Zebervoki zbulon skandalin e “Përputhen”: Alvisa dhe Hyseni po "shtiren" | Mes Yjesh


Marius Dervishi i njohur me emrin e skenës “Zebervoki” i ftuar ditën e shtunë në emisionin “Mes Yjesh” Ora News, zbulon prapaskenat e dy personazheve që ndodhen aktualisht në “Përputhen”.

Bëhët fjalë për Alvisa Qarri dhe Hysen Rama. Çifti i cili ngalli polemika, ku Shqiptarët ndjenë keqardhje për futjen në program të ish të dashurit të saj.

Producenti i njohur i filmit “Sedër” tregon se Alvisa dhe Hyseni janë të lidhur në jetën reale dhe se po gënjejnë të gjithë Shqiptarët, kur thonë se janë ndarë prej muajsh. Sipas tij Alvisa e ka pasur ëndërr kinematografinë, pasi ka qenë dhe pjesë e pruduksioneve të Mariusit.

“Unë i njoh personalisht, personazhin femër, kam qenën unë ai që e kam mësuar në produksionet e mia të mëparshme këto janë fakte, e kam mësuar të aktrojë dhe unë si profesori i saj i them, që aktrimi i saj është shumë i dobët.” -shprehet Marius Dervishi

Madje ai më tutje shtoi se dhe personazhet e tjerë të emisionit janë në dijeni. Pasi Alvisa dhe Hyseni kanë dhe një biznes bashkë, ku ndajnë kohën sëbashku.

“Shumica atyre personazheve shkonin të bënin marketing tek biznesi i atyre, dhe dy javë para hyrjen në emision fshinë fotot me njëri-tjetrin - shprehet më tutje Zebervoki

Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/lifestyle/zebe...

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente

 • gysi gysi
  gysi gysi6 ditë më parë

  bo me dhon intervist ky qe sdi me lidh dy llafe qrr

 • MIRELA XHEPEXHIU
  MIRELA XHEPEXHIU8 ditë më parë

  Ke te drejt e nderruan skenarin e perzun Hysenin

 • Babushi Nish
  Babushi Nish9 ditë më parë

  Qa e paska gjet kenka ra e ba viktim.. ishalla te shef respektoblako

 • Shkoder Shkoder
  Shkoder Shkoder11 ditë më parë

  Ti the jam i drejt perdrejt tesh thu sdu me dhan emra!! Shko mor bethqim por ma thuj 1 person qe i thot vedit qe sjam i dtejt perdrejt? Ti je nji cop muti

 • N L
  N L11 ditë më parë

  Ti keke kokrra e spinunit

 • ShDKF
  ShDKF12 ditë më parë

  Jeto jeten tende..leri njerzit rehat ne punen e vet...je shume negativ...👎👎

 • faruk kurbogaj
  faruk kurbogaj13 ditë më parë

  Per veti e mban sekret jeten Personale e per te tjerët spihun a frikësoheni Zotit..mos lendo te tjerët mbase ke besim tek madh te Zot

 • Eri Ermal
  Eri Ermal14 ditë më parë

  Suksese Allahu te hap rruget e suksesit

 • Dita Dita
  Dita Dita15 ditë më parë

  Alvisa edhe hyseni ata dy rrencat mir ekapas ada

 • bledi dhima
  bledi dhima17 ditë më parë

  ka te drejt ata qihen akoma

 • Daily Things
  Daily Things17 ditë më parë

  Ora news 🤷‍♂️🤷‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Nine One
  Nine One18 ditë më parë

  O spiun si po t ecen puna e policis ? Ky tipi esht polic i infiltruar per rrjetet sociale dhe vezhgon cdo njeri t famshem ne rrjet

 • ThatGirl
  ThatGirl18 ditë më parë

  O Marius ca dreqin thua? Kush dreqin je ti? Pse mendon qe je artist? Cfare jane keto delire more djale,ti je nje hiic ti sdi te aktrosh per vete ,si pretendon te jesh “profesor” ? Ke shkuar kudo neper show humori dhe ste kane marr. Qe ketu mos fol me

 • Morgana Morgi
  Morgana Morgi18 ditë më parë

  Dmth ti ke mesuar Alvisen te aktroje dhe ajo po aktron keq...Je mesues i deshtuar...Ste falet sepse presim shume nga ty i nderuar Profesor Regjizor,Polic,Boksier,Aktor dhe disa harlliqe tjera qe pertoj me i shkrujt.Mezi pres filmin tend te dyt,mos e mrrifsha at dit.flm. klqr

 • Morgana Morgi

  Morgana Morgi

  11 ditë më parë

  @laurenc caca Naqeta. Cfar po thoje?me ke e kishe? Dhe pyetja e fundit pse te vjen inat qe Alvisa do gjej Harin e lales att?mos valle e doje ti harin e lales dhe po t merr ajo? Shum pyetje dhe sdi a do jesh i aft me i lexu,se me i kthy prgj e nje e nga nje eshte sh pun per ty

 • Morgana Morgi

  Morgana Morgi

  14 ditë më parë

  @Bledi Dani Amin.Bashk me ty ❤

 • Bledi Dani

  Bledi Dani

  14 ditë më parë

  mos e mrrifsh

 • Mari Ja

  Mari Ja

  17 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣 fiks ashtu

 • Elona Gjata

  Elona Gjata

  18 ditë më parë

  Hahahahahahasa qesha

 • Sh Azem
  Sh Azem18 ditë më parë

  Uroj qe i madhi Zot ti hap rruget dhe te arrish majat e Suksesit… dhe jam i sigurt qe do i arrish sepse kur ti se harron Zotin te jesh i sigurt Zotii ste harron asnjehere✌️👍👍👍

 • Aljona Jaurri
  Aljona Jaurri18 ditë më parë

  Ngele tu prek ate letren te tavolina, nuk hahet jo 🤪

 • Aljona Jaurri

  Aljona Jaurri

  8 ditë më parë

  @UK AL me aq sa di une qeniet njerezore nuk i hane. Se di tani.

 • UK AL

  UK AL

  9 ditë më parë

  e ku e di ti a hahet a jo

 • Milano Tirane Amsterdam

  Milano Tirane Amsterdam

  17 ditë më parë

  😂😂

 • H I T M E N G A M I N G
  H I T M E N G A M I N G18 ditë më parë

  pjeshk kjo gazetarja 😂

 • Daniel Calleku
  Daniel Calleku18 ditë më parë

  Bon muuuuu qe shtiren ,dhe esht bo shum e bezdisshme

 • Gazmir Ndreu
  Gazmir Ndreu18 ditë më parë

  E mir mir tkam then o marjus mos ja ipje skenarin ti atyre🤣🤣🤣🤣

 • Arro
  Arro18 ditë më parë

  Eshte dobësuar shum Zebervoki

 • Rige Rige1
  Rige Rige118 ditë më parë

  Zebervoki është shum djal i mire me kemb ne tok realist , i uroj sa me shume sukses lart e me lart ✌️

 • Arian Osmani

  Arian Osmani

  14 ditë më parë

  Djal idrejt zebervoki shum veq kush ban urrejtje daj ti zoti koft iknaqt mety

 • Shyrete Jakupi
  Shyrete Jakupi18 ditë më parë

  👏👏👏👍

 • Enkeled Berisha
  Enkeled Berisha18 ditë më parë

  23 minuta intervist dhe titulli intervistes alvisa hysen hari hidhi , ore na elmuat na verbuat

 • illyrian
  illyrian18 ditë më parë

  SUPPORT, në Gjuhën Shqipe dmth; MBËSHTETJE O QURAN!!!

 • Hava Emini

  Hava Emini

  12 ditë më parë

  Hahaha 🤣🤣

 • ESna Ona 27
  ESna Ona 2718 ditë më parë

  Mezi po e pres seder2

 • Andi Andi
  Andi Andi18 ditë më parë

  Normal se shtiren ne fund dalin qift

 • n H
  n H18 ditë më parë

  Who is he ???

 • UK AL

  UK AL

  9 ditë më parë

  luti

 • luana malaj
  luana malaj18 ditë më parë

  E kam pa edhe un qe po shtiren shihet ne syt e tyre

 • gametoTV • 25 years ago
  gametoTV • 25 years ago18 ditë më parë

  14:35

 • Arjan D
  Arjan D18 ditë më parë

  Suksese per pjesen e dyte te filmit Seder. E presim me gjith qef pjesen e dyte .. kruse kjo Gazetaeja luajke me duar mbi tavolin kur fliske pothuajse sikur I binte Pianos.🤣🤣

 • Tullio pane
  Tullio pane19 ditë më parë

  Uaaaa zebervoki flet si sali berisha haahaaah

 • Tullio pane
  Tullio pane19 ditë më parë

  Gazetarja copë copë

 • Media Tirane
  Media Tirane19 ditë më parë

  Bravo daku Edhe un I njof ato Te dy cenin me alsvisen qr para 2 javesh fshin fotot

Faqja Tjeter