Babai 'prin' marshimin e familjarëve drejt qendrës: O Mateo, babai është i vdekur, sado që po ecën

Argëtim


Babai i Mateos është pari që po "prin" turmën e familjarëve që po shkon në qendër të qytetit. Një moment prekës është thirrja e babait, i cili thotë se ndonëse ai po ecën, shpirtërisht ka vdekur.

"Babi është i vdekur, sado që ecën në rrugë. Ngrihuni o popull, më iku fëmija 8 vjec, nëse mund të të ndodh, larg qoftë mund të të ndodh ty, se nuk ma mban goja se po e vuaj vetë", dëgjohet të thotë ai.

Komente: 249

 • Adelina Kamberaj
  Adelina Kamberaj20 orë më parë

  😭😭😭

 • belkisa rrr
  belkisa rrr7 ditë më parë

  Sa gjynah zoti i dhente durim prindërive 🙏🕊️

 • Enea izeti eneakorca
  Enea izeti eneakorca8 ditë më parë

  O popull ajde ngriemi te ter ne shipri se gjyna duet respektuar kjo familje

 • Leci Mimoza
  Leci Mimoza9 ditë më parë

  Edhe une jetojme ne itali me ju jemi babai Mateos sa dhimbje allahu force te dhashte

 • Aristokrati Shqiptar
  Aristokrati Shqiptar9 ditë më parë

  Mos o Zot😥😥

 • Anila Salaj
  Anila Salaj9 ditë më parë

  Varje varje varje

 • Kosova Ferizaj
  Kosova Ferizaj9 ditë më parë

  VARENI ,le ta shohin Callamanat tjer, se ky lloj njeriu nuk eshte vetem 1...

 • Agron Vidhani
  Agron Vidhani10 ditë më parë

  Mos e lini maskaran deri sa te marin denimin e merituar zoti ju dhent fuqi jemi te gjith me ju mateo

 • best Videos
  best Videos10 ditë më parë

  Nuk varet ai , se ashtu do shpetoj , burgu do jet me i keq per te.

 • Nehat Abdullahi
  Nehat Abdullahi10 ditë më parë

  Ngushlime juve familjarve duhet krejt te ngriheni o popull shiptar per psihopatin varje

 • Valentina Kulemani
  Valentina Kulemani11 ditë më parë

  Ore ju keni gjith të drejtën e botës se ju dogj xhani , por po e teproni pak ktë gjë , nuk mund të shkatrroni c'do gjë që shikon përpara... Bëni petizion edhe Online që të kthehet dënimi me vdek..

 • Kimete Morina
  Kimete Morina11 ditë më parë

  O te shkretet zoti i madh jav letsoft dhimjen amin

 • Zoje Kodraj
  Zoje Kodraj11 ditë më parë

  Varie mutin

 • Saleo Iljazi
  Saleo Iljazi12 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Sali Azbije
  Sali Azbije12 ditë më parë

  Varje eshte pak.aj duhet te pritet me thik dhe te ja mbushin mishin me krip.ngushllime familjes 🥲🥲

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili12 ditë më parë

  Ooo Allah sa dhimbje te madhe kane prindrit ngushllime me te sinqereta familjareve😥

 • Gdushab Hdusns
  Gdushab Hdusns12 ditë më parë

  O zot sheroju zemren ketyre prinderve qe ja u prishi enderat e tyre dhe te ndjerit , shpirtit te vogel vetem 8 vjeq O qeveri e pa shpirt qenke qe nuk e merr hakun e atij femije qe e ndau nga jeta ,I lutem policise shqiptare ta djegi te gjalle e mos ta vrisni Ta digjni te varur me nje shishe benzine Ate maskara ,kriminel e gjithe poshtersite e jetes i ka ai fytyre ujku ,ju lutem digjeni

 • adlesirg imales
  adlesirg imales12 ditë më parë

  😢😢😢😢

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha12 ditë më parë

  Dhimbje.eshte.e.madhe Por.me.vdekje.kush.vret.femit.si.kriminel Ta.provojne.kush.nuk.e.don.me.vdekje Mbaron.jeta.duke.vujtur

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj13 ditë më parë

  O ZOT OZOT U DHET ZOTI FORC QE TA KALON KET DHIMBJE PA KUFI ME DHEM SHPIRTI SI JU PRINDRIT E MATEOS SEPSE JAM VET PRIND TI NENE E MATEOS ZOTI TE DHET FOC SEPSE VETEM ZEMRA JETE E DI DHIMBJEN PER MATEON POR TE BESOJ 💯PER 💯 SE JAM NENE VET MATEO I VOGEL U PREFT NE PAQE 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj13 ditë më parë

  Varjeeeeeee varjeeeeeeevarjejjjjjjjjjjj

 • Diana Allkushi
  Diana Allkushi13 ditë më parë

  Vetem varja maskarai

 • Alimi Fatime
  Alimi Fatime13 ditë më parë

  Zoti ju ndihmoft sa e dhimbshme

 • Fazliu Vjollca
  Fazliu Vjollca13 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Marjol Doksani
  Marjol Doksani13 ditë më parë

  trisht kush ka provuar qoft dhe me kercenim e di

 • luiza cani
  luiza cani13 ditë më parë

  Denim me varje

 • Brazil Sokrates
  Brazil Sokrates13 ditë më parë

  Ore milet ok mos u ngrini te rezoni shteti. Po ngrihuni qe ky shtaz me fytyr njeriu te varet kaq gje se beni dot

 • Endeleka Sharka
  Endeleka Sharka13 ditë më parë

  O Zot sa e dhimshme kjo ngjarje ,Zoti ju Dhe te forc familjes

 • Janis Novaku
  Janis Novaku13 ditë më parë

  Ore gjygjtari që eliroi vritni se ai eka fajn që ky ordiner ishte ilir

 • sp
  sp13 ditë më parë

  Na keputet shpirtin o prinder nuk me ndalen lotet ,jam nene vet,te kem krah e te fluturoj nga Italia te vij aty bashk me ju ne protest,te ngrihet e gjith shqiperia ne kembe per kte tragjedi te rende ,nuk kam fjal zoti u dhent force o prinder 😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • sp
  sp13 ditë më parë

  Jemi te gjith me ju o vellezer,o zot prinderit e shkret po' u digjet shpirti nga dhimbja

 • Los Angeles San Francisco
  Los Angeles San Francisco13 ditë më parë

  O politilana muti qouhuni ne ket rast te rend, beni drejtsi, ktheheni denimin me vdejkje. Varje per ket kriminel q ja mur jeten nje engjulli, q ktyne prinderve ja mur driten e syve. O politikana vendosni me shpejt me e coptu ket krimninel,o pitikana muti mos u qoni veq kur ash vakti votave, nese nuk vendosni shpejt ju jeni duke mbrojt nje krim. Drejtsi per ket familje q pasha Allahun te kan zemra. Ki kriminel nukeriton as 1 sekond me jetu, ky kriminel duhet me u fut ne zjarr

 • ari ari
  ari ari13 ditë më parë

  Qeveri shkërdhat qe i ka lënd njerzit e çmëndur rrugve të vrasin fëmijë të pafajshëm. Tragjedi për këtë familje zoti i dhënt forc për atë ëngjëll të vogël të pafajshëm 😢

 • NA
  NA13 ditë më parë

  Zoti ju dhashte forc, se shum tragjike!

 • Emma Ennea
  Emma Ennea13 ditë më parë

  Bravo

 • ardjan brahimi
  ardjan brahimi13 ditë më parë

  Zoti ju dhente durim, ku eshte populli te perkrah kete familje

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri13 ditë më parë

  Mos i rafte askujt kjo hata e zeze. Prinderit e shkrete nuk shkojne dot ne shtepi se ju mungon djali . Ja zhduku nje i patrure. Dhe qeverite bejne sehyr perpara popullit shqiptar. Vendosni drejtesi o shtet. Denimin me vdekje nuk e vendosni sepse nje dite te afert do tju ndeshkoje juve o politikane te qelbur.

 • Ade Nuredini
  Ade Nuredini13 ditë më parë

  Ishalla e vrasin ne burg.

 • Μεριτα Μπερουκα
  Μεριτα Μπερουκα13 ditë më parë

  Na dogje zemren o zot vi doren ne zemren e prinderve nuk mund me syt nun pushojn ca behet ne Shkiperi

 • Ilir Zoto
  Ilir Zoto13 ditë më parë

  Opo ju keni te drejtè...me vjen keq.per fatkeqesine....po nga ai shtet qe mbron kriminelet..mos prisni gje...

 • Miri Ress
  Miri Ress13 ditë më parë

  Varje qenit

 • Adnan Hyseni
  Adnan Hyseni14 ditë më parë

  Pak osht varje osht vdekje e let ati duhet.mi jamush Barkun Benxin e melye ntrup me Benxi edhe me kall ne mes qytetit qajo osht vdekje qe emeriton aj qen ibiri qenit.

 • Rana Ali
  Rana Ali14 ditë më parë

  O zot jepu force ta perballojne kete dhimbje 🙏🙏🙏🙏

 • Helloou Bitch
  Helloou Bitch14 ditë më parë

  😭😭😭

 • Da Da
  Da Da14 ditë më parë

  O zot shpirti me dhemb per kete baba. 😭😭😭😭😭😭

 • katerina koutsoukou
  katerina koutsoukou14 ditë më parë

  O zot ca dhime varen qenin vareni maskaran prijani mishin me gersher

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko14 ditë më parë

  Ta varin ne mes te fierit kriminelin O zot ca po behet

 • Suarda D.
  Suarda D.14 ditë më parë

  Zoti ju dhente force! Ngushellime!😔

 • Kumrie Nasufi
  Kumrie Nasufi14 ditë më parë

  Vareni mostrennnnn

 • Flora Zyberi
  Flora Zyberi14 ditë më parë

  Cfar dhimbje e madhe ...Ohh Zot jepu forc ta perballojn kte dhimbje te madhe 😭😭😭😭

 • Saukleda Xibraku
  Saukleda Xibraku14 ditë më parë

  😭😭

 • Nora L
  Nora L14 ditë më parë

  O zot sa dhimbje e madhe zemra po me qan per ate vogelush ngushullime familjes zoti tu jap force dhe gariet per kete dhimbje kaq te madhe mos ndaloni beni gjithe cka qe ligji te ndryshoje po me dhemb shpirti kur shikoj prindrit dhe vallane Jemi me you edhe pse ndodhemi larg shqiperise usa dhimbjen a ndajme me ju Qofsh I xhenetit dheu e leht o vogelush 😭😭😭😭🙏

 • XxMoonlightXx
  XxMoonlightXx14 ditë më parë

  Zoti ju ndihmoft per ate shpirtin e vogel tju japi durim amin

 • sole luna
  sole luna14 ditë më parë

  O Zot sa gjynaf ju bashkohem nga larg dhimbjes suaj e DOGJI BABANE sa fjale te renda sa dhimsuri per keto prinder.ZOTI jua qetesoft zemrat 🙏🙏

 • Fiqirete Asllani
  Fiqirete Asllani14 ditë më parë

  Po varje esht pak per te po me torturu ne mynyren ma cnjerzore

 • Sykaltra Alshiqi
  Sykaltra Alshiqi14 ditë më parë

  Varjee varje ne mes te sheshit

 • cea Alidemi
  cea Alidemi14 ditë më parë

  Durim per prinderit e di se si eshte rende. Vrasesit denim me torturim deri ne vdekje

 • Parashqevi Qeramos
  Parashqevi Qeramos14 ditë më parë

  Varje kriminelit varje

 • Parashqevi Qeramos
  Parashqevi Qeramos14 ditë më parë

  Zoti ju dhent kurajo o zot🙏🙏🙏

 • Nasudi Qendro
  Nasudi Qendro14 ditë më parë

  Me varje wenin

 • Bea Bangladesh
  Bea Bangladesh14 ditë më parë

  ky u semu psiqkisht dhe patjeter ju duhet ndihm psikologike se ndryshe nuk mund e marrin vehten asnjani.

 • Zene Mukja
  Zene Mukja14 ditë më parë

  Atij tja presin copa copa atë moster

 • Berti Hasaj
  Berti Hasaj14 ditë më parë

  vareni qelbsirin vare ne mes te fjerit

 • Nqe Uta
  Nqe Uta14 ditë më parë

  O zot i math sa gjinaf fmia 8 vjec

 • Luljeta Muka
  Luljeta Muka14 ditë më parë

  Nxirreni ne shesh ti hedhim nga nje gur te gjithe mostres

 • moke
  moke14 ditë më parë

  Ngushullime familrjave

 • Erjon Erjon
  Erjon Erjon14 ditë më parë

  Zoti ju dhent forc 💔💔💔

 • Sanije Miftari
  Sanije Miftari14 ditë më parë

  Ka qen mir qe ta lirojn edhe do vjet nga burgu at psikopat e ju vet popullimi mi djeg se shteti nuk i ben kurgja .

 • galaxy gaming wolf bros
  galaxy gaming wolf bros14 ditë më parë

  Ate duhet ta vrasi ajo nen me doren e vet ..

 • Pranvera Mehmedaj
  Pranvera Mehmedaj14 ditë më parë

  O zot u shkaterrun prindt e vllai e te gjith te afermit😭😭😭

 • shpetim Muci
  shpetim Muci14 ditë më parë

  Eshte e pa besushme ,ta vrsi djalin ,8 vjet e me von te kerkoje ate femije te pafajshem. Si kane zemer dhe qe vrasin femije keshtu. Gushellime familjes.

 • Ajet Liko
  Ajet Liko14 ditë më parë

  4

 • Edo Zemra
  Edo Zemra14 ditë më parë

  Mostra denim Ekstrem ,Te Varet ti prehen 2 Duart 2 kemb, te prehet me thik trupin viza viza te krypet ,te hedhet ne ndoni Hendek ta hajen 🐺Qente,👹

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli14 ditë më parë

  O mostra e keqe ca i beri djalit 😭😭😭😭😭

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Milazim Hoxha
  Milazim Hoxha14 ditë më parë

  O njerz kto ndodhin ne tan boten ky njeri po dihet qe asht ni psikopat po shteti gjykata edhe aj gjyqtari asht fsjtor se ky ni psikopat ni njeri i qmendun qdo prind ka ken dasht mej than thmis vet qe mos te shoqnohen me at djal at njeri te qmendun po tash esht von

 • Serafin Skenderi
  Serafin Skenderi14 ditë më parë

  Varje qelbesires.

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj14 ditë më parë

  Varje ordinerit

 • Mario Llanaj
  Mario Llanaj14 ditë më parë

  😥

 • ALMA OSMANI
  ALMA OSMANI14 ditë më parë

  I gjo me bon pershypje kur bohen protesta per politik mlidhen njerzit po sot pse nuk I bashkohe me kta prinder qe ika ndodhur kjo fatkeqsi e madhe .

 • Leta Vlore
  Leta Vlore14 ditë më parë

  Bashkohem me dhimjen e këri babai fatëkeqë .Cdo gjë që bëjn këta mostra ashtu duhet ta pësojn si e vrau Mateon dhe e groposi, ashtu do vrarë dhe ai kriminel të bhet shëmbull .Nukë ka më gjykim për të .Babait si këthehet evlati Por ai mostër të zhduket nga faqa e dhehut mosë ta ket fatin e Mateos dikush tjetër Këto të shikonjën Gjykacit në shqipëri dhe jo të vën lekë me.fatkeqësit e të tjerve Të vihet ligji me varje Vrau.. Vrite

 • Flurim Kryeziu
  Flurim Kryeziu14 ditë më parë

  Zoti ne xhenet familjes

 • Anymous
  Anymous14 ditë më parë

  🕊🕊🕊

 • Florika Rroshi
  Florika Rroshi14 ditë më parë

  Te varet maskarai.tja presin mishin copa copa .te vuaj ne fillim pastaj ta djegin perse gjalli.kriminelin qe vrau nje femij te vogel nje engjell.ngushellime familjes.Mateo qofte i paharruar qofte i parajses.

 • Lumnije Gjukaj
  Lumnije Gjukaj14 ditë më parë

  Oh zot sa Gjyna😢

 • Samo Best
  Samo Best14 ditë më parë

  U lodhen kta prind te merret shteti me ta ,ti ndihmojn me diqka sado Pak ..

 • Nushe Berisha
  Nushe Berisha14 ditë më parë

  Varje

 • Ermal Jaho
  Ermal Jaho14 ditë më parë

  Zoti ju dhente durim o vdha. Qofte i xhenetit inshalla eshte dhimbje e perbashkt se jemi dhe vete prinde.zoti ju a letesoft amin😭🙏

 • Diana Rapaj
  Diana Rapaj14 ditë më parë

  Sa dhimje 😭😭😭😭😭

 • Xhenii Xhenii
  Xhenii Xhenii14 ditë më parë

  Me rrenqethet mishiii kur i shof Zoti beft mireeeee . Ishalla pranohet dhe ai varet mes shqiperis . Zoti ju dhent forc mos e leni te gjall ate shteti mos ti japi as buke as uje atje ku esht deri sa te vAret . Kur 99.9% e Shqiperis esht pro denimit me vdekje qe ai person te varet ca po presimmmm

 • Jorgo Musaraj
  Jorgo Musaraj14 ditë më parë

  Beni ate qe duhet bere qe te vene mente te tjeret dhe familja te qetesohet te trhiqet zvarr ne mete Fjerit dhe vareni perse duhet te rroje perse te bej burg jo krmineli =

 • Flora S
  Flora S14 ditë më parë

  O zot sa e dhimshme per ket famlije tan jemi me ju 😭😭😭varje varjeeee

 • albanian ever
  albanian ever14 ditë më parë

  Popull kurve qe jemi ne nuk ka popull me klysh kurve nga ne greeku italianet serbet ruria. Me 5 veta ne protest per nje vdekje turp per ju qe jetoni aty ne shqiperi nje turp qe i lat vetem familjaret popull kurv

 • Visualizeyourgoal
  Visualizeyourgoal14 ditë më parë

  Mjerre kush e vuan. Ai femije qofte i ëngjëjve.

 • VickyV Cani
  VickyV Cani14 ditë më parë

  Me varje esht pak,atij duhet tia presin mishin pak nga pak deri sa te japi shpirt.

 • Suela Thanasi
  Suela Thanasi14 ditë më parë

  O zot o zot a kan shpirt keta polica ata vran Flamurin kur mori atobuzin grek dhe nkvrasin nje kriminel te tillll pupuu cfar shteti kemi 😭😭😭😭😭😭

 • La journée de Ana
  La journée de Ana14 ditë më parë

  Te vritet ne mes te qytetit

 • Rudina Cerriku
  Rudina Cerriku14 ditë më parë

  Zoti ju a lehtesofte dhimbjen 😭😭😭 shum e dhimbshme 😭😭😭😭😭

 • Sulioti
  Sulioti14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭.a o plere .çfar bere ..ti do hequr zvarr ne mes te Fierit

 • Nastradin trimi
  Nastradin trimi14 ditë më parë

  O zot ca dhimje 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 VARJE PER ATE PLEHREN.

Faqja Tjeter