Shyhrete & Engjellusha - Djali i mahalles

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© & ℗ Shyhrete Behluli & Onair Media. All Rights Reserved


Teksti : Popullore e perpunuar nga Shyhrete Behluli dhe Abaz Selmani
Orkestrimi : Drinor Zymberi

Komente: 323

 • Linda Krasniqi
  Linda Krasniqi2 ditë më parë

  Qishtu esht te ne kjo engjullsha 0 zero ze ka ma shum fame se dikush met vertet e meriton kto sene vetem nkosove ndodhin askun tjeter….

 • Bleona Meziu
  Bleona Meziu5 ditë më parë

  shum bukur ju ka lezet 🥰🥰

 • Luli Xhimi
  Luli Xhimi10 ditë më parë

  si bija si nana ju lumte jeni te mira respekt nga KUMANOVA

 • Bejtije Haxhosaj
  Bejtije Haxhosaj11 ditë më parë

  Shum te Mira jeni Shyhret je nje mbretresha e kanges popullore Te lumt

 • Luan Bajrami
  Luan Bajrami16 ditë më parë

  O zot sa i magjellngjyer qe jam

 • zeri zerk zeri yt
  zeri zerk zeri yt19 ditë më parë

  Shyreti ska fjal amo edhe kjo qetu mir engjellusha se per ndryshe engji u kon per sfilat jo per muzik 🤷

 • Xheni Xheni
  Xheni Xheni20 ditë më parë

  U dasht ket kang me ba 6 min qaq e bukurrr 👌🏻

 • Hazbije Rexhepi
  Hazbije Rexhepi21 ditë më parë

  Shum bukur zemra💕💓

 • Gonxhe Balltiq
  Gonxhe Balltiq22 ditë më parë

  😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏🌟🌟🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Hakile Ljutfiji
  Hakile Ljutfiji22 ditë më parë

  Me ta knaq shpirtin ❤

 • Kata Prekpalaj
  Kata Prekpalaj22 ditë më parë

  Oooo spo di qka mju than shnet ju uroj shum ooooo vazhdoni se kang shum te bukra za te ambel si bibila tkosoves ...Ju duam shum jeni perfekt 😘😘

 • Riza Alla
  Riza Alla23 ditë më parë

  BUKUR , TRASHËGIMI PERFEKTE '; BËMË NËNË TË TË NGJAJË : ING R ALLA

 • Kamber Luta
  Kamber Luta24 ditë më parë

  T

 • numer one
  numer one24 ditë më parë

  EDHE kure SHKONE kun Howe spo me tregone

 • numer one
  numer one24 ditë më parë

  Kure TE vije puna me VONE ai me MUA hiqe nuke BISEDONE

 • numer one
  numer one24 ditë më parë

  Vallahi moje shyret si njeri shtire E MANEJE SE di

 • Ramiz Hakaj
  Ramiz Hakaj24 ditë më parë

  Je bylbyli i kosoves meni fjal je yllll

 • Zahide Ademi
  Zahide Ademi24 ditë më parë

  Nan. E bi ju kendofshi ton jeten shendet paqi

 • seiom jvony
  seiom jvony24 ditë më parë

  Shum keng e qillume ju kendoft zemra

 • aola wili
  aola wili25 ditë më parë

  Zemra ju knoft gjithmon , sa bukur nane e bi ❤❤🥰

 • Bardiqi Rrustem
  Bardiqi Rrustem26 ditë më parë

  Suksese

 • Belkisaa
  Belkisaa26 ditë më parë

  👑👑

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻28 ditë më parë

  Shyhrete Sukse kenga e re jam fansja jote nga kuksi Mu ber djali me letra Amerikane Te pergezoj nga kenget e tua ishalla e bej fejesen e djalit bashke me ty dhe engjin ju dua shume 💕💕⭐⭐⭐⭐⭐👑👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • seiom jvony

  seiom jvony

  24 ditë më parë

  Muzika dhe teksti shume speciale e veqante si gjithmone duam dhe nje tjeter me kete melodi

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh28 ditë më parë

  Ju knoft zemra gjithmon 🥰🥰

 • aola wili

  aola wili

  25 ditë më parë

  Muzika dhe teksti shume speciale e veqante si gjithmone duam dhe nje tjeter me kete melodi

 • Tome Palushi
  Tome Palushi28 ditë më parë

  Kang e degjume koti krejt pa kuptim

 • Valon Jonuzi
  Valon Jonuzi28 ditë më parë

  Bravooo

 • Ari Bajramaj
  Ari Bajramaj28 ditë më parë

  Shum bukur kenga edhe vendi me Delloc perfekt te Geshtenja.

 • Hikmete Stolla
  Hikmete Stolla29 ditë më parë

  Mashallah inshallah zoti e rujt ti edhe families tane ❤️❤️❤️❤️

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  28 ditë më parë

  Shumm kange e mir bravo❤❤

 • mllop aeet
  mllop aeet29 ditë më parë

  Respekt per ket kenge si per interpretim ashtu edhe per muzik Perfekt

 • Dibrane
  Dibrane29 ditë më parë

  Zoti ju rujt jeni te mrekulluashme

 • Myrvete Mustafa
  Myrvete Mustafa29 ditë më parë

  Ii0àmkk⁹⁹⁷77

 • - f f.d. aa
  - f f.d. aa29 ditë më parë

  Qeto komplet familja bajat jan ba krejt fallce👎👎

 • Ajnur Ramani
  Ajnur RamaniMuaj më parë

  👍👍👍😍😍shuuum bukur

 • mllop aeet

  mllop aeet

  29 ditë më parë

  Ju knoft zemra gjithmon

 • Samile Seferaj
  Samile SeferajMuaj më parë

  Respekt jeni te mrekullushme ❤❤👍

 • Qazimi
  QazimiMuaj më parë

  Zoti ju ruajt jeni dyjat supet ylla ne muzik vetem sukese ju dua ❤😙😙

 • t.v. 45
  t.v. 45Muaj më parë

  Te knofte ebardha zemer ' elizabeta marku mbretreshaekengespopullore shqiptare 🥂🇦🇱🥇🎀🛴🗼

 • selami nerguti
  selami nergutiMuaj më parë

  Muzika dhe teksti shume speciale e veqante si gjithmone duam dhe nje tjeter me kete melodi

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  29 ditë më parë

  Bravo shyhret kjo edht vesh kombtare Shwiptare,na ke keshtu e kem vesh në Vuthaj legjendare!

 • Youtube Youtube
  Youtube YoutubeMuaj më parë

  Si Gjith matë Mirat ju paçim Gjithmon🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤️❤️🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎

 • Lena Elena
  Lena ElenaMuaj më parë

  Shum bukur.Te minuta 3:15 e në vazhdim më pëlqen stili i dyjav shum lezetshëm e luajnë rolin.Shum bukur i këndon gjitha por baladat më mirë.Unë a kam të shkruar një Balad për JU e madhja Shyhrete Behluli.

 • hen ko

  hen ko

  Muaj më parë

  Shyrete ti je ylle edhe vajza yt ju lum goja shum mir po kendon inshalla edhe 100 vjet je gjoll

 • Joanna
  JoannaMuaj më parë

  O ju lumt goja ma knaqet zemren oj perandoresha 💜💜🍯🍯

 • Teuta Z
  Teuta ZMuaj më parë

  Shumm kange e mir bravo❤❤

 • NA
  NAMuaj më parë

  Ju lumt✨💫 veshja Shiptare, ma e bukur ne bot !

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideMuaj më parë

  Ju lumt shummm kenge e mir😘😘

 • Velime Zeqiri
  Velime ZeqiriMuaj më parë

  Jeni mate mirat

 • Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  Ju lumte Goja per kte Hit të Bukur 👏te qelluar ! 👏

 • Alton Haxhiymeri
  Alton HaxhiymeriMuaj më parë

  Suksese shum keng e bukur 👍👍👍👍

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch CkyfvyMuaj më parë

  Bajticat. I kishe vra bir goje

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyMuaj më parë

  Ju knoft zemra gjithmon 🥰🥰

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  Ju uroj shumë Suksëse për Këngen e re! 💫🍀💐❤🌹❤🧿🧿🔥🔥🔥🇦🇱👐🇽🇰

 • Noname No name
  Noname No nameMuaj më parë

  Mashallah shyreti qfar zaniii Respekt sehr schön klang eka ❤️

 • B H

  B H

  Muaj më parë

  Teper Shyhreti zanin e bukur 👍

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Muaj më parë

  Sukses veq vazhdoni ju Lumt 👍👍❤❤

 • Marija Dulaj
  Marija DulajMuaj më parë

  🥰🥰🥰 Nan e bij, sheqer n tepsi

 • Bete Rexhaj
  Bete RexhajMuaj më parë

  Zemra ju knoft. Gjithmon. Kjo. Kang. Na ka marzit shum. Per gjdo dit egoj. Shum kang. E bukur. Respek

 • Habibe Sylaj

  Habibe Sylaj

  Muaj më parë

  o te ëbla jeni bre si 🍒

 • Hyrije Gjonbalaj
  Hyrije GjonbalajMuaj më parë

  Bravo shyhret kjo edht vesh kombtare Shwiptare,na ke keshtu e kem vesh në Vuthaj legjendare!

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Muaj më parë

  Me vjen keq per 13 vjecart qe degjojn finemin , ata nuk do ta kuptojn kurr kte keng!

 • Elsa Alku
  Elsa AlkuMuaj më parë

  Ju kendofte zemra ghithmone! Jeni yje!

 • Skender Kopili
  Skender KopiliMuaj më parë

  Shyrete ti je ylle edhe vajza yt ju lum goja shum mir po kendon inshalla edhe 100 vjet je gjoll

 • Kimete Mjekra
  Kimete MjekraMuaj më parë

  ju lumt goja shum keng e bukur

 • Ptao Tom
  Ptao TomMuaj më parë

  Ju lumte Goja per kte Hit të Bukur 👏te qelluar ! 👏

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Muaj më parë

  Zemra ju knoft gjithmon , sa bukur nane e bi ❤️❤️🥰

 • ANISA
  ANISAMuaj më parë

  Bravo nene e bije shume kenge e bukur super

 • yuitr loing
  yuitr loingMuaj më parë

  Ju uroj shumë Suksëse për Këngen e re! 💫🍀💐❤🌹❤🧿🧿🔥🔥🔥🇦🇱👐🇽🇰

 • annag cocl
  annag coclMuaj më parë

  Ju lumt shummm kenge e mir😘😘

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  😍🥰🥰🥰❤❤

 • toijg avnnr
  toijg avnnrMuaj më parë

  suksese Nanë e Bijë ❤❤❤

 • shemsie lala
  shemsie lalaMuaj më parë

  Bukur nene e bije yll shkelqeni 🧿🧿👏👏👏🌟🌟❤️❤️

 • Selime Meco
  Selime MecoMuaj më parë

  👏👏👏

 • yuitr loing

  yuitr loing

  Muaj më parë

  Toten auferstanden. Jetzt. Allein durch Jesus Christus. Gott hat uns die kostenlose Gabe des ewigen Lebens geschenkt.* Wenn du mit deinem Mund den Herrn Jesus beken

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuooMuaj më parë

  Bravo zë te mrekullueshem keni suksese ❤❤

 • annag cocl

  annag cocl

  Muaj më parë

  zu heilen. (Schau zum Himmel auf und frage Gott)

 • JOQ JULI
  JOQ JULIMuaj më parë

  Me vjen keq per 13 vjecart qe degjojn finemin , ata nuk do ta kuptojn kurr kte keng!

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  Muaj më parë

  Jeni te mrekullushme

 • Flora Temou
  Flora TemouMuaj më parë

  Super super bukur!!😘😘👏👏✨✨🥰🥰

 • Farie Doci
  Farie DociMuaj më parë

  Shume bukur bravo nane e bi per bukuri

 • *Tina Shabani
  *Tina ShabaniMuaj më parë

  Mjat prej goje pot t del moj e urume 💖💖

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  Muaj më parë

  Ju lumt dyjave ju kam idol juve ju pershëndes nga Kanada veç vazhdoni 🌹🌹

 • Fitore Gashi
  Fitore GashiMuaj më parë

  Dy yjet e estrades shqiptare ju pergezoje per kengen e re, shum e mir suksese ju kendoft zemra gjithmon Nënë e Bi ⭐⭐❤❤

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  Marshallah nane e bije zemra ju kendofte gjithmone 🙏🙏⭐⭐

 • Mesut Tosuni
  Mesut TosuniMuaj më parë

  Opa defat shyrete rush je me vajzn shum emir je judua shyret😍😍😍😍😘😘😘😘😘 zoti shdet ishlla 📿📿

 • Kadi Dervishi
  Kadi DervishiMuaj më parë

  Bylbylat e kosoves

 • DJ Hysa
  DJ HysaMuaj më parë

  Ju lumte Goja per kte Hit të Bukur 👏te qelluar ! 👏

 • Lendita Januzaj

  Lendita Januzaj

  Muaj më parë

  Mir e ki se shum mir kendojn👌💋🌹♥️🤲

 • Ymakrasniqi Yma
  Ymakrasniqi YmaMuaj më parë

  🙏🙏🙏🙏🙌🙌🙌🙌

 • 🍀🍀
  🍀🍀Muaj më parë

  😍🥰🥰🥰❤❤

 • liouy cnny
  liouy cnnyMuaj më parë

  Kshyrmë‧⁠ê shkyp, "Vizion" n'italie & latinië. Oni.

 • Genni Glassglow
  Genni GlassglowMuaj më parë

  🤞😎🤣💋💋🌹🤳🤳🎁🙄👩‍👩‍✈👩‍✈👩‍✈🎭🎀🧣📞🍕🧃🍧💛💛💛💛 *Wegen der Liebe. Gott hat seinen Sohn Jesus Christus gesandt, um an unserer Stelle zu sterben. Drei Tage später ist er von den Toten auferstanden.* Jetzt. Allein durch Jesus Christus. Gott hat uns die kostenlose Gabe des ewigen Lebens geschenkt.* *Wenn du mit deinem Mund den Herrn Jesus bekennst und in deinem Herzen glaubst, dass Gott ihn von den Toten auferweckt hat* *Er wird dir das kostenlose Geschenk des ewigen Lebens geben* *He versprach auch, deinen Körper zu heilen.* *(Schau zum Himmel auf und frage Gott)*

 • Hana Miftari
  Hana MiftariMuaj më parë

  Jeni te mrekullushme

 • Shkelqim Suta
  Shkelqim SutaMuaj më parë

  Jeni te mrekullueshme 💞💞💞💞💞

 • Adifet Memedi
  Adifet MemediMuaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • liouy cnny

  liouy cnny

  Muaj më parë

  tarUmLüg Programmierer der Master K. I. -

 • Buki Mustafi
  Buki MustafiMuaj më parë

  Ju lumt dyjave ju kam idol juve ju pershëndes nga Kanada veç vazhdoni 🌹🌹

 • nijuo joing
  nijuo joingMuaj më parë

  Jeni ma te mirat ju pergezoj shum suksese

 • Janina
  JaninaMuaj më parë

  Mos i thuj ati qe e do pa e dit oj bi kush o ❤❤❤🙄

 • Janina
  JaninaMuaj më parë

  Shyhretja super za ❤❤❤

 • Naide Bellagoshi
  Naide BellagoshiMuaj më parë

  Knofshi gjithmon💓💓

 • ajsvwuhabq gwgauquvqva
  ajsvwuhabq gwgauquvqvaMuaj më parë

  Shum veshje e bukur

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Muaj më parë

  たのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

 • Mihrije Jashari
  Mihrije JashariMuaj më parë

  Pershendetje per te dyja, te lumte Engjelusha po dihesh qe je llapjane, ku po thu ku nane po dhem kryet

 • Morina Besjana
  Morina BesjanaMuaj më parë

  Oh qfar melodie ne filllim te kënges 💃💃

 • Hafize Sallahi
  Hafize SallahiMuaj më parë

  Shume keng ebukur ju lumt goja ju pershendes nga berlini❤❤❤💗

 • is rexije

  is rexije

  29 ditë më parë

  Ju pershendes nene e bij prefekte jeni ❤❤🥰

 • Hajri Hasanaj
  Hajri HasanajMuaj më parë

  🍇❤🇦🇱🇦🇱ju koft zemra🌼🌻👌👌👌

 • Marcel Mack
  Marcel MackMuaj më parë

  Was geht da ab?

 • Mc Fly
  Mc FlyMuaj më parë

  tarUmLüg Programmierer der Master K. I. -

 • ENKE Kitchen
  ENKE KitchenMuaj më parë

  Pershendetje, kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 • Kanita Jusufi
  Kanita JusufiMuaj më parë

  👏🌍

 • misolou fout
  misolou foutMuaj më parë

  Shum bukur ju pershendes nga Turqija 👋🇦🇱

 • Michael Schmidt
  Michael SchmidtMuaj më parë

  wasn das :D

 • zyrafete dardhishta
  zyrafete dardhishtaMuaj më parë

  Ju lumt Ma te mirat

 • Jeta Ne Poezi
  Jeta Ne PoeziMuaj më parë

  Zemrat

 • Meli Melisa
  Meli MelisaMuaj më parë

  O zot sa me pelqeni te dya shum keng e bukur gjith diten e degjoj.

 • misolou fout

  misolou fout

  Muaj më parë

  Mashalla ju koft kendofshi gjith mon🤲❤❤

 • Shin Shi X
  Shin Shi XMuaj më parë

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 FB.SV/sletingdolls 💜 PRIVATE S*X LES'T MAKE LOVE BABY 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

 • Naslije Moriqi
  Naslije MoriqiMuaj më parë

  Marshallah nane e bije zemra ju kendofte gjithmone 🙏🙏⭐⭐

 • Feride Osmanaj
  Feride OsmanajMuaj më parë

  ⭐⭐

 • Feride Osmanaj
  Feride OsmanajMuaj më parë

  ⭐⭐

Faqja Tjeter