BARDHI x DONJETA MORINA - MERRI

Stream or Download “TRENDAFIL” on stores 👉🏻 bfan.link/trendafil
Produced By : Bini Diez & Çelik Lipa ( SBS Ent )
Lyrics : Bardhi & Donjeta Morina
Melody : Bini Diez
Executive Prod : Jetmir Agaj
Mix and Mastering : Bini Diez

Komente: 583

 • Show Bizi Shqiptar
  Show Bizi Shqiptar

  Stream or Download “TRENDAFIL” on stores 👉🏻

 • Fitore Bekteshi
  Fitore Bekteshi

  Nga te gjitha kenget ,kjo është me e bukura , zëri i Donjetes është i mahnitshem, brillant, te kisha rekomanduar ta besh spot, perndryshe je i mahnitshem Bardh❤❤❤❤

 • Petya Ivanova
  Petya Ivanova

  💕 I'm in LOVE with this song! ❤️💟❤️

 • LELA&DRITON
  LELA&DRITON

  Teri Meri ne indisht ka miljona klik.. amo dhe Donjeta paska knu hala ma super ne shqip bravo 👏 🌹🔥🔥

 • Toxic Girl
  Toxic Girl

  KENGA ME E BUKUR DHE ME SUPER E KETIJ ALBUMI SUKSESE BARDHI PER KETE SUPER ALBUM 😍🥰💓💞

 • 나비
  나비

  Mund të ndalet së dëgjuari

 • Albania Albanian
  Albania Albanian

  KENGA ME E BUKUR E ALBUMIT 🔥🙌🎯

 • Elena Toader
  Elena Toader

  🇹🇩I love this song!❤❤❤❤❤

 • Mirela Salltakaj
  Mirela Salltakaj

  kjo kenga me e mir e albumt tani me alketen ❤

 • Adriana Ana
  Adriana Ana

  Such a beautiful song , very romantic 😀

 • Sandra Sali
  Sandra Sali

  Zeri i donjetes ilaç per shpirtin 🔐❤

 • anjeza 🇦🇱
  anjeza 🇦🇱

  super kenge e kenduar me shpirt qe te ben per te qare 😭😭

 • be happy
  be happy

  Oh sa më pëlqen kjo këngë 😢😍

 • warrior
  warrior

  Perfekt kënga ime e preferuar 👏👏✌😍

 • Almedina Rexhepi
  Almedina Rexhepi

  Inspirimi qenka nga kenga indiane Teri Meri para shum vitesh qe ishte super dhe ju sot e paskeni kthy ne shqip shum me mire ju lumt .🥰

 • Latifa Benguella
  Latifa Benguella

  Une belle chanson ❤💋🥰🤗😘

 • MBIZZ
  MBIZZ

  Albumi vitit urime Bardhi🔥

 • Elena Mpanti
  Elena Mpanti

  Can someone translate this beautiful song for me? Either greek or English 🙏🏻❤️

 • Flori Karaj
  Flori Karaj

  Esht keng e perkthyer nga indisht ne shqip po esht thjesht perfecte po qe se degjon nji her pastaj e dgjon edhe 10 her tjera

 • elaa_n❤️
  elaa_n❤️

  Kenga Me e bukur e Albumit kjo hallall👏😍😍😍