Yll Limani - A ki me rrejt

Argëtim

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: ylllimani
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Komente

 • Juljo Muka
  Juljo Muka8 orë më parë

  Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....

 • Arnesa Gashi
  Arnesa GashiDitë më parë

  Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚

 • Biran Damla Yilmz Fans
  Biran Damla Yilmz Fans5 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊

 • Lindia Lindia
  Lindia Lindia5 ditë më parë

  Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘

 • 〽INNA**D〽
  〽INNA**D〽5 ditë më parë

  Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu6 ditë më parë

  Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon

 • Yo Yo
  Yo Yo7 ditë më parë

  Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱

 • Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli7 ditë më parë

  Ek

 • Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli7 ditë më parë

  11 k

 • Just Meri
  Just Meri7 ditë më parë

  Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge

 • Xhevat Berisha
  Xhevat Berisha7 ditë më parë

  Super keng love

 • Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri8 ditë më parë

  Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰

 • Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri8 ditë më parë

  Si gjithmon me i miri

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu9 ditë më parë

  Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.

 • Fatime Matranxhi
  Fatime Matranxhi10 ditë më parë

  👌👌👌

 • Ujala Latifi
  Ujala Latifi10 ditë më parë

  👑👑👑

 • sokin jon
  sokin jon10 ditë më parë

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 • Kristian Cela
  Kristian Cela10 ditë më parë

  Filma me titra shqip 👇 althe.info/home/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg.html

 • Ada Satka
  Ada Satka10 ditë më parë

  beautiful as always

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s... Plliz

 • Ina Yzeiraj
  Ina Yzeiraj10 ditë më parë

  Bravo ylli 👏👏😍

 • sokin jon

  sokin jon

  10 ditë më parë

  Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

 • Eni Eni
  Eni Eni11 ditë më parë

  Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin

 • number one1

  number one1

  5 ditë më parë

  😂🤣🤣lott

 • Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci11 ditë më parë

  8

 • Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci11 ditë më parë

  77

 • doire aintu
  doire aintu11 ditë më parë

  🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

 • seiom jvony

  seiom jvony

  10 ditë më parë

  SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

 • Jella Ensar
  Jella Ensar12 ditë më parë

  Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

 • seiom jvony

  seiom jvony

  10 ditë më parë

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • Rovi Osmani
  Rovi Osmani12 ditë më parë

  Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s....

 • Nurie Muça
  Nurie Muça12 ditë më parë

  Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯

 • doire aintu

  doire aintu

  11 ditë më parë

  Po sje bre veq ty🤔

 • Nurie Muça
  Nurie Muça12 ditë më parë

  Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶

 • mikea hiooi
  mikea hiooi12 ditë më parë

  O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s... Plliz☺

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu14 ditë më parë

  Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te

 • blerim bardhi
  blerim bardhi14 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Enid Xhaferi
  Enid Xhaferi14 ditë më parë

  Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁

 • Ester Xhoel
  Ester Xhoel14 ditë më parë

  💜💜🌸🌸

 • seiom jvony
  seiom jvony14 ditë më parë

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 • ilda cangu

  ilda cangu

  14 ditë më parë

  I am sorry why did you copy my comment

 • cutE &cutE
  cutE &cutE15 ditë më parë

  Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

 • yuoop noke

  yuoop noke

  13 ditë më parë

  O sa e bkr kenga yll je

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa15 ditë më parë

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • yuoop noke

  yuoop noke

  13 ditë më parë

  Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 • yuoop noke
  yuoop noke15 ditë më parë

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 • ilda cangu

  ilda cangu

  14 ditë më parë

  I am sorry why did you copy my comment?

 • Fatos Sulo
  Fatos Sulo16 ditë më parë

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • seiom jvony

  seiom jvony

  14 ditë më parë

  🙈🙈🙈🙈🙈

 • Elio ambra
  Elio ambra16 ditë më parë

  SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  15 ditë më parë

  😘😘😘😚😚

 • blerim bardhi
  blerim bardhi16 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Algira Hajrulla
  Algira Hajrulla16 ditë më parë

  Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Imrane Rrustemi
  Imrane Rrustemi16 ditë më parë

  Po sje bre veq ty🤔

 • kirsheta kirsheta
  kirsheta kirsheta17 ditë më parë

  Love it ❤️

 • J-kup
  J-kup17 ditë më parë

  nice

 • Amanda Jushi
  Amanda Jushi17 ditë më parë

  O jet ti

 • ꕥఌ Rovena ఌꕥ
  ꕥఌ Rovena ఌꕥ17 ditë më parë

  Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  @yuoop noke me Ben s....pllizz

 • ꕥఌ Rovena ఌꕥ

  ꕥఌ Rovena ఌꕥ

  15 ditë më parë

  @yuoop noke E vërtet 🙂

 • yuoop noke

  yuoop noke

  15 ditë më parë

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 • Ergisa Elezi
  Ergisa Elezi17 ditë më parë

  😍❤️

 • Xhulo Bera
  Xhulo Bera17 ditë më parë

  Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 • Florjan Pata
  Florjan Pata17 ditë më parë

  O sa e bkr kenga yll je

 • Eri Velia
  Eri Velia17 ditë më parë

  o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Mr Ben s....plliz

 • lule lulee
  lule lulee18 ditë më parë

  Ma vdiqet me kto keng

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s.....plliz

 • lule lulee
  lule lulee18 ditë më parë

  🙈🙈🙈🙈🙈

 • elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi18 ditë më parë

  😘😘😘😚😚

 • elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi18 ditë më parë

  Yll limani shum të dua

 • Erjola Ibi
  Erjola Ibi18 ditë më parë

  Bravo je yll i vërtet 😍😍

 • miri miri
  miri miri18 ditë më parë

  🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho18 ditë më parë

  Vidioklipi shum nice .

 • M. Morina
  M. Morina19 ditë më parë

  Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona19 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩

 • abbsnn cose
  abbsnn cose19 ditë më parë

  Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes

 • Bensu Soral
  Bensu Soral19 ditë më parë

  Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!

 • Klea
  Klea19 ditë më parë

  Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙

 • Elis Coku
  Elis Coku19 ditë më parë

  Yll ke emrin yllje vete🥰🥰

 • babygirl 2021
  babygirl 202119 ditë më parë

  Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥

 • Bleta TV
  Bleta TV19 ditë më parë

  Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s.....plliz

 • Petrit Petrit
  Petrit Petrit19 ditë më parë

  Mimiri ylli liman

 • B A
  B A20 ditë më parë

  0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍

 • Raima Ismaili
  Raima Ismaili20 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana20 ditë më parë

  Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s....plliz

 • Ilire Demaj
  Ilire Demaj20 ditë më parë

  Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️

 • REXHEPAJ FLAMUR
  REXHEPAJ FLAMUR20 ditë më parë

  👍👍

 • Sara Moccia
  Sara Moccia20 ditë më parë

  Vabbè grande cambia grande

 • Sara Moccia
  Sara Moccia20 ditë më parë

  La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero

 • Esmeralda Kaci
  Esmeralda Kaci20 ditë më parë

  Hajd shko pra gjej ma mire 👋

 • Bora Ahmet
  Bora Ahmet21 ditë më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Jella Ensar
  Jella Ensar21 ditë më parë

  Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑

 • Era Cuka
  Era Cuka21 ditë më parë

  Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟

 • Anita Cela
  Anita Cela21 ditë më parë

  Super 👏👏

 • Seveljana Mushi
  Seveljana Mushi21 ditë më parë

  Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...

 • AJLA AKI
  AJLA AKI21 ditë më parë

  Te dua shumë 💗✌️

 • Endi
  Endi21 ditë më parë

  Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s.... Plliz

 • Lene Stenaj
  Lene Stenaj21 ditë më parë

  Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s.... Plliz

 • Tatlim_0
  Tatlim_021 ditë më parë

  Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 • Ylli Ramadani
  Ylli Ramadani21 ditë më parë

  O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘

 • Ylli Ramadani

  Ylli Ramadani

  18 ditë më parë

  @Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪

 • Yllza Ramadani

  Yllza Ramadani

  19 ditë më parë

  Cka ki ??Mos vdiqe😂😂

 • Sindi Xhelilaj
  Sindi Xhelilaj21 ditë më parë

  😍😍😍

 • Gruddy
  Gruddy21 ditë më parë

  Ay theweeknd wanna be 💀

 • Arnesa Gashi
  Arnesa Gashi22 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Klea Hoxhaj
  Klea Hoxhaj22 ditë më parë

  Je i mrekullueshem.❤❤❤❤

 • Elton Burgu
  Elton Burgu22 ditë më parë

  Bukur.

 • Elton Burgu

  Elton Burgu

  22 ditë më parë

  MELISA.

 • Val hurricane
  Val hurricane22 ditë më parë

  Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣

 • Florind Berisha
  Florind Berisha22 ditë më parë

  shum e bukur👏👌❤️

 • Tuana Maxhuni
  Tuana Maxhuni22 ditë më parë

  🤙😍

 • The Last Lyrics
  The Last Lyrics22 ditë më parë

  Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s..... Plliz

 • Armjona Tashi
  Armjona Tashi22 ditë më parë

  Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐

 • Blerand Qamili
  Blerand Qamili22 ditë më parë

  Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥

 • Ola Lamajj
  Ola Lamajj22 ditë më parë

  Aww🥰😍😍

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  7 ditë më parë

  Me Ben s...plliz

 • Qendresa Braha
  Qendresa Braha22 ditë më parë

  Krejt Po rrejn kapak 🤷🏻‍♀️

 • Qendresa Braha

  Qendresa Braha

  19 ditë më parë

  @Skenda 1234 eh jeta :)

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  21 ditë më parë

  DIKUSH KAPAK DiKUSH TENGJERE UNË JO

 • Jella Ensar
  Jella Ensar22 ditë më parë

  Qisaj kange ja kisha vu emnin *KUDO BASHK*💙😇💫

 • Ylli Ramadani
  Ylli Ramadani22 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘🥰🤗

 • Jella Ensar
  Jella Ensar22 ditë më parë

  Te lumtë ylli je kengetari dhe kompozitori ma i mir shqiptar te duuua💜💙

Faqja Tjeter