Basha mbërrin në seli në mes të protestës për largimin e tij, mban telefonin për të shmangur,,,

Argëtim

#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALthe Channel HERE: althe.info/home/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente

 • Alex Xhaj
  Alex Xhaj6 ditë më parë

  Kur eshte ba i rendsishem edhe Basha, mos mbete kush ne bote pa u ba i rendesishem!!! Hahahahaha🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • VasDai
  VasDai6 ditë më parë

  As Enveri nuk zbriste me aqe "FODULLEK' nga makina....

 • klotilda xhufi
  klotilda xhufi7 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • giax giaxve
  giax giaxve7 ditë më parë

  Po ai ska më karakter burri munt ti thuash M... se sa burr, se po të ishte burrë do bënte doreqe

 • Jay Henry

  Jay Henry

  6 ditë më parë

  @Cameron Gerardo yea, been watching on flixzone for since november myself :)

 • Cameron Gerardo

  Cameron Gerardo

  6 ditë më parë

  Pro tip : watch series on Flixzone. Been using them for watching a lot of movies recently.

 • Ramiz Cenaj
  Ramiz Cenaj8 ditë më parë

  Se mos boni gabim me i shtu koleksionit selis naj fiat ose pezho ekonomike

 • Avni Shahini
  Avni Shahini8 ditë më parë

  Lul perpara nuk ka kthim pas

 • Bled.S Oldschool
  Bled.S Oldschool8 ditë më parë

  Bota me rrota eee.nga rama ik u bone basha ik.hahahaha karma

 • Rosana Roch
  Rosana Roch8 ditë më parë

  Qa meturine njeri i pa ftyre i pa turp

 • Artur Luku
  Artur Luku8 ditë më parë

  Basha ik

 • Sander Lilo
  Sander Lilo8 ditë më parë

  Truk i vjeter, ben sikur flet ne telefon! hahahaha

 • Julian Jazaj
  Julian Jazaj8 ditë më parë

  Ky e 500 vjete te ri kryetar partie ska per te mare zgjedhja kush humbet iken si gjithe boten

 • ela ela
  ela ela8 ditë më parë

  Si QEHNI me BISHT nder SHAL 🙈🙈🙈🙈💩💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕RANDALE DESHE TE BEHJE LUFT POPULLIN TA VRISJE PER KARIGEN TENDE DEBIL TI DHE META SQUFRI,SOPATA

 • ela ela
  ela ela8 ditë më parë

  👎👎👎👎🙋🙋🙋🙈🙈KRYETAR LESHI

 • File file
  File file8 ditë më parë

  Jo.jo.nuk iken..se e ke armatosur likja gjer ne dhemb..me hanxhar dhe me cfurqe luft si ne kohen e ilirjanevet. U ngeli goja luft luft..henkcin .kakat.e.tyre....po kush kerkon...ti bej gropen tjetrit ..bie vet...

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora8 ditë më parë

  O basha po ike je i share me cfare te permban fisi.ta bejn pd ne kuks tani.te ikin nga tirana

 • Alfred Ndoi
  Alfred Ndoi8 ditë më parë

  Ik thyj qafen

 • Idi Meci
  Idi Meci8 ditë më parë

  Eshte momenti per te kuptuar qe ketu I Ka njeri te gjitha dhe me ne bene cfar te doje basha p.o. lufton zgjedhjen jane vjedhur p.o. dhe te dhenat tona edi rama perdor cdo gje ai nuk punoj per ne p.o. per vete zgjohuni shikon ralitetin ne sy behuni bashke

 • Luisa Luisa
  Luisa Luisa8 ditë më parë

  Se ka fajin luli jo ,Rama fitoj se e meritoj.Ska bere nei vaki ne 30 vjet te mari nje kryeminister mandatin e 3 .Ja qe Rama e mori dhe ja dha populli me shume vota para pd-se se po te ishte me pak vota ja jepte Bota Pd-se po dukeqene se Rama ishte me vota shum me shum para ,si manipulon dot zgjedhjet dhe noramlae qe e meritoi dhe e fitoi Rama.Tani ket se kuptoj pse sjwp doreheqje 🤦‍♀️🤦‍♀️.Mos ke shpresa se do marresh pas 4 vitesh ,o bash kur sja more dot mandatine 3 rames te katertin ta harrosh qe do emaresh.Se populli per 8 vjet dhe i dha besimin rames tani per 12 normale qe ka per te bere me shum dhe me shume njerez do ti besojne .

 • GD Kaci
  GD Kaci8 ditë më parë

  Rri Lul,rri se i duhesh Ramës për zgjedhjet e tjera. Mos dëgjo legenat. 4 vjet kalojnë shumë shpejt.

 • Valentina Zoto
  Valentina Zoto9 ditë më parë

  Puna ebashes qe ka bere keto vite do ndryshoj mendimin e shqiptarve si duhet te votohet dhe deri tani ne nje mase te konsiderushme ka bere nje pune shume te madhe keta lider ju duhen popujve sidomos popujve te dale nga diktatura

 • Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika9 ditë më parë

  Beri fushate te mire .Premtoj shume dhe e morri lumi. Me vjen keq per Salen qe se pa k.minister,se mosha ben te sajen.

 • Lati Prezja
  Lati Prezja9 ditë më parë

  Ic mos jep dorheqje lulo.plasi ashu le te lefin

 • rodla Aldor
  rodla Aldor9 ditë më parë

  Po ik o spiun boll ndenje ca ben si njesh barbon

 • Max Muster
  Max Muster9 ditë më parë

  Behu njeher burr dreqi ta mari lerja vendin me te zotit

 • Ma T
  Ma T9 ditë më parë

  Beri fushate tamam si padhosh 🐔🐔

 • aqif copertoni
  aqif copertoni9 ditë më parë

  Basha I pa afte per kryetar pd , ngri bishtin sa pa ta futur gishtin , largoju matrapas pazaresh

 • Yuri Yuri
  Yuri Yuri9 ditë më parë

  😡😡😡Kapeni zvarr legenin kokrra mashtrusit qe genjeu nje Popull plera i beri te besojn tek ky Funderrin e njollosi dhe aq dinjitet qe i kishte mbet Emri Demokrazi 😡😡😡😡Respekte per Ju o Popull Demokrat 🙏🙏🙏Humbet kohen tuaj duke i besuar ketij Mashtrusi tani besoj se e kuptuat qe Ska me vend tek kjo Seli as te Dal Perball Jush me vje keq 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • VasDai
  VasDai9 ditë më parë

  Ben sikur flet ne celular......sa fallco !!!!

 • Sotiri Gkika

  Sotiri Gkika

  9 ditë më parë

  Me morre mendimin.Orgjinal.

 • Vis Bsss
  Vis Bsss9 ditë më parë

  Ncncnc ca filmash qe bojn kto politikanet tone

 • Sali Hysenlika
  Sali Hysenlika9 ditë më parë

  Le te rri luli,,una nuk e votoj ma ate injorant,e shkatrroi pd me dhemb shpirti per partin demokrate

 • Agim Brahimi
  Agim Brahimi9 ditë më parë

  I bëjnë qejfin hamsve të ps..

 • ALBANIA GV
  ALBANIA GV9 ditë më parë

  Basha ik

 • TIRONSI !
  TIRONSI !9 ditë më parë

  Ecen dhe si kabadai, gjith pordh, pale te kishte fitu, do ju grisnin breket nga pordhet... Yyyyyy karagjoz prej teje ska per te fitu noj her pd

 • Sotiri Gkika

  Sotiri Gkika

  9 ditë më parë

  E vertete.

 • rage mp3
  rage mp39 ditë më parë

  Basha po flet me vete në telefon....

 • Barut Flaka
  Barut Flaka9 ditë më parë

  O lulush ka filluar vapa shko futja gjumit

 • luiza cani
  luiza cani9 ditë më parë

  Pse duhet te iki. Te iki rama. Rama eka shkatrru ket ven

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan9 ditë më parë

  Po kjo eshte normale kush nuk fiton largohet pik

 • Durim Ismaili
  Durim Ismaili9 ditë më parë

  Kur nuk largohet Basha, Rama knaqet krejt.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  8 ditë më parë

  Jane te DY ,PJESE TE NJE SKUADRE -PARAJA DHE MA IPULIMI

 • Yllka Malo
  Yllka Malo9 ditë më parë

  Kush do HEDHI KARTAT E DJEGURA

 • i cekan
  i cekan9 ditë më parë

  Basha ik

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha9 ditë më parë

  Basha. donte. Ta. Kthente. Partin e. ajduteve. injoranteve. ne. Parti. me. vlera. Demokratike. jo. si. Psikopatet. neper. Ruge Edi. Fitoj. Se. Punoj. Nuk. e. Ka. Fain. LULI ISHTE. BANDE. AJDUTE. PD PD. KA. MBARUAR. VETEM. LULI. BEN. NJE. PARTI TE. TJERET. PER. CAZON🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 • Aida Vathi
  Aida Vathi9 ditë më parë

  Basha esht mbret po juve sjua mban b me ramen e i versuli bashes tju vi turp akullor lepirsat e rames🍦🍦🍦🍦🍦🍦

 • Foti Sula
  Foti Sula9 ditë më parë

  si gjidhmone e more prasin ne bythe

 • tit kulla
  tit kulla9 ditë më parë

  basha ikuuuuu

 • Avni Beqiri
  Avni Beqiri9 ditë më parë

  Ringjalljen e PD vetem kultura e Bashes e beri , askush tjeter nuk e bente dot . Deri tash beri ndryshim psikologjik te njeriut qe pushteti fitohet vetem me vote dhe jo dhune . Kush ka sy e vesh , shikon , degjon dhe mendon .

 • Leonora Perzhilla

  Leonora Perzhilla

  9 ditë më parë

  Bravo basha je njeri me kultur e dinjitet nuk je hajdut

 • Tina Pacani
  Tina Pacani9 ditë më parë

  Hahaha basha ik

 • Zef Dakaj
  Zef Dakaj9 ditë më parë

  habitem.meketalloj.njerzish.pumbyll.procesti.ivotimit.kerkojn.dorheqjen.ebashes.porjan.njetuf.rrugaces.tebujaj.prishanit.tepanj.ftyr.qelburit

 • Silvia Bushi
  Silvia Bushi9 ditë më parë

  ,Basha sja ber azgje te keqe. Basha beri fushat me shpirt e me zemer, po' pse spagoi lek per bandat per te fituar, nuk do te thot qe te largohet, Basha dhe pse nuk fitoi prap esht krenar, se ka kultur ka edukat la sjellje njerzore.

 • EMIL Zhiba

  EMIL Zhiba

  9 ditë më parë

  Kujt ja thua..kta duan ndonji rrugac si rama ..epame fushaten qe beri ..dhe ishte 100% e sigurte nga pakenaqesia e popullit do fitonim..po hajduti nuk mbahet..ai helmoi gjith popullin kur ngriheshin ne proteste..diktator

 • Avni Beqiri

  Avni Beqiri

  9 ditë më parë

  Kjo eshte e vertete .

 • Erion Ska
  Erion Ska9 ditë më parë

  Vec ky Nuke duhet te paragjykohet ky i shkreti bene cfare i thon asegje me shum

 • Afrimi 123
  Afrimi 1239 ditë më parë

  Eshte loja e gjysh berishes.

Faqja Tjeter