Me dorën në zemër, duke i dridhur dhe në gjendje shoku, vëllai i jep puthjen e fundit 8-vjeçarit

Ngjarja e rëndë e vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiu nuk ka fjalë të përshkruhet, ku dhimbja, lotët dhe shoku ka pushtuar familjarët dhe të gjithë fshatin Grecalli të Fierit. Në gjendje të tillë është edhe vëllai më i madh i viktimës, i cili teksa mbahet nga familjarët nuk mundet dot të reagojë, i cili shfaqet duke u dridhur dhe në gjendje shoku. Teksa trupi i pajetë i fëmijës është futur në makinën e varrimit, i vëllai afrohet duke i dhënë puthjen e fundit 8-vjeçarit në arkivol.

Komente: 242

 • 08 Ferko
  08 Ferko

  Ngushellime familjes 😭😭🙏🏻

 • Dominik Kolaj
  Dominik Kolaj

  Ngushllime Familjes Zoti ju dhasht forcen Pusho ne Paqe Engel 🙏

 • Olta Bixheku
  Olta Bixheku

  Kto nuk duhen të publikohen, vetëm me një lexim dhe prekemi në shpirt, kini respekt për familjarët. 😭😖😭😖

 • Receta Gatimi
  Receta Gatimi

  Ska fjal per kte lajm😭 Ka ardhur fundi i botes ..Ai duhet varur TANI!!!!!

 • Ermal Jaho
  Ermal Jaho

  Ngushullim familjes qofte i xhenetit inshalla. Na ka arthe shume keqe se kemi dhe ne femi.😭

 • Dafina Malaj
  Dafina Malaj

  Ne paqe o engjell i vogel ngushellime familjes 😭😭💔🌹

 • xhulja boci
  xhulja boci

  Ohh shpirti vogel kishedi sa ke vuajtur nga ai kafsh 😭😭 shpirti tu preft ne paqe, dhe ai kafsh do varur ca e lini akoma te jetoj 😡

 • suhejbiljazi suhejbiljazi
  suhejbiljazi suhejbiljazi

  Ngushllime familjes Zoti e forcoft ket familje perket dhimbje te madhe sabrin Inshallah jaushtoft Zoti engjellin ne parajsen metelart Inshallah

 • Dhurata Lata
  Dhurata Lata

  O Zot sa dhimbje e madhe . Zoti ju dhente durim per ta perballuar kete dhimbje kaq te madhe. Engjellin e vogel e past Zoti pran vetes, ngushellime familjes 😭😭

 • Valbona Uku
  Valbona Uku

  Ju thaft ajo dor Te varet qeni mes fshatit o zot skam fjal😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ngushellime familjes 😭😭😭

 • Neta Ndou
  Neta Ndou

  E tmerrshme e tmerrshme o zot jepju forc familjes kti fmije 😭😭😭

 • Maria Basha
  Maria Basha

  Ngushellime familjes qoft i xhenetit ishalla Zemra vogel 🙏😭😭😭😭

 • Fatmire Mehmeti
  Fatmire Mehmeti

  Zoti ne gjenet ket melaqe 🙏🙏🙏

 • Ola Bori
  Ola Bori

  😪😪😪ZOT kujdesu per Engjellin tend Mateon dhe gjithe familjaret e tij mbaj afer me Dashurine tende Zot 🙏🙏🙏

 • Dona Donika
  Dona Donika

  Zoti ju dhente forc dhe kurajo per dhimjen e ketyre prinderve qe u elmuan kaq te rrinj🙏🙏🙏

 • Fa   t  mi
  Fa t mi

  O zot plage e rende per kete familje 🙏🙏🙏🙏🙏

 • Eri Bufazi
  Eri Bufazi

  Nuk ka dhimbje me të madhe o Zot😭😭😭 mjer familja po mjer edhe ai Engjëll që iku na kjo jet na nji Dor e qelbur denimi me vdekje mer hak te Keta qelbesir njers

 • Dhurata Balla
  Dhurata Balla

  O zot çfare dhimbje😭 ngushellime familjes qofsh i xhenetit vogelush 😭

 • resul kllogjri
  resul kllogjri

  Qoftë i xhenetit

 • Eda Viosa
  Eda Viosa

  Ngushellime familjes 😭😭

Faqja Tjeter