Roped with Olsi - Episode 25 - Melisa Lleshi: Përputhen më mohoi dashurinë e jetës

Melisa Lleshi flet për herë të parë dhe ekskluzivisht në Roped With Olsi për marrëdhënien e saj me Andi Shehun

Diçka nga Melisa - bit.ly/rwo_melisalleshi

Falenderime për:
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci

Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!


Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit

Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio \u0026 DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU

"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALthe dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.

2021 © All Rights Reserved

Komente

 • 24h.finem.
  24h.finem.3 ditë më parë

  Finemin pls

 • A A
  A A5 ditë më parë

  Melisa bukuroshe e qeshura jote me shton jeten esht shum ngjitse.

 • kiAfsa Jashallari
  kiAfsa Jashallari9 ditë më parë

  Sa bukur ne fund😍

 • edison dule
  edison dule17 ditë më parë

  meli je yll fare

 • tayna fan
  tayna fan21 ditë më parë

  melis super

 • Anduena Sefgjini
  Anduena Sefgjini25 ditë më parë

  hahahahahaha

 • SlimShady Eminem
  SlimShady EminemMuaj më parë

  Ndryshoja titullin o plak veje permbledje e perputhen se i shkon me shum

 • Lize Genci
  Lize GenciMuaj më parë

  Ke femer me te poshter si puna jote e me fallce si ti po ty merr ne qafe

 • FF REDIONI
  FF REDIONIMuaj më parë

  Jam varikars e kuptkni ju qa varikarsi jam

 • Besjana Trakalaci
  Besjana TrakalaciMuaj më parë

  Nk vinte jo po e gjeta anen me nje mikun tim te përbashkët (miku i përbashkët andi) 😜

 • fatbardha Ndou
  fatbardha NdouMuaj më parë

  Kush i thot melises esht fallco jeni ju fallco😛😛😛😛😝😝💩💩

 • kristjola sema
  kristjola semaMuaj më parë

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola semaMuaj më parë

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola semaMuaj më parë

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola semaMuaj më parë

  Noizy-n

 • kristjola sema
  kristjola semaMuaj më parë

  Noizy-n

 • Xhevahir ahmeti
  Xhevahir ahmetiMuaj më parë

  melisa Lleshi ❤❤❤

 • Lubjan Haruni
  Lubjan HaruniMuaj më parë

  Olsi je shume cun i mire vlla po me kete te qeshuren ahaa se kuptoj pse qesh me dhune mor burr

 • Ela dani
  Ela daniMuaj më parë

  aman se je shume e peshtire , edhe kur hap gojen ta shpif me ate lloj te folure , te duket vetja sikur ke kap majat. thjesht na kujto BBF e para 15 viteve pfffff

 • Nelia
  NeliaMuaj më parë

  Te kush kanal jepet ky emisuoni

 • XxsidonixX
  XxsidonixXMuaj më parë

  “Per koken e vllaut unë do dal nga studio” Ju kujtohen kto fjalët?😂

 • Emidiana Gjana
  Emidiana GjanaMuaj më parë

  Ahhahahahaa melisa paska votu po kuj ja dha voten melisa

 • milka lajthi
  milka lajthiMuaj më parë

  Olsi nje kopje shume e shemtuar e Ermal Mamaqit me kto te qeshurat pa lidhje🤮

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Be Be
  Be BeMuaj më parë

  A me lejon andi te prek cunat tjer hahahaah Andi te la me ja prek koqett Fationittt , e atdheutt bythen 😂 e jo ste len me I prek tjert o a ke fuqi ti 🥳

 • Melina Blue

  Melina Blue

  28 ditë më parë

  Nuk kan qen te lidhur athere mduket

 • Be Be
  Be BeMuaj më parë

  Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Dhe edyta Shqipeee Zoti te dhent edhe 200 Vite jet . Njeri me te drejt nuk kam par . !! Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • fatiola koleci
  fatiola koleciMuaj më parë

  Shum fake me duket ky olsi 😏nuk ben fare per kte rol te prezantuesit ! Edhe kur qesh qesh shum falso sikur po e shtyjn te qeshi! Edhe mjaft me ato duarkrotitje mrapa kamrave se na cmendet

 • a. i000
  a. i000Muaj më parë

  Po ti moj ruspie beje si e dashurume me Fatjonin dhe me Mevlanim tani lidhesh me kte 2 qind lekshin

 • Kei Kei
  Kei KeiMuaj më parë

  Kjo ashte ma e mira ma e zgjuara ma e perkryera ,qysh se ka shkuar puna me marre mendimet e Melises vaj medet ,kjo eshte tamam qfare ka thane Sindi si heq as nje pike .Kjo vetem sex di te bej ,asgje tjeter .

 • Elona Osmani
  Elona OsmaniMuaj më parë

  😘😘🍑🥰

 • Aida SEFULLAJ
  Aida SEFULLAJMuaj më parë

  Po ti qe kur hyre ke hy me planifikim mi, i hodhe fundin...njeri fallco

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Nadia Gjoni
  Nadia GjoniMuaj më parë

  Kur permendi detajin e vogel mu kujtua ajo skena me fatjonin😓😖😒

 • Nadia Gjoni

  Nadia Gjoni

  Muaj më parë

  @HUMOR & INFO po patjeter do te bej edhe like

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • E di Eddi
  E di EddiMuaj më parë

  O olsi vish nje pale corape se na I shpife me ato kembet si donje plake

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Elena Hekurani
  Elena HekuraniMuaj më parë

  Ik mi zhgarravin femer Olsa tka ndar nga dashuria jetes,a Olsa te tha sharanuku me Fationin puthe te shiko kush luan apo renko me Atdheun e rrokullisu ne mullar me byrazerin e ketij kaqolit qe ke tani

 • Emilio Ramo
  Emilio RamoMuaj më parë

  Doli baxhella

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Fitore F
  Fitore FMuaj më parë

  Kur edhe ti merr guximin ti thuash dikujt fallco moj Melisa, ty te mungon nje tattoo ne ball me shkrimin: Made in China 🇨🇳!!! Ti pamjen e ke si gabele dhe me kto flokt e kuqe fiks ashtu dukesh si ato qe punojn ke ajo shtepia me drita te kuqe😉😀 awww si bejshe aty qe ste flet mami per akuzat e fatjonit 😂😂😂 mir i ferkove krejt djemt morre nfund ket qe flet sikur jeton me zor 😂😂

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Egzona Berisha
  Egzona BerishaMuaj më parë

  Dhe kjo qe thot per te tjeret fake.. e ti valle cfar ishee ??? Ndoshta nuk ishe fare hahahahah

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Paloma Gici
  Paloma GiciMuaj më parë

  Melisa. Bravo

 • No pain No glory
  No pain No gloryMuaj më parë

  Me e peshtira, Tea lule para ksaj

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Aurora Likollari
  Aurora LikollariMuaj më parë

  Sapo degjova melisen, kur tregoi per daljen e Teas me Andin, jam fut ke episodet e para.. Melisa dukej qarte qe kishte me Andin dicka ftyra e tregonte shum..

 • Sueba Suebabacova
  Sueba SuebabacovaMuaj më parë

  Keni ftyr me dal edhe ne TV Pikaaaa qe sju bieeeee

 • jessy reed
  jessy reedMuaj më parë

  Qr ca pytje do pranoj kjo taynen ti ske buk me honger o femer tallavaje

 • Shpresa Sefaj
  Shpresa SefajMuaj më parë

  Po ti nuk ishe fallco 🤣🤣🤣🤣

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Naim Kica
  Naim KicaMuaj më parë

  Ik moj shko laje fytyren se ti po ta doje dashjrine e jetes tende te beheshe grua dhe te thoje ne emisiom un nuk rri ketu sepse e dua Andin por te pelqenin Followersat. Ska faj Olsa

 • Shpresa Sefaj
  Shpresa SefajMuaj më parë

  Se ti nuk ishe fallco aty ehhh

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Gjermanisht mësoni tek kanali ynë.

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Visskle Visskle
  Visskle VisskleMuaj më parë

  Pse sti qi ropt nonjeri njer e mire o te qifsha ca te permban

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Begu Begu
  Begu BeguMuaj më parë

  Sa gazetare i pa formume

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Julio Pre
  Julio PreMuaj më parë

  Ai qe genjen slen qa pa ba kot skan thane

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • simona
  simonaMuaj më parë

  Ca mashtrus kjo o zot po mami jot eshte me super se ty moj po thuaj doja te nxjra fatjoni e keq flet per mamin kjo edhe per babin nje pyetej kisha per babin tend a ndihet kranar ai me ty me gjith ato xheste we ke ber edhe me ato vidiklipet e dua we e ke nxjer () jasha apo ska gje

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • simona
  simonaMuaj më parë

  O olsi mir kjo k... qe eshte fallso po ti mo vlla ca ke qe qesh fallco🙄

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • simona
  simonaMuaj më parë

  Ik moj barbone femer e ult duke pas te dashurin aty ne emisjon u zhgaravisje me te gjith legen shife vete si ke yr ne perputhje si ato pulat e lagme femer k...v

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • jessy reed
  jessy reedMuaj më parë

  Sa men ka imi ka kjo qe ku ka rrit njerzimi

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • FORUMI SHQIPTAR
  FORUMI SHQIPTARMuaj më parë

  Mut i kuq..

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Mafa's Channel
  Mafa's ChannelMuaj më parë

  Uau, nje mashtruese qe hiqet si viktime, zbulon nje mashtruese tjeter (Ledjanen) dhe gjykon nje mashtruese tjeter. Uau kulmi pafytyresise

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Agron Hoti
  Agron HotiMuaj më parë

  Ledjana esht e bukur nuk esht fallxo

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Besiana Limani
  Besiana LimaniMuaj më parë

  Pse u prekje nga Fationi...Kur nderkohe ti paske qene e dashuruar me Andin...Ik miiii katunare M...

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Ela Hysa
  Ela HysaMuaj më parë

  Vetem Fationi ta hoq masken po ti bej si viktim 🤮🤮🤮tani te duket vetja siku kush je nuk don as bashkpunim me Taina

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije ZeqiriMuaj më parë

  Po shuuum Djal i Mir Andii ,zerioz i nDalur ,o Melisa Ruje Andin si syyt e Ty moj MelisaAAAA

 • Perputhen Live
  Perputhen LiveMuaj më parë

  Llum 🤮🤮🤮🤮

 • Gentjan Meta
  Gentjan MetaMuaj më parë

  Nderro kolltukun o ols djali se po dukesh shum skomod je tu reshqit perher

 • Gona GoRoNo
  Gona GoRoNoMuaj më parë

  Olsi kjo karrike e jotja katastrof sun rrish rahat

 • Rose's and Violets
  Rose's and VioletsMuaj më parë

  O zot Melisa thote ledjana eshte fake ky eshte fundi I botes sinqerisht

 • Lisara Ahmetaj
  Lisara AhmetajMuaj më parë

  😂😂😂

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  Muaj më parë

  NUK DI SI TA NIS SE PRAP NUK KE PER TA BER. DO TE LUTESHA TE HIDHJE NJE SY KANALIT TIM, NQS TE PELQEN SHIKO NDONJE GJE, NQS JO SKA PROBLEM...

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  S'ishe askushi, te mori Olsa te beri te famshme, te nxorri edhe nga emisjoni me ceremoni, te ftoi edhe te prezantoje kur Bora ishte semure, po merr miliona klikime fale fames qe te dha ajo, dhe si ja shperblen ti? Olsa mund te kete 1001 te keqija, por ju jeni ca copa mishi mosmirenjohes dhe mashtrues, qe vetem te shani te tjeret dini se s'jeni mesuar te mbani pergjegjesi per veprimet tuaja

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  Si ben Melisa sikur hyri ne Perputhen per Andin.. harroi kjo qe ja hodhi fundin Fatjonit, u zgerry mas mullarit me Mevlanin, u shtri ne makine me Atdheun etj etj. Njerez pa pike karakteri

 • Neti Hamdiu
  Neti HamdiuMuaj më parë

  Po pse beni komente ofenduese po shifet qart qe Melisa e do me shpirt Andin, fajin e ka Olsa ajo idiotja qe nuk i len te jen real ta tregoin kend e duan e kend jo

 • Maida's Channel
  Maida's ChannelMuaj më parë

  Pershendetje 🤍 Une quhem Maida & jam kid youtuber 🌸💖 Ju ftoj tme ndiqni 🥰🥰 Faleminderit per mbeshtetjen 🤍🤍

 • famous star
  famous starMuaj më parë

  Bla bla bla🤮🤮🤮

 • Carpe dieme
  Carpe diemeMuaj më parë

  Olsi, kursej ato qeshme epileptike, se na e shpife

 • Carpe dieme
  Carpe diemeMuaj më parë

  Melisa, artikulimi jot te le per te deshiruar. Je shum fshatare e trrash.

 • Rinesa !
  Rinesa !Muaj më parë

  Ohh moj melisa qe mir e pat fationi, po ti deshe ta luash rolin e viktimes duke e permend babin dhe mamin per te dal sa ma e besushme tek publiku. Dhe na budall qe tbesum ty. Mos mendo qe te beson tash ty dikush, se e tregove ftyren e vertet. Dhe nuk te perket ty te flasesh per tjer kur niher veten nuk e ke pa se qfare je.🤦‍♀️ DMTH FAKE!!!

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  Ufff mooooo i paska mohu Olsa dashurine kesaj.. po qe te zhgerryhesh me Fatjonin, Atdheun, Mevlanin etj etj kush te detyroi? Ju jeni te gjithe kokrrat e mashtuesve dhe justifikoheni duke permendur Olsen 🤮🤮🤮

 • CLOWN YT
  CLOWN YTMuaj më parë

  Root uith Olsi🤣

 • anxhela love
  anxhela loveMuaj më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩

 • Paola paola
  Paola paolaMuaj më parë

  Aktore me diplom 🙄

 • Blejsi Marku
  Blejsi MarkuMuaj më parë

  shqipja skip

 • Viss Bregu
  Viss BreguMuaj më parë

  Nuk e di pse ju duket njerezve kaq shum normale, qe kta njerez te genjejne publikun duke bere kto “reality show” , te perfitojne pervec fames dhe para dhe njerezit prap i mbeshtesin. Eshte normale se mua sme duket?!

 • Sindi Sinani
  Sindi SinaniMuaj më parë

  Ols te lutem fto Ana LLeshin

 • Matilda Kolaci
  Matilda KolaciMuaj më parë

  O Melisa o drit ti è shkelqen vendin

 • Futo Escobar
  Futo EscobarMuaj më parë

  Olsi mos qesh kot ndonjeher se dukesh si gomar ok ta them per te mire

 • Matilda Kolaci
  Matilda KolaciMuaj më parë

  Edhe 100 por per gjyshen shkojn pa fund sepse gjyshja eshte nene😘😘👏👏👏👏💋💕😇😘🤩😍🥰🥳🥳🥳🥳🥳

 • Online Offline
  Online OfflineMuaj më parë

  Diarre 😩

 • Toto M
  Toto MMuaj më parë

  Ti as te gishti vogel i kembes taynes nuk i vje oj melisa

 • Aleksandra Preka
  Aleksandra PrekaMuaj më parë

  Fatjoni"left the chat"😑😏🙂😂

 • Idajet Hithi
  Idajet HithiMuaj më parë

  Fto Edi Ramen puntaten tjt 😂

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda HabiliMuaj më parë

  kjo esht si harixheshke..

 • Pak nga te gjitha
  Pak nga te gjithaMuaj më parë

  Mi ka mar emrin qenit biles dhe rracen

 • Olsa Gashi
  Olsa GashiMuaj më parë

  Nuk eshte Ledjana fake keshtu qe hesht

 • Km Mm
  Km MmMuaj më parë

  Prit se tani e ka radhen Lediana me keq se Tea do ta pesoje

 • najfi bushi
  najfi bushiMuaj më parë

  pse bon sikur qesh ky olsi !?😖

 • Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4hMuaj më parë

  Kshu e pyete ti si u ndjeve kur andi u deklarua me tean pyete po kur u puthshe me fatjonin😁🤣🤣

 • Lil D
  Lil DMuaj më parë

  Sa her e kan rreh ket te 3 qr 😂😂

 • Aferdita Kurti
  Aferdita KurtiMuaj më parë

  U be kjo me fol per ledjanen. Kjo e ka te shkrujrme ne balle qe eshte mashtruese. Nuk di si u ngaterru ai budallai me kte tallavane.femer pa pike klasi. Kjo si arixheshke. Me vje per te vjelle kur e shoh.

 • athina karra
  athina karraMuaj më parë

  Po lereni MELISEN TE BEJ JETEN E SAJ ME ANDIN PSE SHANI PSE KENI INAT? TE PAKTEN E THA SHKURTE DHE BUKUR DHE LA SHUM PER TE KUPTUAR QE NE FILLIM KA HYRE PER ANDIN POR OLSA KORUPSIONJA NUK E LINTE JA NXIVEN JETEN DERI SA DOLI NGA AI EMISION ME SHUM INTRIGA MELISSA ZEMER JETE TE LUMTUR YLLI ME ANDIN E MOS E CANI TRAPIN FARE SE CA THOJNE KOMENTET E NJEREZVE SE SHQIPTARET E KAN ZAKON TE SHAJN PA PARE NE SHTEPI TE TYRE CARE PLERASH MUND TE KEN URIME ZEMER JETO DASHURINE E JETES TENDE SE JENI TE DY SI SHPIRTIN DENG TJA BEJ KOMSHIA 🥰🥰🥰🥰

 • Kasandra Kapurani
  Kasandra KapuraniMuaj më parë

  Perse vetem duar trokisni na cmendettt

 • elja kucuku
  elja kucukuMuaj më parë

  O njerez a nuk e kuptoni qe i ka detyruar Olsa per te ber te gjith sherret e te gjitha takimet edhe te gjitha roleet...Melisa e tha qe un desha me dal ne takim me Andin po sme lane se i kan then cdo ti qe nderhyn mes andit dhe teas se ngaqe ishin cifti me i ndjekur edhe kishte hall Olsa se mos i ulej SHIKUESHMERIA..skagje se i dolen te palarat Olses..turp te kete qe i ben kto gjera dhe sidomos me te rinjte...Mashtruese....

 • Val Gjoni
  Val GjoniMuaj më parë

  Veq pak kjo flet per Ledjanen asht fake? Por kjo a nuk ke fake deri tash? Hmm hypocrite i swear. 🤮

 • Cerr Verr
  Cerr VerrMuaj më parë

  Prz ma e zgjuar ska ku shkon se kjo po ju e njohet tek perputhen edhe se nalni marrshin per me ba pip ke melisa rrini me kam ne tok te gjith

 • donii doniii
  donii doniiiMuaj më parë

  Sa t'mil

 • besa by
  besa byMuaj më parë

  po mori vajz se te ju shtyn me aktru aty me zor qitni lot krokodilesh ne perputhen pse nuk i pranoni aty te vertetat marre

Faqja Tjeter