Situata të forta; Ish i dashuri Alvisës hyn në program, konkurrentët lënë studion - Përputhen Prime

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të shtunën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të shtunë , në ekranin e Top Channel.

Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Agron Goni
  Agron Goni4 ditë më parë

  Bruno lee kot kjo

 • Anita
  Anita6 ditë më parë

  “Kush kujt ja ka fut bllok mas ✨party✨”

 • Toni Fier
  Toni Fier7 ditë më parë

  O gomar je o cun ada te ka lejuar shume je idjot injorant edhe te bisedosh ske fjale je i pashkoll

 • Tessa19 __
  Tessa19 __9 ditë më parë

  Ada si trans eshte bere Faqja zez

 • Tessa19 __
  Tessa19 __9 ditë më parë

  Rrac shkau,ftyra te shtirura qe beni keni me vdek per vemendje ishi tu jek per buk per para

 • Sefer Knap
  Sefer Knap10 ditë më parë

  OOO E CHUDITET ME KTO VAJZA POPLIN SHQIPTAR PERPUTHJA ASHT CIRKUSI I DASHURIS PREJ ATY ZDEL NUSE

 • Kena
  Kena12 ditë më parë

  si e ka emrin ajo keng qe fillon perputhen

 • Enri Bruçeti

  Enri Bruçeti

  8 ditë më parë

  Gustavo Santaolalla - Babel ( Otnicka remix )

 • Traveling Vlogs
  Traveling Vlogs16 ditë më parë

  Titulli i muzikes ne hyrje te emisionit ?

 • Traveling Vlogs

  Traveling Vlogs

  6 ditë më parë

  @Enri Bruçeti faleminderit shume.

 • Enri Bruçeti

  Enri Bruçeti

  8 ditë më parë

  Gustavo Santaolalla - Babel ( Otnicka remix )

 • Emily An
  Emily An17 ditë më parë

  E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 • Dark Fire
  Dark Fire18 ditë më parë

  01:33 tgjith kom per mi kom . 🤦🏻😆

 • Bojka Vl
  Bojka Vl19 ditë më parë

  Arjani preversi oooo gojorssss

 • Bojka Vl
  Bojka Vl19 ditë më parë

  Ooo popull si ja u futi Tea ANDI. MELISA.. BORA. ARJANI. OLSA. Her e par keshtu do ju mashtrojn prap

 • Rrafaela Meta
  Rrafaela Meta19 ditë më parë

  Mikela zemer ti je një yll i vertet boll zemer qe e ke te paster pa rracizemit .e nje rrespekte të malle per ty😍👏👏👏👌💖💫💫

 • Mr. Modest
  Mr. Modest20 ditë më parë

  Kti Edit u dashka shkerdhy strukullupt! Shum i vjeter n’men! Ska rrespekt per femren!

 • Emily An

  Emily An

  17 ditë më parë

  duke thënë: "Ose të largohet ai, ose unë".

 • Mr. Modest
  Mr. Modest20 ditë më parë

  Ky flokshi qeka trung!

 • Belirda Ndreu
  Belirda Ndreu20 ditë më parë

  Ky Edi eshte deshtim total njerezor

 • bofooit gojo
  bofooit gojo20 ditë më parë

  Per here te pare me ka pelqyer shume Mikela, bravo 👏. Bruno dhe Bashkimi si gjithome jane me te miret aty .

 • Vanesa Vanesa
  Vanesa Vanesa21 ditë më parë

  Fuqia e Arjanit.Jepi Arjan!

 • Donika Shkembi
  Donika Shkembi21 ditë më parë

  Wou wou dhe do martohen keto sa pa pike lezeti ah mor cunaaa

 • Jonny
  Jonny21 ditë më parë

  Perputhen = SKENAR ME FAKTE

 • Revange Absolut
  Revange Absolut21 ditë më parë

  Ledjana ishte ?! apo ishte linda morina

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  20 ditë më parë

  super djal. 7. Arjan Konomi, kritikon vetem ata qe si pelqen. 8. Bora, hy aty ku sduhet dhe jo ku duhet. 9. Perputhen Tabula rasa

 • Revange Absolut
  Revange Absolut21 ditë më parë

  Arjan je grada zh , ofendon alvisen dhe ajo asnje moment se ofendoi

 • Revange Absolut
  Revange Absolut21 ditë më parë

  Gocat tani , do ja kap te dashurin alvises

 • Revange Absolut
  Revange Absolut21 ditë më parë

  Sa ka kaluar alvisa si ty o cun

 • rnksbt1714
  rnksbt171421 ditë më parë

  Edi usht psikopat 😂😂😂 Mut njeri 😬

 • Funny Videos
  Funny Videos21 ditë më parë

  Ky eshte emisjoni me i degjeneruar ne shqiperi qe nuk lodhen ta shikoj te pakten 1 sekond te vetm por vetem nje gje me habit kaq shum si ka mundesi qe ende shqiptaret e shikojne kete emisjon dhe kta njerz plehra.!

 • toijg avnnr
  toijg avnnr21 ditë më parë

  duke thënë: "Ose të largohet ai, ose unë".

 • Njomzë De
  Njomzë De21 ditë më parë

  Oo zoti me falt poo qe Rob ma te keq se kjo Lediana ne kete planet nuk kam pare mee oo zott po e shemutar

 • PRIVATE SECURITY
  PRIVATE SECURITY21 ditë më parë

  Ada mos vlla je trans apo ke problem me telat e zanit.....

 • sony account
  sony account21 ditë më parë

  56:25 degjojeni kur ja ben dikush nbackstage : kthehu dhe sulmoje kew

 • Daily Shqip
  Daily Shqip21 ditë më parë

  20 gjerat qe nuk i dinit per Julin althe.info/number/tWexn2mwpmOCgsg/video

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  21 ditë më parë

  Arian shko mbushu dhe ti Selikon Gjith trupin OK se ju thau let mbushen Selikon ik bre je veq meju hi ne qef vajzave. Njri duhet jet normal siq eka kriuja perendima

 • EDa ML
  EDa ML22 ditë më parë

  Kusherira analisi????? Ajo me.flokt e gjata

 • Ghost M
  Ghost M22 ditë më parë

  edi kryekatunar eshte per dhi ne male

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv22 ditë më parë

  Ky eshte cmimi qe duhet te paguajne per famen, eksperiment njerzor!!! Asgje e papritur...

 • Carpe dieme
  Carpe dieme22 ditë më parë

  1.Ana Kauri, orgjinal si Palaço me at lyerje. 2.Ana 1, nje buçe e keqe qe i duket vetja e zgjuar,por harron se esht askushi. 3. Mikela, esht si Gabele, per shkak te sjelljes qe ka dhe jo pamjes (Injorante komplet) 4. Ada, komplimente, flet fiks aty ku duhet. 5. Edi, esht me te meta mendore =Budalla( duket nga shikimi dhe goja qe i iken shpesh) 6. Bruno, super djal. 7. Arjan Konomi, kritikon vetem ata qe si pelqen. 8. Bora, hy aty ku sduhet dhe jo ku duhet. 9. Perputhen Tabula rasa

 • Belirda Ndreu

  Belirda Ndreu

  20 ditë më parë

  Hahahahhahahahhaha

 • annag cocl
  annag cocl22 ditë më parë

  E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 • EL7ERCENGU☪️
  EL7ERCENGU☪️22 ditë më parë

  56:24 e keni skenarin

 • this its shit timmy
  this its shit timmy22 ditë më parë

  Per veq bores ,ju tjeret jeni gjith vk aty!!

 • Jola Jola
  Jola Jola22 ditë më parë

  1 koment Pse nuk merrni publik si opjonist Po merrni njerez te njohur! 😎

 • Jaho Balla
  Jaho Balla22 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

 • annag cocl

  annag cocl

  22 ditë më parë

  E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 • Jaho Balla
  Jaho Balla22 ditë më parë

  OYTXO bfhfh bfhhf bghg bgjg btjg brjgh bgh bgjgh btjr hrhr bgj bghg bfhgh bghg jghg bghg bghf jrhg. Hjg bgjg bghf bgjg bghg bghg bghg brjghf bgjg bght bghg bghg bgjg bghg bgjg bghg bhh bgjt bgjg bthf bhbg brhg bghf bgjghf bghg bgjthf bght bbtjg jhjg. Hjthg. Jgjt bghr btjt hrhjg bgjg bgjg bhjg bghghg bghg bgbght bbghg bgjgjg bgjg bgjt jyjt bgjt bgjth bhjth bghg bgbgjg 'dkg' dkg 'fkf NJ fkf' fkf nfkf 'rkf' fkf 'fkf' fkg 'r f nfkg krkr NJ rkf jhh r ku f NJ ekf b ft' g nfkf kfkf nfjf NJ ekf kekf NJ fkf NJ fkg 'fkf' fkf 'fkf' gkf 'f' g 'fkg nfkf kfkf by f nfkf' fkg 'fkf' fkf 'fkf njkf' gkf NG f nfkf nc' nckf kfjf n 'dkf' fkf 'fkf' fkf 'fkf nfkg nfkf nfjf' f'f 'fkf' gkf ngkf 'fkf nfkg ngkf nfkf nfkf nfkf NJ dkg NC f nf' f'f nfkf 'fkg nfkf' fkg nfkf kf'f ndnf nfkf 'fnf g

 • Mehmet Alija
  Mehmet Alija22 ditë më parë

  Ada e lediana dyjat te njeta full Selikon dyjat jeni trans

 • Mehmet Alija
  Mehmet Alija22 ditë më parë

  Arian shko mbushu dhe ti Selikon Gjith trupin OK se ju thau let mbushen Selikon ik bre je veq meju hi ne qef vajzave. Njri duhet jet normal siq eka kriuja perendima

 • Mehmet Alija
  Mehmet Alija22 ditë më parë

  Oj Ada si ti me at Form trupit Memir me mar njé kukull njet si ti OK po nuk ban njeri komplett Sekikon. Per Sekikon memir nje kukull.

 • Mehmet Alija
  Mehmet Alija22 ditë më parë

  Hysen ti nuk je mashkull ake Si ke ftyr me njet aty kur Ish femra elivsa femra jote Del Para syve tuaj me tjeret. Si ndihesh nuk je burr. Ti un Kurr e Kurr nuk Kisha veprua Si ti OK turp met ardhe nfa vetja.

 • Daily Shqip
  Daily Shqip22 ditë më parë

  E gjithe kjo situate eshte skenar i Alvises dhe Hysenit, shikoeni tek kjo video althe.info/number/rJ6op59voZqceK4/video

 • Mehmet Alija
  Mehmet Alija22 ditë më parë

  Ada mos je trans met vertet Mos je kthye nga Mashkulli vajz

 • Victoria
  Victoria22 ditë më parë

  Turp tu vije ju si staf, e turp ti vije ketij qe e ka pranuar te hyje aty,

 • birgül✧*🌹
  birgül✧*🌹22 ditë më parë

  Allahu kur krijoj njeriun nuk beri ndarje

 • berati
  berati22 ditë më parë

  Diss (Hysen) UNIKATIL 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌🏻

 • Sabit Isakaj
  Sabit Isakaj22 ditë më parë

  Ana, "me njeh gjithkush"! Po kush te njeh ty perveq atyre pleqve qe kalohne naten me ty hoteleve?

 • Sabit Isakaj
  Sabit Isakaj22 ditë më parë

  Ridvana me Anen? Jeni mire ju??? Ana e skandaleve dhe Ridvana si Engjell!

 • Enxhi Halilaj
  Enxhi Halilaj22 ditë më parë

  Cfar nuk shkon tte buzet e ledjaness🧐

 • Rvve Duio
  Rvve Duio23 ditë më parë

  E kam ditur që është skenar, por edhe jo aq por me ket prime u binda 100% 🙄 Bravo: OLSA. 👌

 • Arbenita Spahiu
  Arbenita Spahiu23 ditë më parë

  O qura me butoks bash lopne gjall je qur ada butokse pippppp

 • Sheflinda Beqiri
  Sheflinda Beqiri23 ditë më parë

  Ky far Edi sikur ka momente intime dhe të ruajtura me Aden, që nga debatet e para ,që i thonte ty t'ka shku fytyra!Te bon me kuptu dicka me shum,meqense dhe kishin takim para përputhen.Nje femer me përvoi, nuk besoi ta ketë problem aq të madh ,po aq sa mashkulli që se ka aspak, gjeta mundsin.Kur i pelqe dikush,që të stopohet ose tregoi kujdes nese është në kerkim.Por është i cenuar se mos i ndodh si Arjonit,pastaj nxjer tjeter gjë duke qen që nuk mund të thot me shum.Dhe kalon në ofendime ,duke u merr me dukjen e Ades kur mund mos ta zgjedh .Gjë që del me i pa edukat.Por tani sa pa edukat has njeriu për hiq gjë, vetem nese si pelqe mendimi i tjetrit ,kaloijn në ofendime.Dhe pse Ada ngjan tip e qet është e pelqyer, si pamje si njeri fizik.Te mbash të njeitin qendrimi,si vazhdon Edi, pa jep arsye të qart, ulje për vete.Dhe pse qdo moment i përbashket ,është njesoi për dyt.

 • M I K A
  M I K A23 ditë më parë

  Bullisht

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  23 ditë më parë

  O Zot ça qenka ber Ana Kauri keshtu aman 😳 si ajo shtriga te Borebardha 😫

 • Kreshnik Shtini
  Kreshnik Shtini23 ditë më parë

  E dim Mir PSE ledjana...me mevlanin Nuk heci... sempre ishte fakkk histori e ndertume😉👍

 • Bea bea
  Bea bea23 ditë më parë

  ashiqare skenar,menyra se si i fliste Edit Ada sikur recitonte poezi aktrim i dobët nga ana e Adës.

 • Dile Gashi
  Dile Gashi23 ditë më parë

  Ky arjani vet osht si piciruq i vogel e kne i nenqmon tjert nje plak ne penzjon e flet fjal si nje adoleshent ku met njofshem eka, shti at djal vetem meja prish disponimin alvises kjo vajz aq emir esht edhe pse ska pas asnje faj kerkon falje kti plakuci qe i i ofendon vajzat si tek sezoni par edhe tek ky kush ti bahet esh i tina alvisa nos rri atY me nenqmu vetin se edhe shqipja rriti pak po ka ma, shum fam se gjith aty qe kan rrit 9 muaj kshtu qe del nga, aty se je femra ma e bukur

 • Ardian Hoxhaj
  Ardian Hoxhaj23 ditë më parë

  Bravo yseni nje djal shembull je si yll vazhdo mos u dorzo 😍😍

 • Nikolas Foto
  Nikolas Foto23 ditë më parë

  Na vdiqet me kte Bashkimin eshte si gjith te tjeret na i kini ngritur ne qiell

 • Bashkimbaki Bilalli
  Bashkimbaki Bilalli23 ditë më parë

  Ju dulen skenat program fallc arjani smeriton aty te jet

 • Lenci Hatia
  Lenci Hatia23 ditë më parë

  Kta te dy jan te lidhur prej shum vitesh dhe per momentin i ka ndar gjoja ajo e trasha olka per te fitu ca pare,,gjithsesi jan cift i mrekullushem

 • Qani Aliji
  Qani Aliji23 ditë më parë

  Arjan kan gjith shqiptart Respekt per ty por sonte me Alvisën mut emisionin e ke bahen marre të qoftë

 • Ramiz Alla
  Ramiz Alla23 ditë më parë

  Mbeshtetje per ALVISEN 💙

 • Jeton Totaj
  Jeton Totaj23 ditë më parë

  Njëshe je o eduard baba respekt

 • Lyrics Videos
  Lyrics Videos23 ditë më parë

  Bora : Alvisa eja ne studio Rexhisori : Behu egoiste sa me e keqe 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Min : 56:23

 • Linda Bytyqi
  Linda Bytyqi23 ditë më parë

  O Zot ça qenka ber Ana Kauri keshtu aman 😳 si ajo shtriga te Borebardha 😫

 • Rilind Isufi
  Rilind Isufi23 ditë më parë

  Me kte gjest qe e kan bere me hyrjen e ish te dashurit te Alvises kjo gje eshte e qellimshme dhe nuk me pelqen fare me keto skenare provokative te Olses

 • Anisa Doce
  Anisa Doce23 ditë më parë

  O popull I thjeshte boll pate budalliqe e skenare telenovelash....ne min 56 regjizori degjohet haptaz kur I thot Alvises 'sulmoji behu e keqe' 🤦🏻‍♀️

 • Ada G
  Ada G23 ditë më parë

  Wthf veretet ai hyri ???? Alvisa te isha si ti do isha larguar perfundimisht por me sa duket qenke dhe ti pjes e skenarit

 • Salushe Selenica
  Salushe Selenica23 ditë më parë

  Shpjerjani edhe donaldin bores aty si do ndjihet ajde ajde

 • Stelina Hatija
  Stelina Hatija23 ditë më parë

  Kte e ka ber arjani meqe e njeh hysenin dhe mezi po e priste prime a mor arjan sa sjellje te ult ke ber kundrejt alvises hyseni da dija sdo kisha ardhur po ik vlla pse nk iken ...po kjo opinionistja bjonte se ja harrova emrin sa kotttt flet

 • Ada G
  Ada G23 ditë më parë

  Omg o Arjan o vemje o njeriu me pa shtyll kurrizore dhe i flliqur. Mbylle gojen dhe degjoi dhe te tjeret cfar te thon injorant. Te mendoja ndryshe dhe kam pasur shume rrespekt por je pa pik llogjike. Olsa te uroj te te ndodhi 100 fish me keq ne jeten tende personale. Kjo tyryfylja Elona e ka kokrren e grurit ne koke apo jo?

 • gazmir gjana
  gazmir gjana23 ditë më parë

  Kane vazhduar expollet ne shqiperi ,beri mire apo keq qe u fut ishi alvises, kane vazhduar debatet ne qifte dhe familje ,i keni bere skenaret aq bukur sa tani hapni Big brother VK

 • Linda Bytyqi
  Linda Bytyqi23 ditë më parë

  O Elona ooooo idjote tjeter gje eshte te punosh ne nje ambient,e tjeter gje eshte te shkosh dhe te besh perputhje ne nje show televiziv me ishin,aman moj se le nam pz nuk eshte e njejt,si do dalin tani çunat e tjer me Alvisen ku aty eshte ish i dashuri? Aman o plehra sa degjenerues jeni Zoti ju vraft

 • Ada G
  Ada G23 ditë më parë

  Mikela 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤢🤢

 • Iryna
  Iryna23 ditë më parë

  What’s happened to second Ana ? She got job in circus now?

 • Wilde wilde
  Wilde wilde23 ditë më parë

  Mikela esmerke tere kripe je si shpirt , leri mendjembyllurit ne lengun e tyre e mos ca koke.

 • Stiliano Shahaj
  Stiliano Shahaj23 ditë më parë

  KTO REAGIMET MIKELA KA NGA MUNGESA E VITAMINES “K” !!!

 • Simon Carderone
  Simon Carderone23 ditë më parë

  Si mund tket qen lidh alvisa me ket tipin ?? Se kuptoj fare

 • Daniel Rreshka
  Daniel Rreshka23 ditë më parë

  Si t ka mbajt ajo 3 vite ty mrsh 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Xh. Dardane
  Xh. Dardane23 ditë më parë

  Si ske turp me hy aty? po quditem far njerz jeni edhe bohi kishe spo dim sen qe osht Alvisa aty edhe qdo gjë ishte rastesi.... Ik more dil automatikisht vet mos prit met perzan dikush

 • genta bardhi
  genta bardhi23 ditë më parë

  Themelet e juaja aman o Ana 1 ti ke lene nam cfar ke ngritur ti e per cfar te genjen mendja se je bere e famshme kte sarrij ta kuptoj.Te ishe aq e zgjuar sdo dilje me fare ne ekran.

 • Besmir Muca
  Besmir Muca23 ditë më parë

  Analist arjani 😂😂💪💪o Dak je per analazis jo per tu erresuar syt ,,hasan ik ne shtepi programi vazhdon edhe pa ty thjesht do marrin ma pak lek

 • Ilirjan
  Ilirjan23 ditë më parë

  Kjo ada kot ben sikur nuk e do. Ajo e do shum

 • Edi Krosi
  Edi Krosi23 ditë më parë

  Ca shikimi njera nga ata se nk jua dij emrin🤣🤣🤣🤣

 • Ilirjan
  Ilirjan23 ditë më parë

  Te doli fytyra Edhe ty o arian mashtrusi

 • serdy ximi
  serdy ximi23 ditë më parë

  37:57 Pjesa e aktrimit me te madh qe bie ne sy mos e humbisni !!!

 • A Capo
  A Capo23 ditë më parë

  Më plehrë se ky Arjani nuk paska. Bën filozofin dhe mësuesin e jetës kur në të vërtet ça thotë është vetëm përsëritja përmendësh e fjalive që ka lexuar nëpër libra, se për të jetuar nuk duket se ka ndonjë qytetari apo ndonjë personalitet a livel të lartë. Reagoi si kafshë dhe e ofendon Alvisën vetëm se e ka ndërgjegjen e pistë e zonjusha ka vërtet nivel e di të flasi e të artikullohet më mirë se ai (jo si Sindi psikopatja që i merrte gjërat personale dhe ç’do temë e lidhte me virgjërinë që e kishte sa e ka gjyshja ime). I drejtohet gocës me “surrati jot” e “pipiruqe” dmth pa aspak respekt e klasë e tregon harbutshërinë e njërëzve të rrugës. Ky klyshi së bashku me atë buçen e Olsës nuk është se dinë të komunikojnë vërtet apo të menaxhojnë situatat e konfliktit, thjesht përdorin fuqinë dhe hirarkinë aty brënda. Thjesht një qënie e shpifur që do të mbrojë reputacionin që gjasme ka krijuar duke na bërë burrin e botës e mëndje hapurin kur në të vërtet është po ai idiot e fshatar nga mëndja që ishte dhe para udhëtimeve që ka zhvilluar! Olsa e Arjan 🤮🤮

 • Ilirjan
  Ilirjan23 ditë më parë

  Sa te digjineruar jeni aman ??? Vusni ishat vetem per show!! Po Edhe ky legen futet kur e ka ishin aty

 • Besmir Zylyftari
  Besmir Zylyftari23 ditë më parë

  Weeee sa falcoooo ..... E kalojm tha Bora se kishte hall se mos thonin dhe vajzat e tjera as ne nuk pranojm

 • serdy ximi

  serdy ximi

  23 ditë më parë

  Po jan grumbullu te gjith te pa martuar e lakuric e kerkoj te martojn te tjeret sa turp a e kuptojn veten

 • Flavia Dervishi
  Flavia Dervishi23 ditë më parë

  Bashkimi esht djale prefekt e mbeshteti alvisen ne cdo moment Edhe konkurentet e tjere ju lumte qe e mbeshtetet alvisen ne momentin qe arjani e ofendoi ky eshte kulmi ne vend qe opinionisti te jete i qete dhe ti kontrolloje nervat i versulet nje vajze

 • Flavia Dervishi

  Flavia Dervishi

  23 ditë më parë

  Turrrpppp🖕

 • Uesli Boja
  Uesli Boja23 ditë më parë

  Kjo u ka mush me silikon ja ngjiti smunjen ktij qr

 • Flavia Dervishi
  Flavia Dervishi23 ditë më parë

  BORA: Pershendetje sot do te na vije dhe nje kunkurent te ri ne perputhen Le te vije konkurenti Konkurrenti eshte DONALDI BORA:Olsa te lutem me sillni konkurrentin OLSA:O bora ky esht konkurrenti BORA: Un nuk i duroj dot me keto skena po dal jashte ARJANI:O bora mos dil se do e kalojme bashke kete situate🤣🤣

 • kastri1973
  kastri197323 ditë më parë

  I degjeneruat brezin e ri me keto reallity show

 • kastri1973
  kastri197323 ditë më parë

  Thjesht emision kurvlleku.

 • kastri1973
  kastri197323 ditë më parë

  Po emocione te medhaja na manelgjyet na bet me emocione wow

 • Toni Xhaka
  Toni Xhaka23 ditë më parë

  Alvisa Queen 🌹👸

Faqja Tjeter