Familja Kuqezi - Episodi 8 / Sezoni 3 - NishanetWeb: www.tring.al/
ALthe: www.youtube.com/user/TringDig...
Facebook: TringDigital/

Komente

 • Amc Shop
  Amc Shop6 ditë më parë

  O me ne fund u fejun se plasem

 • ASIA MUKA
  ASIA MUKA7 ditë më parë

  Kur do ta hidhni episodin 9

 • Maria Savastano
  Maria Savastano9 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Miranda Alla
  Miranda Alla10 ditë më parë

  Jeni ♥️😍🌈😘😘👍🎁🎂

 • Agron Kojku
  Agron Kojku10 ditë më parë

  Pse sbeni ku fatjoni ka ditelindjen

 • Xhorxhina Lamçja
  Xhorxhina Lamçja11 ditë më parë

  Më të mirët 😍😍😍😍

 • diana tani
  diana tani12 ditë më parë

  Jeni shum tmir,faliminderit per punen e mir qe boni🥰

 • eva plasa
  eva plasa12 ditë më parë

  Na bete te googlarim cfare jane "nishanet".😅😅😅Nga zona ime i thone "te pime rakine".😅😅 Sh bukur na kenaqet.😊💜

 • Isa Isaallaraj123
  Isa Isaallaraj12312 ditë më parë

  😍😍

 • Isa Isaallaraj123
  Isa Isaallaraj12312 ditë më parë

  Jeni shume te mire

 • sks
  sks13 ditë më parë

  Edhe un mezor e kam prit

 • Ledina M
  Ledina M13 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff14 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Erjon Rapushaj
  Erjon Rapushaj15 ditë më parë

  Familja kuqezi ju dua shum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • anxhela love
  anxhela love15 ditë më parë

  supwr

 • Perfect Travel
  Perfect Travel16 ditë më parë

  Më kishte marrë shumë malli Për familja kuqezi, bravo jeni shumë të mirë edhe tani po presim episodin 9 sezonin 3 ta hidni në ALthe. Faleminderit

 • Miranda Dardha
  Miranda Dardha16 ditë më parë

  Me zip po e preseason

 • Irena Bici
  Irena Bici16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣 serjali me imir mezi po epr7sja

 • Iraldo Mita
  Iraldo Mita16 ditë më parë

  Mezi po prisja qe te hidhni vidio

 • Hoel 09
  Hoel 0916 ditë më parë

  Me ne fund love familja kuqezi

 • Jdjdjd Sjjsjs
  Jdjdjd Sjjsjs16 ditë më parë

  Na kishte marre malli per kete familje

 • luna begaj
  luna begaj16 ditë më parë

  Jeni më t mirët

 • luna begaj
  luna begaj16 ditë më parë

  Mezi po e prisja

 • Ram Kumar
  Ram Kumar16 ditë më parë

  Super👏👏👏👏👏👏👏👏👏 mezi prisja

 • Brikena Daka
  Brikena Daka16 ditë më parë

  Na kishit munduar shum

 • Besa Begaj
  Besa Begaj16 ditë më parë

  urime edhe shum dit te lumtra

 • Besa Begaj
  Besa Begaj16 ditë më parë

  kete e kam pritur me shekuj e me vite 💚❤💚❤💚❤💚❤❤💚❤💚🧡

 • ildion muca
  ildion muca16 ditë më parë

  Me ne fund e nxoret .YEY🥳❤️

 • FREE.FIRE. MALLISIT
  FREE.FIRE. MALLISIT16 ditë më parë

  Hudhni mo shpejt se me zor po e prsja

 • Pamela Kamberi
  Pamela Kamberi16 ditë më parë

  Shume e shkurter

 • Era Ferrunajàlaoan.
  Era Ferrunajàlaoan.16 ditë më parë

  Ju dual shume gjithmone super episode😘😘😘😍😍

 • Grid Neli
  Grid Neli16 ditë më parë

  Bravoooo

 • Bora Çiço
  Bora Çiço16 ditë më parë

  HAJDE HAJDE FOTO FAMILJARE

 • Plati Offical
  Plati Offical16 ditë më parë

  Jeni te medhenj si ju nuk ka ne bote ju adhuroj te gjithe jeni aktor shume te mire dhe shume te talentuar ❤

 • zhani marku

  zhani marku

  16 ditë më parë

  🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

 • zhani marku

  zhani marku

  16 ditë më parë

  Fuytyrtdtyghgt will you have to do a great promotion for your project and will send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your picture and send a picture of your ⚗️🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🏖🚤

 • Eriglen1 j123
  Eriglen1 j12316 ditë më parë

  Uh mezi po e prisja💙

 • Zamira Nastimi
  Zamira Nastimi16 ditë më parë

  Hahahah jane shume gallate

 • Shega Metkaj
  Shega Metkaj16 ditë më parë

  Shto

 • Shega Metkaj
  Shega Metkaj16 ditë më parë

  Familja kuqezi jeni familja me bukur ne bot ❤

 • Fjorela Demko
  Fjorela Demko16 ditë më parë

  Pliz beni episodin 9 sezonin 3

 • Bora Çiço
  Bora Çiço16 ditë më parë

  👏👏👏👏👏💪💪💪💪🤘🤘🤘👍👍👍👍👍

 • sildi otr
  sildi otr16 ditë më parë

  Familja kuqezi episodi 9

 • sildi otr
  sildi otr16 ditë më parë

  Kur del

 • Bora Çiço
  Bora Çiço16 ditë më parë

  Eshte me e bukur ne bote nxirr video te tjera

 • Enxhi16
  Enxhi1616 ditë më parë

  E dua kete filem❤

 • MAFIA MAFJOZ
  MAFIA MAFJOZ16 ditë më parë

  Jeni met miret 😂😂😂😂😂😂

 • Rei Begu
  Rei Begu16 ditë më parë

  Un e pelqej shum

 • Emirjeta Ndreu
  Emirjeta Ndreu16 ditë më parë

  First

 • Eridjoldsulika Eridjoldsulika
  Eridjoldsulika Eridjoldsulika16 ditë më parë

  Hahahaha

 • iamxhemi
  iamxhemi16 ditë më parë

  E para

 • Enea Ndreu
  Enea Ndreu16 ditë më parë

  Shyqyr✌

 • Arben4444 333344

  Arben4444 333344

  16 ditë më parë

  Tttyyyyyyy776ttt666678

 • FF.ERDLIN DIAMONC FF.ERDLIN
  FF.ERDLIN DIAMONC FF.ERDLIN16 ditë më parë

  💪👏👏👏

 • Ermina Murtezani
  Ermina Murtezani16 ditë më parë

  ♥️🎂

 • Luris Ceribashi
  Luris Ceribashi16 ditë më parë

  Firsttt

 • Ron Thaqi
  Ron Thaqi16 ditë më parë

  Hi

 • gabriela😍😍😋
  gabriela😍😍😋16 ditë më parë

  Hahaha

Faqja Tjeter