Ky është i riu që shkoi në Mbrëmje të Maturës me nënën e tij - ATV

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente

 • Gilbert Kasnija
  Gilbert Kasnija21 orë më parë

  Bravoooo!!!

 • Cile Gjondrekaj
  Cile GjondrekajDitë më parë

  Kushdo qe te bahesh ne jet, asht merit e priderve, jeta vazhdon ka vend elle per te tjeret

 • Flamur Deliu
  Flamur Deliu2 ditë më parë

  Une kete plaken e kam par ne shqiperi

 • Dini Krasniqi
  Dini Krasniqi2 ditë më parë

  E man ngat. Nanen deri sa t martohesh se ma jo

 • Foti Sula
  Foti Sula2 ditë më parë

  bravo djale!!!!!

 • Eva Rriska
  Eva Rriska2 ditë më parë

  Ik more me gjithe ..budalliqe .. per tu dukur

 • Qeriba Skendo
  Qeriba Skendo2 ditë më parë

  Fal nenes , perkushtimit te saj arrin ate , qe pretendon......

 • Ferdinand Ajdini
  Ferdinand Ajdini2 ditë më parë

  Lume ajo nene qe tw lind mor djale ,Hallall te qofte qumeshti i saj ,Eh ku ka si nena ,Vetem ajo qane e vuan per ty ,Te gjithe me interes ta kane sote ,pervec nenes ,Eshte ENGJELLI qe ka dhene ZOTI ne toke .

 • L M
  L M3 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏

 • Frange Marku
  Frange Marku3 ditë më parë

  Zoti te ruajt o bir.kush respekton prindin,eshte i bekuar nga zoti.veprimi jote eshte i veqant,dhe shembull shume i mire per te gjithe te rinjt,qe per te mos thene fare, i kane harruar prinderit.paq jeten e gjate e te lumtur.zoti te ruajt zemer.❤❤❤❤

 • Mira P
  Mira P3 ditë më parë

  Bravoooo endrra ime te shoqeroj djalin tim! 😍

 • Ardjan Gordani
  Ardjan Gordani3 ditë më parë

  Hallall te qofte nuk ka gje me te shtrejt se nena e baba zoti ta shperbleft me te mira

 • Dacic Sk.
  Dacic Sk.3 ditë më parë

  Bravo se 100% ma mir Nena se kush pra.

 • dritan dervishi
  dritan dervishi3 ditë më parë

  Jane te pakt si puna jote.. Respekte edhe per nonen tate per edukaten qe te ka dhene. Respekte nga qyteti PEQINIT

 • dritan dervishi
  dritan dervishi3 ditë më parë

  Bravo

 • femijet3
  femijet33 ditë më parë

  Bravo Sabit keshtu respektohet prindi e ke rinu nanen .Nana eshte gjithqka ne bote jeten nena ta ka dhene po ke dhen nje shembull per te gjithe femit qe kan ike dhe lan prinderit vetem . Bravo .Bravo .BRAVO.BRAVO Malsor keshtu jemi ne

 • Illyrian OfMallakastera
  Illyrian OfMallakastera3 ditë më parë

  Bravo te madhe per veprimin qe ke ber nena eshte ajo qe te te ka dhen jeten e ajo eshte kremaria jote

 • Ndryshoje jeten
  Ndryshoje jeten3 ditë më parë

  Shum bukur me kete veprim tanin Respekte duhete te gjithe ta ndjekine kete veper Respekte

 • Drane Vata
  Drane Vata3 ditë më parë

  Nane e lumtun e nderime per djalin dicka shume emocionuese

 • Djellë Hasanaj
  Djellë Hasanaj3 ditë më parë

  Nena eshte gjeja me eshtrejte ne bote te ka sjelle ne jete ai qe respekton nenen esht

 • Djellë Hasanaj

  Djellë Hasanaj

  3 ditë më parë

  Eqesiit kane lindur nga nensduke marre bekimln etyre

 • Djellë Hasanaj

  Djellë Hasanaj

  3 ditë më parë

  Irespektuar edhe0 nga zoti mos te0 harrojne we udheh

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi3 ditë më parë

  Bravo je një djalë i veçantë ,dhe një xhest shumë i bukur i paparë 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Suzana Lile
  Suzana Lile3 ditë më parë

  Bravo biri !!!!

 • DD S
  DD S3 ditë më parë

  E ty truejt i malli zot o bir e pac maturen me shnet e gzima po kush o bir te don si nana jot e tka than lumi nana per ty edhe ti e ke gzua nanen cit ka rrit per shkoll kjosh jet gjat

 • Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli3 ditë më parë

  Bravo respekt se nan esht shtylla eshtepis nan nuk ilthet fjala se te ka mbajt 9 muja ne bark

 • Drita Azizi
  Drita Azizi4 ditë më parë

  Scheme bukur ke ber

 • Jani Ibrahimllari
  Jani Ibrahimllari4 ditë më parë

  Pac fat ne jete or bir

 • Grigori Balliu
  Grigori Balliu4 ditë më parë

  Ta bëft zoti allall or çun ke bër diçka të veçant qè të gjth e kan zili.tē lumt !!! Je shembull pozitiv!

 • latife lamaj
  latife lamaj4 ditë më parë

  Bravo per rrespektin qe ke ndaj nenes se tash ka ardh kohe veshtir per prindrit nuk poi rrespektojn siduhet zoti inshallah ju bekon ne gjdo hap te jetes

 • Qefajet Sulejmani
  Qefajet Sulejmani4 ditë më parë

  Ti qeke fmi Halla Allai te dhent jet e shndet🤲🤲

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli4 ditë më parë

  BRAVO ZOTI TERUJT RRESPEKT PE NANEN SITKA RRIT

 • KEJSI
  KEJSI4 ditë më parë

  😙😙

 • Lulzim Abazi
  Lulzim Abazi4 ditë më parë

  Hallall qumshti i asaj nane

 • Zahrie Dardha
  Zahrie Dardha4 ditë më parë

  Bravissimo je megjithmend i vecant hallall sherbimin e nenes 🙏🙏🙏🙏

 • Liman Kutelaj
  Liman Kutelaj4 ditë më parë

  Bravo te qofte hallall qumeshti i nenes respekte

 • Rugova Dugaiva
  Rugova Dugaiva4 ditë më parë

  Respekt vllaqko Zoti Te rujt vllaqko Nëna ësht me e mira Zoti Te rujt vllaqko 🇦🇱🇦🇱

 • Argyro Vasili
  Argyro Vasili5 ditë më parë

  BRAVO!NJE DJALE SI TI CDO NENE DO TA DONTE .URIME PAC FATE.

 • Erlind Alidini
  Erlind Alidini5 ditë më parë

  Bravo o mret te ruajt zoti 💪🤲

 • Xhezide Berisha
  Xhezide Berisha5 ditë më parë

  BRAVO TE RUJT ZOTI TY EDHE NANES 🤲🤲🤲

 • Socoli Gjoni
  Socoli Gjoni5 ditë më parë

  Kjosh jete gjate mor djale.mos nrysho

 • Joti Fatjona
  Joti Fatjona5 ditë më parë

  Bravo nuk ka dhurat me te bukur per nje Nene Zoti ta shperblefte jeni nje shembull per ter rinin shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏

 • lac ser
  lac ser5 ditë më parë

  Bravo djal e ke knaq nanen e ke lumturu nanen dhe veten kujtim jasht zakonisht i bukur shum i vecante nji BRAVO te madhe 😃😂😍❤💓💖💕👍

 • ijsvs dko
  ijsvs dko5 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢te lumte bravoooooo

 • Kim, Gaxha
  Kim, Gaxha5 ditë më parë

  👏👏👏👏👏💯👵👏👍👦🏆👍👏👍

 • Κωστας Φαρα
  Κωστας Φαρα5 ditë më parë

  BRAVO TE QOFTE SE NENA E VERTETE NUK TE BEN HASHA KURRE ZOTI TE BEKOFTEJETE TE LUMTUR TE KESH

 • Arben Abdyrrezaku
  Arben Abdyrrezaku5 ditë më parë

  Te. Lumt. Sabit. Je. Njish.

 • Blerim Kadiri
  Blerim Kadiri5 ditë më parë

  Respekt i madhe realizimin e tgjitha deshira qe ke do i realizosh

 • Lirie Beshiri
  Lirie Beshiri5 ditë më parë

  Zoti te rujt vella per ket gjest te bukur Allahu qoft me ty gjithmon Amin zoti vec te mira te sjellt kudo qofsh 🤲🙏🤲🤲🤲

 • mark spaqi
  mark spaqi5 ditë më parë

  HALLALL

 • rita marku
  rita marku5 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏

 • Mirela Misku
  Mirela Misku5 ditë më parë

  Braviiii👍👍

 • Leta Vlore
  Leta Vlore5 ditë më parë

  Allall usmeti i saj more djal ,zoti të bekoft, bravo

 • Navere Lala
  Navere Lala5 ditë më parë

  Te bekofte zoti or Djali i kesaj None qe e ke thyer akullin e Rinis qe se kan e piken e turpit xhvishen lakuriq se po bejne nje feste Shkolle qe kane mare me djersen e prinderve ky djale ka bekimin e zotit per zgjedhjen e Banes setij Bravo

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot5 ditë më parë

  Te perqafoj o djale dhe te fali zoti miresi e begati per kte veprim e per kto fjale. Je nder njishat me te mire ne bote. Te lumt NANE LOKJA PER KTE DJALE. SA ME SHUME JETE QE TA SHOHESH TE REALIZUAR KTE DJALE.

 • antoneta hofstetter
  antoneta hofstetter5 ditë më parë

  Lum nèna qè e ka, bravo te qoftè, èshtè gjest shumè i rallè

 • Sara S
  Sara S5 ditë më parë

  Bravo or djal Zoti te bekoft👏👌

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi5 ditë më parë

  E past nena kyt djal🌼❤

 • Valentina Gorishova
  Valentina Gorishova5 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj5 ditë më parë

  BRAVO O DJALE BRAVO..PERSHENDETJE NGA VLORA..

 • Dete Muratos
  Dete Muratos5 ditë më parë

  Ohhh wow ❤️❣️ bravo

 • bert latifi
  bert latifi5 ditë më parë

  Je tregu ma evropian dhe ma i civilizum se te gjithe bashkemoshataret . Bravo . sinqerisht rrespekte . Keto mediat na kane krijuar idene se te rinjte nuk i rrespektojne prinderit . Zoti ti lehtesofte punet .

 • liljana bombaj
  liljana bombaj5 ditë më parë

  BRAVO DJAL NËNA SVENDËSOHET ME ASGHË NËBOT

 • Jeta Ima
  Jeta Ima5 ditë më parë

  Bravo t koke djal hallall te lum ju ke jep mesim atyne qe nuk kujdesen per prinder ti ke jep nje mesim te mir edhe pse asht plak nuk duhet te kemi turp prej atyne qe na kan sjell ne jete 👍👍👍

 • Pjulu
  Pjulu5 ditë më parë

  Perqafoje nenen edhe fshija lotin nese e gzon nenen e gzon edhe Zotin Zoti te shperblefte bire

 • Marin Bajrami
  Marin Bajrami5 ditë më parë

  Të lumtë djalë! Lumturia në zemrën e nënës zbret parajsën në tokë!

 • Plug Wrld
  Plug Wrld5 ditë më parë

  Bravo!

 • North Albania
  North Albania5 ditë më parë

  2019 ka qen kjo

 • Petro Be
  Petro Be5 ditë më parë

  Shum mir patriot

 • Jakup Jakup
  Jakup Jakup5 ditë më parë

  I 'lazdru'çdo të thotë??

 • Mirela Lela
  Mirela Lela6 ditë më parë

  Bravo zoti te bekoft me te mirat ishalla 👏👏❤

 • a sota sota
  a sota sota6 ditë më parë

  Bravo. Si nena nuk ka.

 • Νορι Κριπα
  Νορι Κριπα6 ditë më parë

  Bravo

 • N. Veseli
  N. Veseli6 ditë më parë

  Nuk ka nji gje me te tmerrshme per vendin qe rinija ajo me e shtrenjta e vendit te iki. Gje qe kunder keti fenomeni shume negative nuk ka asnji inizjativ qe dikush te ndaloj.kete fenomen.....! Shtrohet pytja kuj i duhet nji gjje e tiil qe vendi te zbreazet nga rinija????? Kur dihet qe nuk ka vend me te bukur ne Ballkan e me gjere....!

 • Mergim Alshiqi
  Mergim Alshiqi6 ditë më parë

  Po qisi evladi kur te kish respekt edhe suksese per kete qun

 • adelinagilli
  adelinagilli6 ditë më parë

  Respekt pa fund per kit djalosh🥰

 • Catarina Catarina
  Catarina Catarina6 ditë më parë

  Rrnofsh 100 vjer.

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha6 ditë më parë

  Bravo te qoft se sot ka ra respekti nga fmit turperohen se urriten po' harrojn qe rriten me sakrificat eksaj none bravo bravo mir djal duhet te jet nje shembull per te gjith te rinjt

 • Edmond Rozani
  Edmond Rozani6 ditë më parë

  Bravoooo

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai6 ditë më parë

  Ta bëftë Zoti mbar jetën ty

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai6 ditë më parë

  Bravo

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa6 ditë më parë

  Nje emozion i papare te lumt edhe un jam nenen kam nje djale te mrekullushem edhe se eshte riture ne itali eshte i mrekullushm

 • G Master
  G Master6 ditë më parë

  ZOTI T RUJTË DJALO

 • Vangjelina Boci
  Vangjelina Boci6 ditë më parë

  Eke ber nenen me te lumtur ne bot ♥️

 • Vangjelina Boci
  Vangjelina Boci6 ditë më parë

  Bravo 👏 shoqe do gjesh si nana ska te jesh i lumtur♥️♥️

 • K M
  K M6 ditë më parë

  Te bekoftë Zoti o Djalë për respektin që meriton Mamaja të pergezoj nga larg💖👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💐💐👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧💖

 • Dava Preci
  Dava Preci6 ditë më parë

  Hallall.

 • Violtsa Sevo
  Violtsa Sevo6 ditë më parë

  bravo ju uroj suksese kudo qe te shkosh sepse vec mamaja te done pa hile ..te lumte per ate qe ke bere ..e bere maman me te lumtur ne bote !!!

 • Amc Amc
  Amc Amc6 ditë më parë

  Bravo.Zoti te bekoft.

 • Batina Toska
  Batina Toska6 ditë më parë

  Bravo djal,shoqe ka plot por nën një është,të lumt

 • Auto body repair Clear coot
  Auto body repair Clear coot6 ditë më parë

  Bravo Zoti te Shpebleft Qeky osht Islam Te pershendes Nga Kosova 👏

 • Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha6 ditë më parë

  Hallall të qoftë! Familja nuk krahasohet me asgje tjeter.

 • L.A ks
  L.A ks6 ditë më parë

  Ooo sa mir. E ke be edhe nanen tane krenare. Lum nana qe te ka. Paqi jet te gjat 🤲🤗

 • donka monka
  donka monka6 ditë më parë

  Te lumt djal hallall cka do qe ben per nanen edhe zoti ka me ta dhen te maren.. Krejta ki mej mbri por sa ta kie gjall kushtoja nanes sa ma shume se dikur secilli ka me than skam ba sa ish dasht me ba ☺

 • Gonxhe Balltiq
  Gonxhe Balltiq7 ditë më parë

  Shum gjest i bukur nga ana e djalit urime maturen sepse matura eshte pjekuri dhe ate pjekuri te sukseshme e ka arritur me perkrahjen, dashurin, sakrificen e nenes dhe nena e guximshme per hir te lumturis te djalit ka ber nje hap shum te te sinqert dhe e pergezoj ket nene me ambicije per shkollim dhe arsimim qe eshte shembulli me i mire per shoqerine 👏🌹🎉😍🌸

 • Muhabije Hoxha
  Muhabije Hoxha7 ditë më parë

  Te lumt, u gezofshe perjet bashke me Nenen 💐

 • dhurat Kolonjari
  dhurat Kolonjari7 ditë më parë

  Bravo per respektin per nene suksese sa, me shum ne jete

 • Ledian Koci
  Ledian Koci7 ditë më parë

  Ty o djal te ruajt allahu dhe ta shperbleft allahu te fmit e tu 👍

 • Lutfije Murseli
  Lutfije Murseli7 ditë më parë

  Allahu të dasht ore djalë ty që ke gjith këtë rrespekt e dashuri për nënën, po kush meriton më shumë se ajo.? Zoti ju begatoft me çdo te mire ne jetë dhe mos ju ndaft kurrë Amin inshaAllah!

 • Λέοναρντ Κοτσιμπέλι
  Λέοναρντ Κοτσιμπέλι7 ditë më parë

  Lum ajo nene per ty mor djale. Ajo duhet te jete nena me me fat ne bote.

 • Evjenia Kota
  Evjenia Kota7 ditë më parë

  ..bravo..te prifte e mbara..mor djale.Krenari per Nenen..qe ka nje djale te tille.

 • Lulzim Peca
  Lulzim Peca7 ditë më parë

  Hallall ta baft Zoti i bablok kuksi

Faqja Tjeter