gega
  Fitnete Gega13 ditë më parë

  🌸⭐️👑

 • L.Kitanova
  L.Kitanova13 ditë më parë

  Top produckt 🔝

 • MigiAl 💗
  MigiAl 💗13 ditë më parë

  Pse nuk ben nje kenge me Elvanen 🙏🙏 bashkepunimi juaj do ishte Bombeee 💥🔥🔥🔥🔥 👑👑

 • LucidDreaming X

  LucidDreaming X

  6 ditë më parë

  Sepse te dy kengetaret kan stilin e ndryshem ? apo ndoshta pelqehen me Ballada. !

 • drin ademi
  drin ademi13 ditë më parë

  Tishe kan cerrtan gjith tkisha kqyr hahahaha

 • Herolind Ramadani
  Herolind Ramadani14 ditë më parë

  Eshte t'i dhash, dhe jo t'i japa ne kohen e kaluar. Eshte t'i jap krejt, jo t'i dho krejt ne kohen e tashme.

Faqja Tjeter