LOVE STORY 2 / 4 fronistë, 2 vajza dhe 2 djem njihuni me protagonisët - Tv Klan

Argëtim

Ka nisur sot rrugëtimin . Prezantuesja e këtij spektakli , që në nisje ka treguar risitë që do të jenë në këtë sezon.

Këtë vit nuk do të jetë një, por 4 fronistë, të cilët do të përpiqen që të gjejnë dashurinë. Ky program do të jetë pa skenar dhe Vejsiu premtoi se do të ketë surpriza dhe të rinjtë do të gjejnë dashurinë në bazë të ndjenjave të tyre.

Njihuni me dy fronistet e Love Story 2, një kriminaliste dhe një stjuardesë në kërkim të dashurisë Daniela Shima dhe Dea Vieri

Vijnë nga Gjermania dhe Belgjika, dy fronistët që do kërkojnë dashurinë në Love Story 2 Kristi Aliaj dhe Xhoni Pojani

Ju prezantojmë me protagonistët djem të këtij sezoni:
Albion Zhegrova: Unë quhem Albion Zhegrova. Vij nga Prishtina. Pasioni im është modelingu që merrem prej disa vitesh dhe në “Love Story kam ardhur për një eksperiencë të re dhe po ashtu pse jo të gjej dashurinë në televizion që më duket shumë interesante.

Algert Beraj: Un jam Algert Beraj, një djalë nga Tropoja që lufton për ëndrrat e tij. Përsa i përket karakterit tim mund të them se kam një karakter të fortë dhe sfidat nuk më trembin.

Andi Ahmeti: Unë jam Andi Ahmeti vij nga Saranda dhe jam i angazhuar në turizëm si menaxher i hotelit të familjes. Më pëlqen noti dhe zhytja. Arsyeja pse që gjendem në “Love Story” është për t’i provuar vetes se edhe unë kam ndjenja dashurie.

Bajron Laro: Quhem Bajron, vij nga Italia, kam studiuar marrëdhënie ndërkombëtare dhe politikë në Firenze. Pasioni im është fotografia. Arsyeja pse ndodhem në “Love Story” është për të gjetur të kundërtën time tërheqëse.

Eni Tare: Unë jam Eni Tare. Pasionet e mia janë aktivitetet fizike, sportive dhe modeling. Arma ime e fortë është sinqeriteti dhe buzëqeshja. Më pëlqen që të sfidoj veten dhe mendoj se “Love Story” do të jetë sfida më e bukur e jetës time.

Ermir Zeneli: Jam Ermir Zeneli. Kam studiuar 8 vite për koreografi. E dashuroj artin dhe të bukurën. Jam person shumë i qetë, besnik dhe e di mirë se çfarë dua.

Franko Marashi: Jam Frank Marashi. Prej disa vitesh menaxhoj një biznes familjar. Pasionet e mia janë sporti dhe muzika. Dua të jem pjesë e këtij programi për të përjetuar emocione të veçanta.

Met Xhani: Unë jam Met Xhani vij nga Kavaja. Ushtroj profesionin si bodigard. Me mua në kast vajzat do të jenë në duart të sigurta.

Rei: Quhem Rei. Vij nga Tirana. Prej vitesh luaj basketboll. Në “Love Story” kam ardhur për të gjetur dashurinë dhe për të kaluar një eksperiencë sa më të bukur.

Serxhani: Quhem Serxhan, vij nga Stambolli. Prej disa vitesh jetoj në Tiranë. Pasioni im më i madh është modeling. Kma ardhur në “Love Story” për një eksperiencë të re dhe për të gjetur sevdanë e jetës.

Viljen Pjetri: Jam Viljen Pjetri, vij nga Lezha. Pasioni im është aktrimi. Po vij në “Love Story” për një eksperiencë televizive dhe pse jo për të gjetur dashurinë që nuk e kam gjetur akoma.

Ju prezantojmë me protagonistet vajza të këtij sezoni:

Klaudia Bajrami: Quhem Klaudia dhe jetoj në Firenze me motrën. Jam në “Love Story” sepse jam një person shumë romantik.

Kleona Tela: Jam Kleona Tela, 23 vjeç nga Tirana. Kam mbaruar studimet për shkenca politike dhe aktualisht punoj online në një OJHF ku kam marrë në menaxhim një projekt për të drejtat e fëmijëve.

Kristina Kallashi: Jam Kristina, 23 vjeç. Profesioni im është fizioterapiste, të cilin e kam kthyer dhe në biznes. Aty ku ka love, aty është Kristina.

Liljana Halili: Unë jam Liljana Halili. Profesionalisht ekonomiste. Dashuria është koncepti im jetësor.

Ori Zefi: Unë quhem Ori Zefi dhe jetoj në Tiranë. Pasioni im më i madh në jetë është moda. Më pëlqen të sfidoj veten, por më shumë se një sfidë jam në “Love Story” për të gjetur dashurinë.

Selma Bakalli: Quhem, Selma Bakalli, vij nga qyteti i Durrësit. Profesioni im është këngëtare, kam dëshirë të përjetoj dy emocione të veçanta: të zbuloj misteret dhe surpriza qëd o të më sjelli kjo eksperiencë e këtij formati televiziv.

Xheni Shaska: Quhem Xheni Shaska. Jam diplomuar për sociologji. Pasioni im është modelingu. Në “Love Story” kam ardhur sepse princi ka nevojë për një princeshë, e cila jam unë.

Anxhela Kishta: Unë jam Anxhela Kishta. Vazhdoj shkollën për veterinari dhe për momentin po përmirësoj pasionin tim për estetikën.

Ardiola Hyso: Emri im është Anxhela Hyso dhe vij nga qyteti më i bukur në botë, Gjirokastra. Një ndër pasionet e mia është aktrimi dhe më pëlqen që ta gjej dashurinë në televizion.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente: 359

 • Borjana Sula
  Borjana Sula4 ditë më parë

  A tallen kto mo

 • Meggye
  Meggye6 ditë më parë

  uaa o zot ca femrash si burra😂ku e kan tbukren kto srz🤦🏻‍♀️

 • Kristy Anna
  Kristy Anna6 ditë më parë

  Vetem bleona mungonte aty.!!😒😒😒

 • jo nida
  jo nida8 ditë më parë

  Ajo ori e kputi kycin duke larguar fustanin e te nxjeri ate shalen si kunj dhembesh,sigurisht kto gocat te gjitha modele e menaxhere 🤦‍♀️

 • Edit sweetie
  Edit sweetie8 ditë më parë

  Deshtim total ky emision

 • Edit sweetie
  Edit sweetie8 ditë më parë

  Pas syve te tuj 😅😅😅

 • Edit sweetie
  Edit sweetie8 ditë më parë

  Shum fallco dhe me skenar flasin fiks fjal te mesuara permendesh

 • Manu Manu
  Manu Manu8 ditë më parë

  Car trapi ky Rei

 • ROMAN 3
  ROMAN 39 ditë më parë

  kam nje djale thote ajo, mvje shume keq i tha ky..ahahahaha

 • Ti Ti
  Ti Ti10 ditë më parë

  Xheni idjote fare

 • Caminada Fationa
  Caminada Fationa10 ditë më parë

  Aman o zot po ku gjindet gjithe ky lluks ne shqiperi, kur atje nuk ka akoma uje, drita, Spitale dhe rruge. Oi ç'me vjen per te dhier 🍌🥂

 • LOREDANA TERRY
  LOREDANA TERRY10 ditë më parë

  KJO MBAN TELEFONIN NE DORE !!!!!! O ZOT SA JO CLASS !!!!

 • LOREDANA TERRY
  LOREDANA TERRY10 ditë më parë

  SUPER FALCO, NUK KA KREATIVITET SI PROGRAM , SHUM BOSHE ,VERA DHE ALKETA SI GJITHMON SHUM BORING , ME VJEN SHUM KEQ PER CDO PERSON QE ESHTE PJES E KETIJ PROGRAM, POR E KUPTOJ QE MUND TE JET DICKA PER TU MAR SEPSE JETA NE SHQIPERI/TIRAN ESHTE SHUM E MERZITSHME.

 • Sara Sarah
  Sara Sarah10 ditë më parë

  a eshte ky episodi par ?

 • aronide
  aronide10 ditë më parë

  Po Ca eshte ky spektakel kot moj Alketa. Pse e keni dhjere fare. Me vjen keq po e pashe sot ne ALthe e nuk e shoh me. Cdo gje fallco.

 • Lona Louise
  Lona Louise10 ditë më parë

  I am just wondering if the Albanian girls are so desperately to get a man or simply Vera Grabocka training them to have this kind of attitude... So shallow girls!!!

 • Arjan Bregu
  Arjan Bregu11 ditë më parë

  Shum mire shum real dhe vet e the prralla

 • Nelas G75
  Nelas G7511 ditë më parë

  Copy -paste bachelor/ bachelorette

 • Entropy Dude
  Entropy Dude11 ditë më parë

  These unbreedable fucks are trying to mate? Have you ever wondered how come they haven't found a girl yet? Cause imagine going out with a husk of a human being that can't compute a sentence longer than 4 words.

 • Altin tocilla
  Altin tocilla11 ditë më parë

  Mendoj qe fajin e ka Rama .

 • Coco Jambooo
  Coco Jambooo11 ditë më parë

  Ik alket me gjith skenaret e tua , t pakten te perputhen i bejn vet skenaret protagonistet , po ktu i qit ropt i meson ti si t flasin si t niqen edhe si t pjerdhin 😂😂😂

 • sonila xhelo
  sonila xhelo11 ditë më parë

  Ky program duhet te jet me i thjesht ...qe tek prezantusja te vishet me e thjesht ..nuk eshte festival ..mendimi im !

 • Silvana Gorezi
  Silvana Gorezi11 ditë më parë

  Një lluks i pa pare 🙈vetëm dashurinë nuk do ketë

 • Yetta Kosovo
  Yetta Kosovo12 ditë më parë

  Nganjeher duke u munduar te bejne diqka “ Unike “ e prishin te gjithen … Sezoni i pare ishte shume me i mire edhe pse aty “ Kishte Skenar “ … Po nje pyetje kam , çka u bë me Saimirin dhe Merin …?

 • Joni Llana
  Joni Llana12 ditë më parë

  Nje gje ishte e vecant ne kete love story te gjitha vajzat we kerkonin dashurin ishin me fustian te gjate ,kruse presantuesja dhe opinionistet me fustan tek b…..

 • Ada Furxhi
  Ada Furxhi12 ditë më parë

  Gjithçka Fallco. Asnje prezantim spontan, terheqes apo i vertete. Duket sikur e kane pergatitur me prova si aktore. Gjithçka skenar. Nuk po me pelqen fare. Asnje prezantim Nuk me terhoqi se ishin shume te paramenduara. Me dukej me mire, me thjesht e me spontane vjet. E vetmja gje qe besoj do me pelqeje jane komentet e opinionisteve sidomos te Bleones. Nuk mendoj do jene shume me skenar, por reale.

 • Laurela Dervishi
  Laurela Dervishi12 ditë më parë

  Gjeja e vetme qe me beei pershtypje esht alketa qe flet me vete 🤦🏽‍♀️

 • Lori Lorena
  Lori Lorena12 ditë më parë

  O zottt sate shtirur,dhe wawww o zot tpakten me ba dhe pak habi , te kishin ber prova perpara, fare skenar nuk paska

 • Ermal Domi
  Ermal Domi12 ditë më parë

  Ik mor vk paske ngle ti me na mesua me u dashuru

 • perputhen 1
  perputhen 112 ditë më parë

  CA i ka ndodh ksaj opinionistes 😳

 • Ali Lita
  Ali Lita12 ditë më parë

  Edi ka qene edhe tek filmi sedër me marjus dervishin 😂😂

 • anni çelhema
  anni çelhema12 ditë më parë

  Më bëjnë veshët tttttttttttttttt nga e folura Alketës🤣🤣🤣🤣🤣

 • ONE
  ONE12 ditë më parë

  emisioni qenka si perputhen pff na i shpifen me kto programe si nuk ben dicka te hajrit. ika se shoh me kte emision unlike

 • Adriano Romara
  Adriano Romara13 ditë më parë

  Franko Marashi ma king en Studio!

 • Meriton Murseli
  Meriton Murseli13 ditë më parë

  Skenari po duket që në Fillim 😂👎🏻

 • Mela
  Mela13 ditë më parë

  Mu duk sikur po xhironin nje film jo emision dashurie 🤦🏻‍♀️

 • ani cr7
  ani cr713 ditë më parë

  po permendet shum fjala princ Mos ka ardh gje Edi i perputhen

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni13 ditë më parë

  Ere mos lini nom. Se e prishet njerzimin

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni13 ditë më parë

  Aa kinez

 • RudiCom
  RudiCom13 ditë më parë

  ktu qenkan dhe me keq se andej nga perputhen lol HAHAHAHAHA.. ky flet per dashuri dhe parqitet me ferrari ... qe tani e ka siguruar gjysmen e gocave hahaha... u shkatrrova ty qesh me kt pseudo prezantimet e para te programuara qe shifet me keq se nje film :P.. si i tha ajo sa zemra ke thyer deri tani ... asnje se i ka pagu gjitha :P

 • Luljeta Mecani
  Luljeta Mecani13 ditë më parë

  Bravi nje edukat e nje kultur e mrekullueshme nga te gjithe complimenti, eshte me te vertet per tu pare, me e bukra eshte Alketa me ate zerin dhe eleganzen e saj te ben per vete, komplimenti Alketa

 • L❤B
  L❤B13 ditë më parë

  Ne perputhen vin krejt qe kan biznese ktu vikat qe e kan aktrimin🤣🤣

 • R s
  R s13 ditë më parë

  Gjynaf e kane masakru..nje rrumpalle..nuk kane gjet cun beqar e I ka shpetu roberti tu I dhene te birin..lemsh, aktrim, njerez fallco ..vetem realitet nuk eshte kjo

 • Eli Al
  Eli Al13 ditë më parë

  Kush ka me shume pordh dhe gjasme zgjuarsi.0

 • jessy
  jessy13 ditë më parë

  Xhoni super njeri shum shum i mir i dashur , smeriton asnje vajz aty

 • Jetmir Tafa
  Jetmir Tafa14 ditë më parë

  Skenar filmash emision kot fare ma i mir vitin që kaloi me eleminime ktu do dalim me gjith vajzat me 2 djemt dhe 2 vajzat me gjith djemt me keq se perputhen s'më pëlqen fare.E vërtet se çifti Sajmir-Meri nuk përfunduan bashkë po ishte emision me i mirë për t'i shikuar .

 • R s
  R s14 ditë më parë

  Komplet sajese, skenar 200%

 • R s
  R s14 ditë më parë

  Po me Merin cfar u be? Saimiri I boni mutin?

 • Dori Nosi
  Dori Nosi14 ditë më parë

  Franko ka aplikuar dhe tek Perputhen, “ shih perputhen on tour ne Lezhe apo Laç me duket”. Hehe. Besoj eshte me i gezuar qe ka zgjedhur love story se tek perputhen edukata e vajzave ne sybet.

 • R s
  R s14 ditë më parë

  E paskan be si perputhen Dhe kta

 • Manou Firmo
  Manou Firmo14 ditë më parë

  Sa em8sion I shtirur.Solli te birin Roberti,se skish te tjere.Nuk eshte fare simpatik,po eshte djali i Robertit Alexander turp,ironizon publikun.Pa publikun ini kot

 • Aana hyseni
  Aana hyseni14 ditë më parë

  Emision pa skenar .....obobo.... Po edhe live tani ne dashuri bejme skenar se le me emision

 • Bela Cangollari
  Bela Cangollari14 ditë më parë

  Tap kamarieri🤣

 • Bela Cangollari
  Bela Cangollari14 ditë më parë

  Ky klani ben serjale te bukura🤣🤣🤣

 • Adem Gashi
  Adem Gashi14 ditë më parë

  Ajo tha se sdo ket skenar por FULL skenar

 • noname name
  noname name14 ditë më parë

  Shum Serkis je Bleona Picënn hë 👍👌👃

 • alessiado alessiado
  alessiado alessiado14 ditë më parë

  Gjith me pasion e profesion Aktrimin🤮🤮🤮🕶

 • alessiado alessiado
  alessiado alessiado14 ditë më parë

  Shum shum kot un sdo e ndjek me!!! bye

 • Aleksandra Spasovska
  Aleksandra Spasovska14 ditë më parë

  Skenar me I madh se ai I pari plaidhje fare !.

 • alessiado alessiado
  alessiado alessiado14 ditë më parë

  Moj Alketa po cjan kto dialogje kaq te shtirur... Lejini te rinjt te jen spontan mos i jepni frymen negative se pak na mbyten fallcitetet ne jet reale.

 • Ismirald Kishta
  Ismirald Kishta14 ditë më parë

  Si u katandis ky vend kesht?🤦

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Alket je shume e talentuar je dhe shume e bukur3

 • Mirela Kumara
  Mirela Kumara14 ditë më parë

  Do jet pa skenar e tjera... Aktrim total dhe aktrim i keq... 🤣

 • Kaltrinë
  Kaltrinë14 ditë më parë

  Sa palidhje!!!!!!!

 • Aleksandra
  Aleksandra14 ditë më parë

  Me falni por s'mund te rri pa e thene....Gjithe keto goca qe bejne buzet, bejne lifting, bejne vetullat microblading, vishen, behen etj....po dhembet pse s'i rregullojne??? Dhembet jane te parat, dhe ska nevoje per asnje nderhyrje tjeter qe te ngjane simpatike, i shikon me zor hapin gojen se iu duken dhembet...

 • Fito Fito
  Fito Fito14 ditë më parë

  Jo skenar po skam emer te gjej per ket program genjeshter....turp

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj14 ditë më parë

  Keto emisjone ne shqiperi jan vetem per fam se kur nuk ka pun ne shqiperi Do vene neper emisjon per fam forca Albania forca shqiperia 🙈🙈🙈🤮🤮

 • Milika Halili
  Milika Halili14 ditë më parë

  Po car Jan kta prince è princesha

 • Be sa
  Be sa14 ditë më parë

  Vajzat kan te gjitha hunden dhe buzet e njejta 😱 Pse jane kaq artificiale? Mungojne vajzat e thjeshta...

 • Ina
  Ina14 ditë më parë

  ehhh zot na ruj

 • Aliasi Opaj
  Aliasi Opaj15 ditë më parë

  Total “porn serial” ne ide dhe regjisur mendoi. Ide ekstravagande qe mundohen te mbulojne fallcifitetin qe petpiqeni ta shperfaqeni. Se di sipas jush per te ren ne dashuri duhet te kesh patjeter operacione plastike, para po se po dhe te shitesh debil, ose debile. Se di ky princi mezi çendroka ne kembe i gjori plot depresion duket.

 • Linda P
  Linda P15 ditë më parë

  O zot 🤮🤮🤮🤮 Po Si nuk doli nje vajze e Thjesht … infermiere … Punon Fabrik …. ???? Te gjitha Modele kto 🤮🤮 Bohhhhh sa falsifizitet 🤮🤮🤮 Asnjera e lirshme ne te Folur dhe sjellje ……. Po krahasohet Robert Junior Si Koco i Ollges me ate Cun qe esht tip 😎ne banak

 • Migi Kiki
  Migi Kiki15 ditë më parë

  Skandal femrat ta gjitha fallco ne fytyr buzet te bera

 • blerina lalaj
  blerina lalaj15 ditë më parë

  Aktrimi 10, program i shpifur. Njesh me skenaret e perputhen

 • Gledi Gledis
  Gledi Gledis15 ditë më parë

  Nga princi shkuan me banakierin hahahahahahah

 • Drita Celaj
  Drita Celaj15 ditë më parë

  Uaaaa Nga Kavaja ✌️✌️✌️Meti

 • Drita Celaj
  Drita Celaj15 ditë më parë

  Wooo Alketa speechless si gjithmone Kjo Love story shume rich me mire se bachelor USA Dhe Australia...Shume lux Albania

 • HighSociety
  HighSociety15 ditë më parë

  U bë edhe Love Story si Përputhen dhe tjetër gjë që doja të thoja sikur nuk shkon kur përdoren fëmijët e personazheve publik siç u bë me vajzën e Ardit Gjebres e cila fitoj festivalin e fëmijve dhe do përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong junior,kjo ndodh vetëm në Shqipëri dhe vëndet si Shqipëria sepse në vëndet e zhvilluara fëmijët e VIP nuk përdoren dhe nuk kan shansin të përfitojn nga emri i prindit. Ndërsa ti Alketa dhe produksioni tregohuni më të sinqert sepse duket fare qart që ka shumë skenar në çdo hap që hidhet dhe mos u kërkoni sinqeritet konkurentëve sa për sy e faqe dhe reklam.

 • Eri
  Eri15 ditë më parë

  A Bleonën keni marrë për këtë punë? 😳😳 Më mirë s'po e shoh fare sps kjo femër të rregullojë një herë veten pasi la namë nëpër rrugët USA duke u zhveshur e duke bërë gjeste që jam e bindur që dhe vetë Amerikanët kur e shohin vetëm e ofendojnë. Ndaj me vjen keq por nuk do e shoh këtë emision vetëm shkak i Bleona Qerretit.

 • Drita Celaj
  Drita Celaj15 ditë më parë

  Ku Roberti nje karagjoz

 • erisa
  erisa15 ditë më parë

  Vetem Roberti nuk u plak nje here

 • I don't care I love it
  I don't care I love it15 ditë më parë

  Tgjith e dim qe perputhen eshte skenar 100% po prap telenovelat e olses ia marrin ne kthese pordheve te veres e alketes .😅🤣🤣🤣🤣

 • Sidita DM
  Sidita DM15 ditë më parë

  Po as nje here nuk pyesin cunat a jane ne regull keto go at me ment e krese vetem shikijne blonde a brune

 • ema rea
  ema rea15 ditë më parë

  Ky xhoni fiks si bjordi i big brother-it me adelajden

 • LVoe bags
  LVoe bags15 ditë më parë

  Skandal bisedat, skandal skenari...turp o Vera Grabocka ca emisjoni eshte ky pa lidhje. Ai cuni Robertit la nam vetem ouu ja bente cdo 5 sekonda. Ka ren shume niveli emisjoneve ne shqiperi.

 • perie goxhaj
  perie goxhaj15 ditë më parë

  Zot sa kot jan këta zhgënjim total t shpifur t gjith perveç Robertit qe esht yll bote

 • f dk
  f dk15 ditë më parë

  Shumë rren sajmir dhe meri kurr skejen bashk thot ajo ka dashuri po kta programa shumë rren jan

 • Ayla Ayla
  Ayla Ayla15 ditë më parë

  Asnje nuk krahasohet me kulturen e Saimirit.

 • jess tmmm
  jess tmmm15 ditë më parë

  ky xhoni nga eshte

 • Rikela Pashaj
  Rikela Pashaj15 ditë më parë

  Sa fallco na i shpifet 🤮🤮🤮

 • TheStreets1000
  TheStreets100015 ditë më parë

  Hahahah! Te gjith e din se gocat futen aty vetem per followers ose per tu ber te njohur.. jasht programit kan te dashur etj 🤣🤣 Njof nje goc qe eshte konkurrente Aty dhe e di se si jan punet!

 • Ramaj Flora
  Ramaj Flora15 ditë më parë

  Ahahahahahah Lov Story hajde Shqipe Hajde ......! 🤣

 • that guy who talks with moon
  that guy who talks with moon15 ditë më parë

  Kete vit u be fiks si perputhen por pro max ky program

 • Cen Sura
  Cen Sura15 ditë më parë

  paskan filluar prapë kto bushtrat

 • LoTT Marku
  LoTT Marku15 ditë më parë

  Shyqyr na knaqen me Kto emisionen!! sa per jeten e shqiptarve mozamakeq ske qa thu tjeter.

 • Xhoi JoJo
  Xhoi JoJo15 ditë më parë

  Shume boring si emision nuk te ngjall asnje kuriozitet qe ta shikosh deri ne fund

 • Abc Def
  Abc Def15 ditë më parë

  Sellma mos i fryni buzet aman🙏

 • Megi Mehmeti
  Megi Mehmeti15 ditë më parë

  🙄🤢🤮

 • No One
  No One15 ditë më parë

  Fshijeni dhe mos e bëni më sa nuk është shum von

 • Ermira Cakoni
  Ermira Cakoni15 ditë më parë

  O zot ku mi keni gjet kto femna ...te kafet e bllokut tu nxon naj kon ....phyyyyy

Faqja Tjeter