SAMANTA - MAMA

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
SAMANTA - MAMA
Produced by Bledbeats
Music: Samanta
Lyrics: Rozana Radi
Video: IMAGINE
Acting: Sara Qamili, Bekim Shllaku
AS /Regjisor- Ardit Çuni
Mix & Master: NaBBoo
Image maker: Miranda Dupi
M.U.A Dafine Neziri
Mama
A qan , ti ndonjehere
Kur ske pranvere
Hey papa
Mos e prek mos sha
Si ajo nuk ka
Ja ndave ti gjithe jeten
Ja grise zemren
Po ti , po ti, hey ti
Si na le vetem
Jo sdua te ngjaj
Por ngjak te mbaj
E tash te gjalle te qaj
E tash te gjalle te qaj
Ajo qe me rriti
Asnjeher s'bertiti
Ajo ty ta fali e te priti vit pas viti
Me ke ber te qaj
Me lotet saj
Ajo nuk e priti vetem heshti vit pas viti
Ma le ti nenen vetem
E puthje tjetren
Po ti po ti
Hey ti
Çfare ke ne zemer
Jo s'dua te ngjaj
Po n'gjak te mbaj

Komente: 388

 • S. ⚓
  S. ⚓

  ❤MAMA❤

 • Ina Cipi
  Ina Cipi

  Nje perle e vertet💙

 • Anita Lleshi
  Anita Lleshi

  Sdu te t’ngjaj por ngjak te mbaj !🥺🥺🥺Sa perl kjo kang sa familjeve u pershtatet ,bravo Rozana R. dhe Samantes per interpretimin🙏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🥺🥺🥰

 • mo 207
  mo 207

  Sa me pelqejn kengtaret qe jepin mesazh ne keng e jo Veq te zhvishen dhe te Mos thojn asgje.

 • Lona Elba
  Lona Elba

  I don't understand why she is so underrated 🤔 she's pure talent 🙏🥰🥰🥰

 • Olga Janku
  Olga Janku

  Te lumte goja. Mesazh me te forte nuk kishe si te percillje. Me ndjeve ne zemer me keto fjale, pasi gjeta veten. 🙏🏻

 • Lica rosey
  Lica rosey

  Teksti me kuptim plote, zeri perfekt

 • Mimoza Krasniqi
  Mimoza Krasniqi

  Sa zemra plagosen me kete keng

 • dimi dimi
  dimi dimi

  Keng qe prek shum persona shpresoj qe jep mesazhin e vet dhe qe ''burrat'' dhe vajzat tmesojn nga kjo keng me kuptim te madh.bravo samanta mendoj se me ket keng e ke gjet stilin tend se ke nje ze te mrekulleshem qe mund te shperndan mesazhe.

 • Vidhan Gallaxy
  Vidhan Gallaxy

  Your voice is so beautiful and love from india ❤️

 • Adisa Kelmendi
  Adisa Kelmendi

  Tekst me shum kuptim plote ktu e gjejn vetem shum gra me femije edhe qe skan qka te bejn vetem bejn durim qe te vjen nje dit dhe ato te Jen te lumtura kto kengt te pakten Jan nje ngushellim per femren qe gjendet ne ket gjendje bravo Samanta per kengen dhe paq suksese

 • Maria Lizette
  Maria Lizette

  Beautiful song even though I don't understand the language. The music & her voice are awesome. 💕

 • Makeljan Tola
  Makeljan Tola

  vetem ai qe ka perjetuar gjera te tilla di ta ndjeje kete kenge 😥,super samanta suksese te metejshme

 • nejada_vlogs
  nejada_vlogs

  M përlote🥺Te lumt ajo gojë ❣️

 • Devi Shani
  Devi Shani

  Perfeksion!

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  Kjo osht Samanta qe une e du😩💔

 • Fabiola Sufaj
  Fabiola Sufaj

  Truly amazing Artists are those who create music with meaning. Well done Samanta, this song is beautiful.

 • Yo Yo
  Yo Yo

  Very promising, a good start for an album. Vetem sukese dhe shpresojm nje dit ne Eurovision te shohim! ❤️

 • fariola sulejmani
  fariola sulejmani

  jeta e dikujt ne nje tekst , bravo samanta dhe rozi , kenga do degjohet me shpirt jo me vesh !

 • Toni Vidal
  Toni Vidal

  Beautiful song from heart