Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Media Partner: RTV Klan
Partner: EmraCom
Production Partner: MAX Production
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinet: Maldin Avduli

Komente

 • Susanna Garuja
  Susanna Garuja5 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Susanna Garuja
  Susanna Garuja5 ditë më parë

  Ok ok

 • Susanna Garuja
  Susanna Garuja5 ditë më parë

  Jurgen un puth fort Mariola un puth fort

 • Susanna Garuja
  Susanna Garuja5 ditë më parë

  Mariola je schum bukur Jergen je schum bukur Jam susanna

 • neldi dikolli
  neldi dikolli13 ditë më parë

  jurgen bravo té aofte😅😅😇😇😇

 • Mine Shperdheja
  Mine ShperdhejaMuaj më parë

  zoti u ruajt o yjet nenes jam fasja juaj ju puth fort jeni diamant

 • Fadil Mecaj
  Fadil Mecaj2 muaj më parë

  Si ta genjej zemren

 • Adriana Mehmeti
  Adriana Mehmeti2 muaj më parë

  super ,shkelqeni moter e vella , zemra u kendofte gjithmone , suksese🌟🌟🌺🌻

 • Susanna Garuja
  Susanna Garuja2 muaj më parë

  Sono come una bestia

 • Fier Fier
  Fier Fier2 muaj më parë

  😚

 • andonis klimis
  andonis klimis2 muaj më parë

  Ju lumte goja.

 • Agron Kollcaku
  Agron Kollcaku2 muaj më parë

  Keng shum e bukur bravo

 • Fobjola Gerdani
  Fobjola Gerdani2 muaj më parë

  Bukur shum Marjola dhe jurgen kacani na kernaqet me kenget tuaja bravo motra me vedhan💖💝💖💝

 • Ferit Meci
  Ferit Meci3 muaj më parë

  Julumt goja

 • Elena Yzo
  Elena Yzo3 muaj më parë

  Me kete kege pershendes vellain tim Adhurimin qe ka ditlindjen dhe mbush 50- vjec.

 • Zamir Cobaj
  Zamir Cobaj3 muaj më parë

  Bukur vede💓💓💓💓💓💓😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎😎💓👄💋💋🎇💗💜❤💖💖

 • altin tini
  altin tini3 muaj më parë

  me te miret

 • Rei Alilaj
  Rei Alilaj5 muaj më parë

  Kenge fiks per te dashuren time qe e dua shumë

 • Denisa Llazo
  Denisa Llazo8 muaj më parë

  Shume e bukur ju lumte goja

 • Nadia Nadia
  Nadia Nadia8 muaj më parë

  Yje jeni me te miret 💖💖💖💖

 • Doriana Mino
  Doriana Mino8 muaj më parë

  Super🤩🤩

 • muzika Popullore
  muzika Popullore8 muaj më parë

  muzika Popullore Marjola Kacani ft Jurgen Kacani Kolazh NGA Jugu Kēnga mērkullushēme musica video bello beautiful👏👏👏👏🎶🌟

 • Rei Alilaj
  Rei Alilaj8 muaj më parë

  Kenge fiks per te dashuren time

 • Lumturi Qendraj
  Lumturi Qendraj8 muaj më parë

  Shum shum. Bukur

 • Irida Dervishi
  Irida Dervishi8 muaj më parë

  Zeri juaj te qeteson shpirtin bravoo suksese pacit gjithmon ❤❤👏👏👏👏

 • Tina Metushi
  Tina Metushi8 muaj më parë

  Ju kendofte zemra i qani kenget

 • Daniela Nure
  Daniela Nure8 muaj më parë

  Zëra të mrekullueshëm ,këngë të pazëvendësueshme.😍😍😍😍😍💕🌸🌸🌸🌸🌸💕

 • Artan Domi
  Artan Domi8 muaj më parë

  Xixile

 • Lefteri Jano
  Lefteri Jano8 muaj më parë

  7

 • Bani Nelezi
  Bani Nelezi8 muaj më parë

  Te lumte goja tju kendoj zemra

 • Ndriçim Dollani
  Ndriçim Dollani8 muaj më parë

  🌟🌟

 • Vanesa Fier
  Vanesa Fier8 muaj më parë

  Shume,shume bukur

 • Max Muster
  Max Muster8 muaj më parë

  Jeni te mbrekullueshem te kenaqni shpirtin lum Nena qe ju ka😍😍😍😘

 • Black Jack
  Black Jack8 muaj më parë

  Like ai /ajo qe e ka degjuar mbi 10 her 😄👇🏻 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • Vjollca Myrta
  Vjollca Myrta8 muaj më parë

  Ini fantastik

 • Pavllo Konomi
  Pavllo Konomi9 muaj më parë

  Dy zera te embla, ju lumt per kenget e bukura qe kendoni .Dy bilbila te kenaq me bbukurin ddhe zerin e saj te embel .

 • Nigjare Fortuzi
  Nigjare Fortuzi10 muaj më parë

  😍💫💫😍Jukendofte Zemra BRAVO☘️🐞💝💝

 • Silvana Malaj
  Silvana Malaj10 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏

 • Donata Hoxha
  Donata Hoxha10 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏

 • kristina basha basha
  kristina basha basha10 muaj më parë

  Bravo u qoft ini te papar keng Valle e paç gjith jeten tuaj me shum respekt nga greqija

 • Lola Milo
  Lola Milo10 muaj më parë

  Prindërit tuaj duhet te jenë shumë krenar qe jeni kaq te mire! Ju prsh jeni shume te mire

 • Γιανα Τοσκα
  Γιανα Τοσκα10 muaj më parë

  Wow

 • Idri Xhepaj
  Idri Xhepaj10 muaj më parë

  Bravo🤩😍😍😍

 • Renaldo Saliaj
  Renaldo Saliaj10 muaj më parë

  Shum bukur

 • Fredi dani
  Fredi dani10 muaj më parë

  super

 • ρολαντ μητραι
  ρολαντ μητραι11 muaj më parë

  😍😍😍😍

 • Alex Alimi
  Alex Alimi11 muaj më parë

  Kejo kenge eshte e mazies respekt

 • Klajdin Aliaj
  Klajdin Aliaj11 muaj më parë

  🧡🧡

 • Rei Alilaj
  Rei Alilaj11 muaj më parë

  Bravo kjo eshte kenga me e pelqyer qe e kam pare ndonjeherë

 • No Name
  No Name11 muaj më parë

  Keng labe

 • Cimi Lu
  Cimi Lu11 muaj më parë

  Sa here qe ju ndigjoj me kenaqeni zemeren kendoni shuuuumbukur lum nena qeju ka sa krenare qe eshte zoti ju bekoft qe te dy dhe suksese pacit gjith jeten

 • Ramiz Gerdani
  Ramiz Gerdani11 muaj më parë

  Moter Dhe vedha Si dy pika uji 👏

 • free fire HD
  free fire HD11 muaj më parë

  Bravo ju kendofte zemra kengetaret e mi te preferuar! Super kenge vlora!

 • Nurie Agaraj
  Nurie Agaraj11 muaj më parë

  Nuk ngopesh me kta dy zra fantastik jeni t pa arritshm flm qe egzistoni

 • Vasilis Velonas
  Vasilis Velonas11 muaj më parë

  Sa bukur kenga

 • Natasha B.D.trovami lavoro
  Natasha B.D.trovami lavoro11 muaj më parë

  Keng shum e bukur

 • eva eva
  eva eva11 muaj më parë

  👏👏👏

 • Lina Toska
  Lina ToskaVit më parë

  Ju lumte goja na kenaqni me keto kenge

 • asgsiwins suqusgdhaus
  asgsiwins suqusgdhausVit më parë

  sa bukur kenga suksese ne jet marjola dhe jurgen jeni si engjej😃😃😃😃dhe keni ze t bukur julumt keshtu vazhdoni judua shum😃😃😃😃😃

 • Kajmakis Imaili
  Kajmakis ImailiVit më parë

  Super

 • lida matohitaj
  lida matohitajVit më parë

  Bravo vlora

 • Enki Shehu
  Enki ShehuVit më parë

  Shumm bukur

 • Mario5556
  Mario5556Vit më parë

  Respect from Hladilnica BG

 • Majlida Bejaj
  Majlida BejajVit më parë

  👏👏👏👏👏👏😍😍

 • Ari Ari
  Ari AriVit më parë

  Jeni të shkëlqyer të dy . Ju falte zoti

 • Elda Tollumi
  Elda TollumiVit më parë

  Ju lumte goja.

 • Behije Tafa
  Behije TafaVit më parë

  RrofshI lum prinderit qe ju kane ju kendofte zemra moter edhe vella pershendetje nga Athina🌷🌷🌷💥💥💥

 • Ernilda Rrapi
  Ernilda RrapiVit më parë

  🥳🥳🥳🥳👋👋👋👋 bravooooo Mariola & Jurgen Kaca

 • Ardjana Shytermeja
  Ardjana ShytermejaVit më parë

  Mariola Jurgen yje si gjithmon suksese

 • Anelja Dragoti
  Anelja DragotiVit më parë

  Bravooo sa ze te bukurrrr keni yjeeee suksese !

 • Rudina Hoxha
  Rudina HoxhaVit më parë

  ❤️❤️

 • ledi toska
  ledi toskaVit më parë

  super kenge bravo 👍👍

 • Astrit Senja
  Astrit SenjaVit më parë

  Sa bukur 😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋

 • Astrit Senja

  Astrit Senja

  Vit më parë

  ❤️❤️

 • Shega Gjata
  Shega GjataVit më parë

  Super kenge me pelqen shume ju kendofte zemra te dyve moter vella pershendetje nga lushnja shume👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 • Albion Ibrahimi
  Albion IbrahimiVit më parë

  Shkelqeni bravo ju lumt goja 😍😍😍👏👏👏

 • Best Movie-2020
  Best Movie-2020Vit më parë

  i love you so much Marjola you are a great singer this song remind me much things but any awy i love you so much

 • Alma Alma
  Alma AlmaVit më parë

  Fantastik

 • Salla Tauland
  Salla TaulandVit më parë

  Super të dy 👏👏👏👏

 • Defrim Demce
  Defrim DemceVit më parë

  Jeni kengetaret me te mire per kenget popullore.

 • ardit baraj
  ardit barajVit më parë

  Ju këndoftë zemra❤❤

 • SALVE TRANCA RUAS
  SALVE TRANCA RUASVit më parë

  BRASIL 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 BRASIL

 • Cimi Caushaj
  Cimi CaushajVit më parë

  Ju kendofte zemra moter e vella.. Sa here qe degjoi konget tuja me knon zemra Bravo ju dua shume . JU PERSHENDES NGA ( KOSOVA .AL )

 • Vasilis Velonas
  Vasilis VelonasVit më parë

  Jeni shum te mir qe te dy ' ju kendofte zemra👏😘😘🌹

 • Aferdita Kaja Deçja
  Aferdita Kaja DeçjaVit më parë

  Ju kendoft zemra

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusVit më parë

  Kendoni shume bukur mbaresi kudo te jeni ⭐⭐❤️❤️💫💫👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🖐️

 • Ledion Mamone
  Ledion MamoneVit më parë

  1 saluto per mia mamma che ho lontano e per caso di corona virus questo anno nn so se vado in Albania 💋🇦🇱🇮🇹❤️

 • Petrit Kola
  Petrit KolaVit më parë

  Shum keng te bukra veq kto keng degjoj gjith diten ju falenderoj like nese dhe ju e degjoni❤️

 • Fjorela Demko
  Fjorela DemkoVit më parë

  Ju lumte goja e embel💖💖💖🌹🌹😊😊

 • Entela Mustafaraj
  Entela MustafarajVit më parë

  💙💙

 • Salvador Musa
  Salvador MusaVit më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • Mirela Hondai
  Mirela HondaiVit më parë

  Ju kendofte zemra ju dua shum❤❤🇦🇱🇦🇱

 • Adela Lanaj
  Adela LanajVit më parë

  Super

 • Erida Hatia
  Erida HatiaVit më parë

  Manjola dhe Jurgen keni vertet nje ze shummmmmm te bukur 💗😘🤗

 • Dorian Korcari
  Dorian KorcariVit më parë

  Super ini me te mirt

 • Samsunges Samsunges
  Samsunges SamsungesVit më parë

  Super 👏👏👏

 • ANIME
  ANIMEVit më parë

  Bravo bravo 👌👌

 • Alda Lana
  Alda LanaVit më parë

  Moj Marjola jam fansia jote qe te kenga Gershetat e tua....Ke nje ze brilant.Dhe bashk me vellain jeni nje kombinim super perfekt.Te uroj vetem suksese.Edhe ketu ne France te degjoj me shum pasion.Bravooo

 • Alban Skenderaj
  Alban SkenderajVit më parë

  Bravo ❤❤

 • Klodi Zotkaj
  Klodi ZotkajVit më parë

  Ju l'UMTS goja obilbilat ejugut

 • Din Sulejmanasi
  Din SulejmanasiVit më parë

  Hedh vellon pranvera Zbukurohet mali Bashk me dallandyshet Do me vij dhe djali Sa vargje me kuptim 🙁

Faqja Tjeter