SAMANTA - MAMA

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

SAMANTA - MAMA
Produced by Bledbeats
Music: Samanta
Lyrics: Rozana Radi
Video: IMAGINE
Acting: Sara Qamili, Bekim Shllaku
AS /Regjisor- Ardit Çuni
Mix & Master: NaBBoo
Image maker: Miranda Dupi
M.U.A Dafine Neziri


Mama

A qan , ti ndonjehere
Kur ske pranvere
Hey papa
Mos e prek mos sha
Si ajo nuk ka

Ja ndave ti gjithe jeten
Ja grise zemren
Po ti , po ti, hey ti
Si na le vetem
Jo sdua te ngjaj
Por ngjak te mbaj

E tash te gjalle te qaj
E tash te gjalle te qaj

Ajo qe me rriti
Asnjeher s'bertiti
Ajo ty ta fali e te priti vit pas viti
Me ke ber te qaj
Me lotet saj
Ajo nuk e priti vetem heshti vit pas viti

Ma le ti nenen vetem
E puthje tjetren
Po ti po ti
Hey ti
Çfare ke ne zemer
Jo s'dua te ngjaj
Po n'gjak te mbajKomente: 356

 • S. ⚓
  S. ⚓Muaj më parë

  ❤MAMA❤ A qan ti ndonjëherë Kur s'ke pranverë Hey papa Mos e prek mos e sha Si ajo nuk ka Ja ndave ti gjith jetën Ja grise zemrën Po ti ,po ti ,hey ti Si na le vetëm Jo s'dua të ngjaj Por n'gjak të mbaj Ajo që më rriti Asnjëherë s'bërtiti Ajo ty ta fali e të priti vit pas viti Më ke bërë të qaj Me lotët e saj Ajo nuk e priti vetëm heshti vit pas viti Ma le ti nënën vetëm E puthje tjetrën Po ti, po ti Hey ti Cfarë ke në zemër Jo s'dua të ngjaj Por n'gjak të mbaj! Tex: Rozana Radi 💎

 • Elda Bocaj

  Elda Bocaj

  18 ditë më parë

  8euro

 • Donika Lama

  Donika Lama

  21 ditë më parë

  💚

 • •Bad Boy•

  •Bad Boy•

  23 ditë më parë

  🔝Perla🖤Samanta💎

 • Jolanda Lika

  Jolanda Lika

  27 ditë më parë

  ❤️

 • iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  29 ditë më parë

  Bravo. 🦝 althe.info/number/2JfHg22DnYh7edg/video Voloco home music recording

 • eddy kappa
  eddy kappa4 ditë më parë

  Mrekulli si ne tekst,interpretim,dhe aktrimi...e mrekullueshme Samanta Karavella.. respekt

 • Dark
  Dark7 ditë më parë

  masterpiece queen ♥️✨

 • Antoneta Rrapi
  Antoneta Rrapi7 ditë më parë

  Bravo super kenga fantastike interpretimi mahnites je e mrekullueshme diva magjike Samanta je mrekullia e kombit shqiptar je si princesh engjullore qe po na mahnit me kengen e re te bukure!uroj mega hiti I sezonit!

 • Seldi Brika
  Seldi Brika10 ditë më parë

  Ti je kengetarja ime e perferuar te dua edhe une e kam emrin samanta sa like shkojne per samanten ❤💋🤗🙏

 • Rori Mendi
  Rori Mendi10 ditë më parë

  Nisa ta digjoja dhe nga nji here e degjova tre here super e bukur . Me preku 😭😭

 • M.H
  M.H12 ditë më parë

  Teksti shum i bukur por sikur nuk lidhet me klipin

 • STEISI♥️ ELENI ADISA ♥️ANGELA AK
  STEISI♥️ ELENI ADISA ♥️ANGELA AK12 ditë më parë

  kot fare ne Adisa ka me shume subscribe

 • ravinder singh
  ravinder singh13 ditë më parë

  Beautiful song and music video

 • Master NK channel.master nk channel.
  Master NK channel.master nk channel.14 ditë më parë

  Jsjjs

 • Franceska Lecini
  Franceska Lecini15 ditë më parë

  Bravo super kenge

 • Keltoum Naittbek
  Keltoum Naittbek15 ditë më parë

  ❤️❤️❤️🙏🏻

 • Sido jani Gega
  Sido jani Gega15 ditë më parë

  i felt every word😔😔😔😔

 • elaersi
  elaersi17 ditë më parë

  😒

 • Anton Paplekaj
  Anton Paplekaj17 ditë më parë

  Bravo Samanta këngëtarja çe preferoj ma shum... Je perfekte Samanta, të uroj suksese gjithmon

 • nejada_vlogs
  nejada_vlogs18 ditë më parë

  M përlote🥺Te lumt ajo gojë ❣️

 • Aurela Gj
  Aurela Gj18 ditë më parë

  O Zot sa emocionuese...rrenqethese ...nje super bravo

 • Arber Zhupa
  Arber Zhupa19 ditë më parë

  Super text super ze👏👏👏👏👏👏

 • Ina Cipi
  Ina Cipi20 ditë më parë

  Nje perle e vertet💙 Femijet e ndjejne gjithmone dhimbjen e shpirtit qe ka nje nene😥😥. Test i kenges yll💫

 • Ida Shyti
  Ida Shyti22 ditë më parë

  Shumë e bukur te prek zemrën

 • Hasan Mestan
  Hasan Mestan22 ditë më parë

  Beautiful voice 👌💜

 • Ana Music
  Ana Music22 ditë më parë

  😓😓😓

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•23 ditë më parë

  🔝Perla🖤Samanta💎

 • hairstylistlubjano studio eleganc lubjano
  hairstylistlubjano studio eleganc lubjano23 ditë më parë

  Super tekset e super vidio u emozionova kur e degjova 👏👏👏👏👏

 • seiom jvony
  seiom jvony24 ditë më parë

  A masterpiece ❤️🙏🏼

 • Alrea Dika
  Alrea Dika25 ditë më parë

  K’te super kenge mendoj duhet ta kishte ruajtur per kengen magjike. Jam e sigurt qe do e fitonte!

 • aola wili
  aola wili26 ditë më parë

  Kenga me e realizuar nga Samanta o zot sa lot Bravissima e complimenti 😭😭

 • Gordon Lutz
  Gordon Lutz26 ditë më parë

  ❤️ Such an incredible singer.

 • Genti Shyti
  Genti Shyti26 ditë më parë

  Super kenge Bravooo Samanta 👍

 • Besa Ibri
  Besa Ibri26 ditë më parë

  Historia ime😢😢😢

 • aola wili

  aola wili

  26 ditë më parë

  kjo kenge cdo qeliz te zemres prek

 • AB
  AB26 ditë më parë

  perl!

 • minij hooi
  minij hooi27 ditë më parë

  Kenga me e realizuar nga Samanta o zot sa lot Bravissima e complimenti 😭😭

 • A
  A27 ditë më parë

  Na rrenqethe mishin o Samanta zdua te ngjaj por ngjak te mbaj

 • ABDO
  ABDO27 ditë më parë

  Respect from algeria🙏

 • laurent Klarentina
  laurent Klarentina28 ditë më parë

  Zdua të ngjaj po ngjak të mbaj 😢😢bravo samanta nje yll I vertet

 • minij hooi

  minij hooi

  27 ditë më parë

  althe.info/number/2JfHg22DnYh7edg/video Voloco recording home studio

 • Blerta Demiri
  Blerta Demiri28 ditë më parë

 • Artan Artan
  Artan Artan28 ditë më parë

  Ohhh shum ze engjellor sa e sa gra e gjejn veten n ket keng thjesht perl

 • hen ko
  hen ko28 ditë më parë

  your crystal voice there!❤

 • Mshazeleyezed
  Mshazeleyezed28 ditë më parë

  Kenge magjike ne plot aspekte.. flm per kete dhurat ❤️

 • Ariana Dashi
  Ariana Dashi28 ditë më parë

  💥💥💥,na bere te qajme Samanta... Rozana Radi nuk zhgenjen me menyren si e percjell tek ne artistikisht e ndjeshmerisht te verteten e hidhur .

 • Ripon Ahmed
  Ripon Ahmed28 ditë më parë

  Hey Samantha, Lots of Love from Bangladesh 🇧🇩😍😘🥰🥰

 • Ripon Ahmed

  Ripon Ahmed

  26 ditë më parë

  @hen ko 🥰😘

 • hen ko

  hen ko

  28 ditë më parë

  Çdo kèng e Samantës ka vler por dhe zeri saj unik .. 👍

 • Fabiola Sufaj
  Fabiola Sufaj28 ditë më parë

  Truly amazing Artists are those who create music with meaning. Well done Samanta, this song is beautiful.

 • Anna Anna
  Anna Anna28 ditë më parë

  Supeeer 👏

 • Elisjada Hasa
  Elisjada Hasa28 ditë më parë

  kjo kenge cdo qeliz te zemres prek

 • opzz xsin
  opzz xsin29 ditë më parë

  Lovely voice,, i fell that's ur tool style 🥰🥰

 • THE GAMES WORLD
  THE GAMES WORLD29 ditë më parë

  😍

 • THE GAMES WORLD
  THE GAMES WORLD29 ditë më parë

  TI AMO SAMANTA

 • Blerim Synaj
  Blerim Synaj29 ditë më parë

  Nje nder kengetaret me te mira por qe fatkeqsisht jo e vlersuar aq sa meriton, amazing si gjithmone 👏👏👏

 • opzz xsin

  opzz xsin

  29 ditë më parë

  Te lumte goja. Mesazh me te forte nuk kishe si te percillje. Me ndjeve ne zemer me keto fjale, pasi gjeta veten. 🙏🏻

 • iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı
  iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı29 ditë më parë

  althe.info/number/2JfHg22DnYh7edg/video Voloco recording home studio

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video29 ditë më parë

  Përshëndetje nga Bulqizë Dibër Shqipëri 🙏🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 • iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  29 ditë më parë

  👍

 • Galo Rapaj
  Galo Rapaj29 ditë më parë

  ❤❤❤

 • iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  29 ditë më parë

  👍

 • Asibe Meckaj
  Asibe Meckaj29 ditë më parë

  O zot 25 secondat e fundit zeri nje parajs

 • Sokol Actor
  Sokol Actor29 ditë më parë

  Çdo kèng e Samantës ka vler por dhe zeri saj unik .. 👍

 • Laura Lauralaura
  Laura LauralauraMuaj më parë

  😘🤩😍💗💥💜🤩🧡

 • iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  iLLo_975 ((🎧)) ilhan Atıcı

  29 ditë më parë

  👍

 • zeqiri Zeqiri
  zeqiri ZeqiriMuaj më parë

  Mbrekulli te prek shume.❤️😢

 • Pe eN
  Pe eNMuaj më parë

  English or german Subtitels? Thank you !

 • Miguel Simoes
  Miguel SimoesMuaj më parë

  Top 🇵🇹🇵🇹🇨🇭🇨🇭

 • adelina kulla
  adelina kullaMuaj më parë

  Kenge shume e bukur Samanta te perqafoj suksese pa fund te uroj

 • Olga Janku
  Olga JankuMuaj më parë

  Te lumte goja. Mesazh me te forte nuk kishe si te percillje. Me ndjeve ne zemer me keto fjale, pasi gjeta veten. 🙏🏻

 • Flora Budo
  Flora BudoMuaj më parë

  ♥️♥️

 • Sierra Cooper
  Sierra CooperMuaj më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 MYID7284.UNO?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • Enkeleda Caci
  Enkeleda CaciMuaj më parë

  😢👏🏻❤️

 • Vildana Rruga
  Vildana RrugaMuaj më parë

  Bo cfar kenge bukur perl

 • Rama Bajram
  Rama BajramMuaj më parë

  Bravo samanta vetem keshtu

 • Arjeta Baftija
  Arjeta BaftijaMuaj më parë

  Shum keng mir por spoti nuk me pelqej te kishe lujt rrolin ma shum si nen po u duke si me qen police.

 • artan papri
  artan papriMuaj më parë

  🔥

 • joanna saliasi
  joanna saliasiMuaj më parë

  👏👏👏👏👏👏

 • Orseta Gjeta
  Orseta GjetaMuaj më parë

  1 SUPER TEKST ROZANA RADI DHE 1 ZA E MREKULLUSHEM SI SAMANTA KSHTU DUAM TE SHOHIM KESHTU VAZHDO

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  Muaj më parë

  Kjo keng prek vec ato qe e kan perjetu te tilla situata ,😓😓😓

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsvMuaj më parë

  T dua shum kusherirke

 • Mina Hoxhaj
  Mina HoxhajMuaj më parë

  Kenge per Eurovision

 • *-*
  *-*Muaj më parë

  Sesht per ty kjo keng me kte tekst kaq t bukur...se ke zerin e paster tet merret vesh ca thu po slexove lyrix

 • Franci Manaj
  Franci ManajMuaj më parë

  A jam I vetmi ce kjo melodia me ngjason si kenga e " flori mumajesi - ta boja me drita "

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  Muaj më parë

  Samanta love you

 • Xhesi Visi
  Xhesi VisiMuaj më parë

  kjo keng me rrenqeth mishin.. kshu vazhdo Samanta ❤🥺❤

 • BLEDAR SENKA
  BLEDAR SENKAMuaj më parë

  Sikur mos ti thonë gjysma gjysma fjalët e tekstit do ishte me mire,do kuptohej kënga me mirë, sikur i këndojnë këngët duke i rrëshqitur 🤨

 • Makeup by Bora
  Makeup by BoraMuaj më parë

  Super keng bravo 👏🌺🌟

 • fariola sulejmani
  fariola sulejmaniMuaj më parë

  jeta e dikujt ne nje tekst , bravo samanta dhe rozi , kenga do degjohet me shpirt jo me vesh !

 • Ani Caushaj
  Ani CaushajMuaj më parë

  Sa fjale prekese kjo kenge. Realiteti i hidhur i shume femijeve shqiptar...kenga super

 • James Lion
  James LionMuaj më parë

  Super song 👏👏👏

 • serdy ximi
  serdy ximiMuaj më parë

  Kjo osht Samanta qe une e du

 • irena daka
  irena dakaMuaj më parë

  Kjo keng prek vec ato qe e kan perjetu te tilla situata ,😓😓😓

 • Leoni Diari
  Leoni DiariMuaj më parë

  Like kush e perkrahe samanten 💖💕

 • Leoni Diari
  Leoni DiariMuaj më parë

  Samanta je perfekte ne muzik Meriton me shumm ka ze perfekt Kjo muzik eshte e qeitesimi i shpirtit Bravoo samanta je numer nje Quuen Samanta 👊❤🔥🔥🔥

 • Karanlık Oyuncu hy
  Karanlık Oyuncu hyMuaj më parë

  The best

 • serdy ximi

  serdy ximi

  Muaj më parë

  super song

 • Bilal Işık
  Bilal IşıkMuaj më parë

  big song

 • çılgın emir
  çılgın emirMuaj më parë

  nice

 • EFEKAN BAĞ
  EFEKAN BAĞMuaj më parë

  Samanta love you

 • Donika Lushaj Abf
  Donika Lushaj AbfMuaj më parë

  Shume e bukur dhe rraliteti i jetes per shume 😪

 • Erjona Repaj
  Erjona RepajMuaj më parë

  Ooh sa e bukur kjo prz ..😰😢😢😢

 • DELİ OYUNCU
  DELİ OYUNCUMuaj më parë

  hmm

 • Hüseyin Berat Okay
  Hüseyin Berat OkayMuaj më parë

  Samantaaa

 • murat ışık
  murat ışıkMuaj më parë

  hit

 • özcan çiftçi
  özcan çiftçiMuaj më parë

  Amzing

 • AHMET BOZKUŞ
  AHMET BOZKUŞMuaj më parë

  Nice

 • YİĞİT ÖZTÜRK
  YİĞİT ÖZTÜRKMuaj më parë

  super song

 • TİTAN OYUNCU
  TİTAN OYUNCUMuaj më parë

  So nice

 • MEHMET ÖZKURT
  MEHMET ÖZKURTMuaj më parë

  :)

 • Ready _
  Ready _Muaj më parë

  qe ne seconde qe nis kenga kuptohet q do jet super . Na ke knaq samante❤️

 • Rodjana Seferaj
  Rodjana SeferajMuaj më parë

  Sa me plq kenget qe percjellin nje mesazh Super e goditur si keng edhe pse ka dhimbje brenda

 • Ambra Prifti
  Ambra PriftiMuaj më parë

  🥺💗

 • 300 Spartans
  300 SpartansMuaj më parë

  Bravo sa pom pelqen kurr smu ke dok ma emir e ma origjinale e ma engjull se tash je ni princesh evertet 😞nje keng eqelluar per dit e sodit per fat tkeq 😔

Faqja Tjeter