Me dorën në zemër, duke i dridhur dhe në gjendje shoku, vëllai i jep puthjen e fundit 8-vjeçarit

Argëtim


Ngjarja e rëndë e vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiu nuk ka fjalë të përshkruhet, ku dhimbja, lotët dhe shoku ka pushtuar familjarët dhe të gjithë fshatin Grecalli të Fierit. Në gjendje të tillë është edhe vëllai më i madh i viktimës, i cili teksa mbahet nga familjarët nuk mundet dot të reagojë, i cili shfaqet duke u dridhur dhe në gjendje shoku. Teksa trupi i pajetë i fëmijës është futur në makinën e varrimit, i vëllai afrohet duke i dhënë puthjen e fundit 8-vjeçarit në arkivol.

Komente: 241

 • Eglantina Aga
  Eglantina AgaDitë më parë

  O zot si ka pas zemer dhe ka vrar nje femi nje melaqe o zot denoj keto njerez po me pare te vuajne dhe pastaj te vdesin

 • Monda Dedja
  Monda Dedja8 ditë më parë

  Po të ishin vajza apo djali i qeveritarëve çdo bënte ky kryeministër por për e ka groposur dhe po e groposi mjer ajo familje që ka këtë.dhimbje dhe kërkoni të drejtën tuaj ktheni.qeverrin përmbyes se në nuk kemi shtet janë të korruptuar

 • Prova Teknike
  Prova Teknike10 ditë më parë

  Ngushullime Familjarve 😭

 • Vaxhide Lakna
  Vaxhide Lakna11 ditë më parë

  Duet ti rrini afer kti vellaut se xhuna asht i ri nuk din sa me u merzit se asht met vertet merzi shummm e ran shummm ama xhuna po me vjen breeee per ket familje ju jap ngushllimet e mija nga zvicra me krejt juve jemi bashk per ket dhimje kaq te madhe 😭😭😭😭😭😭

 • Kuq E zi
  Kuq E zi11 ditë më parë

  Para se te varet, krimineli duhet te torturohet. Tortur tortur dhe pastaj varje. Ngushellime familjes dhe zoti i dhent force...

 • Linda Buondi
  Linda Buondi11 ditë më parë

  Ju thaft ajo dore e zeze 🤦🤦😥😥 ngushellime te perzemerta famljes🙏🙏🙏🙏

 • Egzzona
  Egzzona12 ditë më parë

  Po kta jan njerzi te pa arsimuar te cilet behen me menndje te njeh femiju vetem 8 vjec Allahu i ndeshkofte keta te pa morlashem dhe pa shpirt Allahu i denofte

 • Bruno Bru
  Bruno Bru12 ditë më parë

  Te rregjethet mishi o zot sa gjynaf 😥 cfar krimi ore klodian po' spate Pak meshir tek nje femi bere nje krim te till po' cfar shpirti paske Pat ore te denoft zoti madh te dhent denimin me te lig zoti

 • sp
  sp12 ditë më parë

  Na e keputet shpirtin 😭😭😭😭 skemi fjal per kte tragjedi, ngushellime familjes

 • BrunA Tonuzj
  BrunA Tonuzj12 ditë më parë

  O Zot jepi force ktyre njerezve ta perballojne kte dhimje te madhe

 • vilson sopiqoti
  vilson sopiqoti12 ditë më parë

  Po digjini te gjalle cfare kane e cfare skane kete familje plerash ca I kurseni

 • zamira kaja
  zamira kaja12 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 • Vjollca Bajrami
  Vjollca Bajrami12 ditë më parë

  Oh Allah i madherushem ti ja letesofsh dhimbjen familjareve r qoft i xhenetit vogelushi 🤲🤲🤲ju thaft shpirti ati fytyr ziu

 • Arzije Jashari
  Arzije Jashari13 ditë më parë

  🤲☝🤲

 • Arzije Jashari
  Arzije Jashari13 ditë më parë

  Allah shloh durim ne familje

 • Argjend Deskaj
  Argjend Deskaj13 ditë më parë

  Ngushllime Familjes .

 • Rabije Djerri
  Rabije Djerri14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Nero
  Nero14 ditë më parë

  Pse si bashkangjiteni dhe kshtu Protestes

 • Melsen Arapaj
  Melsen Arapaj14 ditë më parë

  Ngushëllime familjes.....

 • Albert Hyseni
  Albert Hyseni14 ditë më parë

  😰😰😰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Klakdi Vlore
  Klakdi Vlore14 ditë më parë

  Atit do qir motra te ter ne kem per at mostr ter vlora ne kem ok vareni po ky shtet ikalbur cabn dhe ky kryminstr ikalbur cabn ka vet djal cou populli dhe ne na vlora jemi gati per at femi se krmi vet femi jadim ca do te thot vareni oshtet ikalbur dhe ata gjykac iduan euro jo lek basadsrder ju qifsha ropt oshtet kurv

 • Alketa Hazizaj
  Alketa Hazizaj14 ditë më parë

  O zemer e vogel 😭😭😭😭😭

 • LEO MESSI
  LEO MESSI14 ditë më parë

  Pse o njerëz " gazetarë " për klikime .🤮

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili14 ditë më parë

  Ngushllime familjes qofte i xhenetit engjelli i vogel 😥 dhe ate moster ta varin dhe ai lete kalbet nen dhe.

 • Italia Albania
  Italia Albania14 ditë më parë

  Ska ma keq , zoti ju ndimofte.

 • Ilir Krasniqi
  Ilir Krasniqi14 ditë më parë

  Jo varje ta digjni ne mes fshatit ate krijes te flliqur.

 • Hekuran Qepa
  Hekuran Qepa14 ditë më parë

  Krimineli ne litar ne mes te qytetit te Fierit

 • Fa   t  mi
  Fa t mi14 ditë më parë

  O zot plage e rende per kete familje 🙏🙏🙏🙏🙏

 • Lindita Bane
  Lindita Bane14 ditë më parë

  Oh shpirt i vogel

 • Marsel Cela
  Marsel Cela14 ditë më parë

  Vllai sja ndaka duart nga makina 😭😭😭ngushellime

 • Disney editzzz
  Disney editzzz14 ditë më parë

  Ngushellime

 • Doda Doda
  Doda Doda14 ditë më parë

  Varje ne Litar per Kriminelet

 • Is That You
  Is That You14 ditë më parë

  Jeni media me qelbesire me gazetaret me plehra! Vetem keto pamje nuk duhet te jene ne internet! Po mire tha mamaja e Mateos sot: ishalla ju ndodh dhe juve qe ta shikoni mire. Keto jane momente private qe i takojne vetem familjareve

 • Florinda Dürkop
  Florinda Dürkop14 ditë më parë

  Dergojeni ne fshat ata duhet tja japin denimin e merituar ti behen turtura cnjerzore si do jetoj ajo nen vetem mendimi si ju vra femija dhe un kam nje djal 9 vjec kush ka femi e kupton i duhet te turturohet qe ta shikojn te gjith qe te ndalohen vresjet perdhunimet tek femijet

 • Luis Lale
  Luis Lale14 ditë më parë

  Ngushellime families .. ai qeni pedofiliiii duhet torturuar Jo vrare see I Ben nder tja presish mishin me thik e tja mbushesh me krip ... Yyyy legen mutiii tu fshift raca e keqe qe ke

 • A.A ❤
  A.A ❤15 ditë më parë

  Pse i publikoni o njerez se gjynah😪😪😪😪😪. O zot i madh cfare dhimbjeje😕😣😣

 • Klodian shqipe
  Klodian shqipe15 ditë më parë

  Vritnje ate moster. Mos keni meshir per keta mostra

 • H H
  H H15 ditë më parë

  Pu pu pu gjeti , një hata , KESAJ i thonë , nuk e panden nga te vjen ? O moj familjare , ju do t'a kini.. tere jeten , këte dhimbje , do t'ju dhembe zemra , po me durim se nuk do të mundni ndjenjat tuaja t'ja perballoni dot , do semureni me kerr dhimbje ? Gjith bota te prehet në zoti ,per këtë familje , një femije sikur e mori e era , një ore e Zezë ? Si nuk pati asnjë reagim ,me pare nga policia. ? Mbase do te ishte djali jeten gjatë . Na ka vrarë shpirtin , por me shume urrej mediat ,qe i perserisin, pa kufi ? Pak kufizime per familjaret ? Bo bo bo ku do shkoj kjo Shqiperi ? Ngushëllime familjes.

 • El Diablo 666 Gamer B.S
  El Diablo 666 Gamer B.S15 ditë më parë

  E dhimbshme

 • MY QUEEN 👑
  MY QUEEN 👑15 ditë më parë

  Ngushellime engjelli I Vogel kjo histori me ka bere me qajt😭😭

 • Lefterie Shira
  Lefterie Shira15 ditë më parë

  Per vete jan rahat shteti femit e vet jan siguru

 • Lefterie Shira
  Lefterie Shira15 ditë më parë

  Po ska shtet atje jo e fusin ne burg e rujn edhe me buk injorantin prandaj jemi shperndar neper bot shtet koti

 • Lefterie Shira
  Lefterie Shira15 ditë më parë

  Benzina duht te jet vu ne trupin e injorantit te djeget I gjall

 • Lefterie Shira
  Lefterie Shira15 ditë më parë

  Shum e dhimshme bre o zot po femija o zot sa e kam vujt kete qe duhet me mendu si per vete zot na ruj na idjotet injoranca kete se ben as kafsha ai nuk dua ta dij me ato duhen zhduk si rrac

 • Lefterie Shira
  Lefterie Shira15 ditë më parë

  O zot me ben me kalu ne depresjon nuk paska gje me te rend e me te arr e keqja pa pas hak e hile kun zdi qa me then pa fjal zdi as me ngushellu kjo esht e tepruar si behet kjo po ai qe zdike qa tja veke emerin a nuk qenka njoft si rrac e keqe si paska qen te qoje nje engjull ne tok pa I pas hak e hile 🥲🥲🥲nuk e di qa kulmi qenka ky lloj maskarai e kalu gjdo lloj gjeje ne ekstrem

 • David David
  David David15 ditë më parë

  O zot forcoi.😭😭😭

 • Lulezim Rexhepi
  Lulezim Rexhepi15 ditë më parë

  Ti qe vrave ate femije dhe ne boten tjeter te shkosh mos gjetesh derman

 • Lulezim Rexhepi
  Lulezim Rexhepi15 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 • Dardan Morina
  Dardan Morina15 ditë më parë

  O shqipatrit duhet te kthehet Regjimi i Enver hoxhes keshtu nuk asht duke ecur dotë 😡😡😡

 • Skanderbeg agario
  Skanderbeg agario15 ditë më parë

  Obobobobo

 • Rudi Mali
  Rudi Mali15 ditë më parë

  Ai kriminel duhet varur.

 • Rudi Mali
  Rudi Mali15 ditë më parë

  Sa keq per dy vellezerit . Ketij te shkretit do ti ngelet peng qe ishte aq afer dhe nuk e shpetoi dot. Oh zot pse nuk e mbrojte Mateon e vogel?!

 • Ela Koleci
  Ela Koleci15 ditë më parë

  Ozote o biri nenes ozote mose pse ati engjulli

 • Thimie Tahiraj
  Thimie Tahiraj15 ditë më parë

  O tu thafete dora o kriminel ce bere cebere verave nje egjulle te pa rriture i pafajshem ❤️❤️❤️

 • Gjyste Dodaj
  Gjyste Dodaj15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏

 • Barjom Myrtaj
  Barjom Myrtaj15 ditë më parë

  gushllime familjes

 • majlinda Deneku
  majlinda Deneku15 ditë më parë

  Zemer e vogel u prefsh ne paqe

 • Ridvan Nevolani
  Ridvan Nevolani15 ditë më parë

  Kriminel kurv pa shpirt pa ndjenja.

 • N. Veseli
  N. Veseli15 ditë më parë

  Valle nuk e kuptoni qe ky vend po mbrone dita dites me qdo gje.....! Deri kur keshtu..... ? Apo kan vdek shqiptaret...........???!!!!!!

 • Hava Hasani
  Hava Hasani15 ditë më parë

  Allahu ne mes luleve te gjenetit e past dergu engjellin🤲🤲🤲en familjes ju dhasht forc dhe gajret per ket humbje te madhe 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 kem dhimbje e gjith shqptaria per kete engjell qe shkoi ne kete menyr me mizore nga dora e nje bishe pa pikë rahmeti 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭e vraft zoti jarabi ket njeri dhe qiftat e tyre te gjithe amin o zot zhduki nga faqja edheut 🤲😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Qerolli Sabrije
  Qerolli Sabrije15 ditë më parë

  Subhanallah 😭😭😭😭

 • Nora Cenaj
  Nora Cenaj15 ditë më parë

  Ngushellime familjes per humbjen e ketij engjelli 😭😭😭

 • Fedrie Osmani
  Fedrie Osmani15 ditë më parë

  Zoti te mallkoft te denoft qe thave ate lule ne femirin e ti i le banken Bosh e thave nje zemer nene perjetsisht ... O zot Sa e dhimbshme 😭😭😭😭😭😭

 • Mari Selimi
  Mari Selimi15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Ηλ.ελζ ελεζ
  Ηλ.ελζ ελεζ15 ditë më parë

  Vareni ne litar o qeveri e dhjer.u ndodhte ne shpin tuaj qe svini dotr per njerzit e thjesht.o zot e tmerrshme..o njerez ngrihuni se kembe kthejeni fierin ne flak derisa ai plehra te varet ne litar.😡😡😡

 • Alba lici
  Alba lici15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Alma Berberi
  Alma Berberi15 ditë më parë

  O zot sa keq😭😭😭😭😭

 • Esmeralda Shehaj
  Esmeralda Shehaj15 ditë më parë

  ZOTIT KRYEMINISTER UNE I THEM QE REFUZOJ TE PAGUAJ TAKSA PER TE USHQUER ATE MONSTER NE BURG.BASHKOHEMI TE GJITHE .DUAM DENIMIN ME VDEKJE

 • Samet Xhemaili
  Samet Xhemaili15 ditë më parë

  Ngushllime familjes Zoti ju dhasht durim 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 Shteti e ka fain Edi rama eka fain per çdo dit ndodhin vrasje atentate ku eshte Shteti ça po ndodh me Shqiperine mjerim mjerim

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres15 ditë më parë

  oooi mjeri ai vlla ishalla ka jeten kuku çpo shof aka ma tmerr kuku😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭nuk ban mej publiku kto pamje se na çmenet more zot 😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏shpirti tij pushoft en paqe drit past gjithmon🙏🙏🙏🙏zot jepu durim atyne familjarve çfar taksiradi😭😭😭😭😭pse se vrasin at katil po e qesin n tlvz e pame kush gjakpirsi asht😭😭😭😭😭😭💐💐💐💐💐qofsh mir me zotin biri nans vet ja thermove shpirtin te shkretes😭😭😭😭

 • Hajrije Vuthi
  Hajrije Vuthi15 ditë më parë

  Zoti blendi shum i qete pa shpirt dhe zemer i ftuar ne ftes ne 5 jo me vra po me vare respekt per moderatoren bieta

 • Fatbardha Bezati
  Fatbardha Bezati15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭🙏🙏🙏o zot

 • **** B***
  **** B***15 ditë më parë

  O zot uk kam fjal 😭😭😭😭😭😭

 • Domenika Velaj
  Domenika Velaj15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Fatbardha Bezati
  Fatbardha Bezati15 ditë më parë

  Ca tmerri o zot 😭😭😭😭😭

 • PHoto Ls Android
  PHoto Ls Android15 ditë më parë

  Varne at psikopat qfar faji ka femija

 • Sh t
  Sh t15 ditë më parë

  Mallku qoft aj si e vrav 😪😪😪

 • Minyre Kamxhiu
  Minyre Kamxhiu15 ditë më parë

  Zoti i dhent forc familjes per engjllin 😭😭😭😭😭

 • klarita berberi
  klarita berberi15 ditë më parë

  Cohu o popull ne kemb per kete ngjarje te cohemi ne kemb e te gjith bashk te kerkojm denim me vdekje per ate moster e te dilni ne protesta koti.COHU ENVER NGA VARI SE KAN VRAR PA MESHIR NJE ENGJELL TE VOGEL.😢😢😢😢😢😢😢

 • Hamit Ukhaxha
  Hamit Ukhaxha15 ditë më parë

  O zot I madh e ndajm dhimjen me ju 😭😭😭😭😭😭

 • DR ALBANIA 2020
  DR ALBANIA 202015 ditë më parë

  ngushullime familjes ju lutemi po e igzgjeroni me keto pamje.

 • Rajmonda Komini
  Rajmonda Komini15 ditë më parë

  Ngushellime familjes nuk ka fjale per kete krim mateo u prefshe ne paqe engjelle i vogel 😭😭🙏

 • New@Day
  New@Day15 ditë më parë

  😭😭😭😭 o perendie madhe ca po behet kshu digjeni me benzin ate tipin please digjeni vet o njerez mu para sheshit ne fier mos prisni nga shteti

 • Landa P
  Landa P15 ditë më parë

  Ate njeri zoti e denofte dhe kur mos pafte 1 dit te bardhe ndersa ai femi qofte i xhenetit se eshte melake

 • Alehandro Alickolli
  Alehandro Alickolli15 ditë më parë

  Na kepute shpirtin me kete vogelush ngushellime te sinqerta nga korca

 • Ori Ori
  Ori Ori15 ditë më parë

  Oh zot cfar dhimbje 😭😭😭😭😭😭😭

 • Madona
  Madona15 ditë më parë

  😭😭

 • Eri Bufazi
  Eri Bufazi15 ditë më parë

  Nuk ka dhimbje me të madhe o Zot😭😭😭 mjer familja po mjer edhe ai Engjëll që iku na kjo jet na nji Dor e qelbur denimi me vdekje mer hak te Keta qelbesir njers

 • Dona Donika
  Dona Donika15 ditë më parë

  Zoti ju dhente forc dhe kurajo per dhimjen e ketyre prinderve qe u elmuan kaq te rrinj🙏🙏🙏

 • Gjuner Cela
  Gjuner Cela15 ditë më parë

  Shpirtin ne parajse enghjellit te vogel familjes zoti u a letsofte dhimbjen

 • Leonora Isufi
  Leonora Isufi15 ditë më parë

  😭😭😭🙏

 • Sidorela Gjoni
  Sidorela Gjoni15 ditë më parë

  oooo zot forcojë ato rop 😭😭😭

 • Hajrie Binaku
  Hajrie Binaku15 ditë më parë

  E ku ka ardh ky njerzim o zot shok jam me ket lajm,ruana zot femijet 🤲🤲.Ngushllime families e ky engjull u boft banor I xhehnetit 🤲🤲

 • Bujare Tosku
  Bujare Tosku15 ditë më parë

  Cfar bere oo dore mostre cfar bere oo pusht oo pjelle e digji putanervee..te vafshin per derr ooooj perenia ime..

 • Vionisa Lila
  Vionisa Lila15 ditë më parë

  Mjer ai femij mjer ajo nene me keputet zemra mua e tmerrshme cpo degjojme 😥

 • Edona Agojci
  Edona Agojci15 ditë më parë

  O zot

 • Vjollca Morina

  Vjollca Morina

  15 ditë më parë

  @nikos uh ngushllimet e mija nga zemra e shpirti nanes e babes krejt familjes zoti ju letsoft ate njrri duhet me var ne litar para populli

 • nikos uh

  nikos uh

  15 ditë më parë

  Ngushellime familjes upreft ne paqe

 • Vojsava Bici
  Vojsava Bici15 ditë më parë

  O zot zemre e vogel ngushellime familjes po ate krinimel ta varin ose ti presin mishin me gesher

 • Dn156 Dn156
  Dn156 Dn15615 ditë më parë

  Ozot sagjyna si dridhet vellai te keput shpirtin😭😭😭

 • Gjyste Dodaj
  Gjyste Dodaj15 ditë më parë

  Zoti u forcoftë për kët dhimbje të fortë 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭ngushllime

 • Meto Dita
  Meto Dita15 ditë më parë

  Oo medet o zot

Faqja Tjeter