Xhaxhai e djali e zhveshen dhe perdhunuan mbesen 9 vjece.Gjyshi deshmitar.Nena:U kercenuam ja videot

Abuzimet me të mitur së fundmi në Shqipëri janë bërë shumë të shpeshta. Shumë familje kanë humbur rrjedhën normale të jetës.
E tillë ishte historia që u trajtua disa here në studion e emisionit me “Zemer te Hapur” ku një e mitur vetëm kur ishte 9-vjeç u abuzua seksualisht. Sikur të mos mjaftonte kjo, ata që kryen këtë vepër ishin xhaxhai dhe djali i tij. Një ngjarje shokuese jo vetëm për të miturën por edhe për familjen, veçanrisht, nënën e cila rrëfeu në studion e emisionit gjithë shokun e familjes si dhe atë çfarë ndodhi pas kësaj ngjarje. Nga ana tjetër nëna tregoi sesi institucionet nuk e kishin zbardhur të plotë dhe askush nuk u denua. Mes dhimbjes dhe lotëve ajo shprehu pakënaqësi dhe bëri apel për zbardhjen e plotë të gjithë kësaj ngjarje tragjike. Por gjërat ndryshuan rrjedhë pas daljes në emision, pasi familja u kërcënua dhe rilindën debate mes fisit. Per më shumë ndiqni emisionin…

Komente

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Xhaxhaj dhe djali do varur per gjuhe

 • Lena Prelaj
  Lena PrelajMuaj më parë

  Eshte jashte njerezimit abuzime perdhunime ne familje 😂🤣😂

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius2 muaj më parë

  Femra Kinder femijeve avokate leshi keto porsene Jane funderina e shoqerise 🙏🙏🙏🙏🙏❣️❣️❣️❣️😪😪😪😪😪😪

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius2 muaj më parë

  Sipas mua.vajza nuk ka besim Jo te gjitha psicologia sheron e keni gabim duhet te iki nga vendi e para ku jeton habitem si flasin keto Bo 🙄🙄🙏🙏🙏🙏😪😪😪😪😪❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

 • E K
  E K3 muaj më parë

  Ky avokat flet sikur te gjith kan para Nuk e meriton te jet aty ka tjt me te afte ,sorry nuk mendoj se gjykon drejt 😭

 • Adri Avd
  Adri Avd3 muaj më parë

  po kur ti tregonte vajza si arrijtet nekte xhest po mos keni problem me nanje pron dhe shikon te shpifesh se ndryshe nuk sqarohet

 • Blerim Plaku

  Blerim Plaku

  8 orë më parë

  O kafsh se njeri sje qe jep ket koment a ke femij po spate do besh dhe ateher do ta kpt cfar do te thot vuajtje dhe dashuri prinderore sado preblem te kemi me pronat te gjith kemi problem me pronat por kuuurrrr te abuzoj me femijet te isha un ne vendin e atyre prinderve do ta kisha vrar ne mes ter policve dhe bashk me polic bashk te ter qe me del kundra .

 • Adri Avd
  Adri Avd3 muaj më parë

  ti je nen ple 6 vite skuptove gje apo ke par qejfin tend dhe more me qaf vajzen

 • Lendita Da
  Lendita Da3 muaj më parë

  E pse vajza pat drejt te ju ne emision te tregoj gjitha e para policis Jo po edhe ata kan detyr te vesin qka ka ndodh

 • Demirlika demirlika Demirlika burrel
  Demirlika demirlika Demirlika burrel3 muaj më parë

  Moj zonje a je ne terezi ti ajo?si e len vajzen ne nje vend ku ajo cdo dite shikon ate vend ku eshte abuzuar? Merri moj zonje letrat e perdhunimit denoncimet qe ke ber e ik kerko Azil ne Franc,europ bej dicka per vajzen tende largoje nga ai tmerr:

 • Ortenca Gega
  Ortenca Gega3 muaj më parë

  Vajza do te largohet nga aty, duke mos I pare ata ajo mendon se mund te ece perpara. Shteti duhet ti marre ne mbrojtje media nuk eshte shteti...

 • Teo Caroshi
  Teo Caroshi3 muaj më parë

  Po ku e keni gjetur kete Avokat te surprizat

 • Elton
  Elton3 muaj më parë

  Kjo grua genjen, kerkon te ike te fitoj azil.

 • elfrida toska

  elfrida toska

  3 muaj më parë

  Paska dal gjithe fisi i qelbur anonim per te hedhur balte per nenen e vajzen.. Sa te trashe e te poshter jeni.. Po pse nuk kuptohet qe jeni ju.. Asnje person normal e i huaj nuk shkruan keshtu per kete ngjarje kaq te shemtuar.. Pu pu cpo hiqkan keto njerez nga ju.. Ju lutem Elvis ndihmojeni kete vajze me familjen.. Shqiperia ka marre fund.. Ska me as moral as shtet aty.. Ju uroj vajzes dhe familjes te dalin sa me shpejt nga kjo gjendje dhe te gjithe fajtoret mos e pafshin diellin me me sy.. U djegshin ne ferr.. E ti mij halle qe mbron djalin funderrinen ishalla po te kap ty ndonje dite.. Cfare perbindash keni rritur e cfare perbindash qenkeni si familje..

 • Razie Cela
  Razie Cela3 muaj më parë

  Pse ti mbuloni emrat

 • Razie Cela
  Razie Cela3 muaj më parë

  Pse lan frik kaëta njerës ato njerës e kan bër të vaxhdoj drejtsia da më shpejt

 • herla
  herla3 muaj më parë

  Nese nje vajz nuk e ka babain xhaxhai duhet mu kujdes per at vajze e jo me perdhunu vet xhaxhai

 • Eduart Gjini
  Eduart Gjini3 muaj më parë

  Turp dhe vetem turp per at familje se kan ba at poshtersi edhe kafsha nuk e ben nje gje te till po ato njerez duhen denu me vdekje, po deri kur te kemi gjygjtor te korruptum fajtori del gjithom i pa fajshem as gjygjtares duhet ti ndodh tek vajza o tek mbesa

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj3 muaj më parë

  Po pse vajza nuk flet me psikologen ? Esht paksa e stisur . Prona qenka strumullari .

 • Themis Seitis
  Themis Seitis3 muaj më parë

  nukdo..tevej..sro.psigologa..pse...jane..psema..evis.na.kerkoe..kala.dicka..nuke..mperqen.do..mefalin..se.kane..shume.negrixi.te..djeke...dite.perdit

 • Jona Merko
  Jona Merko3 muaj më parë

  Ndihmoni kete familje te dali e drejta dhe te denohen mostra te tilla😡😡xhaxhai qe eshte ne vend te babait perdhunon mbesen ai moster duhet te mare denimin maksimal mundesisht denim te perjetshem kane shkaterruar nje femije nje foshnje dalin edhe ne shesh ai duhet te varet vet mostra shteti duhet te mare ligje te renda 😡😡😡😡

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI3 muaj më parë

  Ju lutem merrni seriozisht problemin e kësaj nënë që i dhemb shpirti per vajzën e vet. Turp xhaxhai,nipat i marte mortja dhe kurrë mos befshin hajer. Hyju me radhe dhe zhduki. Për këtë vajzë duhet të ngrihet ajo shoqeria civile dhe jo për ato që ikin me dëshirë. O zot mos i ndodhte kujt. Kjo grua është NENE, i dhemb shpirti.Nuk di.....!,😭😭😭😭

 • Aida Aida
  Aida Aida3 muaj më parë

  Do doja te thosha shume per kete rast por pp them vetem nje gje per gjyqtaret dhe prokuroret.-te gjithe ata jane si te dhunuar vet psikologjikisht dhe reagojne me dhune ndaj njerezve.Ata funksionojn si me kanun jo si gjyqtar.ata bejne gjyqesi sipas mendjes jo sipas ligjit e te drejtave.Dhe evis vertet perparesi ka vajza po ama kjo zonje po shpreh se ka e sh ceshtje te tj ne gjykat fhe gjykohet nga gjykata.Sh mire e tha avokati qe gjithe gjyqtaret grup jane flasin me nj tj e ne vend te vendosin drejtesi e bejne ligjin ata gjykojn paragjykojn etj etj fhe ne fund njerwzit e thjesht kurre sgjejn drejtesi po enden rrugeve me vite e me shume terrorizohen nga mundimet neper gjykata sesa nga cka ju ndoll ne jete Dhe ju them gjithe atyre qe thojne pse kjo apo e te tj dalin ne tv.them qe-edhe une mendoj se emisionet ate pune kan te mbushin ptogramit po sinqerisht une vete kam mesuar aq shume nga keto emisione.plus qe kam mesuar edhe jam ndergjegjesuar ne sh gjera etj etj.plis kesaj mos harroni se tv per nje njeri eshte nje dritare hapur per kerkim ndihme jur ate se gjejne ..sps fjala e gazetaris fjala e tv vlen e duhet te vleje.gjithe gjyqtaret .prilokutoret.shkelesit e ligjit.dhunuesit perdhunuesit etj etj normal duhet folur per ta e sduhen lene ne rehatine e tyre.

 • Luljeta Marku
  Luljeta Marku3 muaj më parë

  Un kto si nk nxjerin surratin ktu nk ju besoj hic

 • Jona Merko

  Jona Merko

  3 muaj më parë

  Po moj po ke folur bukur fare

 • Blerta Gjoka
  Blerta Gjoka3 muaj më parë

  As shtet as polici as moral ,ai vend eshte fatkeqesi,merr o grua familjen dhe ikni sa me larg .....boll dolet kot me kot sa me nje ekran ne tjetrin.

 • Elifara Havalja
  Elifara Havalja3 muaj më parë

  Emision me koti se ky skam par ..si kuptoj per cfar shkojn ata njerez aty ..kta vec te ngaterrojn ma keq..thashetheme lagjesh wtf..avokat Beqiri me Nexhin ??

 • Valbona Kormaku
  Valbona Kormaku3 muaj më parë

  Po ca del neper televizjonone moj gura e humbur merja moj hakum vet se e do ti femijen tend se do kerkush.

 • Valbona Zorzutti
  Valbona Zorzutti3 muaj më parë

  Kure ska bab si nen behu burrnesh merri me radhe tereee plerat. Bli acid e digji si minjt

 • Valbona Zorzutti
  Valbona Zorzutti3 muaj më parë

  Bli acid e mere hacun mos rrini duar kryq nerri me radhe e thuaju burgut hspu che do veten kure te vuan femija

 • Albana Shllaku
  Albana Shllaku3 muaj më parë

  Kot qe lodhesh duke shkuar ne polici e ne programe se nuk zgjidh gje por kur te ka treguar vajza te gjirthe ata qe kane abusuar edhe ata qe e dinin dhe e mbanin te fsheht ti ftoje per nje darke sikur nuk dije gje e ti shfarosje njeher e pergjithmon ilaci miut e ben punen shume mire dhe e kishe shpetuar vajzen

 • Elifara Havalja

  Elifara Havalja

  3 muaj më parë

  Tamam 👍

 • Migi Kiki
  Migi Kiki3 muaj më parë

  Evis me vjen shum keq per vajzen por jan kujtuar shum von nga qe i eshte mbushur mendja per te dal ne Europ dhe po kerkon te ket prova per intervist per te fituar azilin sepse edhe vajza kundershtimin e psikologot e ka frig se nuk e perballon sepse i del hilja 🤪🤪

 • elfrida toska

  elfrida toska

  3 muaj më parë

  @Migi Kiki Ua nuk besoke ti.. Po pse duhet te besojme ne ty me emer anonim..? Apo je nusja e xhaxhait..? Kujdes moj grua a mashkull nuk na e mbushni dot mendjen.. Ben muuu qe jeni ju te familjes, qe keni abuzuar, dilni ketu te hidhni balte per vajzen e maman .. Nuk eshte ndonje zorr i madh per te ikur jashte.. Nuk del asnje person te tregoj keto tmerre e te kaloj kete stres per nje azil.. Familje plerash.. do zoti ju perdhunojne te gjitheve ne burg.. E kujdesni mos dilni ketu, mos kujtoni se pse jeni anonim e nuk ju gjejne.. Jy gjen prokuroria se kush jeni e nga shkruani..

 • Klaudia Levis

  Klaudia Levis

  3 muaj më parë

  @Sony sony ta lovi ate shpirt flori o diell mengjesi🙏❤👑⭐🌟💖💞👸🦋😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Sony sony

  Sony sony

  3 muaj më parë

  @Klaudia Levis 💐🍁🍀DIA ime ❤ Amore 💎👑🌟❤ Po.....o ❤ Per ke shan femrat ,👌👌👌👌 te na marri te keqen ne dhe e gjith fansave te ALthe 👫👫👫👫........................🤣 🤣🤣🍵🍯🍵🍯🍒Ciao....o tesoro Buon lavoro 😘😘😘😘😘

 • Klaudia Levis

  Klaudia Levis

  3 muaj më parë

  @Migi Kiki e para punes nëse ti je njeri mos besues,është problemi jot🤌 Ska nënë që përdor dinjitetin e vajzes per Azil.... Sa për fjalën injorancë,,,,,ti më merr te keqen mua,fisit te dhondrit e te nuses🤌të gjithë ata qe i dua dhe më duan,hajt shëndet🖐

 • Sony sony

  Sony sony

  3 muaj më parë

  @Migi Kiki KIKI MIGI 🤩👌 Shyqyr qe ekziston modifikimi sepse po te shkosh☝️ ke nevoj ta paktikosh dhe ti , nejse...e mo....o Per sa i takon temes .... ju keni mendimin tuaj sigurisht ✋ ( mund te keni dhe te drejt )) por...... 👌👌 Nje gje eshte e vertet, edhe sikur zonja ne studio ka per qellim te kerkoj AZILIM shum mir po ben..💪🤝 sepse shtepia e saj nuk po gjen paqe e dashur Prite zot rezikun nga njeriu yt 😭👹 sepse atij qe se ke gje ja gjen zgjidhjen . Kaq kisha un. Pun te mbar... Tung

 • Mario ema
  Mario ema3 muaj më parë

  Kjo istori ka rrej sigurish mjer ajo vajz qe u lind ne kete te degjeneruar familje 🤬mjere ajo Nena e saj qe u fut né kete familje.... Qe mut gjyshi 🤬dhe hale gjyshe🤬e dinin kete histori do të thot... Se ai gjyshi ka bere te njejta gjera te vajzat e tij dhe gjyshja dhe djem e dinin shume mire qe gjyshi bente sekualika mardhenje e vajzat e tij 🤬🤬🤬dhe vim Tani tek istoria e 9 vjecares sot 15 vjece sigurish qe xhaxhai 🤬djali I tij dhe djali I halles 🤬🤬🤬💩💩💩💩perseriten istorin ate qe beri babaj dhe gjyshi I tyre tek vajzat e beren ata tek mbesa e tyre💩💩💩💩🤬🤬🤬🤬..... Ajo gjyshe ato halla duhet te ishin ne krahun e mbeses normale, por duhan te mbulojn historien e tyre💩💩💩🤬🤬🤬🤬🤬.... Hiqeni vajzen nga kjo familje e degjeneruar 💩💩💩💩... mamaja e saj eshte irohin e madhe uroj te ikin sa me larg nga plerat familjarisht ❤️❤️❤️(nuk ke bere asgje te keqe o yll 💖bravo te qofte ty dhe mamit tend qe po luftoni te Dali e verteta ❤️❤️❤️... Thjesht te ra ai fati I lig te lindesh ne kete familje te degjeneruar gjysmen 💩💩💩💩💩💩.... Nuk je e vetmja femer ne ate familje qe e kan bere kete ata 💩💩💩💩po je e vetmja femij ! Vajz !! Qe nuk u perkule❤️❤️❤️.. tek ata plera 💩💩💩💩💩)xhaxhaj po ka vajz hiqijani se te njejten ka bere dhe tek vajzat e tij djali I halles po ka motra hiqani te njenjat ka bere tek motrat e tij 💩💩💩💩.... Ka shume familje 💩💩💩te tilla 🤬🤬🤬🤬thjesh historia ngelet prapa deres.... Kurre shikon ne familje tende qe babaj te abuzon femijen e vet I do behesh si ai dhe do e vazhdoni ne breza si gjushja💩hallat💩xhaxhai💩💩💩dhe femijet e tyre 💩💩💩💩... I do behesh e kundret e tyre ate qe ben kjo mama sot per te bijen e saj❤️

 • Nora Cenaj
  Nora Cenaj3 muaj më parë

  Audjot i fikin dhe i ndezin vete kur duan gjygjtaret me sekretaret e tyre

 • Rita Mukollari

  Rita Mukollari

  3 muaj më parë

  Po car qeveri kemi kur plerat bejne car te duan i pervelofte zoti ku ju dhemb me shume

 • Luljeta Marku
  Luljeta Marku3 muaj më parë

  Po degjenerojn popullin ma keq se pulitikanet me protesta populli vritet ato mbyllen mrena

 • Mirela Lela
  Mirela Lela3 muaj më parë

  Nuk e kuptoj se si ta bejne njerzit e tu kete gje🤔duke e ditur qe jane vete monstrat perdhunues te mbeses tyre apo kushurires legena meshkuj te isha si kjo zonje do ju kisha zhdukur nga faqja e dheut more harbuter vdekshi mor te digjeneruar te pa edukat te pa ndrshem 👊👊👊🤮🤮🤮mos u ndal kurre moj zonje futi ne burg ata te poshter vdekshin e u djegshin ne ferrrr🤲ajo gjyqtare do terhequr prej flokesh e korruptuara

 • A.l.k.sh.b
  A.l.k.sh.b3 muaj më parë

  Zonja Evis nuk paske tema me ? Rikthen dhe rikkthen historira ,dhe keta njerez ngelen neper tv ,,, dole njeher 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

 • Blerim Plaku

  Blerim Plaku

  8 orë më parë

  Pse e shikoni nese sju plq po te jeni ju ne vend te asaj zonjes cfar komenti do beni .

 • Zana 83

  Zana 83

  3 muaj më parë

  Po' nuk thu shyqyr , se te betohem shpesh her na habisin me kto tema . Te mjeret ata qe kan hall

 • ijsvs dko

  ijsvs dko

  3 muaj më parë

  👍sakte

 • Ana Huawei
  Ana Huawei3 muaj më parë

  Shume e rende nje gje e tille. Nenes bravo, me gjithe veshtiresit qe vazhdon te luftoj per ti shkuar deri ne fund problemit per drejtsin e vajzes se saj

 • Emi Allciu

  Emi Allciu

  3 muaj më parë

  A

 • Emi Allciu

  Emi Allciu

  3 muaj më parë

  23rd 43rd 3rd ever! -growing /

Faqja Tjeter