Ronela Hajati - Prologue

Argëtim

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente

 • AE Vicky
  AE Vicky5 ditë më parë

  Super🔥❤🙌

 • Zeqa Mazreku
  Zeqa Mazreku6 ditë më parë

  The queen

 • Tiiijoo KTR
  Tiiijoo KTR7 ditë më parë

  prologue 😂 as vet se din qka i bje .. fadass bit**

 • Erda Tasholli
  Erda Tasholli8 ditë më parë

  💎💎💎

 • ema elena
  ema elena11 ditë më parë

  BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰

 • Igli Krasniqi
  Igli Krasniqi13 ditë më parë

  Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??

 • AM13 AM13
  AM13 AM1315 ditë më parë

  >>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Mehmet Hassani
  Mehmet Hassani18 ditë më parë

  jzpz mkxvj hzp jspapz

 • Mehmet Hassani

  Mehmet Hassani

  18 ditë më parë

  lllllllllllllllllll

 • Mehmet Hassani

  Mehmet Hassani

  18 ditë më parë

  Mkxjoanl

 • Pllumi Pllumi
  Pllumi Pllumi20 ditë më parë

  Ronela next level

 • Arber sejdiu
  Arber sejdiu22 ditë më parë

  mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem

 • Juni Kulu

  Juni Kulu

  18 ditë më parë

  Ato i blejn klikimet

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari23 ditë më parë

  im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari23 ditë më parë

  i love so much this song😍❤️

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari23 ditë më parë

  can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari23 ditë më parë

  Best song❤️

 • Mirela Troshku
  Mirela Troshku23 ditë më parë

  O eldaaaa🤣🤣🤣

 • Elda Brahollari

  Elda Brahollari

  23 ditë më parë

  @Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️

 • Mirela Troshku

  Mirela Troshku

  23 ditë më parë

  @Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌

 • Elda Brahollari

  Elda Brahollari

  23 ditë më parë

  @Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂

 • Mirela Troshku

  Mirela Troshku

  23 ditë më parë

  O elda flasim edhe whatssApp

 • Mirela Troshku

  Mirela Troshku

  23 ditë më parë

  @Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰

 • Vera Imka
  Vera Imka25 ditë më parë

  Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘

 • Denisa Hoxha
  Denisa Hoxha27 ditë më parë

  The queen 🌟

 • Albania Show
  Albania Show27 ditë më parë

  Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤

 • Stesi Daci
  Stesi Daci28 ditë më parë

  😍😍

 • nikolina simani
  nikolina simani29 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 • Para Laçi
  Para LaçiMuaj më parë

  Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir

 • Kosov Ks
  Kosov KsMuaj më parë

  👏👏👏

 • lule lulee
  lule luleeMuaj më parë

  Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡

 • Un Eti
  Un EtiMuaj më parë

  Dafina te paska inspiru me Rreina!

 • Joana Haxhiu
  Joana HaxhiuMuaj më parë

  Pse kaq e mbulume . Se le burri😂

 • Din Sulejmanasi
  Din SulejmanasiMuaj më parë

  Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎

 • Alesia Dani
  Alesia DaniMuaj më parë

  DafinaZ.'s vibe but far from her...

 • danoTAROT
  danoTAROTMuaj më parë

  U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻

 • Living Albania
  Living AlbaniaMuaj më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • kida ndoca
  kida ndocaMuaj më parë

  PERLË!

 • Ibrahim Ibrahim.hoxha
  Ibrahim Ibrahim.hoxhaMuaj më parë

  😰

 • Billie Elish
  Billie ElishMuaj më parë

  ckm.ronela

 • aida hasani
  aida hasaniMuaj më parë

  She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn

 • Endi Gjyla
  Endi GjylaMuaj më parë

  Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥

 • Polixeny Z
  Polixeny ZMuaj më parë

  althe.info/number/nYvKeKp_aKaHnqY/video

 • MM Di
  MM DiMuaj më parë

  Femer kafsh je

 • Song Tv
  Song TvMuaj më parë

  Are you in some type of cult darling

 • Milica Stanković
  Milica StankovićMuaj më parë

  Translation pls 😭😭

 • 0.Mazreku
  0.MazrekuMuaj më parë

  finally 😍🔥🔥🔥

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Lop

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Budall

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Ojloooopo

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Ojlop eke hup s4mm ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Ojloppp

 • ledion shehu
  ledion shehuMuaj më parë

  Lopagjall

 • makaveli 10
  makaveli 10Muaj më parë

  Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit

 • Aleksandra Resuli
  Aleksandra ResuliMuaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Univers Unik
  Univers UnikMuaj më parë

  Nuk ke lidhje me muzik

 • 邱南妮
  邱南妮Muaj më parë

  - Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS

 • TikTok Shorts
  TikTok ShortsMuaj më parë

  THE QUEEN IS BACK

 • Leo Goga
  Leo GogaMuaj më parë

  mos bli shikime

 • Leo Goga

  Leo Goga

  Muaj më parë

  @GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu

 • GD Kaci

  GD Kaci

  Muaj më parë

  142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?

 • Money Music Entertainment
  Money Music EntertainmentMuaj më parë

  💖💓💗💙💚

 • Reisul Prenga
  Reisul PrengaMuaj më parë

  U fiksova 🎊🎊🎊🎊

 • Kamela Ranxha
  Kamela RanxhaMuaj më parë

  Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍

 • Sara Dyrmishi
  Sara DyrmishiMuaj më parë

  Welcome 💕. Ronela

 • spain spain
  spain spainMuaj më parë

  Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty

 • A
  AMuaj më parë

  Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥

 • Jeta 1
  Jeta 1Muaj më parë

  Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓

 • Rejdi Gjergji
  Rejdi GjergjiMuaj më parë

  The queen is back ❤😍😘

 • Ledina S
  Ledina SMuaj më parë

  Shyqyr u ktheve😭

 • Entela Shehu
  Entela ShehuMuaj më parë

  Sa bukur paska bo dhe ket si perher

 • Elsa
  ElsaMuaj më parë

  Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!

 • My files
  My filesMuaj më parë

  Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!

 • Luka
  LukaMuaj më parë

  When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭

 • Sir Me
  Sir MeMuaj më parë

  RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT

 • maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend MatarajMuaj më parë

  Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚

 • Zana Dauti
  Zana DautiMuaj më parë

  Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤

 • ELONA HOXHA
  ELONA HOXHAMuaj më parë

  Pa lidhje🤐

 • Amy Ha
  Amy HaMuaj më parë

  GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA

 • Kevin Alarcón nieto
  Kevin Alarcón nietoMuaj më parë

  Llegó la doña uff respect from 🇪🇦

 • Rudina Agolli
  Rudina AgolliMuaj më parë

  Perrle

 • Anxhela Meta
  Anxhela MetaMuaj më parë

  The best 🥇🥇🏅🏅🤩

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa PulaciMuaj më parë

  E pasken myt me komente 😂

 • petada illovah
  petada illovahMuaj më parë

  Ronela the star ⭐️

 • hanife duraku
  hanife durakuMuaj më parë

  Je me e mira #Rron ❤️

 • Gisi Sulejmani
  Gisi SulejmaniMuaj më parë

  Nxire sa me shume vido te tjera je ylle

 • Louis L
  Louis LMuaj më parë

  Skena e kafesë = ART

 • din h
  din hMuaj më parë

  Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!

 • Ana Kacinari
  Ana KacinariMuaj më parë

  🔥🔥🔥

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•Muaj më parë

  SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO

 • Roberta Gjugjaj
  Roberta GjugjajMuaj më parë

 • Katil Bey
  Katil BeyMuaj më parë

  Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)

 • eclipse tos
  eclipse tosMuaj më parë

 • Chloe Manchestor
  Chloe ManchestorMuaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Pamela Leka
  Pamela LekaMuaj më parë

  Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?

 • Matilde Mara

  Matilde Mara

  Muaj më parë

  Eshte spanjole

 • krisitna caca
  krisitna cacaMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • loredana ogici
  loredana ogiciMuaj më parë

  O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗

 • Valdete Abazi
  Valdete AbaziMuaj më parë

  The queen is back 👑👑

 • Greta
  GretaMuaj më parë

  Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍

 • Juni Kulu
  Juni KuluMuaj më parë

  Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.

 • Marsin Niça
  Marsin NiçaMuaj më parë

  Amazing Song. Go girlll

 • Yo Yo
  Yo YoMuaj më parë

  Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️

Faqja Tjeter