Xhensila Myrtezaj në një intervistë të pazakontë me kunatën, rrëfen për sipërmarrjen | Jeto me Orën

Argëtim

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj u rrëfye sot tek " Jeto me orën" përballë moderatores dhe njëkohësisht kunatës së saj Ana Kallaku.

Në një intervistë të pazakontë u duk se Xhensila u ndje si në shtëpi. Ajo u ndal jo vetëm tek karriera në muzikë por edhe tek sipërmarrja e saj më re që lidhet me bukurinë dhe estetikën.

Per me shume lexoni ne: oranews.tv/lifestyle/xhensila-myrtezaj-rrefehet-ndryshe-ja-cila-ishte-endrra-ime-e-femijeri-i1019261
-------------------------
Mes ngjyrash të vërteta, me hapat e çdo dite, plot shpresë dhe energji. Për të qeshur me shpirt si fëmijët, me ëndrrat e fëmijëve dhe me dashurinë që nuk njeh moshë për të mos ndalur.

Nga 20 shtatori, Ana Kallaku vjen çdo pasdite nga e hëna në të premte me 'Jeto me oren'. Rrëfime personale, të pathëna, histori suksesi, e shumëçka tjetër.

Për më shumë lexoni në:

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente: 143

 • Klodia k
  Klodia kMuaj më parë

  Shume bukur suksese te dyjave 🤩

 • Violeta Nika
  Violeta NikaMuaj më parë

  Bravo zoti si i lutesh dot nimojn gjith jeten. Zoti ju bekoft familjarisht

 • Mirella Zherri
  Mirella ZherriMuaj më parë

  Zotesia e Besit te solli ktu ku je sot,Ke vuajtur ne femijeri dhe tani po gezon ne rinu🤗

 • Sasa _
  Sasa _Muaj më parë

  Xhensila esht vertet nje kengtare e mir dhe me nje pamje yll… por me duket pak si fake.

 • Drita Gjyriqi
  Drita GjyriqiMuaj më parë

  Je shume e mire zemer po te lutem rrim me keme ne toke mos te rritet menja ❤️💫🙏

 • Ariana
  ArianaMuaj më parë

  Marshalla zoti ju ruajt ishalla keni dashni ne familje pune te mbare

 • L...
  L...Muaj më parë

  Ne kete intervist shume bukur dukja Xhensila

 • Desada Dema
  Desada DemaMuaj më parë

  s ka me mire se harmonia ne familje nuk te duhet paraja para dashuris pa kushte eshte gjeja me e bukur 👏👏👏

 • Celjeta Vlora

  Celjeta Vlora

  Muaj më parë

  Epo kta e kan parane..sa merret me droge Besi me Erjon Veliaj pa merak se nuk mbeten

 • klinton bekaj
  klinton bekajMuaj më parë

  🕊🕊🕊):🖐💐💐o goca po🌟💎jeni syni keq mos ju paft☘🍀

 • Elona Lilo
  Elona LiloMuaj më parë

  Suksese Xhensila

 • nicola nik
  nicola nikMuaj më parë

  Lum shpia e familja qe ika Besin e xhensilen e Ajke edhe Ien sa te mir qe ini zoti jav gzoft familjen edhe me ni Djal o xhensila o yll 🌟🌟🌟❤️💙❤️😘😘😘💐🍀🥂💐ju dua shum ju pershendes nga Ny USA 🇺🇸

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  Mashallah shum fmailje te bes kallaku me fat xhensila esht dhe jan fmaile e mrekullushme dhe xhensila si artistw dhe si femer

 • ENKE Kitchen
  ENKE KitchenMuaj më parë

  Pershendetje miq kaloni ne kanalin tim per receta gatimi super te shijshme 🥰🥰

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiriMuaj më parë

  Allah po e bukur e lezetshme e embel e shum simpatike

 • Etleva London
  Etleva LondonMuaj më parë

  SA bukur shkelqeni ka sh lezet jeni shuem te mira ⭐️⭐️🥰🥰

 • Mira xhaferaj
  Mira xhaferajMuaj më parë

  lumë kush u ka juve të dyjave sd jeni si motra ❤❤🌹🌹🌲💋💋

 • Vjollca Kacari
  Vjollca KacariMuaj më parë

  Paci mbaresi sic keni deri tani jeni puntor e njerez te thjeshte e te mrekullueshm URIME

 • Zara Xhaka
  Zara XhakaMuaj më parë

  Xhensila je shume e bukur edhe Ana ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊😀😀😀😀

 • Bahrije Ademi
  Bahrije AdemiMuaj më parë

  Shummmm e bukur gjensila😍

 • soiung toiue
  soiung toiueMuaj më parë

  Xhensila je shume e bukur edhe Ana ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊😀😀😀😀

 • Monika Hoxhaj
  Monika HoxhajMuaj më parë

  Te dyja 🍒🍒🌟🌟🦋🦋

 • Diell Rrogom
  Diell RrogomMuaj më parë

  💕🙏🙏

 • Alb16
  Alb16Muaj më parë

  Ana🌟🌟🌟🌟

 • Azbije z
  Azbije zMuaj më parë

  ♥️♥️♥️

 • Zoje Kodraj
  Zoje KodrajMuaj më parë

  🙏😘

 • Clint Retzos
  Clint Retzos27 ditë më parë

  Xhensila je yll... Dum kenge te tjera romantike... Ty te shkojne shume ato... Se je e mire e dashur dhe e bukur... Do not ever change stay as u are... . Happy 2022 ♥

 • Klajdi Lociloci
  Klajdi LocilociMuaj më parë

  Dashuri e dendur del e fendur

 • Lorena Lori
  Lorena LoriMuaj më parë

  Kjo eshte e bukur, po eshte shume denglamadhe

 • Esra Bilgic and Murat Yildirim
  Esra Bilgic and Murat YildirimMuaj më parë

  ❤️❤️❤️

 • Lucy Pashai
  Lucy PashaiMuaj më parë

  Dhe me ndihmën e ilirit haaaa

 • Silvana Osmani
  Silvana OsmaniMuaj më parë

  👍🥰

 • Florina Gjoka
  Florina GjokaMuaj më parë

  Duhet te rules nga kunata moj xhensila je shum e mir zemer

 • dan dana
  dan danaMuaj më parë

  Hajde emision hajde,fton vellain,kunaten ,mbesen, komshijen....Ky eshte niveli i televizioneve shqiptare. Ruhu nga zengjini i ri thone pleqte.

 • Kela Kela

  Kela Kela

  16 ditë më parë

  Zengjini me lek droge te Metes te degjeneruar

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  Muaj më parë

  🕊🕊🕊):🖐vetem thjesht po e them si ishte ajo fjala qe thon burri t'ben zoj burri t'ben toj kshtu qe prej zingjinit kur ep/dhe merr aty vetem tmira pret kur je shpi me za aty vetem tmira ka un them inteligjenca eshte nket bot ateher pse mosti perkrahim ose midhen👏👍💪 kur ekan dien dhe shansin tepakten ni vlersim dikujt por njerzit gjithmon te ulin nga xhelozia a mendoni se ndoshta nidit vajza/djali i juaj mund te jet ne ket vend

 • Hazis Gjata
  Hazis GjataMuaj më parë

  Yll te dyja suksese ragazze

 • Marie Sefgjini

  Marie Sefgjini

  Muaj më parë

  E KUJT I PLASI ME DIT PER GJENSILEN PREJ BUBQI

 • Aries Gurl
  Aries GurlMuaj më parë

  Sa dua te di ku i bejne kto nderhyrjet si kjo si Bora Zemani qe dalin aq bukur aq origjinale

 • elsa italy
  elsa italyMuaj më parë

  Permendet vitet e para te karrieres por nuk nxorren videot sepse do dilnin dhe operacionet e Xhensiles 😂😂😂😂

 • Aida Durmishaj
  Aida DurmishajMuaj më parë

  Eshte nje gje e rralle qe kunatat te duhen kaq shume..nuk besoj qe jetojne ne nje shtepi bashke..pastaj te them te verteten nuk do me pelqente ti beja interviste nuses se vellait me minifund..🤗🤗🤗🤩😊👍😯

 • Keti.

  Keti.

  Muaj më parë

  @dolce amaro a te lumte goja sepse kto harrojne qe Jane edhe vete kunata ose me mire qofshin kunazeza.kulmi eshte qe po shave nusen ti sdo as vellain

 • Celjeta Vlora

  Celjeta Vlora

  Muaj më parë

  Qenke pafat ti..as kunatat ste duan dhe as i do por dhe te kontrollojne se si vishesh apo e bere ate koment se mendove se do gjeje dhe ca budallenj te te perkrahin???fiks e thane me larte,ku jeton ti ne shpelle

 • Flutura Zaja

  Flutura Zaja

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • marsi

  marsi

  Muaj më parë

  Me burka me mire beja intervisten. A pika ty mjere kush te ka lunare me keto tru qe ke.

 • dolce amaro

  dolce amaro

  Muaj më parë

  C'punë ke me nusen e vëllait ti a vesh minifund apo del nudo fare.ku rri ti ,në ndonjë shpellë???Dil prej aty se ngele në errësirë.Edhe shif jetën tënde se vëllai të bëjë ctë dojë e si ta dojë me nusen.Sdo të pyesin ty.një pyetje kam .Ti pyet motrën e burrit tënd ca të bësh,ca të veshësh,kur të dalësh ,sa herë mer frymë...??? Pastaj thonë pse ka divorce.Një vajzë martohet me një mashkull jo me fisin e tij.Fisin ta respektojë nqs e respektojnë.Se është familja e burrit që duhet të të afrojë që të japësh dashuri.

 • A
  AMuaj më parë

  Nuk jane te gjitha nga fillimet i ke zgjedhur me te bukurat me hile per nusen e vellait ne moshen 13 vjecare ku i kishe vetem ato te viteve te fundit kur ka qene me e rregulluar

 • Anna 15

  Anna 15

  Muaj më parë

  @Alban e bukur ka qene per ate kohe. Po qe ka shume operacione ne fytyre dhe ne trup kjo gje duket. Ska pse tna bej per budallenj

 • A

  A

  Muaj më parë

  @Alban Vetem tiia fut plot une njohnga afer buzet i ka fryre po pak buzet vetullat mollezat i ka fryre gjoksin po i k bere me lezet jo te ekzagjeruara kjo ka pasur vetem fytyren e paster

 • Alban

  Alban

  Muaj më parë

  E bukur ka qene gjithmone!Ia fusni kot!

 • Anna 15

  Anna 15

  Muaj më parë

  Bravo ate mendova dhe une . Asnje foto para operacioneve

 • Joana Joana
  Joana JoanaMuaj më parë

  Shpresoj te kesh lene mallin se do maresh veten ne qafe gjith kjo goce 🤨

 • E Eda
  E EdaMuaj më parë

  Ku ka me bukur kur dy kunata duhen si motra

 • Brunelda Binjaku
  Brunelda BinjakuMuaj më parë

  Ti Ana emision me pjestar e familjes tende vetem ben ....po paguj naj njeri tj se e dim qe vijn falas ata

 • Mila Bega
  Mila BegaMuaj më parë

  Sa shum po i perngjan Aktores Ebru Sahin😉

 • Ela Elaa

  Ela Elaa

  Muaj më parë

  Hahahahaha po pra më kujton Reyan tek telenovela Hercai

 • Filan Fisteki
  Filan FistekiMuaj më parë

  Vet i ka arrit 😂

 • TWIN SISTERS CHANNEL
  TWIN SISTERS CHANNELMuaj më parë

  Suksese Xhensila

 • Blerisa Hajdari
  Blerisa HajdariMuaj më parë

  ❣❣❣❣❣

 • Anna Gustiana
  Anna GustianaMuaj më parë

  Sa te mira ! Bekime Xheni dhe Ana!

 • Cigsaftersex
  CigsaftersexMuaj më parë

  Ja edhe kjo dashnorja Ilir Metes 😭😂

 • manjola korriku
  manjola korrikuMuaj më parë

  Bobobobobo ca niveli si ka mbet shqiperia ime e shkrete

 • Lamprini Bilbilushi
  Lamprini BilbilushiMuaj më parë

  Po ijen kur do ta kesh njere ne studjo..??

 • Arvi Bono
  Arvi BonoMuaj më parë

  Yll dhe ana

 • Mery Mery
  Mery MeryMuaj më parë

  Aman se nuk e njifni fare esht femra me mendjemadhe fake shum si person e beri besi te famshme se nj njifej kurr

 • Julia AND
  Julia ANDMuaj më parë

  Hape nje emision dhe per lien o Bes

 • next next
  next nextMuaj më parë

  Normal me biznes me leket e metes.

 • Alena Gacaferri

  Alena Gacaferri

  Muaj më parë

  Turp!

 • Erjola Fidani Nuredini
  Erjola Fidani NurediniMuaj më parë

  Kjo puna e emrit sila e ke mar nga miriami ne fakt. Ngele duke kopjuar sben dicka nga vetja.

 • Lego Fun World
  Lego Fun WorldMuaj më parë

  Si te jesh dashorja e Ilirit normal ben jo klinike po...

 • Inna 34
  Inna 34Muaj më parë

  Se cila mo llafazane se tjetra🤣🤣🤣😜

 • Bona

  Bona

  Muaj më parë

  FIKS 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Sweet Onyx
  Sweet OnyxMuaj më parë

  ……ja futi kot “ kur te rritem dua te prodhoj nje linje kremrash qe mami im ti kete gjithe kremrat” . A thua vertete keshtu ka qene?!?!?!?!

 • Kela Kela
  Kela KelaMuaj më parë

  Rregullove dhe surratin! Waaa bejn filma po pse moj nuk te njeh kunata ty me xhensila

 • Xhili Kamberi
  Xhili KamberiMuaj më parë

  Cdo gje e ben paraja moj vajze,pse si bere me pare ?biznesin

 • dana nikolli

  dana nikolli

  16 ditë më parë

  @Mariza Luli. ti vetem e Krishtere nuk je me kto marrezi qe flet sikur ti ke jetu ngjit me Besin e Xhensilen. Aman merru me punt e tua! Te them nga eksperienca e jetes time qe nje I krishtere mund te besoje ne gjera te medha dhe npermjet besimit e sigurisht zemres se mire, dhe te jetuarit me dinitet’ eshte gjithmon fitimtar! Dhe nuk te detyron njeri te besosh ket nese ti nuk don. Une e besoj!

 • Prishtina RKS

  Prishtina RKS

  Muaj më parë

  @dana nikolli un e lexoj kuranin flm Ntm

 • dana nikolli

  dana nikolli

  Muaj më parë

  @Prishtina RKS semundja vjen vetem nga djalli Duhet te lexosh biblen ah si te hapen syte dhe kupton shume gjera. Gj.th.s Gjith te mirat

 • Prishtina RKS

  Prishtina RKS

  Muaj më parë

  @dana nikolli edhe gjerat e keqija vin nga zoti si psh semundja aj na ka fale aj na merr

 • dana nikolli

  dana nikolli

  Muaj më parë

  @Prishtina RKS po zoti ti sjell! Mua zoti mi ka dhen dhe I jam falenderuse. Gjithqka e mire vjen nga zoti.

 • xhuljana troshku
  xhuljana troshkuMuaj më parë

  liken pse nuk e falenderon ti ?

 • belkisa rrr

  belkisa rrr

  Muaj më parë

  😂😂👏

 • Gabriel Cirié
  Gabriel Cirié29 ditë më parë

  Fallco femer

 • Sanam Masih
  Sanam MasihMuaj më parë

  Pses oxhensil nuk banbamirsi

 • User 7
  User 7Muaj më parë

  Dardha Bishton e ka mrapa

 • laureta loshi
  laureta loshiMuaj më parë

  Shum fallco

 • Eli Eli
  Eli EliMuaj më parë

  Po Ana pse me te zeza???

 • adriatik myftari

  adriatik myftari

  Muaj më parë

  Sa fallco je moj cupe te beri shkarko me lek ty

 • Mimoza Iseini
  Mimoza IseiniMuaj më parë

  Fallso

 • Semiha Sala
  Semiha SalaMuaj më parë

  Ka shitur ija domate me i bo xhensiles kte dhurat ,po emrin le te ja veje Like +Mona

 • cuni france
  cuni franceMuaj më parë

  Po pse ja vure sila nk ja vure likja

 • Jozi

  Jozi

  Muaj më parë

  😂

 • Arjola Kulla
  Arjola KullaMuaj më parë

  sa fallco

 • Dori1208
  Dori1208Muaj më parë

  Si dy laraska

 • Xhoni Izetaj
  Xhoni IzetajMuaj më parë

  o yll

 • Nebije A.
  Nebije A.Muaj më parë

  Sa bukur shembull per tu ndjek

Faqja Tjeter