Ronela Hajati - Sekret

Muzikë

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/RonelaHajati-S...

Listen the latest project from Ronela Hajati.

Ronela Hajati - Sekret
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Music produced by: Marko Polo


Komente: 887

 • Gospodin Nelson
  Gospodin Nelson29 ditë më parë

  I can't believe she did it, she broke the record of Albania sending ballad to Eurovision, this is just unbelievable! Tirana 2023 confirmed.

 • Daniele Verdolini

  Daniele Verdolini

  9 ditë më parë

  Absolutely!!! I'm Italian and I can't wait to watch Ronela burning the arena down with her performance!

 • eaStudio HD

  eaStudio HD

  9 ditë më parë

  Po kari po

 • Lavdim Aliqkaj

  Lavdim Aliqkaj

  10 ditë më parë

  @Joseph Lambert it would have been different if all the 2020 contestant and with the 2020 songs but no it still was different.The 2021 had most of the singers of 2020 but still the rest were different artists and of course new songs

 • Joseph Lambert

  Joseph Lambert

  11 ditë më parë

  @Lavdim Aliqkaj in 2020 the contest was placed on hiatus as a result of the Rotterdam city government declaring a health emergency over the coronavirus pandemic on March 14. The government announced that Ahoy would be converted to a field hospital, which caused their hosting of the contest to be deferred to 2021. The hospital could not be dismantled in time for the contest on its original date.

 • Robin Oswald

  Robin Oswald

  22 ditë më parë

  I mean, in recent years there have been only two ballads before her at Eurovision in a row (Ktheju Tokes in 2019 and Karma in 2021) so not a long run of ballads to break (2018 was a rock song). Plus both ballads were amazing - that being said I am happy to see something different from Albania. As far as it has some traditional instruments, ethnic elements nad Albanian lyrics I am here for it 🤩🤩

 • Rustam Najafzade
  Rustam NajafzadeMuaj më parë

  i swear if i could i’d vote for her! hopefully i can vote in Eurovision. it’s time to get first victory of Albania after all. full support from Azerbaijan. much love to our friends in Albania 🇦🇱🇽🇰💙🇦🇿 Go, Shqiptar 🦅

 • Guitar Lab

  Guitar Lab

  18 ditë më parë

  @Albanian ILLYRIAN EAGLE Stop being ethnicist. Discriminations should stay OUT of eurovision. I love the song and I am Greek and even if we don't have the best past, I support you ❤️

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰❤🇦🇿🇹🇷

 • avril lavigne 14

  avril lavigne 14

  Muaj më parë

  Heyy! This year it was the first time for me that I voted on Junior Eurovision and I vote for Azerbaijan. Hope and this time your song would be my favorite.

 • Navigato

  Navigato

  Muaj më parë

  @Jan K. well at least a top 10 result!

 • Jan K.

  Jan K.

  Muaj më parë

  The song is very nice but definitely not a song for victory

 • Angela Haxhillari
  Angela HaxhillariMuaj më parë

  Eshte kenge shume ritmike dhe me ritme etnike tamam te shqiperise. Po e imagjinoj me nje koreografi zjarr tek ndez skenen ktu ne itali.jepjani fitoren e ndizeni italine si kurre me pare..kjo keng ka me qene hit i 2022.forca albania🥰🥳🥳🥳🥳

 • eaStudio HD

  eaStudio HD

  9 ditë më parë

  Ritme etnike te Lebanonit po, po vetem ritme etnike shqiptare sjan

 • Medi xSTAR

  Medi xSTAR

  18 ditë më parë

  @AB eshte mix i intrumenteve shqipe dhe upgrade dmth me shume elektro tradicionale.

 • Nijat X Aliyev

  Nijat X Aliyev

  26 ditë më parë

  Hi, I made an english version cover of SEKRET : althe.info/number/wIPGdpuAn3l-a9A/video Hope you like it

 • lolita

  lolita

  29 ditë më parë

  Aman une as zo nuk po ndegjoje as muzik shqipe si me kqyr Sulltan Syleymanin 🤣🤣🤣🤣 marre me shku kjo konge ne Eurovision kjo me kete ze si monster 🤮🤮🤮🤮

 • PAN Editor

  PAN Editor

  29 ditë më parë

  Respekt përendimin tënd Angela! Patriotizmi i përket të gjithëve pa dyshim, por duhet thënë se në një konkurs si Eurovizion, mendoj se na duhet, siç e thotë dhe emri, një vizion sa më Europian dhe sa më gjithëpërfshirës në rrymë muzikore. Ngjyrimet folk e lezetojnë këngën, por nuk japin prekjen që i ka munguar Shqipërisë në çdo Eurovizion, modernizimin dhe mesazhin kulturor europian. 🇦🇱🇪🇺

 • Grey Guerilla
  Grey Guerilla28 ditë më parë

  A strong contender already. Ronela's voice is strong, and her composition is memorable as all get-out! Make the Albanian people happy! 🇺🇸❤🇦🇱

 • Nijat X Aliyev

  Nijat X Aliyev

  26 ditë më parë

  Hi, I made an english version cover of SEKRET : althe.info/number/wIPGdpuAn3l-a9A/video Hope you like it

 • leónjörgh ♡
  leónjörgh ♡Muaj më parë

  WE NEED THIS SONG AT THE EUROVISION STAGE! the rehearsal already looks epic! And the song is AMAZING 🤩 🔥

 • leónjörgh ♡

  leónjörgh ♡

  20 ditë më parë

  @Adam Eva in an interview with Wiwibloggs she told that the demo version is in English, I really like the little part of the chorus in English... She also said in another interview that she would love to do in other languages too... I think the key is do something similar to Dana's "Diva" (hebrew+spanish)... Also I've seen that Ronela really listens to the audience :) I really believe that the final version will be amazing 🤩

 • Adam Eva

  Adam Eva

  20 ditë më parë

  @leónjörgh ♡ you right this song is a shsne even in Albanian language,never mind in English

 • What’s Up

  What’s Up

  24 ditë më parë

  @leónjörgh ♡ they most likely will

 • leónjörgh ♡

  leónjörgh ♡

  Muaj më parë

  Please, PLEASE! Don't change the lyrics to english!

 • Tom Vidic
  Tom Vidic29 ditë më parë

  This is a superb entry from Albania, I hope it gets the good result it deserves! Good luck from Slovenia 🇸🇮 ❤️🇦🇱

 • Saint Valetin

  Saint Valetin

  29 ditë më parë

  I can't wait for it

 • Herczeg Csanád
  Herczeg CsanádMuaj më parë

  Can't stop listening to it. So surprising so fresh but still very traditional. I bet she has a great stage presence. This song is unique but still club friendly, and they can come up with a surprising and fascinating staging. I would love to see this in May. Love from Hungary🇭🇺

 • Adi Agolli

  Adi Agolli

  29 ditë më parë

  🇦🇱❤️🇭🇺

 • RM AL
  RM ALMuaj më parë

  Super kenge Ronela 🔥🔥 Nuk eshte vetem endrra jote te shkosh ne Eurovision , eshte dhe endrra e shqiptareve qe te te shikojne ty ne skenen e madhe te Eurovisionit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • grønn laks

  grønn laks

  29 ditë më parë

  Seriozisht e keni kur shkruani për ëndrrat e shqiptareve ? Keni pyetur të gjithë shqiptarët ? Po patën këto ëndrra shqiptarët, atëherë shpjegohet pse jemi populli më i varfër dhe më i pa arsimuar në Evropë. . . . Besoj se shqiptarët kanë nevojë për dinjitet dhe ëndërrojnë një jetë më cilësore , me sistem arsimor më të mirë , me sistem shëndetësor më të mirë dhe dalja nga fukarallëku që e ka zhytur korrupsioni !!!

 • Ronaldo Caka

  Ronaldo Caka

  Muaj më parë

  Sa e vertet 😭😭😭 është një artiste që ka luftu shumë për këtë moment asnjëher se ka kërku me fitu festivalin ksaj here duhet ta marri

 • Iamrobot
  Iamrobot29 ditë më parë

  A well deserved win. This has serious potential to be Albania's best finish yet. It's so unique and memorable, and we've seen how good the song and Ronela sound live. Great work, Albania!

 • Hate will Prevail
  Hate will PrevailMuaj më parë

  Nuk ka lidhje fare cilin vend e marrim nese e dergojme kete kenge, te pakten eshte e sigurt qe do jete nder kenget me te degjuara te Eurovision 2022 !!! Absolutisht e meriton fitoren

 • Ge le

  Ge le

  7 ditë më parë

  It should be in top 3

 • Elsa Uruci

  Elsa Uruci

  24 ditë më parë

  @Endi Nexus endi..🙏 pershendetje ❗. Shqiperia 🇦🇱 gjithmon Ka pas paraqitje te Mir ne Eurovision 🎙️ te gjith kengetaret Qe kemi cuar ne Eurovision 🎙️ Jan te gjith kengetar te medhej. Shqiperia 🇦🇱 ka dal ne vendin e 7 me anjeza shahini. Eugent bushpepa Ka dal ne vendin e 7. Rona nishliu Ka dal ne vendin e 5 , dhe kengetaret e tjer Kan dal ne vendin e 11,12 , 13, 14, 15, 16 17...deri ne vendin e 17 shqiperia 🇦🇱 ka dal... asnjeher nuk Kemi dal ne fund. Ka shtete te medhaja qe Kan dal ne vendin e fundit, shqiperia 🇦🇱 asnjeher nuk Ka dal ne vendin e fundit..ta shikojm ronela hajatin do ta thyej rekordin e rona nishliut. Sepse. Rona Ka thyer rekord deri tani te shikojm ronelen do ta thyej rekordin e rones 👍jam e sigurt qe ronela hajati do ta ndezi skenen e eurovizionit 👍

 • Endi Nexus

  Endi Nexus

  26 ditë më parë

  Me Ronelen arritem te thyejme me ne fund traditen e muzikave deshtuese. Dhe kjo vetem sepse wiwiblog ishte pjesmarres pee votimet. Po dergojme nje muzike qe sic thua edhe nese nuk fiton do jet shum e veçante . Albani zhgenim total . Nese ai do kendonte perfekt ateher kenga do ishte spektakolare pe ne euroviion por zeri i tij live turp i madh. Tregoi veten sa amator esht. Ai kendon vetem me studio. Sikur Ronela ta mbaje mire vocalin do arrijme sukses. Kjo esht ajo qe donim nga koh. Jo se jam kunder muzikes se qete por kjo esht ajo cka rinia europiane kerkon. Sepse nga ata do marrim like dhe vota.

 • alfredo desiri

  alfredo desiri

  29 ditë më parë

  @Hate will Prevail but with what courage she sings this song ... and the same as laura pausini's song from many years ago hahahahah ...

 • zana banci

  zana banci

  Muaj më parë

  Demiex Rona lishniu was voted for her vocals which were absolutely the best but time has changed more than 1 decade. Now is time of pop rocks you named. Arilena Ara would have the same fate even though her vocals are incredible so talented and shaj ballad was amazing music wise but wasn’t appreciated. Ronela might not do better than others Albania’s but will be memorable but she will revamp it and of course staging would be different she will do well

 • Federico Pifferi
  Federico PifferiMuaj më parë

  Both Alban and Ronela have the potential to do very well on the stage of Eurovision . The choice is between this two artists. Good luck from Italy! 🙋

 • 𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  Muaj më parë

  @nm dre anxhela peristeri isnt participating in festivali i kenges (:

 • nm dre

  nm dre

  Muaj më parë

  They will probably give it to Anxhela peristeri again🙄 she’s a nice singer but for some reason they choose her as a winner even tho there are better performances e.g. Fifi with ‘marova’ or Ronela Hajati with ‘vuj’.

 • 𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  Muaj më parë

  alban doesnt know how to sing and he will flop 💀

 • Lé Art

  Lé Art

  Muaj më parë

  Alban will flop so hard at Eurovision, at least this will be interesting

 • Adrián Valiente
  Adrián Valiente29 ditë më parë

  Best Albanian entry at Eurovision for many years. She will definitely be one to watch among all Eurovision 2022 contestants. Ready for TOP 10. Suksese Shqipëri!

 • F LUZ

  F LUZ

  20 ditë më parë

  Rona Nishliu was the best the Eurovison will ever see.

 • MUSIC LYRICS
  MUSIC LYRICSMuaj më parë

  Its Gonna Be *EPIC* , HER POWERRR😭, TRUST ME , she’s gonna burn that stage🔥 , *Sekret* is the BIGGEST BOP that will ever compete at FiK , we need something new from Albania , WE NEED *RONELA* 🥇🇦🇱

 • F1 Rare

  F1 Rare

  Muaj më parë

  Worst song ever

 • Kerem
  KeremMuaj më parë

  Thank you Ronela for this ethno bop!! 🔥🔥 As a Turk, I loved these ethnic sounds. You are the best choice for Albania! 🇹🇷❤🇦🇱

 • marsi

  marsi

  Muaj më parë

  @Drilon Vuthaj po turku vogel po.Pas 20 vjetesh do thoni kosovaret duan serbet po ec ceshtje kohe eshte. 😂

 • Dhurata Dora

  Dhurata Dora

  Muaj më parë

  @Queen 13 budalla

 • Drilon Vuthaj

  Drilon Vuthaj

  Muaj më parë

  🇦🇱❤🇹🇷

 • Xhe Si

  Xhe Si

  Muaj më parë

  #queen take it easy read his comment again maybe you’ll understand!

 • Queen 13

  Queen 13

  Muaj më parë

  IS ETHNO NORD ALBANIA NO TURK . IS FROM THE EAGLE DANCE ETHNO DANCE IN ALBANIA.

 • Gregg Silva
  Gregg Silva18 ditë më parë

  I love it ! love ethnic vibes ! great voice ! 12 points from France !!!

 • Andréy
  Andréy10 ditë më parë

  Это офигенно, народные мотивы - моя слабость! Удачи Албании ♥ Love you Albania so much, good luck from Russia ~

 • Ma7tinn

  Ma7tinn

  3 ditë më parë

  Thanks but this song isn't going to get us anywhere lol, the worse I've heard so far

 • Ge le

  Ge le

  7 ditë më parë

  🇦🇱 🇷🇺🤝

 • Viking God
  Viking GodMuaj më parë

  I love this song so much i’m excited for Eurovision 2022 I hope Albania chooses this song Love from the Faroe Islands🇫🇴❤️🇦🇱

 • szymanowsky
  szymanowskyMuaj më parë

  What a masterpiece! 😍 With love from Poland 🇵🇱

 • George
  GeorgeMuaj më parë

  I will be so HYPED if Albania finally chooses something like this! THIS IS EVERYTHING!

 • Football Video

  Football Video

  29 ditë më parë

  She already won tonight

 • alisha
  alisha3 ditë më parë

  I am OBSESSED with this song. Albania really slayed! i am sure this song will do AMAZING with televoting as people in Europe will appreciate and love the cultural touch to it. It's amazing and it kinda reminds me of brazilian funk lool. But i feel like this will be among my favorites this year, kisses from Poland! ❤️

 • Mario Lovrić
  Mario LovrićMuaj më parë

  Best wishes from Croatia ... GO RONELA what a great song!!!!!

 • Lory Baby

  Lory Baby

  15 ditë më parë

  Hello croatia

 • Айсу Aysu
  Айсу Aysu29 ditë më parë

  That's amazing😍 Much love and support from Azerbaijan to dear Albania 🇦🇿❤🇦🇱

 • Carlos Stefano
  Carlos StefanoMuaj më parë

  Please this needs to go to eurovision!! I already can se the Albanians in Italy screaming for this in Turin 😭 Its a BOP, you can't help but to move when you listen to this,, you like it or not but you MOVE!! it's modern and international and ethnic and local at the same time it's a 10

 • Ge le

  Ge le

  7 ditë më parë

  Maybe they habe a Chance to win because Our Lobby in italy

 • Eren Aygün
  Eren AygünMuaj më parë

  These ethnic sounds wowwwww, as a Turk i liked it and sounds like "halay" music 😍🇹🇷❤️🇦🇱

 • Queen 13

  Queen 13

  Muaj më parë

  IS MUSIC FROM NORD ALBANIAN IS SAME WITH ME EAGLE DANCE TRADITION OF NORD ALBANIAN AND KOSOVA 🦅❤️ 🇦🇱

 • Drilon Vuthaj

  Drilon Vuthaj

  Muaj më parë

  🥰😍

 • Drilon Vuthaj

  Drilon Vuthaj

  Muaj më parë

  🇦🇱❤🇹🇷

 • Elnur Memmedov
  Elnur MemmedovMuaj më parë

  Can't stop listening to it ♥️ it's a great chance for Albania 🇦🇱♥️🥰

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  🇦🇱❤🇦🇿

 • AJ
  AJMuaj më parë

  It’s 1am here in Russia and Why am I awake dancing to this song it’s so dam good we need this in Eurovision

 • Pascal
  Pascal19 ditë më parë

  The entries of Albania are always amazing… and of course Albania did it again!!!! An amazing song, an amazing singer, an amazing performance!!!! … and finally our 12 points from the Netherlands go to ALBANIA!!!

 • Burak Koytaş
  Burak KoytaşMuaj më parë

  That's what we need at the Eurovision stage! 🕺🏽💃🏻

 • AlexOBarco_ 9
  AlexOBarco_ 9Muaj më parë

  this song is magic and perfect to Eurovision 🤍 Love from Spain 🇪🇸🤍

 • Erd!s4
  Erd!s428 ditë më parë

  Me ne fund shqiperia ne eurovision me nje kenge qe ka brenda dhe motivet etnike shqiptare dhe historikisht kenge te tilla kane bere buje ne eurovision,bravo

 • flora haxhaj
  flora haxhaj15 ditë më parë

  Ronela never fails to impress me!!! Bravo te lumt ajo goje zonje😍

 • ESC Monster
  ESC MonsterMuaj më parë

  This has potential for a great performance I'm really rooting for this song ❤️

 • Гюнеш Алиярлы
  Гюнеш Алиярлы23 ditë më parë

  Good luck from Azerbaijan 🇦🇿🇦🇱 We are like it so much , our traditionaly music are similar 😊 Burn it Ronela on stage 😍 We are love you so so much in Baku

 • *Fjorelda* Tafa*
  *Fjorelda* Tafa*Muaj më parë

  Shpresoj qe Ronela ta fitoj festivalin mos ta bejn si è ben me Elvana gjaten sepse eshte super kenge💫 dhe ajo do e tund eurovizionin🔥

 • marsi

  marsi

  Muaj më parë

  Nuk kishte Elvana kete potence vokali dhe performance. Vetem Ronela eshte e cmendur sa superon dhe veten. 😂

 • esc.albania
  esc.albaniaMuaj më parë

  Ronela duhet te jete fituesja e fik60.❤ Kenge qe perfshin nje mix rrymash dhe instrumentesh,zëri perfekt,skena e mbushur dhe e pushtuar nga gjalleria.💥 Çfare na duhet me shume se aq?

 • Yo Yo
  Yo YoMuaj më parë

  At first I was very confusing and didn't liked it that much, but its growing and I guess this could do very great at Eurovision with a good revamp and a bad ass performance, at least it has potential and I kinda enjoy it as more I listen to it! Go Roni ❤️

 • Demaskuesi
  DemaskuesiMuaj më parë

  Vetem imagjino cfare performance do behet ne skene Balerinet ,Ronela kombinuar me daullet qe biejne....just amazing

 • YLLI

  YLLI

  Muaj më parë

  Imagjino fiks se shqiperia mezor jep buxhet per te pagu biletat e avionit te kengetarit jo per balerin…

 • Gag Smbatyan
  Gag Smbatyan29 ditë më parë

  Somebody tell me please id she is going to represent this song in ESC. I loved this. 🔥🔥🔥 Good luck 🇦🇱 sending so much love from 🇦🇲

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  🇦🇱❤🇦🇲

 • Beautiful Life

  Beautiful Life

  29 ditë më parë

  YASSS!!! She is our winner!!! 👏🏻🏆🙌🏻🌋🔥

 • Sofia tks
  Sofia tks29 ditë më parë

  This is an iconic Eurovision song! We gonna remember years!

 • Don Xhon
  Don Xhon19 ditë më parë

  Me ne fund Shqiperia zgjodhi nje kenge tamam per eurovisionin e vitit 2022 se na plasi shpirtin me balada 😁 Fitorja e Roneles ka per te sjell nje fryme te re ne festival vitin tjeter 🤩 Jepi Ronela shkaterroje skenen e torinos , padiskutim kjo kenge do jete ne top 5 😍😍 Support Albania🇦🇱🇦🇱

 • E Deda
  E DedaMuaj më parë

  Pas gjith ketyre depresioneve te medha...kemi nevoj te kercejm dhe gezojme! Hit Eurovizioni👏🥇

 • Norman
  NormanMuaj më parë

  Nese do kete votim publiku, Ronela e fiton. Le te vemi me dicka ndryshe se jemi bere boringne Eurovision😅. Ronela do di si te bej nje performanc te denje💥

 • Klaudio Brozi

  Klaudio Brozi

  Muaj më parë

  @Anastasia Komani Ke te drejt. Epo kenga e Roneles nuk esht paket e plot pra. Ka melodin dhe jo zerin. Ndersa kenga e Albanit i ka te gjitha.

 • Klaudio Brozi

  Klaudio Brozi

  Muaj më parë

  Ku ësht zëri tek kënga përveç melodisë?

 • Andi Karolli

  Andi Karolli

  Muaj më parë

  nuk besoj te ket votimi publiku po le te shpresojme qe juria do e vleseroj kete kenge dhe ta na perfaqesoj ne Eurovizion 2022

 • MATIJA GLUHINIC
  MATIJA GLUHINIC20 ditë më parë

  Great. Good luck at the Eurovision Song Contest. Greetings from Croatia. You have our voice. 🇭🇷

 • Luka Menicanin
  Luka MenicaninMuaj më parë

  ALBANIA,YOU NEED TO SEND THIS TO EUROVISION THIS IS AMAZING,BIG LOVEE FROM CROATIA🇭🇷🇦🇱🇦🇱🇭🇷

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  🇦🇱❤🇭🇷

 • Adi Agolli

  Adi Agolli

  29 ditë më parë

  🇦🇱❤️🇭🇷

 • George Loukas
  George LoukasMuaj më parë

  She’s going to raise the banner of freedom, AND I’M SO IN FOR IT

 • George Loukas

  George Loukas

  Muaj më parë

  P.s Sekret has become my Spotify top song for 2021 and it came out in December…

 • Dori🌿doktori
  Dori🌿doktoriMuaj më parë

  Ronela ti je e zonja dhe shpresoj qe ta fitosh festivalin dhe te marresh pjese ne eurovuzionin 2022 dhe te te plotesohet deshira jote dhe atyre qe te duan . Je shume e mire🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Eris Dardha
  Eris DardhaMuaj më parë

  Super kenge!!! Me e mira qe mund te kemi pas ndonjehere ne Eurovizion ♥️

 • Kris Dalipi

  Kris Dalipi

  Muaj më parë

  E vertet, me e mira

 • Kris Dalipi

  Kris Dalipi

  Muaj më parë

  @Kreshnik Behrami jam dakort me ty

 • хусейин к

  хусейин к

  Muaj më parë

  @Nami which TV channel ? I have to watch it on internet

 • Nami

  Nami

  Muaj më parë

  @хусейин к Festivali i këngës is on December 27,28 and on 29 is the final, yes there are going to be live shows. 😊

 • хусейин к

  хусейин к

  Muaj më parë

  @Nami when is Festivali kenges ? Which TV channel ? Will we see live show of this song in festivali kenges ?

 • Andrew Capran
  Andrew CapranMuaj më parë

  This sounds like one of those songs in a "Who should represent Albania in Eurovision 2022" video! PLEASE CHOOSE THIS TO WIN 🙏🙏🙏

 • Andrew Capran

  Andrew Capran

  17 ditë më parë

  @deezified-!! I'm so happy u got NOOO idea

 • deezified-!!

  deezified-!!

  17 ditë më parë

  Oh do I have news for you! They picked this!

 • zana banci

  zana banci

  Muaj më parë

  João Oliveira you never know but likely you are right

 • Andrew Capran

  Andrew Capran

  Muaj më parë

  @João Oliveira welp we can't do anything abt that

 • João Oliveira

  João Oliveira

  Muaj më parë

  @Andrew Capran I don't think she will sadly. The Fik juries won't let her win. Alban Ramosaj has this in tje bag.

 • Andi Karolli
  Andi Karolli29 ditë më parë

  Good luck at Eurovision 2022 queen 🔥👑 go at that big stage and make us proud 🇦🇱🙏❤️

 • Andrim Emini
  Andrim EminiMuaj më parë

  Faleminderit Ronela. Shum gezuar. Hope so much that you will Represent Albania in ESC. Kiss from Germany.

 • Graciano Demiri
  Graciano DemiriMuaj më parë

  Une jam gati per n’Torino qe tani! ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥 ARTISTE, jo vetem me A t’madhe! ❤️‍🔥

 • jooseemii
  jooseemiiMuaj më parë

  what a bop😍 this will be epic in stage!

 • good day04
  good day04Muaj më parë

  *I really hope she wins reallly, such an amazing song, hopefully she represent albania in eurovision really i hope, but i dont trust the broadcasting of albania, so im bit scared, but im sure she will do well* 🥰

 • danieljano88
  danieljano8829 ditë më parë

  And it's Ronela for Eurovision!!! I hope for a great revamp, because the song is a bomb!!

 • Linda
  LindaMuaj më parë

  Ronela duhet me qene fituese e ketij festivali. Bravo per kete super kenge!! 🔥✨ RTSH Se paku nje here ne historine tuaj dergone dike qe po e don publiku!!! Te don Kosova Ronela!! 🤍

 • Linda

  Linda

  23 ditë më parë

  @Bona bona Po ne ditet e sotme ajo po vleresohet me shume se sa teksti. Kshtuqe besoj qe Ronela do ta beje edhe ndonje ndryshim ne kenge. Per here te pare dicka me ndryshe per Eurovision. Vec suksese Roneles!! 👐🏽

 • Bona bona

  Bona bona

  23 ditë më parë

  Seriozisht e ke ti ?🧐zemra e vet ja gje e bukur te kio kenge eshte muzika dhe paraqitja e bukur e Roneles 😉sa per ze e per tekst eshte skandal

 • Bona bona

  Bona bona

  23 ditë më parë

  @Sami Nebiu Po kio seshte as kenge 🤦‍♀️ska tekst fare thot dy fjal aty 😂muzika Po eshte e bukur Ama test dhe ze hic me vjen keq per ket

 • Sami Nebiu

  Sami Nebiu

  29 ditë më parë

  @ALKS MUSIC jo po të mendoja se Albani është më mor do e thoja. Edhe Albani më të mor e kishte këngën ,,thikat e mija,, sesa kjo. Pastaj thua se Ronela ka zgjedh këng me nota posht. Mu ajo pjes me nota posh ,,po vjen djali nga malet ... është shum keq sepse ska melizma. Kshu që mbetet ta shohëm në maj ça do bëj...

 • bossiano boss

  bossiano boss

  Muaj më parë

  Zani i dyt qe ban Ronela asht skandal. Si me qen tu fol ndonje burr budall e jo femen. Hiç si ka hije. Asht ma mir tek zani i vet origjinal.

 • Daniela Dosti
  Daniela Dosti19 ditë më parë

  Do SHPERTHEJ Eurovision me kete keng fantastike, me fantastike e ben zeri jot RONELA HAJATI ♥️💥💥💥

 • Don Don
  Don DonMuaj më parë

  Its really beautiful and unique song..perfect choice

 • Bartłomiej Podstawka Music
  Bartłomiej Podstawka MusicMuaj më parë

  I'm scared what juries would think about this, but it's surely a boppppp deserving Eurovision stage

 • Giorgos Stefanidis
  Giorgos Stefanidis29 ditë më parë

  This song has top 5 material and I am 100% sure they will light the stage on fire but I believe it needs a revamp . Still my favourite so far! From your neighbors in Greece

 • Damian Ion
  Damian IonMuaj më parë

  Winner well done Albania I hope you are going to choose this amazing song!😍🔝 Love from Romania 🇷🇴

 • Lory Baby

  Lory Baby

  15 ditë më parë

  Hello romania

 • George B

  George B

  Muaj më parë

  O să îl aleagă!❤😄🇷🇴

 • Yannis28
  Yannis28Muaj më parë

  Amazing song!Greetings from Greece!👌👍🇬🇷

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  Dua Lipa Rita Ora Bebe Rexha Ava Max are Albanian ❤🤩 I saw them on your subscription

 • Ornela K
  Ornela KMuaj më parë

  Beautiful song! It's modern with a cultural twist, perfect for the stage! I hope she is able to sing this song live just as great as the studio version.

 • jj

  jj

  Muaj më parë

  Edhe spo kuptoj pse se kendon komplet kangen, por bertet ne do pjes

 • Klaudio Brozi

  Klaudio Brozi

  Muaj më parë

  Pse versioni në studio të duket i mirë ty? 😂 Ta shpif.

 • Dylan America
  Dylan AmericaMuaj më parë

  Ronela me kete fiton Eurovisionin se festivalin ne rtsh e ka te marre eshte e sigurt 🔥🔥🇦🇱🇦🇱

 • marsi

  marsi

  Muaj më parë

  Eurovision nuk e fiton se eshte festival gjeo politik pl kujt po i plas.Kushedi cfare festivali eshte.Rendesi ka ta kallim Torinon. 🔥🔥🔥Già e kemi namin si te krisur ne Itali. 😂😂

 • geri gerii

  geri gerii

  Muaj më parë

  Mos ji kaq i sigurt,,, gjithe publiku donte elvanen,, po juria vendosi tjeter keng,,

 • alessio moretti

  alessio moretti

  Muaj më parë

  po k po

 • ALBO 🇦🇱 🇽🇰
  ALBO 🇦🇱 🇽🇰Muaj më parë

  Ronela we want you for Eurovision!! ❤️

 • Engli Shaphasa 2001
  Engli Shaphasa 2001Muaj më parë

  Kjo eshte super kenge dhe trajton temen e njerezve qe i mbajne sekrete.Suksese Ronela

 • Aimilios ZR
  Aimilios ZRMuaj më parë

  12 POINTS FROM GREECE 🇬🇷❤️🇦🇱

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  @Vassilis Topaloglou Do greeks in Turkey speak Greek and are Greeks of Turkey Muslim just asking

 • Vassilis Topaloglou

  Vassilis Topaloglou

  Muaj më parë

  @Dhurata Dora yes I know hahaha I’m Greek but I originate from istanbul

 • Dhurata Dora

  Dhurata Dora

  Muaj më parë

  @Vassilis Topaloglou Topaloglu means son of Lame in Turkish probably you took this surname after ottoman empire 🤦🏻‍♀️🤣 please find me my dear cousin my grandmother was a Greek of Jaruselam

 • Vassilis Topaloglou

  Vassilis Topaloglou

  Muaj më parë

  @Dhurata Dora what? Hahaha I’ve never met anyone with the same surname

 • Vassilis Topaloglou

  Vassilis Topaloglou

  Muaj më parë

  @Dhurata Dora actually several times

 • Dzoni Dzoni
  Dzoni DzoniMuaj më parë

  Odlicna pesma 👍👍👍❤️

 • Irma Lai
  Irma Lai19 ditë më parë

  Lum si ne qe te kemi Ronela. Je nje kengetare qe i ke te gjitha si vokal interpetim kercim etj etj. Suksese ne eurovision 😍😍

 • Skerdi Bakiu
  Skerdi BakiuMuaj më parë

  Vetem duke njohur Ronin, e dim qe ajo do e djegi skenen e festivalit. Boll më me balada, inshallah ka votim publiku se do harxhoj gjithe kursimet vetem te votoj per Ronelen😂

 • Rigels Gesti

  Rigels Gesti

  19 ditë më parë

  @Amajla 😘

 • Amajla

  Amajla

  24 ditë më parë

  @Dini Nika hahaha😂😂

 • Aldi

  Aldi

  27 ditë më parë

  @Dini Nika po pra si nuk e paska shkruar me ate 'A'-në e madhe ne mes te fjalise

 • Rigels Gesti

  Rigels Gesti

  28 ditë më parë

  @Dini Nika hahahahaha

 • Skylar Phoenix

  Skylar Phoenix

  29 ditë më parë

  Me pelqeu me shume Kenga e Albanit te them te drejten po vetem per nje gje me gezon fitorja e Roneles, qe nuk do vemi me balada 😂😂

 • Katia
  Katia29 ditë më parë

  Good Luck from Slovenia. She will be one of my favourites i alredy saw that. 🍀 and please keep Albanian language it sounds beautiful.

 • Ardian Kurti
  Ardian Kurti7 orë më parë

  Duhet te jemi shum krenar qe kemi talenta mat mir ne shqiperi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇫🇲🇫uroj qe ta fitosh dhe te nanderosh gjith shqipet neper not🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑

 • Video edit✨
  Video edit✨Muaj më parë

  The song+fire performance =WINNER🔥🔥💖💖💖

 • Angel Angel
  Angel AngelMuaj më parë

  Kjo esht e denj pra me ne fund pas kaq shum vitesh . Do elektrizosh eurovizionin ishallaaaa te votojn dhe na perfaqson ti Ronela ❤️👏👏👏👏

 • Elvis Goga

  Elvis Goga

  Muaj më parë

  Shume kenge e bukur!!!!Ishalla fe fitoi!!! Me pelqen shume!!!

 • Мар'ян Мицак
  Мар'ян МицакMuaj më parë

  Omg... I would be happy if you will represent Albania on ESC. This song is such a banger. My heart with you dear Ronela ❤️ 🇺🇦❤️🇦🇱

 • anni çelhema
  anni çelhema29 ditë më parë

  Let's go Albania 🔥🔥🔥Eja shqipe të shkojmë me çifteli për Itali🇮🇹po vjen djali nga malet🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Infotech S
  Infotech SMuaj më parë

  Shume e bukur kenga. Ishalla e fiton tii ❤️❤️❤️

 • Queen Of Bacım
  Queen Of BacımMuaj më parë

  Është e bukur, ju lutem fitoni. 🇦🇱🇹🇷

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰❤🇹🇷🇹🇷

 • Nikos Char
  Nikos CharMuaj më parë

  12 points from Greece 🇬🇷❤🇦🇱

 • Nicola
  NicolaMuaj më parë

  Amazing!!! This will be a moment on stage - those ethnic drops are everything

 • Benjamin Blackburn
  Benjamin BlackburnMuaj më parë

  12 points from France to Albania winner of the Eurovision Song Contest 2022

 • OnInTravel *
  OnInTravel *Muaj më parë

  Love it from Poland ❤️🇦🇱

 • S Lati
  S LatiMuaj më parë

  the best song for Eurovision❤️❤️👑👑👑

 • Irma Lai
  Irma Lai16 ditë më parë

  Amazing 😍😍 Ronela will burn the stage 🤩🤩 Krenar per ty 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • danoTAROT
  danoTAROTMuaj më parë

  Per mua do mbetesh number 1 cdo her ♥️ por nga RTSH pritet vetem padrejtsi per ty se tkan pas gjith inat 😢 ne te duam ronelaaaaa

 • 𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  Muaj më parë

  @Yo Yo me televotin ronela mund te fitoje

 • 𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  Muaj më parë

  albani sdi me kendu live njeher. and i really doupt that they will let him win again after kenga magjike

 • Yo Yo

  Yo Yo

  Muaj më parë

  kam degjuar qe televotimi do jet prezent kte vit, mund te ndryshohet gjith rezultati nese lejohet vertet, ronela ka shume fansa besoj qe do ishte mire per te

 • Milan Migi
  Milan Migi29 ditë më parë

  Finally my favorite winn in FiK! Ronela will burn stage in Torino! I adore this banger! Congratulations on amazing choice and kisses from Serbia! 💋

 • Nikola Cvetkovic
  Nikola CvetkovicMuaj më parë

  With good staging it will be so powerful. Greetings from Serbia ❤

 • Hüseyin Özer

  Hüseyin Özer

  28 ditë më parë

  @Mali Mali Kosovo is Albanian.

 • Mali Mali

  Mali Mali

  29 ditë më parë

  Kosovo is Serbian also

 • Merve Queen

  Merve Queen

  29 ditë më parë

  Kosovo is Albanian.

 • Mali Mali

  Mali Mali

  Muaj më parë

  🇷🇸❤🇦🇱

 • Blerim
  Blerim29 ditë më parë

  TË LUTEM KËNDOJE 100% SHQIP NE TORINO! NUK I SHKOJN FARE, FARE, ATO FJALET ANGLISHT KSAJ KËNGE PERFEKTE!

 • S Lati
  S LatiMuaj më parë

  this is legendary❤️👑👑

 • Gjergj Mjeda
  Gjergj Mjeda22 ditë më parë

  Interesante.... E pelqyshme ju uroi te fitoni ne eurovizion...

 • Yui Jo
  Yui JoMuaj më parë

  I really love this song and it stands a high chance to win or at least do good in eurovision. But im afraid that theyre going to give the victory to Alban. The organiser of Kenga Magjike, which Alban recently won is part of FIK this year. It would be a crime for Albania to loose its first victory in ESC.

 • Yui Jo

  Yui Jo

  Muaj më parë

  @𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚 I know, but you know FIK will always be FIK. An in that contest ballads are more likely to win. But I honestly hope the winner will be Ronela.

 • 𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  𝐞𝐬𝐜 𝐚𝐧𝐧𝐚

  Muaj më parë

  alban wont win dw. he literary cant sing live lol

 • Radoslava Izabela
  Radoslava IzabelaMuaj më parë

  Dear Albania, I love your ballads you send every year and I like songs from Alban and Mirud, but please, try something new this time and give us this.

 • Radoslava Izabela

  Radoslava Izabela

  29 ditë më parë

  She did it.

 • Relakztek Officiel
  Relakztek OfficielMuaj më parë

  it's just a fucking masterpiece , good luck for the final , you really deserved your ticket to Turino ! support from France

 • Elvina Shahinaj
  Elvina ShahinajMuaj më parë

  Qe tani po te imagjinoj duke e djeg skenen e Eurovisionit! Just uuuu! 🔥🔥🔥🔥

 • Stefania Collari
  Stefania CollariMuaj më parë

  Fantastike... kjo eshte kenga qe na perfaqeson me se miri 🔥🤍

 • Akeel Aslam
  Akeel Aslam28 ditë më parë

  ITS WONDERFUL! from italy 🇮🇹🇦🇱🇽🇰

 • Albanian ILLYRIAN EAGLE

  Albanian ILLYRIAN EAGLE

  21 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰❤🇮🇹🇮🇹

 • cocretono
  cocretonoMuaj më parë

  My favourite so far! Please, Albanian jurors, you made such a huge mistake by letting Elvana Gjata go. Tell Europe you CAN bring BANGERS! This will blow everyone in May!!!! Choose wisely and pick Ronela

 • Erti Bana

  Erti Bana

  Muaj më parë

  Elvana couldnt sing common

 • GabiShow
  GabiShowMuaj më parë

  Winner, 12 points from Romania

 • Saint Valetin
  Saint Valetin26 ditë më parë

  I really love this song. I hope you can win the eruvosion of this year. FROM BRAZIL HERE ♥

 • Aleksandr Szytow
  Aleksandr SzytowMuaj më parë

  My personal 12 points for you 🇦🇱❤️🇷🇺

 • Hate will Prevail
  Hate will PrevailMuaj më parë

  1 MILION VIEWS !!! CONGRATS RONELA

 • Hate will Prevail

  Hate will Prevail

  Muaj më parë

  @Lazaros Michail mshele gojen

 • Lazaros Michail

  Lazaros Michail

  Muaj më parë

  MILLION*