Elgit Doda - Thare (Official Video)

Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗧𝗵𝗮𝗿𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Thare #Folé

Komente

 • Elgit Doda
  Elgit Doda26 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare

 • Sara Blliku

  Sara Blliku

  20 ditë më parë

  Mungon kenga ne Apple music😟

 • Real Loveee

  Real Loveee

  22 ditë më parë

  👌👌👌👌👌

 • Ukshini Besnik

  Ukshini Besnik

  22 ditë më parë

  @Poxhani Fam foososo

 • Mateo Neli

  Mateo Neli

  23 ditë më parë

  Super kenge Elgit Doda kenge shum e bukur bravo❤❤❤❤❤❤

 • MrGhostmafia

  MrGhostmafia

  24 ditë më parë

  @Eva Ismajli mos i digj kaq shum se mdhemb shpirti si je duke folur mos tlutem please

 • Emiljan Murrizi
  Emiljan Murrizi15 orë më parë

  Koj osh super kenge

 • Adelina Xhocuka
  Adelina XhocukaDitë më parë

  Bravoooo ktu ke kto vargje gjen veten 😘🙏🙏

 • Eda Kumbulla
  Eda Kumbulla3 ditë më parë

  Kenget e tua jane kaq te bukura ,bravo ❤👊👍

 • Jasmina Dalipi
  Jasmina Dalipi4 ditë më parë

  Stay strong something good is coming for you!

 • Ladia Oswald
  Ladia Oswald4 ditë më parë

  Ke prek shpirtrat e vrame o bylbyl

 • Fjora Medulaj
  Fjora Medulaj5 ditë më parë

  🥺🥺

 • Oksana Haydey
  Oksana Haydey9 ditë më parë

  😥💔👍🇺🇦

 • Zicaffy Karl
  Zicaffy Karl9 ditë më parë

  💔💔💔

 • Mihaela Ella
  Mihaela Ella10 ditë më parë

  👏

 • Besiana Gjoka
  Besiana Gjoka11 ditë më parë

  Super kenge..

 • Nika X
  Nika X11 ditë më parë

  😭

 • more Ale
  more Ale12 ditë më parë

  Hermosa canción y muy hermosa voz. ¡Me encanta!😇 No entiendo lo que dice en español, pero igual es muy profunda.😉

 • abi tashi
  abi tashi13 ditë më parë

  na rrenqethe me kete video super 👍👍👍

 • Klevian Shahini
  Klevian Shahini14 ditë më parë

  Ktu e gjej veten, shpresoj t’me gjesh edhe ti mua mes ktyre komenteve...💔

 • Bleri Ida
  Bleri Ida14 ditë më parë

  Amore mio ti amo 😘

 • Kidaime 2021
  Kidaime 202115 ditë më parë

  althe.info/number/y2zacYSplmpqqbI/video

 • Chippi Ballazhi
  Chippi Ballazhi15 ditë më parë

  Kenge shum e bukur.. respekt

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho16 ditë më parë

  Per ke esht dedikim ?

 • Jona Patra
  Jona Patra16 ditë më parë

  Shjm prekse si kenge dhe super vidjo

 • Laser Photo
  Laser Photo16 ditë më parë

  SUPER

 • Kozeta Sefa
  Kozeta Sefa16 ditë më parë

  Amazing Singer. Love you Elgit..

 • tuhin sengupta
  tuhin sengupta17 ditë më parë

  Super bro!!!! 👐

 • Rock girl

  Rock girl

  16 ditë më parë

  Super keng bravo 🙌🙌🙌

 • Areti Turani
  Areti Turani17 ditë më parë

  I love all of your songs.You are so talented.Congrats!

 • Rock girl

  Rock girl

  16 ditë më parë

  Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

 • Endri Era Llangozi
  Endri Era Llangozi18 ditë më parë

  Super kenge bravo Elgid Doda kengetari im i preferuar ❤❤❤❤❤💓💓💓❤❤❤💘💘💘

 • Marianna Nela
  Marianna Nela18 ditë më parë

  Oooooo zot na hape plaget ,,,tekst sh i bukur 😍

 • Mateo korc
  Mateo korc18 ditë më parë

  the bes elgiti je i papar plako

 • Mariam Ksh06
  Mariam Ksh0618 ditë më parë

  🇲🇦❤️🇦🇱

 • Izabela Basha
  Izabela Basha18 ditë më parë

  👀

 • po ni
  po ni18 ditë më parë

  💣🔝💣🔝👏🏻👉👑👈⭐️♥️

 • Rock girl
  Rock girl19 ditë më parë

  Je mbreti i muzikes . Flor mumajesi dhe si ti nuk vijn me nket estrad

 • Joker B
  Joker B19 ditë më parë

  🥋

 • Rock girl

  Rock girl

  19 ditë më parë

  O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

 • Kristina A
  Kristina A19 ditë më parë

  Fantastic 👏

 • servis universal
  servis universal19 ditë më parë

  bravooo

 • Liri Moku
  Liri Moku20 ditë më parë

  Grande elgit ..! Super vlla..

 • Alexa Ema Deva
  Alexa Ema Deva20 ditë më parë

  Wow 😱 Ta prek shpirtit 😌

 • Ornela Bregu
  Ornela Bregu20 ditë më parë

  Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

 • Oljan Sefa
  Oljan Sefa20 ditë më parë

  Super keng bravo 🙌🙌🙌

 • Anna Douka
  Anna Douka20 ditë më parë

  Bravo super keng 😘😘😘

 • Siti Zariana
  Siti Zariana20 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Sam Sanny
  Sam Sanny21 ditë më parë

  mach ein lied mit flori M. das würde sich mega anhöten mit euren stimmen 😍

 • FABIOO EPOKA
  FABIOO EPOKA21 ditë më parë

  Uuueee c'kengeee 🥵🥵🔥🔥

 • eioshen boboi
  eioshen boboi21 ditë më parë

  Big Like Për Ktt Këng :V

 • dj- bigi Albania
  dj- bigi Albania21 ditë më parë

  Ajo qe shkon nuk kthehet kur 😭😭😭😭😭

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  21 ditë më parë

  Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

 • dcoog anml
  dcoog anml21 ditë më parë

  Big Like Për Ktt Këng :V

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi21 ditë më parë

  Superr kangg 🎶🤍🎶

 • Goranski VeVo
  Goranski VeVo22 ditë më parë

  O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

 • Monar Am
  Monar Am22 ditë më parë

  Dëgjova dikur këngëtarin tek e ulëret dhimbjen (Child in time) dhe sot, këngëtarin që e belbëzon. Më la pa fjalë...dhe pa mësim. Replay gjithë ditën, e cila do të bëhet muaj, e sigurtë.

 • SHORENA CHUBINIDZE
  SHORENA CHUBINIDZE22 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 • Vojsava Kajo
  Vojsava Kajo22 ditë më parë

  Super

 • Stefania stefania
  Stefania stefania22 ditë më parë

  Super 💓💓

 • alien landed on earth alien landed on earth
  alien landed on earth alien landed on earth22 ditë më parë

  Like kush e kaluar kete situat!😢😢

 • Dyli Lleshi
  Dyli Lleshi22 ditë më parë

  bravo elgitttt

 • Nisa Hysa
  Nisa Hysa22 ditë më parë

  Mer pjes te kenga magjike se esht nje keng e ndjer dhe patjeter e ke te fituar cmimin .

 • marina sinanaj
  marina sinanaj22 ditë më parë

  Super 👌👌🙏🙏

 • Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam22 ditë më parë

  Vk

 • Gabriel Vrapi
  Gabriel Vrapi22 ditë më parë

  Na kujton histori shume prekse 😥

 • Monika Majewska
  Monika Majewska22 ditë më parë

  Pięknie spiewasz . Naprawdę bravo .Pozdrawiam z Polski .👏😊😉

 • Anja Jolla
  Anja Jolla22 ditë më parë

  Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

 • Ermira Ermira
  Ermira Ermira22 ditë më parë

  Po këndon sikur sa je zgjuar nga gjumi elgit. Nuk të shkon as ky rol....

 • Dijellza Zyberi
  Dijellza Zyberi22 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Ervin Heqimaj
  Ervin Heqimaj22 ditë më parë

  Shumë keng e varfër ... ...pa ngjyra .keng bardh e zi...😞

 • Sonilaa Mucaa
  Sonilaa Mucaa22 ditë më parë

  🥺

 • Klement Nushaj
  Klement Nushaj22 ditë më parë

  Kenge e mrekullueshme....edhe sidomos njerezve qe e kane humbur lirin edhe ndodhen neper burgje......

 • I Love You Albania
  I Love You Albania22 ditë më parë

  Je krenari ne hite te uroj sa me shum suksese. Kush nga ju me ben subscribe e falenderoj

 • I Love You Albania
  I Love You Albania22 ditë më parë

  Hey miq kush nga ju e ve doren ne zemer dhe me ben subscribe zoti e ruajt

 • andreea rades
  andreea rades23 ditë më parë

  Can someone translate some lyrics or tell me what's the song about? Thank you 😁

 • Real Madrid

  Real Madrid

  22 ditë më parë

  The clip and lyrics describe the feeling when you are lost,suffer too much because of a failed and painful past love experience. He says i loved you too much,my other half was with you,i can't forgive myself.

 • Debian
  Debian23 ditë më parë

  Sa me fat ata qe dhane e moren dashuri , e sa te mjere e te pafat ata qe dashurin se njohen....

 • Fatma Aliaj

  Fatma Aliaj

  11 ditë më parë

  Vertet sa te pafat ata qe e refuzuan dhe nuk e njohen dot dashurine..

 • Agnesa anna
  Agnesa anna23 ditë më parë

  😢e kam then ky njeri esht krijuar per te ber muzik vertet rrenqethese 😍

 • Armela Hasi
  Armela Hasi23 ditë më parë

  💣

 • Ariela Ibi
  Ariela Ibi23 ditë më parë

  sa prekse 🥺

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku23 ditë më parë

  Fantastico ✋✋💪💪❤❤❤

 • Maria Marulka
  Maria Marulka23 ditë më parë

  Cdo kenge e jotja eshte perle nuk kam fjale 🥺 me renqethe ❤

 • Rovena Dervishi
  Rovena Dervishi23 ditë më parë

  Ze brilant

 • Rambo0012
  Rambo001223 ditë më parë

  😔😔😔

 • Lucas Pereira
  Lucas Pereira23 ditë më parë

  😢

 • Aldona Qerimaj
  Aldona Qerimaj23 ditë më parë

  🥺🤍

 • Ersa Ersa
  Ersa Ersa23 ditë më parë

  Me i miri per balada super kemg suksese elgit✌🏻✌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻😘

 • Mira Mariana
  Mira Mariana23 ditë më parë

  in love with this video :)

 • Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona Sandu23 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Claudio Rs7
  Claudio Rs723 ditë më parë

  👍👍👍👍

 • Imuk Asimova
  Imuk Asimova23 ditë më parë

  Jonny -Аллея Russia version

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa23 ditë më parë

  Elgid doda💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤thare💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa23 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa23 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💘💖💝💗❤❤💔💔

 • Paola Daka
  Paola Daka23 ditë më parë

  Cdo kenge e jotja esht plot ndjenje 😕😘

 • Real Madrid
  Real Madrid23 ditë më parë

  Videoklipi shume i vecante.

 • Concetta Ballacchino
  Concetta Ballacchino23 ditë më parë

  Bravissimo!!!!!!!!!

 • Concetta Ballacchino
  Concetta Ballacchino23 ditë më parë

  Ogni parola arriva al cuore ❤️

 • Mateo Neli
  Mateo Neli23 ditë më parë

  Super kenge Elgit je me te vertet njishi bravo po nje bravo te madhe super dhe suksese ❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋

 • Arta liço
  Arta liço24 ditë më parë

  Sa e bukur

 • Frostika Gameholic
  Frostika Gameholic24 ditë më parë

  I love this song but I don't understand A single word

 • Roberto RObyy
  Roberto RObyy24 ditë më parë

  l

 • Sabina Isufi
  Sabina Isufi24 ditë më parë

  😍😍😍🇦🇱🇦🇱

 • trebeshina hena
  trebeshina hena24 ditë më parë

  Bukur shume , teksti interpretimi e muzik

 • Mr Joker
  Mr Joker24 ditë më parë

  Praktikisht këtë këngë nuk e ndjej , as në ritëm as në vargje por për origjinalitetin dhe krijimtarin që ka është 1000/10 vlerësimi.

 • espanjola qose

  espanjola qose

  23 ditë më parë

  @Mr Joker per kuriozitet, shko degjoje kengen

 • Mr Joker

  Mr Joker

  23 ditë më parë

  @espanjola qose a thua ?? 😌

 • espanjola qose

  espanjola qose

  23 ditë më parë

  Mua m ngjan shum me jony-love your voice ne version sad

 • hatia ardi
  hatia ardi24 ditë më parë

  Hallall Elgit !! 🇦🇱

 • I Love You Albania

  I Love You Albania

  22 ditë më parë

  Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

 • arjana bekshiu
  arjana bekshiu24 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Artur Dark
  Artur Dark24 ditë më parë

  BeibA 11’💔20’

 • qazimekaceli papa
  qazimekaceli papa24 ditë më parë

  😍

Faqja Tjeter