60 sekonda: Mevlani i përgjigjet Ledjanës!

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 • Ergi Prifti
  Ergi Prifti23 ditë më parë

  Eka bo ne mengjes me Aristelsn prandaj ithot shpirt ledjana dhe Antonela esollen rrotollMevlan mavrine

 • Pushime Taci
  Pushime TaciMuaj më parë

  Mevli je i pa par😅😅😅😅😅😅

 • Pushime Taci
  Pushime TaciMuaj më parë

  Mevli je flori te duan te gjith🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • kosovo kosovo1111
  kosovo kosovo1111Muaj më parë

  ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 • Klidia
  KlidiaMuaj më parë

  Iiiiii pleraaaa po ky i ka then ledianes qe jam martu per letra

 • BMX_WoLFIEZ
  BMX_WoLFIEZMuaj më parë

  Shum furbo edhe ti

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaMuaj më parë

  1

 • Gladiola 1992
  Gladiola 1992Muaj më parë

  Je martuar për letra jo tha po në program tha po hajde mashtrim hajde 😂😂

 • Xhulio20 Gjona

  Xhulio20 Gjona

  Muaj më parë

  Pjo Tha nqs se e degjon me vemendje

 • Afrim Pllana
  Afrim PllanaMuaj më parë

  o mevlan a hala e don ledijanen a

 • Aldo Limani
  Aldo LimaniMuaj më parë

  gjeja per qe ben n mgjes ca ben, ky thot perqafoj mamin okey ktu skam problem po kur t pyti kur ke bo seks per her t funit pse I the n mgjes o vlla se sdum me marr vesh se ca bo ti me plaken tate 🤣🤣🤣🤞 Tallem tallem kam humor burgu😝😂

 • Jonky YT
  Jonky YTMuaj më parë

  Ne mengjes e puth nanen edhe ne mengjes ki ba seks 😂🤔

 • 007alb
  007albMuaj më parë

  Ca bo cdo mgjes perqafoj mamin mardhenia e fundit seksuale sot ne mengjes SUS ghaaaaaaa 😂

 • Ledi-Sula Ledi-Sula
  Ledi-Sula Ledi-SulaMuaj më parë

  Perqafon mamin nmengjes,ben seks ne mengjes,si i bie tash.🧐😅🤦‍♂️

 • bouytt guyt
  bouytt guytMuaj më parë

  Mevlani ledjana jeni cifti me i preferuar jeni me te miret si di qe te jen punet.ju do mbeteni me te miret

 • Osmeni 31
  Osmeni 31Muaj më parë

  Kurë e pjueti kazetari mevlanin se kurrë k bërë seks për herë të fundit të gjithë uhabitëm dhe thamë se kushë do hishte por me ndërmënd mevlani atë ditë ka bërë seks me Aristelën

 • Aidas Merz
  Aidas MerzMuaj më parë

  E vertetove se nuk je aspak i sinqerte...! Ti vete ke thène qe je martu per letra ne gjermani...tani the jo...! Seksi nenkupton dy persona pse nuk e tregon personin ? Je i pa sinqerte !👎 ose je rrugaç ! Nuk i duhesh asaj qe te ka blloku se ajo eshte akoma Shqiponje dhe e kupton kush mundohet per karriere e jo per dashuri te paster !👎👎

 • C Alb

  C Alb

  Muaj më parë

  Tha : “pjo” per punen e letrave per shaka plus nuk mund ta thoj kudo se po e tha shpesh ja heqin letrat. E para kjo. E dyta, a je ne terezi? Pse duhet te thot personin me te cilen ka kryer marredhenie, eshte dicka intime qe s’i duhet kujt jo me te thoj personin. Mos do dhe oren dhe sa zgjati? 😳😂

 • Kushtrim Morina
  Kushtrim MorinaMuaj më parë

  Ti thu nuk genjej neper intervista tash genjeve or torollak kur je kan ne perputhen ke than jam kan i martum per letra tash the nuk jam kan genjeshtar or mut ni her thu mevlani jam ni her thu mevli ty ste bjen fije kush se qaq shum qe genjen nuk e ke iden as vet ni her thojshe skam vlla jam i vetem tash te dul edhe vllavi po ndoshta se ki vlla prej dy prindve ndosha prej mamit e ke vlla e baben nashti nuk e din se kush esht genjeshtar muti

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  Muaj më parë

  Ne puntaten e fundit tetha Antonel mosu shtir sikur ika fajet Ledijan kur vet ike fajet dhe poele njerin ne ^balt^keshtu qe ele Ledijanen ne balt tash ban sikur pedon,ja majt der

 • Llajna Llajna
  Llajna LlajnaMuaj më parë

  A pinci qe osht ky , Krejt e kom nje Bindje qe ma i shtiruri o kon aty 🥴

 • Linda Linda
  Linda LindaMuaj më parë

  i beri ping pong antonela ketij e themi ne ka faj ledjana ,nje mashkull kur ben zgjedhjen ca gjera i ka te frenuara

 • Bekim Murati
  Bekim MuratiMuaj më parë

  Prap ka konkuru mevlani ne perputhen hahahah ...

 • Fljorentina Abdi
  Fljorentina AbdiMuaj më parë

  Sexi n mengjes me mamin 😂

 • Km Mm

  Km Mm

  Muaj më parë

  O kafshe pylli 💩💩

 • Albania Albania

  Albania Albania

  Muaj më parë

  Qar idjot e qa flitni keshtu keni vet nan

 • Anna Anushi
  Anna AnushiMuaj më parë

  Ua une e kisha harru kete 🙄🤣🤣🤣 ca marin intervist turp 🤮🤮

 • Michaili Ndresa
  Michaili NdresaMuaj më parë

  o Mevlan,kur te pyten a e fal tradhetine?pergjigjia jote ishte never dmth kurre . Po Lediana a duhet te ta fali tradhetine qe ti je i ndergjegjshem,ti e tradheton me Antonelen?

 • Gezim Hoxha

  Gezim Hoxha

  Muaj më parë

  Po ku ka qene nonjhere me Ledianen bashke ai qe na e paska tradhetuar me Antonelen 🤣🤣🤣

 • ArmenD MorinA
  ArmenD MorinA2 muaj më parë

  👑

 • Andi Andi
  Andi Andi2 muaj më parë

  O selak po ti e dije se Ledjana ka burrin nburg dolet çift per show çdo intervist genjen her thua je martu per letra e her jo.her thu ke punu ne piceri e her asistent

 • Tea Tea
  Tea Tea2 muaj më parë

  mevlan je yll martohu me ledjanen se ajo a yll

 • Lati Prezja
  Lati Prezja2 muaj më parë

  Po akoma takohet ky me antonelen .. dhe pret ti flasi ledjana pastaj ...o cun hiq dor nga ajo putana ..sa sje von se ka me te ardh ne der

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  2 muaj më parë

  Mos me pas kan antonela qe nga fillimi kta do ishin shum me mir sot sdo kishin kto zenka ishalla bashkohen M&L♡♡

 • Engjellushe Pershaku
  Engjellushe Pershaku2 muaj më parë

  Po’ ti je djal flori po mos nguro te pajtohesh me Ledjanen se Po ju plas shpirti sa njeri tjetrit Po nje gje me vje cudi si nuk hek dore nga Antonela per mos humbur Ledjsnen qe eshte vajze me edukuar dhe me karakter Mos u trego koke fort po largoje Ate ndyrsire qe Te tradhetoje me Atdheun dhe shtiresbpastaj sekure kishte ndjenja per ty ajo Te do ty vetem per te mbuluar turpet

 • flutur kurti

  flutur kurti

  2 muaj më parë

  po te gjith ate presim te bashkohet me ledjanen

 • Ballistet Tetovë—Albania
  Ballistet Tetovë—Albania2 muaj më parë

  fc latta klubi ma i carti oooo

 • Meli Mason
  Meli Mason2 muaj më parë

  Cun mamaje, te gjith e dum mamin po sikur ska lezet menyra si e thot... . Ke shpetu o Ledjan, se ky esht cun mamaje qe rrin tu fshi qyrret ke fustani mamit

 • Meli Mason

  Meli Mason

  Muaj më parë

  @lol ciao fiks, plotesisht dakort me ty!

 • lol ciao

  lol ciao

  Muaj më parë

  @Xhejlane Hamidi nuk esht puna se personi qe s'do maman, nuk do edhe gruhen, po dhe si thote ai qe nuk do rrinte kurre me nje goce qe se pranonte nena, nuk thuet. Sepse kur ti martohesh pse zgjedh dike per te jetuar, e ben per vete. Se merre per nenen tende,po për te kaluar jeten me bashkëshorten qe ke ne krah.

 • Xhejlane Hamidi

  Xhejlane Hamidi

  Muaj më parë

  Ai person qe sedon familjen ose maman , sdin me dasht as gruan

 • Meli Mason

  Meli Mason

  Muaj më parë

  @Eriselda mendjen e flliqur e perverse e ke vet ti. Se me shum se e don femija nenen e vet ska e une jap jeten per mamin tim. Por qe ska lezet te bej si cun mamaje ska.

 • Eriselda

  Eriselda

  2 muaj më parë

  Po ca nuk ka lezet? Apo se keni ju mendje te flliqur e perverse? Ai flet per nenen sic flasin te gjithe dhe une te njeriu i shtrenjte nenen do thoja. Edhe vete Ledjana ka folur per nenen e saj disa here.

 • Moin
  Moin2 muaj më parë

  Ne puntaten e fundit tetha Antonel mosu shtir sikur ika fajet Ledijan kur vet ike fajet dhe poele njerin ne ^balt^keshtu qe ele Ledijanen ne balt tash ban sikur pedon,ja majt dere sa unkry emisjoni qete marrish pak fam si unkry pas dy ditesh erdhe idhaje deklaraten mezi kishe prit.esot Shkon iban asaj prostitutkes pica bile me zemer,dhe lyp hala Ledijana mu kthy teti le nje der te hapur paaaaaa!

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  2 muaj më parë

  @Moin amin ishallla bashkohen kam bedim ne zot do i bashkoj

 • Moin

  Moin

  2 muaj më parë

  Ishalla nuk jam kunder aspak mevjen keq teper pe Ledijanen qe evlersoj shum si njeri,se per keta tedy ekam shiku emisjonin dasht Allahu ti bashkoj keta tedy samashpet,se kush eprish nje qift ne kuran shkruen ka perish nje gjami🤲

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  2 muaj më parë

  O do bashkohen mevlani dhe ledjnaa ishalla sa ma shpejt

 • 2021🥰
  2021🥰2 muaj më parë

  Shum bukur tu ka përgjigj ta kabo 8 me 2 hahahahahaha brravo Mevli

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  2 muaj më parë

  Nuk te kuptova

 • Lushi Morava
  Lushi Morava2 muaj më parë

  Ledjana ⭐

 • djali mistrec
  djali mistrec2 muaj më parë

  Na keni ca melvanin me keto baxhella

 • Prizren Prizren
  Prizren Prizren2 muaj më parë

  Mevlan♡Ledjana qifti me i bukur ne bote♡♡♡♡♡ M&L♡♡sa mir e tha mevlani e bukur sikur zana♡♡

 • Mitro Dedi
  Mitro Dedi2 muaj më parë

  Pse 60 sekonda mevlani ....😒

 • Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  2 muaj më parë

  Pse sa minuta po don?

 • Mitat Beshiri
  Mitat Beshiri2 muaj më parë

  Lediana ⭐

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη2 muaj më parë

  Bravo mevlan gruja si mos ty respektoj familjen ku e con ska vler mos gabo

 • Ermal Cullhaj
  Ermal Cullhaj2 muaj më parë

  je yll bote ti je

 • Anxhi M
  Anxhi M2 muaj më parë

  Mevlo mos i shfaq kaq haptazi haramlliqet😂

 • El Albanés
  El Albanés2 muaj më parë

  Kot

 • Mikel Kurti
  Mikel Kurti2 muaj më parë

  Nuk genjej shpesh tha ne funde ja futi kot sot ne megjes unduk atje gje genjeu se umendua edhe qeshi 🤣🤣

 • Mikel Kurti

  Mikel Kurti

  Muaj më parë

  @Kur Legjenda hahahahahah athua eshte

 • Kur Legjenda

  Kur Legjenda

  2 muaj më parë

  Mikel: nuk genjeu, te verteten tha E ka qi nbyth gracjano I ka shku nkrevat i ka hyp ja ka ca bythen. E pe si qeshi i ka pelqyer Se kshu jan kavajsit gay

 • Tan Nat

  Tan Nat

  2 muaj më parë

  Né nje debat Sindi i tha Mevlanit Ti je aktori me i madh ktu. Kam shume deshire te di cfare mendimi ka Sindi ,A vazhdon te jete Mevlani aktor apo jo

 • I PANJOHURI ????
  I PANJOHURI ????2 muaj më parë

  Hahahaha gazetari e pyet Qfarë bën në mëngjes Mevlani thotë: Perqafojë Nenen Pastaj në fund e pyet marrdhënia e fundit seksuale: Sot ne mengjes Qka kuptoni nga kjo hahahahah😂😂?????

 • Kur Legjenda

  Kur Legjenda

  Muaj më parë

  @cookie per fat te keq me dor e mba kot Se i ka mshu gracjano mengjes ja ka ca bythen.E shef si qesh duket qe esht knaq. Bythqir ma kavajs E la gjermanin per arsye pazari 5 euro Ktu merr 10 euro😂😂😂😂😂

 • cookie

  cookie

  2 muaj më parë

  @Prizren Prizren pse do rri mevlani ta mbaje me dore edhe ai ka te nje dashur

 • fredi nelson

  fredi nelson

  2 muaj më parë

  @Prizren Prizren ska ba hajgare hiq ashtu si tha esht e vertet per pergjigjjen e fundit e kam fjalen

 • Meli Mason

  Meli Mason

  2 muaj më parë

  Qe e bon me mamin 😜😂

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  2 muaj më parë

  Ka ba hajgare ma ju a besoni se vertet aj ka ba hajgare

 • Kl
  Kl2 muaj më parë

  Si i komentoni veshjen sikur ju vishni rroba të reja çdo javë. A thua se keni lindur në Gucci. Ncncn. 🤦🏻‍♀️

 • cookie

  cookie

  2 muaj më parë

  Po pakten ta veshi te bardhe ose te zeze se nuk bien ne sy

 • Kl

  Kl

  2 muaj më parë

  @Moin Edhe? Se ka jetuar në Dusseldorf nuk d.m.th qe mund të ketë pas mundësi të vishet me ato firmat që thua ti se ai përveçëse mban veten, mban dhe familjen, po edhe sikur të kishte secili ka stilin e vet të të veshurit dhe nuk ka asgjë të keqe të veshi të njëjtat rroba, sepse të gjithë veshin të njëjtat rroba, jo çdo ditë, po aq këmisha ka një rob i thjeshtë sa atë qe vesh në x ditë do e veshi prap.

 • vanesa
  vanesa2 muaj më parë

  Ehhhh more fshatar

 • Tan Nat

  Tan Nat

  2 muaj më parë

  Eshte mbi te gjitha njeri i mire

 • vanesa

  vanesa

  2 muaj më parë

  @Eriselda 😛😛😛😛😛👎

 • Eriselda

  Eriselda

  2 muaj më parë

  @vanesa Ehaaaa me kete pergjigje qe dhe te kerkoj une falje qe t’u pergjigja. Je shume lart ti me inteligjencen. Na fal o genius! 😅

 • vanesa

  vanesa

  2 muaj më parë

  @Eriselda ju ne shqiperi jeni gjith fshatare te prapambetur 😢😛🤣

 • Eriselda

  Eriselda

  2 muaj më parë

  Zakonisht fshataret shajne te tjeret nga origjina 😜

 • Valbone Ibishi
  Valbone Ibishi2 muaj më parë

  O burr i botes me hit te esht ber ajo kemisha (gjaketa) se sa ti gjuaje bre at pusajk se edhe nuk esht e shtrejt kemish koti

 • Ardian Cela
  Ardian Cela2 muaj më parë

  Ju njerzit qe ende shkruani romane per ciftet e Per’puthen s’jeni ne rregull. Djali ca nuk tha ne interviste, tregon pjese nga karakteri vet ju i bini fyllit me nje vrime. Medet

 • Leonard Tita

  Leonard Tita

  Muaj më parë

  😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

 • Shpresa Berzeshta

  Shpresa Berzeshta

  Muaj më parë

  Dhe

 • Lorent Kerhanaj

  Lorent Kerhanaj

  2 muaj më parë

  Epo kjo qe e the i meriton edhe like-t e amerikes👍

 • E H
  E H2 muaj më parë

  Si qesh cfar cuteness qe e karakterizon 😂😂 1:12

 • yuli gagarin

  yuli gagarin

  2 muaj më parë

  Te palos krejt me ate buzeqeshjen

 • Ersila

  Ersila

  2 muaj më parë

  Ate po mendoja kur po e shihja, cfare te qeshme fantastiquee qe ka🤷🏻‍♀️😂

 • Fatjonbello Fatjonbello
  Fatjonbello Fatjonbello2 muaj më parë

  Mevlani ledjana jeni cifti me i preferuar jeni me te miret si di qe te jen punet.ju do mbeteni me te miret

 • cookie
  cookie2 muaj më parë

  E paska gjet nusen mevli paska bere sex sot ne mengjes qenka i gezuar se e ka tha ajo shtaza duke e mashtruar

 • cookie
  cookie2 muaj më parë

  Kemishen ndrroje ka nje here se vajzat i ke ndrru boll

 • Eli

  Eli

  2 muaj më parë

  Njerezit e thjesht ngelen po te thjesht si do qe ti ndryshoi jeta.Ai rrezaton miresi vetem buzeqeshja I ben sa per 1000 kmisha qe mund te nderrosh ti o naj kok bosh tjeter

 • Klajdi Sula
  Klajdi Sula2 muaj më parë

  Antonela mevlani ❤

 • Video Photo
  Video Photo2 muaj më parë

  Aman vec me ledjanen mos u bashko me 🙏

 • Xhani Xhani 🌼

  Xhani Xhani 🌼

  Muaj më parë

  @Prizren Prizren kurr e per jete. Harroje

 • mo Mo

  mo Mo

  2 muaj më parë

  Ne fansat duam.bashkim. bashkim bashkim.me.Ledjanen

 • Ariana Grande

  Ariana Grande

  2 muaj më parë

  @Prizren Prizren po qa asht tu mu dasht mu a bashkohen ajo po kur ishte perputhen na beri te dalim nga mendja krejt por ty edhe pas perfundimit te paska lan me pasoja ledjana me mevlanin

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  2 muaj më parë

  @Ariana Grande do bashkohen mos ki merak M&L♡♡♡

 • Ariana Grande

  Ariana Grande

  2 muaj më parë

  Prz shum ma mir ba mos me u bashku me ta se kjo me sa kam kuptu une do veq me i shku mrapa sikur asht e pikun prej qielli

 • Arti Art
  Arti Art2 muaj më parë

  Ik o loqe

 • Ota Ote
  Ota Ote2 muaj më parë

  ZEMRA IME❤🦋🌙

 • valmire halili
  valmire halili2 muaj më parë

  Shpresoj te bashkohen Mevlani dhe Ledjana sepse jan çifti im i preferuar ❤

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  2 muaj më parë

  Amin ashtu edhe per mua qift perfekt

 • Tani Hoxha
  Tani Hoxha2 muaj më parë

  Yll si gjithmon ❤️❤️❤️

 • Prizren Prizren
  Prizren Prizren2 muaj më parë

  Hahhaah mevlan bravoo iu pergjigje shum bukur ledjanes LEDJANA E BUKUR SIKUR ZANAA nuk jam ba pishman qe ja kum ba kangen tha mos u merr me antonelen sja vlen as shoqe ta kesh e the vet e shikoj sjelljen dhe e ka sjelljen ledjana dhe vajz te mir se ledjana ske me gjet M&L♡♡♡ ishalla bashkoheni sa ma shpejt♡♡♡ jepni nje shans te dyt per njeri tjetrin do ja vlej me beso mevlan ledjana sepse jeni qift shum i bukur

 • Miradije K

  Miradije K

  2 muaj më parë

  Puke

 • Miradije K

  Miradije K

  2 muaj më parë

  @cookie cookies cookie

 • cookie

  cookie

  2 muaj më parë

  @Dekjana Veizaj ajo asht mashtruse mos i beso qfare thote mashtroj mevlanin dhe gjith puplikun kurvat keshtu jane mos beso prandaj i thote mevlanit te dua ste dua asht putane rrugaqe rrugash me burra te palestrum gjith diten tu shkund bythet

 • Dekjana Veizaj

  Dekjana Veizaj

  2 muaj më parë

  Po lajme te pavereta genjeshtra Po prese shani Ledjana Po fusni kote tha vete ne prive se jame beqare Po thasheme me duket se keni inate Ledjana qe flasin keshtu ju lutem ketheni pergjigje ju lutem

 • cookie

  cookie

  2 muaj më parë

  @Dekjana Veizaj a deshte pergjigje ka shku me dashnorin e palestrum ai ja ban me qit vaj mevlani nuk ja ka mush synin lopes

 • Anila Kurti
  Anila Kurti2 muaj më parë

  Po kur do te jepet kjo?

 • Ballistet Tetovë—Albania

  Ballistet Tetovë—Albania

  2 muaj më parë

  po shkrun intervista 60 sek. moj zogze a pret tjet 10 min

 • army ot7

  army ot7

  2 muaj më parë

  Hahahaha ca loti

 • Mila Mata

  Mila Mata

  2 muaj më parë

  Sapo u dha dhe e pe 😊

Faqja Tjeter