Anxhelo Koci & Flor Bana - Lule (Official Video HD)

Music by Anxhelo Koci
Lyrics by Anxhelo Koci
Beat by Flor Bana
Video by NMusic

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1cXEuV...
iTunes: music.apple.com/us/album/lule...

Komente

 • NOEL
  NOELDitë më parë

  🌺🎶🎶🎶👉❤

 • NOEL
  NOELDitë më parë

  🌺🎶🎶🎶👉❤

 • alkis fani
  alkis faniDitë më parë

  Shkelqesia e jetes shqiptare ne emer te kenges Lule ..e dyta me e jashtezakonshme shqip ..e persosur e dedikuar ne magjine Lule ..anxhelo ..nje faleminderit madhor ..perfeksion ❤️

 • Adel Mena
  Adel MenaDitë më parë

  Zëri jot si ninulle !

 • Teresa Dobos
  Teresa Dobos2 ditë më parë

  🖤🖤🖤

 • Saimir Cakoni
  Saimir Cakoni2 ditë më parë

  Mua me pelqeu pjesa ku kendoi Flori 😊 Urime per kengen 👏

 • Er Ida
  Er Ida2 ditë më parë

  ⭐️✨⭐️✨⭐️

 • Lori 1
  Lori 13 ditë më parë

  Fantastike👍

 • Antoneta Rrapi
  Antoneta Rrapi4 ditë më parë

  Sa e bukure kjo kenge fantastike urime dhe suksese te larta ne karrieren tuaj muzikore Angjelo Koci je yll qe brohorit me vokalin fantastik!ylli magjik super star real artist the best one in Albania!uroj te nominohet hit kjo kenge mahnitese!💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Camilo Cardenas
  Camilo Cardenas4 ditë më parë

  the althe.info/number/m6OypoFyjYppZNA/video future to come.

 • Everta Rapaj
  Everta Rapaj4 ditë më parë

  Best song of 2021. 💋

 • Sumorfosou 55
  Sumorfosou 554 ditë më parë

  Shqipeeeee 🧨🧨🧨🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albaniaaaaa

 • Adela Arjan
  Adela Arjan5 ditë më parë

  Sa bukur 🌺🌸♥️

 • Logos
  Logos5 ditë më parë

  Sa kenge e ndjere 🥺💗

 • Vespa Team
  Vespa Team5 ditë më parë

  🔊🎵🎶🆒🇦🇱

 • ÇMENDINA VK
  ÇMENDINA VK5 ditë më parë

  Anxhelo koci ft butrint imeri - super hit ?????????????

 • ÇMENDINA VK
  ÇMENDINA VK5 ditë më parë

  Ore po flor bana do kendoj apo vl 😂

 • BLEON
  BLEON6 ditë më parë

  🔥Hit🔥

 • Every day on you tube
  Every day on you tube6 ditë më parë

  M n fund 1 keng pr mu🤗🤗🤗

 • Ardit Brisku
  Ardit Brisku6 ditë më parë

  Ta cojme 5 milon kete kenge te bukur shum 30 her ne dit e degjoj 👏👏👏👏👏

 • Bobi 88
  Bobi 886 ditë më parë

  Bravo 💣💣

 • Armando miloti
  Armando miloti6 ditë më parë

  Nice song congratulations

 • Gers Alia Official Lyrics
  Gers Alia Official Lyrics7 ditë më parë

  Perfect Cdo Gje Super Anxhelo 👌 Te lumshin Duret Natti 🎵🎵💫💫🏆

 • Qlirim Krasniqi
  Qlirim Krasniqi7 ditë më parë

  Kenga e bukur dhe melodike mir shum Edhe me.knu pe knojka mir Ama 1 tmet e paska spoti palidhje shum , shum horny Ka mujt me.pak shpenzime.edhe thjesht me.1 qikk tmir ish dal.spoti fenomenal edhe ma lir i kish kushtu

 • Klea❤
  Klea❤7 ditë më parë

  Kjo kenge me cmen faree prz eshte super keng bravo cunaa jeni njishaaaa😜😜😜😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️💞💞

 • Jtree Sams
  Jtree Sams7 ditë më parë

  prse nuk ben nje bashkpunim me dafina zeqirin

 • Jtree Sams
  Jtree Sams7 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😘😘😘😘😘

 • MARTIN MEHALLA
  MARTIN MEHALLA7 ditë më parë

  Kenga eshte super por nuk ka mbeshtetje,marrin mbeshtetje ata njerz te pa informum edhe pa pik talenti😠🤨

 • Arti Xheja
  Arti Xheja8 ditë më parë

  Super si gjithmone

 • Definitely not Ada.
  Definitely not Ada.8 ditë më parë

  Elvana Gjata has to make a cover of this🥺😍

 • Janet Jaja
  Janet Jaja8 ditë më parë

  Magnifique juste sublime

 • jonida gordi
  jonida gordi8 ditë më parë

  💘💘

 • Jolanda Lika
  Jolanda Lika8 ditë më parë

  Ze i mrekullueshem ..te uroj te arrisesh majat e klasifikave ne vend te pare e meriton 🥰😔👏👏👏👏💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • sara
  sara8 ditë më parë

  🎶🎶😍😍😍

 • Perle klee
  Perle klee9 ditë më parë

  O moj zemer hajt se uh la la Se me syt e tua uh la la Me floket e tua uh xha xha Rash ne dashuri O moj zemer ajde uh la la Bregu detit tu menu ala Se si syt e tua uh xha xha Shohin syt e mi ♥️🌸

 • Ela Celiku
  Ela Celiku10 ditë më parë

  🌷

 • xhoana gjyshka
  xhoana gjyshka10 ditë më parë

  😍😍

 • LyricsMUSIC
  LyricsMUSIC10 ditë më parë

  Nicee

 • Noel Bosi
  Noel Bosi10 ditë më parë

  Super👏👏👏

 • j.123 k
  j.123 k10 ditë më parë

  Masterpiece😍💥⚡

 • Ketjona Peta
  Ketjona Peta10 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • DOG & CAT
  DOG & CAT10 ditë më parë

  🥰

 • Erald Islamaj
  Erald Islamaj10 ditë më parë

  I madh je

 • Glenad Adëri
  Glenad Adëri10 ditë më parë

  🌹

 • Elena Ruda
  Elena Ruda10 ditë më parë

  😍

 • shqiponja haradinaj
  shqiponja haradinaj11 ditë më parë

  In love 😍❤️🌟👌🏻

 • Alvisa Qarri
  Alvisa Qarri11 ditë më parë

  Bravo

 • Cun Tirone
  Cun Tirone11 ditë më parë

  Pranaj jena popull vk ne se i japim miliona klikime kurvave te perputhen bojm me fame ato barbona dhe jo kto artist qe te knoqin shpirtin respekte dhe kush hy me sha ne koment 🖕🏻

 • Krisjana Kelo
  Krisjana Kelo11 ditë më parë

  Lyrics😍🌺🌸 Lule, lule Ti vallzo me mu Lule, lule Vetem ty te du, du 2x Lule, sa do pres? Moj lule, sa do pres? Jo nuk kam mu nal, nuk kam mu nal Deri sa t'des O lule eja ti ti Eja moj lule ti Jo nuk kam mu nal, nuk kam mu nal Tuj pi raki O moj zemer hajt se uh la la Se me syt e tua uh la la Me floket e tua uh xha xha Rash ne dashuri O moj zemer ajde uh la la Bregu detit tu menu ala Se si syt e tua uh xha xha Shohin syt e mi Oh moj lule lule lu lule lule me je E ti lule lule lu lule lule do jesh Oh moj lule lule lu lule lule luje Vallzo me mua Lule, te dua Fytyra jote zemer m'lujti, m'lujti, m'lujti, m'lujti krejt O trupi jot oj zemer m'lujti, m'lujti, m'lujti, m'lujti krejt Sa m'pelqen kur qesh ti, qesh ti Kur po vishna matchy-matchy Krejta lulet qelin, qelin Kur po dalim ne O moj zemer hajt se uh la la Se me syt e tua uh la la Me floket e tua uh xha xha Rash ne dashuri O moj zemer ajde uh la la Bregu detit tu menu ala Se si syt e tua uh xha xha Shohin syt e mi Oh moj lule lule lu lule lule me je E ti lule lule lu lule lule do jesh Oh moj lule lule lu lule lule luje Vallzo me mua Lule, te dua 2x

 • fina_k-pop

  fina_k-pop

  10 ditë më parë

  Thankyou 😁

 • Fjori F.kiosia
  Fjori F.kiosia11 ditë më parë

  Dashuri ❤️❤️

 • Lorenca Pirra
  Lorenca Pirra11 ditë më parë

  Rashe ne dashuri💋🫀

 • BASS 8D AUDIO
  BASS 8D AUDIO11 ditë më parë

  althe.info/number/qKzDdm18ineHZ9Q/video Xhensila Lumi b 8D Audio

 • fina_k-pop
  fina_k-pop11 ditë më parë

  Sa i bukur zeri jot

 • fina_k-pop
  fina_k-pop11 ditë më parë

  Shumë e bukur ❤️❤️

 • ThisIsNaNa
  ThisIsNaNa11 ditë më parë

  Super keng sa me pelqen 50her e kam ndegjuar deri tani

 • Goku Goku
  Goku Goku11 ditë më parë

  Vazhdo keshtu se je i vecant me kenget e tua, nuk te zhgenjen😊🤗👏👏

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr11 ditë më parë

  Super keng 👏👏🔥🔥

 • Geri Geriu
  Geri Geriu11 ditë më parë

  🌹🌹🌹🌹🌹super ze super keng super videoklip💎💎💎💎💎💎perla e radhes

 • Ilda Celo
  Ilda Celo11 ditë më parë

  Ohhhh me kenaqi zemren 🥰

 • Popi London
  Popi London11 ditë më parë

  🌹🕊

 • Stella_&_
  Stella_&_11 ditë më parë

  Lule Lule a e din sa te D U A ..TY 🌻 🥺🎶🎵🎶

 • Lindita Gojcaj
  Lindita Gojcaj11 ditë më parë

  Awwww sa te bukur e ka zērin ky Anxhelo,tlumttt👌🥰

 • Lorii🌙
  Lorii🌙11 ditë më parë

  Sikur t degjoheshin kenget e tua aq sa degjohen kenget e atyre qe dalin nga perputhen,kjo bot do ishte nji vend me i mir💕☹

 • Nuse Pashka

  Nuse Pashka

  5 orë më parë

  @Lorii🌙 ahhahaha me nis mhb ne komente me lidhje nr kontakt 🤣🤣⭐

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  12 orë më parë

  @klara muca 😊😊

 • klara muca

  klara muca

  12 orë më parë

  👏

 • Vespa Team

  Vespa Team

  5 ditë më parë

  Real

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  7 ditë më parë

  @Suad Spahija sigurisht

 • Lorii🌙
  Lorii🌙11 ditë më parë

  Dashni jee❤❤🌎🌎

 • Irisa Toska
  Irisa Toska11 ditë më parë

  Wowwwwwwweweee pa. Fjale

 • Meli Barjamaj
  Meli Barjamaj11 ditë më parë

  E dua kte njeri m ❤️🥺🤝

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  11 ditë më parë

  Edhe unn😂❤🌎

 • Olivia oli
  Olivia oli11 ditë më parë

  I ts soo cool Anxhelo

 • EDMOND TASHO

  EDMOND TASHO

  10 ditë më parë

  Super kenge

 • Amanda Topi
  Amanda Topi11 ditë më parë

  Si gjithmon super hit 🥰🥰🥰

 • Perle klee
  Perle klee11 ditë më parë

  💁‍♀️♥️

 • erjon dacaj
  erjon dacaj11 ditë më parë

  Suksese.....

 • Xhensila Muska
  Xhensila Muska11 ditë më parë

  ♥️

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja12 ditë më parë

  🔥🍻☝️😭🤫💶kom euro Edhe nuk me morojn rrespekte nga bledi Siena Italy 💓 suksese

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja12 ditë më parë

  Kong prekse ☝️🤫😭 Kush lenden do lendohet nje dit o zot njerzit qe lendojn PA motiv mos pafshin kurr dit te bardha

 • My tarara

  My tarara

  7 ditë më parë

  Zana, je Motra jeme?. Is Drena

 • My tarara

  My tarara

  7 ditë më parë

  😘😘😘

 • Zana Zana

  Zana Zana

  11 ditë më parë

  Dhe kur zoti ju bjen me keqen ketë dynja keqen me madhe po rrugen e tyre vazhdojnë se meriton as kush dashurin pastertin

 • Vila Edelina
  Vila Edelina12 ditë më parë

  megiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii💘💘💘

 • mariiiiigooooon
  mariiiiigooooon12 ditë më parë

  🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤

 • mariiiiigooooon
  mariiiiigooooon12 ditë më parë

  Perrrrrllllllllll

 • mariiiiigooooon
  mariiiiigooooon12 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍

 • Orkide Official
  Orkide Official12 ditë më parë

  E Dua ket djal per muziken qe ben Po ashtu yll eshte

 • Klea Realmadrid
  Klea Realmadrid12 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • Zamira Topi
  Zamira Topi12 ditë më parë

  WOW🤩🤩 amazing song Anxhelo❣❣

 • Bona
  Bona12 ditë më parë

  😍😍MUZIKA TEKSTI DHE ZERI YT SI GJITHMON PERFEKT DHE I PAZEVENDESUESHËM, BRAVO DHE SUKSESE GJITHMON ANXHELO 👏👏💫💫🤗🤗

 • ema elena
  ema elena12 ditë më parë

  *Ca zani kaa ky djal* 🥺✨

 • ema elena

  ema elena

  11 ditë më parë

  @Lorii🌙 🎶💜

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  11 ditë më parë

  Po prz🌎💕

 • Marsilda Mari
  Marsilda Mari12 ditë më parë

  O lule lule🌸🌸aj per mua eshte trendafil 🥀🥀per gjithe jeten 🌏😭🖤💔

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  11 ditë më parë

  Same🙁☹

 • 🇦🇱Albania
  🇦🇱Albania12 ditë më parë

  Shumë e bukur kanga Zani jot i mrekullueshëm 💘 Ca po bëhet më shumë klikime marin përputhsat sesa këta këngëtarë me zë të mrekudhueshëm O njerëz pse nuk vlersoni këta që e kan zërin E mrekullueshëm por ata me zë sorre 🤦🤦🤦🤦

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao12 ditë më parë

  Super👍

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci12 ditë më parë

  Adhurim 💖

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc12 ditë më parë

  Love you Anxhelo ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥🙏👏👏🤗

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc12 ditë më parë

  Omg❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥🎶🎶🙏😴😴

 • Anxhela Anxhi
  Anxhela Anxhi12 ditë më parë

  Owww sa e bukur. 💥💥💫

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  11 ditë më parë

  Yepp😍🌎

 • A A
  A A12 ditë më parë

  Te lumte, muzike e vertete shqiptare

 • Áyñà_tayna
  Áyñà_tayna12 ditë më parë

  Lule lule ti vallzo me mu Lule lule vetem ty t'du 😍😍😍 Super keng 😘🌙

 • Lorii🌙

  Lorii🌙

  11 ditë më parë

  Yepp💛

 • Linda
  Linda12 ditë më parë

  Suksese 😍😍😍😍🧿🤍

Faqja Tjeter