Arilena Ara ft Dafina Zeqiri - Thirr Policine

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/ThirrPolicine

Executive Producer POPI KOLA

Arilena Ara ft Dafina Zeqiri - Thirr Policine
Music Produced: Mixey Music & Apollo
Melody: Arilena Ara, Dafina Zeqiri
Lyrics: Arilena Ara, Elinel, Dafina Zeqiri
Rec, Mix Master: Darko Dimitrov

Special Thanks: Swiss Diamond Hotel Prishtina (z.Selim Pacolli)

Production Company : Imagine Films
Video Produced: Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer: Nexhat Ternava
Gaffer: Kastriot Hasani
Gaffer: Kastriot Ternava
1st AC: Burim Mexhuani


Post Production company: MONET.TV
Video Editing, Colors & VFX: Erion Pajaziti

Make Up Artist: Arbër Bytyqi, Ujvara Hajdari
Hair Stylist: Kaci Lleshi, Ujvara Hajdari
Stylist: Drenusha Xharra
Image Maker: Miranda Dupi
Choreographer: Tan Brama & Alexia Stoli
Dancers:
Anaïs Motolo
Alecsandra Cortez
Brajan Dina
Giacomo Merlo
Frenki Ziaj
Rijon Gurra
Joana Janushi
Lori Lamaj
Lediona Karçanaj
Megi Doci
Laura Sadikaj
Kejda Ahi
Virxhena Hyskaj
Eglantina Hoxha
Albion Kumnova
Heglion Hekuranaj


Komente

 • dardan balliu
  dardan balliu23 orë më parë

  Kenge leshi

 • Leos22388
  Leos22388Ditë më parë

  Po dojn me kan se Dua Lipa dhe Miley Cyrus 😅

 • Flora Tahiri
  Flora TahiriDitë më parë

  Dafina eshte NONA Nr 1

 • Dylan America
  Dylan AmericaDitë më parë

  Klikimet normale te nje artisti shqiptar nese nuk i blen jane kto E jo 30-40 milion

 • kanali YouTube i nilsit
  kanali YouTube i nilsit3 ditë më parë

  Shko thirre policin se na mbytën këto feministet

 • nick
  nick3 ditë më parë

  Arilena na shpjego pak pse do therrasim policine🤣🤣🤣😜

 • nick
  nick3 ditë më parë

  2 zera super te fuqishem. Brave

 • S.t T
  S.t T3 ditë më parë

  Kenge kot, pa kuptim Edhe total e degjenerume. E prishet rinijen qe ju percjellin. Me kto sjellet rruspihane

 • Über Babe
  Über Babe3 ditë më parë

  Dafina is Phyllis Hyman reincarnation.

 • Daniyal A
  Daniyal A3 ditë më parë

  This is a banger but this Arilena girl is doing way too much in the song and her vocals. She looks like she took cocaine in this vid

 • doliio volay
  doliio volay3 ditë më parë

  Se kuptoj si ka mundësi qe ka kaq pak klikime kjo kenge eshte zjaaarr

 • ALBANIA ENTERTAINMENT
  ALBANIA ENTERTAINMENT4 ditë më parë

  veshjet e kercimtarve veshje swingu, jan bo gati per carleston mesa duket ahahah

 • Smith Selimi
  Smith Selimi4 ditë më parë

  O Dafin, vetem me kangen s'ke lidhje

 • eli eli
  eli eli4 ditë më parë

  Sa kot

 • Camilo Cardenas
  Camilo Cardenas4 ditë më parë

  what althe.info/number/m6OypoFyjYppZNA/video await us..

 • doliio volay

  doliio volay

  3 ditë më parë

  hanu nerverti hanu se pak ja keni qi shoqnin e nones prishne hala!

 • Miz X
  Miz X4 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Popcorn & Chill
  Popcorn & Chill5 ditë më parë

  Average tbh 🤷‍♀️

 • Toni Montana
  Toni Montana5 ditë më parë

  Keng pa lidhje kot fare

 • Adnan Konjuhi
  Adnan Konjuhi5 ditë më parë

  Investim I sorrosit madaflower

 • rinaa_lyrics📎
  rinaa_lyrics📎5 ditë më parë

  Teksti: 💚 Arilena: I'm playing around here Forca e një femre të trëmb Se pranon por e di sa të dhëmb Ska nevojë për alarm Go on and call them Yeah you can call them Shko thirre, shko thirre Sdo korsi paralele Shko ti Shko thirre, shko thirre Shko më mirë shko thirre Nuk je zotëri ti As kërcënim Të mos të shkojë në mëndje Nuk je zotëri ti Je ti arbitri në fantazinë tënde (Arilena) Ref: Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Go Duffy Dafina: Duffy Scott Për mu bohet fjala Athere e din Nuk mundesh ti me m’dal mu jo përpara Me naj kërcnim Thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre Ma mirë shko thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre Real deri n’qelizë No funk over here se munet me kris (pow, pow, pow) No funk jena real Anytime, kudo Arilena and me Son call that police (yeah, yeah, yeah) (Arilena) Ref: Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Arilena: Pop that drop mixey Dafina: Ma mirë shko

 • rinaa_lyrics📎

  rinaa_lyrics📎

  5 ditë më parë

  Sub te lutem💚 e krhej per kejt

 • rinaa_lyrics📎
  rinaa_lyrics📎5 ditë më parë

  New sub 💚 E kthej per kejt

 • Hastin Nomedieu
  Hastin Nomedieu6 ditë më parë

  E tmerrshme, britma dhe muzikë ballkanase/a la greqia n’Eurovizion 🤣

 • Dony Rex
  Dony Rex6 ditë më parë

  I keni ra nfije tasht a foreign beat a bit of lesbianism and call it a hit kishe. Valla veq shka jeni meqkat e perondimit. Turp duet mju ardh.

 • dionixhi
  dionixhi6 ditë më parë

  Këngë koti!

 • sub for sub
  sub for sub6 ditë më parë

  Forca femres tregohet nga puna si e mamave tuaja e te gjithave qe kujdesen per familjet e tyre. Jo me videoklip porno.. duke thirrur si te shkalluara, droguara

 • sub for sub
  sub for sub6 ditë më parë

  Cojini te 5esa kto lesbike te degjenerura.. kjo ska lidhje fare me forcen e femres..🤮

 • WWE X BTS
  WWE X BTS6 ditë më parë

  Arilena do shkosh ne Eurovizion me deshir apo te te marrim ne me forc 🤣🤣🤣🤣,pleaseeee,we want you in Eurovision

 • ND Bogdanovic
  ND Bogdanovic6 ditë më parë

  Wow so powerful 🔥

 • Valmir Murseli
  Valmir Murseli6 ditë më parë

  hanu nerverti hanu se pak ja keni qi shoqnin e nones prishne hala!

 • Elisabeta Gjona
  Elisabeta Gjona7 ditë më parë

  Ju dedikohet kjo kenge femrave te dhunuara,te kercenuara,etj nga disa monstra 🧐!! Super keng

 • Ornela Bendi
  Ornela Bendi7 ditë më parë

  🤮🤮

 • Coco Jambo Adventures
  Coco Jambo Adventures7 ditë më parë

  althe.info/number/3ZmZp2tpmYKGlJk/video sindi u lidh 😂

 • Ana merolli Ana merolli
  Ana merolli Ana merolli8 ditë më parë

  Prz nga 😓😭 jam 😝🤪🥳😈

 • Logos
  Logos8 ditë më parë

  Aman o duffy sa yll je 💗💗💗💗

 • gjithcka tek ne
  gjithcka tek ne8 ditë më parë

  Na mbeshtesni me nje subscribe 🙏🙏🙏🙏plizzzz❤❤

 • blerina maxhuni
  blerina maxhuni8 ditë më parë

  Kta si nuk i vendosin maskat thirr thirr policin .😂

 • Fisnik Hasani
  Fisnik Hasani8 ditë më parë

  Sa herr shoh kshtu degjenerime aq me shum me mungojn Enver Hoxha edhe Josip Broz Tito

 • sub for sub

  sub for sub

  6 ditë më parë

  👏👏👏👏🤮

 • blerina maxhuni
  blerina maxhuni8 ditë më parë

  Call Call Polic Polic 😂😂

 • blerina maxhuni
  blerina maxhuni8 ditë më parë

  Dafina Zeqiri si gjithmonë Boomb muzika qet 👑🤗

 • Cha-cha-cha n'RocknRoll
  Cha-cha-cha n'RocknRoll8 ditë më parë

  Keng vkrse

 • Elinda Merkaj
  Elinda Merkaj8 ditë më parë

  Ppp

 • Bora Ceci
  Bora Ceci8 ditë më parë

  Kjo quhet art, por jo shum veta e kuptojne :/

 • Marigona B
  Marigona B9 ditë më parë

  Katastrof….kurrë këng më pldh nga këto dy këngetare të mira nuk kam ndëgju…shumë keq…

 • The Rogue Chronicles
  The Rogue Chronicles9 ditë më parë

  degjenerim per arlinen te bshkpunoj me kete shurren

 • VIBEZ
  VIBEZ9 ditë më parë

  sa shum lviz arilena

 • edona gjocaj
  edona gjocaj9 ditë më parë

  A me doket apo kjo shtepia ku jane ne fillim edhe si e taynes shqipe

 • Ornela
  Ornela9 ditë më parë

  Awwwwww 😜🔥Dafina Queen of music 🎶

 • Xhulia Rama
  Xhulia Rama9 ditë më parë

  Keng e bukur me mesagj te madh per ditet e sotme .per grat vajzat kundra maskarejve

 • Anxhela Leka
  Anxhela Leka10 ditë më parë

  Super hit po ku marrin vesh katunaret

 • Nusset Shqiptare
  Nusset Shqiptare10 ditë më parë

  Kanga katastroph veq beati pe ndreq pak kom prit ma shum prej dyshes femrav

 • LyricsMUSIC
  LyricsMUSIC10 ditë më parë

  Lyrics: [Intro: Arilena Ara] Cha I'm playing around here (Auuuuu) [Verse 1: Arilena Ara] Forca e një femre të trëmb S’e pranon, por e di sa të dhëmb (Pa-ma-ma) S’ka nevojë për alarm Go on and call them, yeah, you can call them Shko thirre, shko thirre S’do korsi paralele, shko ti Shko thirre, shko thirre Shko më mirë, shko thirre [Pre-Chorus: Arilena Ara] Nuk je zotëri ti, as kërcënim Të mos të shkojë në mëndje (yaah) Nuk je zotëri ti Je ti arbitri në fantazinë tënde [Chorus: Arilena Ara, Arilena Ara & Dafina Zeqiri] Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) Thirr, thirr policinë (yeah, yeah, yeah) [Verse 2: Dafina Zeqiri & Arilena Ara] (Go Duffy!) Duffy Scott, për mu bohet fjala Atëherë e din Nuk mundesh ti me m’dal mu jo përpara Me naj kërcnim Thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre Ma mirë shko thirre, thirre, thirre, thirre, thirre, thirre (Ya-Yay) Real deri n’qelizë No funk over here se munet me kris (pow, pow, pow) No funk jena real Anytime, kudo Arilena and me [Chorus: Dafina Zeqiri, Arilena Ara, Bashkë] Son, call that police (yeah, yeah, yeah) Thirr, thirr policinë (Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah-yeah) [Outro: Arilena Ara, Dafina Zeqiri] Pop that drop, Mixey (and Apollo...) Yeah Uuuuh, Eeeeh Thi-rre-rre-rre-rre Ma mirë shko (Shko) __Subscribe__

 • ajsdhheeiejwoe
  ajsdhheeiejwoe10 ditë më parë

  LIKE KUSH E DON NEXT HIT 🔜🔜 ARILENA ARA × ELVANA GJATA 💥💥💥 KA ME KON SUPER HITTT⭐⭐⭐⭐⭐❤

 • Arzan Hyto
  Arzan Hyto10 ditë më parë

  sa kenge idjote vk, sa te paafta qr, kong jevgjsh

 • k-pop fan girl
  k-pop fan girl10 ditë më parë

  Lesbike jeni

 • Albi Albi
  Albi Albi10 ditë më parë

  daffy 😍❤

 • Enes Riza Neziri
  Enes Riza Neziri10 ditë më parë

  Laute teufels!!

 • Ergisa Doraci
  Ergisa Doraci10 ditë më parë

  Kjo se ka emrin keng ca eshte kjo injoranc kjo duhet ze hiqet nga yozubi

 • Selim Reci
  Selim Reci10 ditë më parë

  Thireni sme plas fort 😂😂

 • Valentina Gjini
  Valentina Gjini10 ditë më parë

  Wow wow WoW 👑👑🔝🔝🎼🎼

 • Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨
  Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨11 ditë më parë

  Shume kenge e fuqishme 🤍

 • Hopscotch gaming
  Hopscotch gaming11 ditë më parë

  Keng koti

 • Sandri Bushpepa
  Sandri Bushpepa11 ditë më parë

  Ake frik prej policis arilena jepi kendo moter shkatrroje

 • Marcio Lucio
  Marcio Lucio11 ditë më parë

  Mdk sikur jan lessbige keto dyja ha ha

 • Hzjz Ieje
  Hzjz Ieje11 ditë më parë

  WWOMAN POWER

 • Silvia 🇫🇷
  Silvia 🇫🇷11 ditë më parë

  Shum kot si cmendura🤢

 • Julie Makri
  Julie Makri11 ditë më parë

  Ka mbetur pa fjal nuk e di cfare te them përveç Bravo 👏👏

 • AL91 The nex level
  AL91 The nex level11 ditë më parë

  Per kto dy artiste mbështetje maksimale🌍 🇦🇱💯🔥

 • Jeta Marku
  Jeta Marku11 ditë më parë

  Wow the song is 🔥 Arilena superpower voice, ♥️Daffy 🔥always another level ♥️well done girls 🔥😘

 • Tea Trifoni
  Tea Trifoni11 ditë më parë

  Arilena 💕😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • NY AGENT PUGB
  NY AGENT PUGB11 ditë më parë

  Me pa lidhje ska

 • T Sh
  T Sh11 ditë më parë

  Kengetaret shqip vetem din te kopiojn artista qe nuk krijojne azgje me nje fjale dhe artistat i kemi dembela

 • s bright
  s bright11 ditë më parë

  Lyric SCANDAL te shurdhon veshet

 • Super Amoliv
  Super Amoliv12 ditë më parë

  ter kurvat e shqiprise yyyyy palavi shkoni mbytuni me shuren tuaj pabukse

 • Madalena Hasanaj
  Madalena Hasanaj12 ditë më parë

  Un qe marr vesh them se i shkon kenga dhe dafines dhe arilenes dhe e kan kenduar shume mir ,bravo.😍👏

 • ajsdhheeiejwoe

  ajsdhheeiejwoe

  10 ditë më parë

  @Madalena Hasanaj 🙏❤

 • Madalena Hasanaj

  Madalena Hasanaj

  10 ditë më parë

  Flm 😍

 • ajsdhheeiejwoe

  ajsdhheeiejwoe

  10 ditë më parë

  OK loqk ket gjo nuk e thash thjesht shpreha menimin tem pa t ofendu po suksese n andrra tua

 • Madalena Hasanaj

  Madalena Hasanaj

  10 ditë më parë

  Me fal pak ju sme njihni fare mu sepse jam me origjin Shqiptare dhe jetoj jasht shteti

 • ajsdhheeiejwoe

  ajsdhheeiejwoe

  10 ditë më parë

  Mir e ke mi goc po kte marr vesh nga e di ti apo mos je gjo ndonji singer pa kshu jom me ty duhet me mbaru shkoll per muzik dhe me kon vet DIVA per me gjyky dy diva ⭐⭐⭐👍👍

 • Elisa_ tayna
  Elisa_ tayna12 ditë më parë

  Sa e bukur eshte kjo kenga

 • Sandra Cano
  Sandra Cano12 ditë më parë

  Both go to eurovision I need this type of music

 • Vini and Monika
  Vini and Monika12 ditë më parë

  White and dark chocolate. ..mmm delicious. ...

 • GJITHQKA rreth VIP
  GJITHQKA rreth VIP12 ditë më parë

  Serena Sula Twerk 🥵🥵🥵 youtube.com/shorts/cYZUJzR-Q1w?feature=share youtube.com/shorts/cYZUJzR-Q1w?feature=share youtube.com/shorts/cYZUJzR-Q1w?feature=

 • GJITHQKA rreth VIP
  GJITHQKA rreth VIP12 ditë më parë

  Serena Sula Twerk 🥵🥵🥵 youtube.com/shorts/cYZUJzR-Q1w?feature=share youtube.com/shorts/cYZUJzR-Q1w?feature=share youtube.com/shorts/cYZUJzR-Q1w?feature=

 • illo_975 / ilhan Atıcı
  illo_975 / ilhan Atıcı13 ditë më parë

  ➡️turkish 👉 @illo_975 🎙Voloco 👍althe.info/number/tajTk3Z9gHqPqbY/video🔥 🎶afrotrapbeat 🎛 autotune👍👍👍

 • Bernardo H
  Bernardo H13 ditë më parë

  keng keng vk😂🤦🤦

 • Genève Suisse
  Genève Suisse13 ditë më parë

  *Ej goca drog fare jeni lodh me cunat,paskeni fillu me e bo me femrat.Neveri e gjalle!*

 • illo_975 / ilhan Atıcı

  illo_975 / ilhan Atıcı

  13 ditë më parë

  👍

 • illo_975 / ilhan Atıcı

  illo_975 / ilhan Atıcı

  13 ditë më parë

  👍

 • Chittaphoned
  Chittaphoned13 ditë më parë

  As a lesbian i don't know for who to simp for...😀

 • This girl 🌜

  This girl 🌜

  10 ditë më parë

  Hahaha 🔥

 • Cucy Dtfyf
  Cucy Dtfyf13 ditë më parë

  Magnifique

 • Cassie
  Cassie13 ditë më parë

  This two woman came back to rip our ears of with uniqueness🔥

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  11 ditë më parë

  Yepp🔥❤

 • illo_975 / ilhan Atıcı

  illo_975 / ilhan Atıcı

  13 ditë më parë

  👍

 • Sandra Cano
  Sandra Cano13 ditë më parë

  Come on arilena you are geourgus

 • illo_975 / ilhan Atıcı

  illo_975 / ilhan Atıcı

  13 ditë më parë

  👍

 • Marley
  Marley13 ditë më parë

  Love you both dafina te pershendes arilena love you por a mund te ma thot ndonjeri ca ka thon te ajo pjesa im playing over here??

 • illo_975 / ilhan Atıcı

  illo_975 / ilhan Atıcı

  13 ditë më parë

  👍

 • Vojsava Vreta
  Vojsava Vreta13 ditë më parë

  se kuptoj pse i bejn te gjitha kenget me video pornografike. zhvishu byth e cica jasht . puthu e ferkohu si lesbike

 • illo_975 / ilhan Atıcı

  illo_975 / ilhan Atıcı

  13 ditë më parë

  👍

 • Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨
  Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨13 ditë më parë

  🤍🤍

 • Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨

  Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨

  11 ditë më parë

  Ke shume te drejte, eshte shume e bukur kenga ❤️❤️❤️

 • Cassie

  Cassie

  13 ditë më parë

  Se kuptoj si ka mundësi qe ka kaq pak klikime kjo kenge eshte zjaaarr

 • Seisei
  Seisei13 ditë më parë

  althe.info/number/3aqmaY6wapKDiLI/video🔥😜😎

 • Sandri Bushpepa
  Sandri Bushpepa14 ditë më parë

  Oarilen po bre e ze policin ke liri demokraci o moter respekte

 • Sandri Bushpepa
  Sandri Bushpepa14 ditë më parë

  Kam frik se u ze mini

 • Sandri Bushpepa
  Sandri Bushpepa14 ditë më parë

  Kam frik me thirr policin tze nflagranc

 • YoYo
  YoYo14 ditë më parë

  Arilena is soo attractive. Her voice, face, energy.. ugh girl! 🤤🔥 If i was on Dafina’s place, i would kiss you

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  11 ditë më parë

  Hahaha same💕💕

 • Purple Jelly
  Purple Jelly14 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍🤩🤩😍🤩🤩🤩😍🤩😍

 • Zeshkanja ktu
  Zeshkanja ktu14 ditë më parë

  Ju lumt keng shum e bukur

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff14 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Danjela Deda
  Danjela Deda14 ditë më parë

  E vetmja kang e dafines se nuk me ka pelqy fare ??

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti14 ditë më parë

  Internacional muzik

 • Sweet March
  Sweet March14 ditë më parë

  Se kuptoj si ka mundësi qe ka kaq pak klikime kjo kenge eshte zjaaarr

 • Childhood 97

  Childhood 97

  11 ditë më parë

  Po cfar zjarri eeeeeee oooooo thirrreeee t karit n pidh t nones

 • Erza Salihaj

  Erza Salihaj

  11 ditë më parë

  Po eshte zjarr por me shumm bejn LIKE sepse ka shum njerz qe e degjoj kengen e Dafines dhe Arilenes

 • Ana Hysaj

  Ana Hysaj

  13 ditë më parë

  Po cti degjosh asaj kenge aman 🙉🙊🙈

Faqja Tjeter