Albulena Ukaj ft. Muharrem Ahmeti - Smuna (Official Video 4K)

Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Ardian Kastrati
Lyrics: MUMA
M.U.A.& hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim Raci

Komente

 • Florent Berisha
  Florent BerishaDitë më parë

  👌👌🔥🔥🔥♥️♥️🌺😘😘🌻🌻

 • Aasar Lion
  Aasar LionDitë më parë

  Muharem 101% 💥

 • Oshri Desta
  Oshri DestaDitë më parë

  Muharrem ahmeti love you from israel

 • Rebjona Rebi
  Rebjona Rebi2 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • gisi caca
  gisi caca2 ditë më parë

  🖐🖐❤❤

 • Violeta Emini
  Violeta Emini2 ditë më parë

  Shum e bukur

 • Bardha Tafa
  Bardha Tafa3 ditë më parë

  Shum keng e bukur e ndjeshme 👏👏

 • Nikolin Bregu
  Nikolin Bregu3 ditë më parë

  Muharrem ti ke lind vetem me këndu .bravoo.e suksese ne jet e ne familje.bravoo bravoo

 • Flora Zyberi
  Flora Zyberi3 ditë më parë

  Muharemi dihet qe esht mbret ne rrymen e vet ..Po dhe Albulena esht kengetare shum e mir pasi e njoh dhe e kam degjuar live 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏BRAVO

 • Asair Fishta
  Asair Fishta3 ditë më parë

  Super kang . Mvjen keq qe do shkurre kangtar marrin ma shum klikime se ti . Respekte legjenda e muziks Shqiptare 🇦🇱✅

 • xhulja xhulja
  xhulja xhulja3 ditë më parë

  bravo legjenda muharrem ahmeti..😐👏👏👏😊

 • Almir Mili
  Almir Mili3 ditë më parë

  Legjend je muharem ameti bravo shum kenga e mir.albulena me veshje katstrof provokuse

 • Mergim Krasniqi
  Mergim Krasniqi3 ditë më parë

  Wallai king asht muharrem ahmeti kush ja ka inatin ❤️❤️❤️❤️❤️

 • adiloviq Elisa
  adiloviq Elisa5 ditë më parë

  (4.05.2021) ......😞.... ......🥀.....

 • Adela Rexhepi
  Adela Rexhepi5 ditë më parë

  Uffffff🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

 • Qendrim Murseli
  Qendrim Murseli5 ditë më parë

  Mbreti 👑

 • Bujar Cullhai
  Bujar Cullhai5 ditë më parë

  Brava Shqipe ❤🖤🇦🇱👌

 • Marjo Qerimi
  Marjo Qerimi6 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑MUAREM AHMETI 👑👑👑👑👑

 • Elvana Haliti
  Elvana Haliti6 ditë më parë

  ❤️❤️👌

 • Albanian Toni
  Albanian Toni6 ditë më parë

  Super star albulena ⭐⭐⭐⭐ muharremi king 👑👑👑👑

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri7 ditë më parë

  Sulsese🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 • vali vali
  vali vali7 ditë më parë

  Epaskan pshur nta , ska faj corona ikap do njerz te pa fajshemm pokape ket vajz qka esht vdesh krejt

 • Arian Bossi
  Arian Bossi7 ditë më parë

  Bravo Muharrem Ahmeti dhe Albulena

 • Muhamer Isufi
  Muhamer Isufi7 ditë më parë

  Kjo Albulena me mire te kish këndi me mozik se sa me muharrem Ahmetin ma mir i kish dal një këngë seksi me mozik nozy o me ndo një kngtar

 • Anjeza Anjea
  Anjeza Anjea7 ditë më parë

  Shum keng e bukur

 • egzon krasniq
  egzon krasniq7 ditë më parë

  The Goat per Musike .. !

 • Elda Begaj
  Elda Begaj7 ditë më parë

  Qetsi shpirti🥺🥺🥺🥺

 • Loris Anika
  Loris Anika7 ditë më parë

  Jam e quditur🤔🤔 me Albulenen me tregu drejt ne kete keng me ka pelqyer zeri🎶🎶 i saj po te shkojka zeri per balada. Perfekt.

 • Danissa Sochor
  Danissa Sochor7 ditë më parë

  Muharem your voice is amazing❤️ this perfect duet with this 👸🏼 bring me to my remembers🙏🏻.....faleminderit 😘🌷💝

 • marius valentin
  marius valentin7 ditë më parë

  Muharrem..... his voice is perfect.

 • Aferdita **
  Aferdita **7 ditë më parë

  E paska hijdis Muharrem Ahmeti🎤🎵⭐👌👌👌

 • Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri7 ditë më parë

  Wow super bashkëpunim,ju lumtë ✨✨✨✨✨

 • Arlind Bajra
  Arlind Bajra7 ditë më parë

  I pavdekshem jeh mbreti

 • Vjollca Ahmeti
  Vjollca Ahmeti7 ditë më parë

  Ahmeti 🤴🤴🤴🤴🤴🤴

 • Vjollca Ahmeti
  Vjollca Ahmeti7 ditë më parë

  Kallkeeeeee😎😎😎

 • Vjollca Ahmeti
  Vjollca Ahmeti7 ditë më parë

  Bravo 😎😎😎😎

 • Adela Arjan
  Adela Arjan7 ditë më parë

  Muharrem. Je. Mbreti👑 i muzikes 🤍🤍💎

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi7 ditë më parë

  Wooiw, qfar kenge respekt

 • Shpresa Bytyci
  Shpresa Bytyci7 ditë më parë

  Me.ket veshje katastrof kjo shumm provokuse

 • Romeo Myzyraj
  Romeo Myzyraj7 ditë më parë

  Gjigandet e muzikes bravo

 • AlskedRrenjaMusic
  AlskedRrenjaMusic7 ditë më parë

  Muharrem Ahmeti kengetar i vertet artist Shqiperia krenohet me ty Muma Texet me te bukra

 • Nikos Vata
  Nikos Vata7 ditë më parë

  super Rrem

 • Sonila Voka
  Sonila Voka7 ditë më parë

  Muharem Ahmeti legjend ngelesh gjithmone !! Zoti te rujt 💙

 • Arian N.
  Arian N.7 ditë më parë

  Muharremi shum i fort 👌🏽🔥

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi7 ditë më parë

  &🤗🤗

 • Buqe cami
  Buqe cami7 ditë më parë

  Bravoo muharem ahmeti je shum i mir keng shum e mire normalisht shum e dashur js legjend

 • fıgaro fıgar
  fıgaro fıgar7 ditë më parë

  Like nga Wiena

 • Teuta Mustafa
  Teuta Mustafa7 ditë më parë

  Rema mir ë ka kendu, por original esht kenga edhe ma e mirë... Oksana Sers 😍

 • Be Sa
  Be Sa7 ditë më parë

  Smuna pa t'pa shpirt un ty, smunem per kta dy sy, nuk mundem pa ty besom, kjo zemer prap te don ❤️🔥🔥🔥

 • Irida Amedov
  Irida Amedov7 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍

 • Gentjan Cerma
  Gentjan Cerma7 ditë më parë

  Rrema mreti i pavdekshmi

 • Ali Gashi
  Ali Gashi7 ditë më parë

  qekjo albulen ma mir mu ndesh krejt zulak sa me qit gjys trupit

 • Արմ ջան
  Արմ ջան7 ditë më parë

  🇦🇲musik Armenia🇦🇲 Oksana Sers mexkem hamarelu

 • Benita Duci
  Benita Duci7 ditë më parë

  🙄❤❤❤

 • Diar
  Diar7 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑Muharrem Ahmeti 👑👑👑👑

 • Dardan Aliu official
  Dardan Aliu official7 ditë më parë

  Weee extra❤❤

 • Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout7 ditë më parë

  Albulen 🔥 🍒 👌

 • Rovena Kallmacaku
  Rovena Kallmacaku7 ditë më parë

  Shum bukur 👏👏🌟 Suksese te metejshme ✋

 • Bayram Kastrati
  Bayram Kastrati7 ditë më parë

  Muharrem ahmeti king 👑

 • beny.kings. rexhepi.
  beny.kings. rexhepi.7 ditë më parë

  Nitro njeri po me zo osht. Ma imadhi..Respekt remoo

 • Elton athina
  Elton athina7 ditë më parë

  Super konga suksese marshallah

 • ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد8 ditë më parë

  في حوزتهم ضل رابع البيت المعمور

 • Vjosa Krasniqi
  Vjosa Krasniqi8 ditë më parë

  😍

 • ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد8 ditë më parë

  انا ضفر بنان تحت ذي طول لماذا اختار المكساج ضفر شعركي اوامر ضدنا ني غيب اعلمنا اغاني

 • Valentina Krasniqi
  Valentina Krasniqi8 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد8 ditë më parë

  في كل طاوله جديده وقديمه قزمين اسنان طوليه في الميموري انتم تلك النحاس الطولي في اعلى رئس الميموري هو رئسي اعرف اين دونالد ترامب لانزل الى الميموري النحاس مدخل تعبئه الميموري اغاني انتم اندر ميموري

 • Ergys Tironci Official
  Ergys Tironci Official8 ditë më parë

  M%H Nr 1☹ Krenar jemi te gjith romet me ty☝️

 • Arsi Cena
  Arsi Cena8 ditë më parë

  JU LUMTE GOJA QE TE DY BRAVO SUKSESE MUHARREM 🔥🔥🔥💥💥💥 RREMA🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥 👇 TEKSTI SMUNA💔 ALBULENA UKAJ KETE GOTE PO E PI PER TY DASHNI PER KREJT GENJESHTRAT QE DIKUR MI THOJE TI CDO MERZI PO E MBYS O ME RAKI ASNJIHER NUK MENDOVE LOTET E MI MUHARREM AHMETI JA ME FAL A ME FAL EDI TY T'KAM VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON . NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL TEKSTI DY MUHARREM AHMETI KETE GOTE PO E PI O ME SHOQRIN PO JU TREGON SE I POSHTER JAM ME TY S'KAM NDER QE SHAJ A SA GABIM SE T'HUMBA UN TANI E NUK KA ME KTHMI ALBULENA UKAJ NUK TA FAL NUK TA FAL SE TI M'KE VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI DY MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA MIR UN NE KRY SMUNA PA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA T'PA TY DHE SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL

 • Jemi Kosovar
  Jemi Kosovar8 ditë më parë

  👍

 • Beba Jote
  Beba Jote8 ditë më parë

  Ufff 😢😢😢

 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 28 ditë më parë

  😢😕💗

 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 28 ditë më parë

  💗💗💗

 • Aj baba
  Aj baba8 ditë më parë

  Super Text 😘😘

 • Edmond Lulo
  Edmond Lulo8 ditë më parë

  shun bukur !!! mashallah!!!

 • Genta zh,itali
  Genta zh,itali8 ditë më parë

  Yll

 • Ale Alesja
  Ale Alesja8 ditë më parë

  super bashkunim🤩🤩🤩🤩jeni yjee

 • Nafa Nafa
  Nafa Nafa8 ditë më parë

  ZOTI tmarroft 🤮🤮🤮🤮

 • Veronika Mitkova
  Veronika Mitkova8 ditë më parë

  Bravo Muharem kakto vinagi top 💯

 • mitch d
  mitch d8 ditë më parë

  Who wants milk and cookies

 • Avdull Osmani
  Avdull Osmani8 ditë më parë

  King je nummer 1

 • Emanuela Brolli
  Emanuela Brolli8 ditë më parë

  Z ?

 • Alika Maisuradze
  Alika Maisuradze8 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • ԴԱՎԹՅԱՆ_
  ԴԱՎԹՅԱՆ_8 ditë më parë

  Oksy Avdalyan - Sers Mexq Em Hamarelu)))

 • F M
  F M8 ditë më parë

  Ti muharrem Kishe ne rrugen e Zotit e jo ma me ksin kuqka Hallall super musliman je ti

 • Ersen Demiri
  Ersen Demiri8 ditë më parë

  O rremo e paske kall krejt rrespekt je nje kengetar i madh legjend e gjallë

 • Janina -Sh
  Janina -Sh8 ditë më parë

  Superr tekst 💖💖💖

 • Mourad Khouya

  Mourad Khouya

  7 ditë më parë

  yes

 • arti rrusta
  arti rrusta8 ditë më parë

  Ihaa e paske djeg krejt a

 • Mirsat Salihi
  Mirsat Salihi8 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • love
  love8 ditë më parë

  Bravoooo❤❤❤❤❤🤩🤩😘😘😍😍😍❤❤🤩🤩😘🤗🤗🤗🤗😍😍😍❤🤩😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘🤩🤩🤩❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤩🤩❤❤❤❤💛💔💔💔💔💔❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔❤❤❤❤

 • Angela Nela Trifan
  Angela Nela Trifan8 ditë më parë

  Very nice 👏👏😘

 • Fun Travel
  Fun Travel8 ditë më parë

  Who else found ArkivaShqip by coincidence and now addicted to watching it like me ?

 • Warren Pablo

  Warren Pablo

  7 ditë më parë

  @Sean Vincenzo definitely, I have been watching on Flixzone for months myself :D

 • Sean Vincenzo

  Sean Vincenzo

  7 ditë më parë

  a tip : watch movies on flixzone. Been using them for watching all kinds of movies during the lockdown.

 • Florjan Official
  Florjan Official8 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Fida Mustafa
  Fida Mustafa8 ditë më parë

  Ckdjď5s .f

 • albo
  albo8 ditë më parë

  My Instagram @albo03nbg follow me une jam shqiptar 🇽🇰🇽🇰🇦🇱 @albo03nbg

 • AM13 AM13
  AM13 AM138 ditë më parë

  Albulena Ukaj💙💙 Super kengetare 👇

Faqja Tjeter