Përgjigja djegëse e SPAK për Ilir Metën

Komente

 • gaming_ overload
  gaming_ overloadDitë më parë

  Rrofte shoku Kim Jongun Ramut Kokaina.

 • gaming_ overload
  gaming_ overloadDitë më parë

  WELCOME TO NORTH KOREA OF EUROPE

 • Elisavet Tzamou
  Elisavet Tzamou3 ditë më parë

  Nuk jam i sigurte se Ilir Meta ka lidhje me ate qe me ka mare shtepine por mendja me shkon se pse erdhi ne korce kur duheshe te printed Edi Ramen te betoheshin prandaj mendja me shkoj se kur pashe ata te fortet e korces mos e lajmero an dhe ai gjeti ate justifikohesh gjeja per te dhene decorate mendoj se jane per te he dhuron hi save megjith ate mendoj te shikojme te verteten te mos nxitohet I me qetesi urges I dhe drejtesi te veprojme qofshi mire dhe te pa.mposhtur ne rugen e drejtesise kunderten korupsion

 • SOKOL Baci
  SOKOL Baci5 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli6 ditë më parë

  Hajnat.

 • Bona Zenuni
  Bona Zenuni6 ditë më parë

  Kur po vjen ajo dite ..eee kur ? Mezi po pres

 • Qeriba Skendo
  Qeriba Skendo6 ditë më parë

  Jo te burgosen.Sekuestro te gjithckaje .

 • Anil Lemi
  Anil Lemi6 ditë më parë

  Korrupsioni eshte aq i perbindshem nder qeveritaret nga baza deri ne majë te piramides sa te duket se je ne romanet e KAFKES Jo ne Shqiperi

 • Baki Brahimaj
  Baki Brahimaj6 ditë më parë

  Ku eshte gjykata kushtetuse cfar pret perse nuk e shkarkon apo i ka paguar likja

 • Anil Lemi
  Anil Lemi6 ditë më parë

  UFFFFF PERHERE GENJESHTRA😱 PAS SA DEKADASH DO VEPROJ SPAK?! Na erdhi shpirti ne majë të hundes nga NDYRESITE E PERDITSHME TE QEVERITAREVE E POLITIKANEVE shqiptarë

 • H H
  H H6 ditë më parë

  Do ti arrestojne ? Kur ? "Kriminelet mutin me te trashe po e lëshojnë ." Asnjë nuk e ka zënë "Barku " Per këtë situatë ? Meta ,ju mbeti ne goje ? Do kalbeni nga pleqerira ,nëpër ekrane , dhe s'kini për t'i pare me sy 😝 neper Burgje " LLOMATINI , llomatitje dogmatike mbi një popullsi prej 30 vjet hajduteri miladere miladere ? Pamflet ,te rentë "Bomba dhe zjarri " Spaku ,SPAKU ,SPAKU ? "MUTI ALEJA ,BKVE E GJYRIZAVE , JU I IDHNI ZJARR KETIJ VENDI, SA KINI ARESTUAR ? RRETH E ROTULL I MBANI ,SE PA KETA KIMINELA , JU NUK RONI DOT , DONI PUNE ,PARA , KESHTU QE INI NJA 30 VJET TË TJERA ?

 • Lek Toma
  Lek Toma7 ditë më parë

  Me zotin Rama mos u kapni se populli u jep goditje te gjitheve si ne 25 te 2021

 • Lek Toma
  Lek Toma7 ditë më parë

  Metà ne burg

 • Lek Toma
  Lek Toma7 ditë më parë

  Metà ne Burg

 • Ferderova Dauti
  Ferderova Dauti7 ditë më parë

  Yyyyyysh TRAZICION yyyyyysh se moret ne qaf SHQIPERINE..

 • Aferdita Lamce
  Aferdita Lamce7 ditë më parë

  Spaku nuk ben asgje.te gjith jsne te zghedhurit e Rames.Nuk paska prova per ministrat? Po ato qe degjojme per dite nga pamfleti qe e fillon ng i pari dhe mbaronte Berisha duke permendur emer peremer per tegjithe te korruptuarit si ne qeverine e pare dhe we vazhdojne edhe tani si Tigri Arben Ahmetaj, Gjiknuri, Ulsiu,Balluku etj etj. Keshtu ose Spaku kryesisht fllon hetimin duke thirur te larin Panfletin dhe me rradhe te tjeret.zgjohun nga gjumi ju spak.e bkh. Se rrogat qde paguheni ju dalin nga xhepat e grisur te shqiptarve.Drejtesia duhet te filloje nga ju.per te reflektuar me poshte.

 • Petros Sakka
  Petros Sakka7 ditë më parë

  Iliri si Ali babaj dhe 40 hajdute

 • eva biri
  eva biri8 ditë më parë

  ilir meta te japi llogari qe mbi 10 milion euro ja ka dhene bes kallakut Cfar behet me spak Shum kengjetare pastrojne parate e ministrabe

 • ll ll
  ll ll8 ditë më parë

  Perderisa populli nuk ngrihet dhe i ven flaken parlamentit keshtu do shkojne keta ,kush do i arrestoje keta ,askush,Ne si popull i kemi fajet ata kelysha me taksat tona paguhen perderisa ne nuk bejme asgje keta luan maca e miu.siq i kemi vendosur aty duhet te ngrihemi e ti largojme por edhe kur ngrihemi heqim Lenen e vejme Prenen e njejta gje PD PS nje m jane

 • Arjan Dardhanjori
  Arjan Dardhanjori8 ditë më parë

  Ca interesit ka populli tu ndigju pislliqet cdo dite (e lagu se lagu)

 • Isuf Gjilani
  Isuf Gjilani8 ditë më parë

  si nuk ka turp lysjen bashshkurti jep leksion per demokrci kur ishte ne krah te ramiz alis ne perbadhjen me studentet bashke me gjinushin

 • Customer Service
  Customer Service8 ditë më parë

  TAMAM DHELPER! KERKON NGA SPAK TE DHENA HAJDUTI ILIR META. PO SPAK LE TI THOTE ILIR METES KEMI DOKUMENTA PER SURRATIN TEND O DHELPER QE JE FSHEHUR NE BODRUMIN E PRESIDENCES!

 • Eduart Taci
  Eduart Taci8 ditë më parë

  Mos or zot…., I korruptuari flet per korrupsion.

 • Stefan Gieseke
  Stefan Gieseke8 ditë më parë

  Bolle meta berisha futini mrena per ato qe I Kane bo popullit

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri8 ditë më parë

  Do ta hashe edhe ti ate BARIN E MIUT sepse e meriton. Jeni koka e hajduteve.

 • lindi syri
  lindi syri8 ditë më parë

  pjirth pjirth se lirohesh

 • Halil Celaj
  Halil Celaj8 ditë më parë

  Ilir kaqen e domozdoshme dhe eshte e domozdosheme.Qe ti teishe arrestuar prej viteve.

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot8 ditë më parë

  Ketershia gjithmonë në parlament. O popull kare.Pese herojnt e Vigut gjithmonë aty.

 • abc
  abc8 ditë më parë

  Si nuk gjen dot nje fytyre te qeshi ne kete parlament ☹️☹️☹️ Sikur Jane ne zi 😂😂😂

 • Osumi Osumi
  Osumi Osumi8 ditë më parë

  Spaku te kishte vene dore .DUAM PUNe faktike jo pralla me mbret.!!!!...........Te vegjelit burgosen shpejt za hap e mbyll syte..!!!PO HUMBET BESIMI....!!!..........

 • Taylor Hill
  Taylor Hill8 ditë më parë

  Kur do ju Meret pasuria ketyre hajduteve te 30 vite e o spak? Apo kur te qethen vicat

 • Klodian Liko
  Klodian Liko8 ditë më parë

  Eshte e cuditeshme se si nje person i korruptuar si ky eshte president

 • Margarita Ujka
  Margarita Ujka8 ditë më parë

  Po mjaft mor me fjale merrjani paeret mor ktyre hajnave e na i jepni ne popullit se u ngopem me fjal te bukra e keni ba perin tra e ne fund asgja mjaft me informacione bla,bla,bla

 • Henri Feza
  Henri Feza8 ditë më parë

  Po kemi shume vite e spo ndodh gje

 • Michele Balla
  Michele Balla8 ditë më parë

  TASHI DO PRTPRLITEN SI PESHKU QE SKA UJE DO JA FUSIN NJERI TJETERIT PER TE SHPETUAR NGA BURGU 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Pjeter Bubaj
  Pjeter Bubaj8 ditë më parë

  KËSHTU I DUAN MUSHKAT SHQIPTARE DRUTË!Ju lumtë Pamflet!.Po bëni punë patriotike për Shqipërinë dhe popullin shqiptar.Kështu i duan mushkat shqiptare drutë, drejtë e në kurriz dhe shkopinjë, jo pas prapanicës por drejt e në kokë kush ja ka berë me borxh popullit dhe vatanit. Bravo ju qoftë.Kështu do të bëheni më të besuar e më të dëgjuar nga puna që po bëni! .Respekte.

 • altin hatija
  altin hatija8 ditë më parë

  O ilir te befsha ca te mban pragu ti poshtersir pa shpirt per kete popull qe ka vuajtur dhe vuan per buke dhe ju talleni me florinj

 • Mira Terpo
  Mira Terpo8 ditë më parë

  Ďhimiter gjòniThoshe is

 • Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi8 ditë më parë

  Viva spak

 • Zeni Zylyftari
  Zeni Zylyftari8 ditë më parë

  Spaku Jane miqte e Rames

 • Shkelqim Muca

  Shkelqim Muca

  8 ditë më parë

  Nuk Jan miqte e Rames por jane te gjith bashk te gjith jan miq dhe bejne lojra me ne..me popullin fukara dhe as nje nuk do shohim ne burg se mbroje njeri tjetrin sepse te gjith bashk kan vjedh kan vra e kan prere e kan duart me gjak. loja fillon qysh ke Plaku Mere qe leh e nuk pushon. Meta. Rama. Luli e te tjere e te tjere Mjer ne si popull qe po e vuajm qe prej 30 Vjetesh

 • Lido Tilo
  Lido Tilo8 ditë më parë

  Po per presidentin ka nje mal me dosje esht e habitshme si kerkon per te tjetret a kan apo nuk kan dosje penalizimi

 • Halil Agaliou
  Halil Agaliou8 ditë më parë

  Nuk u vjen turp juve more gazetar bythe qe mereni me pleren akoma ju jeni ata qe keni thene se ketij veshoku i erdhi vdekja por nuk po shikojm se po vdes perkundrasi ju qelbaniker qeveritar dhe ajo me fytyr kineze tall bythen me popullin bashk me zotin bablok sic e quani ju te pordh fletit

 • Shery Dery
  Shery Dery8 ditë më parë

  Me gezim po shkoj ne pune, tu i kalu normen c per dite, ambazatorja shkon ne spak se ju ka thyer krahun e krajes ne vilen ne lalez ,cela nuk eshte mire me syzet nuk shikon mire, sa per te tjeret mos u merziteni se nuk do beht asgje, kush beri shtamen beri dhe vegjen,megjithate ju te pamfletit beni shum mire qe e mbani popullin me shprese dhe rrena, jemi shqiptare dhe shqipetari kur jep besen e mban, keshtu ka ndodhur me ramen meten berishen monen nano nishani Ruli, largohu e rri i qete, sa te jete gjall lala gjoni hani e pini dhe kendoni,kjo kenge ka 30 vjet qe po ndigjojme,

 • Tetovari

  Tetovari

  8 ditë më parë

  👍😂

 • Bes Bau
  Bes Bau8 ditë më parë

  Mjaft me aktrimet e flliqura te Tiranes.. Kur dot arrestohen kta Bastard?? Kur te vdesin apo?? Arben Kraja esht vet Kriminel dhe pret vdekjen normale te ktyre flliqsirave dhe pastaj te hap akuzat 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Marko Laci
  Marko Laci8 ditë më parë

  Amin me kembe te mbare te zberrthehet zinxhiri i hajdutteve krimineleve qe na kane sklaveruar 30vjet

 • Pasko Filari

  Pasko Filari

  6 ditë më parë

  @Rexhep Sufajbij 8ķ

 • Rexhep Sufaj

  Rexhep Sufaj

  8 ditë më parë

  O zot sa ma pare kush ka pervezesuar djersen e mundi e popullit në burg

 • Marko Laci
  Marko Laci8 ditë më parë

  Bravo.. Ne burg te gjithe

 • Fiqiri Nozlli
  Fiqiri Nozlli8 ditë më parë

  Emore ilire po ta kishe me gjithe zemer kete pune e kishe dorezuar nje here ke spaku emrin tend pasurine tende si e fitove ku i more ku icove ne sa emra te tjere i ke fshehur beje nje here kete per veten tende pastaj.meri me radhe deri ke administratoret e komunave ateher do.te besoja edhe sikurte me thoje qe neser slind djelli do ta besoja megjithese kjo gje sndoll

Faqja Tjeter