Babai 'prin' marshimin e familjarëve drejt qendrës: O Mateo, babai është i vdekur, sado që po ecën

Babai i Mateos është pari që po "prin" turmën e familjarëve që po shkon në qendër të qytetit. Një moment prekës është thirrja e babait, i cili thotë se ndonëse ai po ecën, shpirtërisht ka vdekur.
"Babi është i vdekur, sado që ecën në rrugë. Ngrihuni o popull, më iku fëmija 8 vjec, nëse mund të të ndodh, larg qoftë mund të të ndodh ty, se nuk ma mban goja se po e vuaj vetë", dëgjohet të thotë ai.

Komente: 247

 • Mary Oxa
  Mary Oxa

  Jam me ju o prindrit e mateu i vogel 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭me gjithse ndodhem ne itali po sot jam me ju zemra vogel po i bej thirrje te ngrihet gjith shqiptaret ku do jan per ligjin me varje sidomos ky mostra plehra

 • ('') layla
  ('') layla

  Aman o zot sa trishtim..kemi dy ditë vec qajmë kur shohim këtë familje të shkatërruar.😭😭😭😭

 • OLD-Z🧿NE
  OLD-Z🧿NE

  Oh zot çfar dhimbje madhe per keta prinder te lutem zoti madh lehtesoja dhimbjen ketyre familjareve, jam vet prind dhe me dhemb shpirti kur ju shikoj 😢😢😭😭

 • Ειρηνη Τσελικια
  Ειρηνη Τσελικια

  Aman o baba sa na preke ke te drejte te iku djali te iku xhani.. Bashke me ju po qan nje Shqiperi e tere.... Zoti Ju dhente force... 😭😭😭😭😭😭

 • Shqiperia K
  Shqiperia K

  Ah sa e dhimbshme!!😭😭

 • Ermal Jaho
  Ermal Jaho

  Zoti ju dhente durim o vdha. Qofte i xhenetit inshalla eshte dhimbje e perbashkt se jemi dhe vete prinde.zoti ju a letesoft amin😭🙏

 • Ida Bunaj
  Ida Bunaj

  Sa e dhimbshme o zot 😭😭 .

 • Bukurie Muca
  Bukurie Muca

  😢😢😢😢😢Nuk ka me keq se kaq nene moj e shkreta ti cte gjeti o baba I shkreti zoti me ju

 • belkisa rrr
  belkisa rrr

  Sa gjynah zoti i dhente durim prindërive 🙏🕊️

 • Ve Ka
  Ve Ka

  Ah qfar fatkeqsi per prind e mjer shumm...e dhimshme 😭😭😭

 • Healthy kitchen
  Healthy kitchen

  Allahu ju dhente durim inshalla me ndimen e Zotit ta kaloni dhimbjen inshalla djali ka fituar xhenetin e perjetshem qe. Eshte shume miljarda here me i shtrenjte se jeta e kesaj bote po te kujtoni kete dhe me durim do fitoni dhe vete te shtrenjtin xhenet inshalla

 • Nebije Sadiku
  Nebije Sadiku

  o Allah ndihmoj ketyre prinderve qe ta kalojn sa ma lehet, shume e rend kjo situate ,,,

 • Romalda sharra
  Romalda sharra

  Po vareni re dhe shpirti i nenes edhe babait te jete sado pak i qetë ate moster ate cnjerezore

 • Klajdi Lociloci
  Klajdi Lociloci

  O babà,o nene o vella.ju mbajt Zoti mendjen.kto Jan vazhdimi i vuajtjeve te familjarve se rames nuk i ha trapi fare.

 • Suarda D.
  Suarda D.

  Zoti ju dhente force! Ngushellime!😔

 • Dhora Taqi
  Dhora Taqi

  Oh sa e dhimbshme Gushellime.familjes😭

 • SP_youtubegamepro
  SP_youtubegamepro

  Jemi te gjith me ju o vellezer,o zot prinderit e shkret po' u digjet shpirti nga dhimbja

 • Rana Ali
  Rana Ali

  O zot jepu force ta perballojne kete dhimbje 🙏🙏🙏🙏

 • ardjan brahimi
  ardjan brahimi

  Zoti ju dhente durim, ku eshte populli te perkrah kete familje

 • Maria Dauti
  Maria Dauti

  Oh zot na u ngjeth mishi sa gjynah ngushellime bravo per forcen se un nuk do mundesha dot te levizja

Faqja Tjeter