Valon Berisha ft Xheni - Ne Gurbet (Official Video) 4K

Text: Ejup Shabani
Muz\u0026Ork: Xheni
Video: JehonaProduction
Diected By: Dario J.

Komente

 • bülent m
  bülent m6 orë më parë

  🇹🇷🇦🇱

 • Festa Rusi
  Festa Rusi7 orë më parë

  E pa zevendesueshme eshte kjo kenge😥😥😥😥

 • Dritan Barnard
  Dritan Barnard8 orë më parë

  E cna e bone mishin kokerr 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👏rrespekte 👏

 • Silvana Meta
  Silvana MetaDitë më parë

  Sa e bukur kjo kenge sa her kam koh te lire e degjoj kurbeti na dogji per sé gjalli me mungon pa fund vendi im dhe familja ime dhe gjith te afermit e mi 😥😥😥

 • Gjergj Tolaj
  Gjergj Tolaj2 ditë më parë

  4 vite pa i taku... Malli qe djeg si vullkan zemrat e te gjitheve..😢😢😢

 • Luan Islami
  Luan Islami2 ditë më parë

  Respekt djem Valon & Xheni për kët këng, 13.06.2021

 • Servete Kastrati
  Servete Kastrati2 ditë më parë

  Shum e vertet dhe e dhimshme edhe unqe 3 vite sikam pa teafermit e mir bash met shi me kajt kush asht ngurbeti edin vleren

 • Armata Veriut
  Armata Veriut3 ditë më parë

  Mezi po pres daten 13 gusht qe t shkoj te prindit qe kam 7 vite qe si shof 😞😞😢

 • Göksan Sahiner
  Göksan Sahiner3 ditë më parë

  Selamlar türkiyeden ❤️❤️❤️

 • Bujar Gurguri
  Bujar Gurguri3 ditë më parë

  👍🥇🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🍻🤝🍻🇦🇪👍👏👏👏👏👏👏

 • Klevisa Marini
  Klevisa Marini4 ditë më parë

  He gurbet prsh me kete kg te gjith shqiptaret me kete kg 😥😏😥😏😥😏

 • RKS 4EVER
  RKS 4EVER5 ditë më parë

  😢😢😢❤

 • TRIMI
  TRIMI6 ditë më parë

  Shume kenge e mire ju lumte goja 🤍

 • erita dulaku
  erita dulaku6 ditë më parë

  un e ndegjojj gjith ditn agja im esht ne gurbet

 • Elona Vidhani
  Elona Vidhani6 ditë më parë

  I miss my family🇦🇱

 • Shpresa Gashi
  Shpresa Gashi8 ditë më parë

  Shum keng e bukur gyrbetqaret allhu i rujt jarabi 😊

 • esma Thaqi
  esma Thaqi9 ditë më parë

  😘😘😘💓💗💖💝💝💜❣💕💌

 • Reta Krasniqi
  Reta Krasniqi9 ditë më parë

  Kam qaj me za te lart me ket muzik qe skam kajt kur me ka vdek baba

 • Reta Krasniqi
  Reta Krasniqi9 ditë më parë

  O zot sa kam kajt

 • Gani Thaqi
  Gani Thaqi10 ditë më parë

  Po na mungojn shummm vllezrit tan motrat shummm prekse po qajm bashk me kengen

 • Rano Malikova
  Rano Malikova12 ditë më parë

  Ah ne gurbet😢😢

 • Albulena Tahiri
  Albulena Tahiri12 ditë më parë

  100 her ndit me ngu sum bohet bajat !!!

 • Bert Spahiu
  Bert Spahiu12 ditë më parë

  SA SHUM KAM QAR ME KTE MUZIK AKOMA PO QAJ MOTER PSE IKE SOT NE GURBET ME MUNGON

 • afrim kulla
  afrim kulla13 ditë më parë

  Jam shum i lumtur qe i kam por jemi shum larg astrit kulla gentjan kulla qe i dua shummmmmmmmmmnn 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • afrim kulla
  afrim kulla13 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭 me mungojn shum vllezerit e mi qe i dua shummmmmmmmmm

 • Florida Gega
  Florida Gega13 ditë më parë

  🥺🥺😥

 • Krasniqi Kurtish
  Krasniqi Kurtish14 ditë më parë

  Respekt nje keng me kuptim te bukur. Diaspora ka mbet per shum vite ne gurbet.Por ndryshime do te ket edhe ne ks sepse investime po ka tash te mas. Dhe investimet hapin vende pune dhe evropes mia ba lamtumir.

 • Afrim Gjakova
  Afrim Gjakova15 ditë më parë

  Bravos shum kang e bukur. Veq suksese 😢😢

 • Simon Zefi Pukjani
  Simon Zefi Pukjani15 ditë më parë

  Ahhh gurbet jeten po na ban zi e kurr rehat nuk po behemi 🙁🙁🙁

 • Ajan Miftari
  Ajan Miftari15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Bes Kosova
  Bes Kosova18 ditë më parë

  As per mua nuk është një muaj por u ben 30 vite, Respekt për kta këngëtar, 100 her e kam mdegjue ket këng😭😭😭

 • Agron Smoki
  Agron Smoki18 ditë më parë

  Ah.gurbet si na ndave per Se gjalli super keng ju lumt goja e ju rujt Zoti

 • dona ska si pranvera esht yll
  dona ska si pranvera esht yll18 ditë më parë

  Ju lumte jeni si dy ylla ju knoft zemra gjithmon

 • Silvana Berisa
  Silvana Berisa20 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Kabashi Rajmonda
  Kabashi Rajmonda20 ditë më parë

  😭😭bravo per kete perle gurbeti n'a dogji shpirtin

 • Albert bert
  Albert bert21 ditë më parë

  Kjo kang me ka prek pafundesisht Kam vite pa shiku bab e nane I vetem jam ne gurbet Malli me ka tret shum me ka tha😭😭😭😭

 • Florent Berisha
  Florent Berisha21 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

 • Alboz Gangsta
  Alboz Gangsta21 ditë më parë

  Sa me mungon gruaja ime vajza ime e shejt ne ket gurbet jena tuj u djeg te lutem o zot na ban drit te jem afer familjeve ton nuk duam gje tjter jena lodh zemra ne asht tha ne ket vend te huaj

 • kosvarja M. F

  kosvarja M. F

  2 ditë më parë

  😢😢😢😢😢

 • kosvarja M. F

  kosvarja M. F

  2 ditë më parë

  Amin ishalla🤲🤲

 • Akil Tropoja
  Akil Tropoja21 ditë më parë

  Bravo ju qofte per kete kenge. Kto kenge i mungojne kohes .

 • Shukri Kuku
  Shukri Kuku22 ditë më parë

  Ju lumte per ket keng e degjoj per dit ne mengjes ku nisem per ne pun dhe ne mbremje kur kethem prej pune po nuk besoni mundeni ta shifni ne fb tim

 • Anuar Krenzi
  Anuar Krenzi23 ditë më parë

  Shum e mir kënga

 • Valon Zmajlaj
  Valon Zmajlaj23 ditë më parë

  Ndersa mu mka vdek vllau ne aksident ne Gurbet Vllau i vetem 20 vjet 😭😭😭💔

 • Afrim Isufi
  Afrim Isufi24 ditë më parë

  100 here ne dite po ta ndegjosh kete kenge nuk ngopesh.Valon bravo vlla ty edhe maestro Xhenin per kete duet fantastik dhe shume mallengjyes .ju pershendes nga zemra

 • Arsim Sadiku
  Arsim Sadiku25 ditë më parë

  😢

 • Anila Kozhuta
  Anila Kozhuta26 ditë më parë

  Sa mrekulli keng..Sa kam qare me mungojn vellezrit..nana e baba se di veq zemra te del nga vendi per familjen🙏😥😥😥

 • Afrim Hajdaraj
  Afrim Hajdaraj27 ditë më parë

  Ju lumtë !!👏👏🙏

 • Luisa Lui
  Luisa Lui28 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 me lot Po e nigjoj 🥲

 • Petrina Bytyqi
  Petrina Bytyqi29 ditë më parë

  Shum kang e mir dhe me domethenie like kush e ndegjon akoma ne 2021😭😭😭😢😢😢 gjithmon kur e ndegjoj me shkon mendja te vllau jem ne gurbet

 • Gentian Arifi
  Gentian ArifiMuaj më parë

  3vjet qe se kom pa babin e motren😭😭😭😭😭

 • Drita

  Drita

  29 ditë më parë

  Allahu ta mundsoft mi pa sa ma shpejt inshaAllah se edhe vllau jem 5 vjet pate nejt pa na taku neve nks.

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMuaj më parë

  633

 • Agnesa Tigani

  Agnesa Tigani

  Muaj më parë

  ❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💖💋💖🎉💖🤩💖💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤩💋🤩💋💋💋💋💋💋💋💋💋🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤩💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤💋💋💋💋💋❤

 • Nertila Metoshi
  Nertila MetoshiMuaj më parë

  Mall per vendin tone do kemi perher..na u cu jeta larg prinderve vellezerve e morta😥😥

 • Shejtani shejtani Dreq
  Shejtani shejtani DreqMuaj më parë

  Hallall djem ja u prifte zoti mbare super kenge me pelqen ❤️

 • Elife Mehmeti
  Elife MehmetiMuaj më parë

  😘😘😘😘

 • ALI Morina
  ALI MorinaMuaj më parë

  Shum keng e mir respekt

 • Florie Tahiri
  Florie TahiriMuaj më parë

  Arona

 • Qendresa Aliu
  Qendresa AliuMuaj më parë

  Shum kenge emir ska dit qe se ngoj 😪❤❤

 • Enis Loku

  Enis Loku

  10 ditë më parë

  Njejt🥺😉

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMuaj më parë

  624

 • Mirand and Milot
  Mirand and MilotMuaj më parë

  Qfar doo methenje ka kjo kang sa qe edhe zemra vettt flett per merzijen e familjes jemi merzit shum ne dhe tuu huj e gjithmon me mall vendlinddjen tond na ka mar malli me nejt shumm gjatt ne veendlinje sa qe gjithmon menja na shkon te shpija allahu mos ja pruft as kujt te largohet larg familjes 😔😢🤲🇽🇰🇨🇭

 • Etleva Mustafa
  Etleva MustafaMuaj më parë

  Shum kang ebukur 😘😘😥😥😥ju kendoft zemra 💋💋

 • Miklovan Matohiti
  Miklovan MatohitiMuaj më parë

  🥺

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMuaj më parë

  620

 • Agnesa Tigani
  Agnesa TiganiMuaj më parë

  618❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋🎂🎂🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🎂🌟🌟🌟🌟🎂🌟🎂🌟🎂🎂🌟🌟🎂🌟🎂🌟🌟🎂🎂🎂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎂🌟🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🌟🎂🎂🎂🎂🎂🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁😍😍😆😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🍇🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋🎂❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🎂🌟🌟🌟🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 • Redion Ndreu
  Redion NdreuMuaj më parë

  Shum keng e bukur ju kendoft zemra..per Maksi Ndreu

 • Astrit Zogaj
  Astrit ZogajMuaj më parë

  Nipash repsekt per ty keng e pa zenzufshme esht

 • Partia Demokratike
  Partia DemokratikeMuaj më parë

  Kush e kupton jeten i vlerson njerzit e vlerson kohen

 • Eriona Faskaj
  Eriona FaskajMuaj më parë

  Domethene e kam degjuar me shume se 100 here dhe sa here e degjoj me qajn syte e Zemra 💔😔😢😢😢😢

 • Agnesa Tigani

  Agnesa Tigani

  Muaj më parë

  DomethneekamdegeujuruaramshumeherehdahmredagmqajnytZemra100💖🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🎂💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🌟🌟🌟🌟💋🌟🌟💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🌟💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋❤❤❤❤❤💋❤💋❤❤💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Korina Shahu
  Korina ShahuMuaj më parë

  Respekt per te gjith shqiptart qe jetojn ne gurbert

 • Valdrin Lipovica
  Valdrin LipovicaMuaj më parë

  😭😭☹️☹️

 • Shkelzen Hamzaj
  Shkelzen HamzajMuaj më parë

  nuk do gjenden fjal me te dhimshme per ken gurbeti zoti ju dhasht forc gurbetqarve e ju gojs dhe zemra ju kendoft gjithmon💎💎☝️

 • Valentina Delia
  Valentina DeliaMuaj më parë

  😢😥🥺😭

 • Eddie Kelmendi
  Eddie KelmendiMuaj më parë

  Halal ju koft düve vali xheni musika shum emocion kaj kenga juve me bon me lot

 • Arjon Gjeleshi
  Arjon GjeleshiMuaj më parë

  Nje keng qe meriton pafund like

 • Bekim Hamza
  Bekim HamzaMuaj më parë

  Bravoo

 • Vjollca ilazi
  Vjollca ilaziMuaj më parë

  Per her e degjoj kete keng shum e mir🔥💋🌺

 • Mixalis Sinas
  Mixalis SinasMuaj më parë

  RROFSHIT, VLLEZER,JU,KENDOFT,ZEMRA,FALEMINDERIT

 • Visii Rama
  Visii RamaMuaj më parë

  Ju lumte goja super kenge pershendes te gjithe gurbetqaret

 • z stankovic z stankovic
  z stankovic z stankovicMuaj më parë

  O ju lumt ajo goj sa bukur e kendoni na knacet me ket keng e dexhoj mbi 100 her ne dit por na trreti vendi I huj pa fundd na trreti !!!

 • Xhafa Elezaj
  Xhafa ElezajMuaj më parë

  Shume shume kenge e bukur,teper prekse ju uroj gjithe emigrentve shqiptar shendet

 • Artrim Krasniqi
  Artrim KrasniqiMuaj më parë

  Kur e kam ndegju ne sy me lot

 • Liridon Halili
  Liridon HaliliMuaj më parë

  Ishalla bashkoheni tgjith me familjen tgjith qe jeni larg familjes❤❤❤

 • Sami Peci
  Sami PeciMuaj më parë

  Respekt, Ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, Flm shumë

 • Albion Spahia
  Albion SpahiaMuaj më parë

  😂😂😭😭

 • Klejda Lugjaj
  Klejda LugjajMuaj më parë

  Kurbet 😭😭😭😭

 • femij elshani
  femij elshaniMuaj më parë

  hallall konga 😔

 • esma Thaqi
  esma ThaqiMuaj më parë

  👪😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧‍👦👩‍👧‍👦👩‍👧‍👦👩‍👧‍👦👆👆👆👆👆👆👆👆👆

 • elisa kiqina
  elisa kiqinaMuaj më parë

  Ho4bb Nr. Sjmsejoeoe. Dmsmrmkmfilro Lejoejenrnwjo4nw Mskr emslem Mkro1hf4biw8n8 Jwbriektj I3jw. rmee4ndbmwi4jwo8okoo. +hibokisidkwqk94ks

 • Škeljzen Ljušaj
  Škeljzen LjušajMuaj më parë

  Gurbeti🛣️ na mori rinin,knaqsin,dashurin....fjal te verteta dhe me ven.

 • Brunilda Hasa
  Brunilda Hasa2 muaj më parë

  Ju knoft zemra Sa do mire jemi Po kurbeti eshte i ronte

 • MuLi Ra
  MuLi Ra2 muaj më parë

  Pershendetje a doni me ba edhe naj kang bashk se zemra mal mu ka ba me ket kang ..ju lumt ishalla edhe naj kang sbashku

 • The 4th
  The 4th2 muaj më parë

  Zot i madh edhe un do shkoj ne gurbet keta muaj nuk e di kur do kthehem.Me ndihmo o zot sepse mafia e ka kap shtetin ton po luftojn per karriga askush nuk don me i ndegju hallet tona 🥺🥺

 • Ledi Albi
  Ledi Albi2 muaj më parë

  Kush mendon qe akoma degjohet me mall kjo keng qe ti mbush syt me lot🙏🙏😌😌

 • Reta Krasniqi

  Reta Krasniqi

  9 ditë më parë

  Pershe detje nga canada ket keng e kam ndegju dje e me ka bo me kajt si jam hypa ne kerr edhe e leshova ni keng tjetr edhe kur ka fillu kjo tjetra e qe ja NIS me kajt e tana me za kam kajt per bes shum me ka prek ne shpirt qe 20 vite ne canada ama kjo keng ma ka plas loti n keq ne sy e ne shpirt kisha pas nevoj me kajt kaq shum

 • arber bytyqi
  arber bytyqi2 muaj më parë

  Ju lumt goja knofshit gjithmone

 • Mesa Mesa
  Mesa Mesa2 muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🌷🌹🌹👍👍👍👍

 • nora puci
  nora puci2 muaj më parë

  Eshte kenge shume e dhimshme

 • Arbora Berisha
  Arbora Berisha2 muaj më parë

  Valon berisha officjal🍓🍓♥️♥️♥️♥️

 • Arbora Berisha
  Arbora Berisha2 muaj më parë

  One jom e gurbetit 😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 • Klevis Koka
  Klevis Koka2 muaj më parë

  😭😭

 • ah ah
  ah ah2 muaj më parë

  Sa ka qa me kete kenge se kam 20 vjet se po vuj..e vllazen nuk te buhet kush..

 • Akil Muca
  Akil Muca2 muaj më parë

  Shume e bukur kenga bravo te dyve 👏👏👏👏🤩

 • ervis ferizolli
  ervis ferizolli2 muaj më parë

  Allahu ju ndimoft o kengtar shum mir e kini knu

Faqja Tjeter