2TON - AKTORE

Music and Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Video : N’pik creative

Metro Music

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6JUrA4...
iTunes: music.apple.com/us/album/akto...
acromaxmedia.lnk.to/AKTORE

Komente

 • Lindon Redzepi
  Lindon Redzepi50 minuta më parë

  Syt zdu me ti PA zdu me ty PA asnihere MO. Aaaa

 • Cassie
  Cassie6 orë më parë

  I love it🥺❤

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞14 orë më parë

  I mrekullueshem

 • Leon Pacolli
  Leon PacolliDitë më parë

  Muzik mat mir spo shoh ❤

 • Nisa Saiti
  Nisa SaitiDitë më parë

  🤑

 • Bujarmorina Morina
  Bujarmorina MorinaDitë më parë

  milioneri ferizaj suksese kang emir bravo te shkon mir

 • Cassie

  Cassie

  6 orë më parë

  perfekt❤❤

 • Erlind Hysa
  Erlind HysaDitë më parë

  I vetem kengetar qe mplq shum e te ben per veti per kenget👌👌

 • abdo D
  abdo DDitë më parë

  Foooor🇩🇿🇩🇿

 • Samire Kodra
  Samire KodraDitë më parë

  me i miri je 2 ton

 • Minire Hoxha
  Minire HoxhaDitë më parë

  Bavo 👍👍👍🇦🇱

 • Serdjane Supnaj
  Serdjane Supnaj2 ditë më parë

  Hi🇦🇱❤❤ 2ton

 • Bleona Muhadri
  Bleona Muhadri2 ditë më parë

  🥺🥺

 • Sh Be
  Sh Be2 ditë më parë

  👌👌👌👌😘😘😘

 • trp prosime
  trp prosime3 ditë më parë

  O boss

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide3 ditë më parë

  Kush e kishte vu alarmin ne u kujtu se pertote me e prit 🤣🤣

 • Music Treasure Studios
  Music Treasure Studios3 ditë më parë

  Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh3 ditë më parë

  Hit hit aaa seni o hitt 2Ton e ka djeg si per cdo vitt vitt 🔥🔥🔥

 • Ciprian
  Ciprian3 ditë më parë

  don't know shit what he is saying but sounds 🔥🔥🔥

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  3 ditë më parë

  Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 • Vegim Gashi
  Vegim Gashi3 ditë më parë

  I vetmi kengtar qe nuk ben dissa nuk ka shajtur ne kenget e tij😃

 • Nexmije Gashi
  Nexmije Gashi4 ditë më parë

  perfekt❤❤

 • albiona boshnjaku
  albiona boshnjaku4 ditë më parë

  Tekstin

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  3 ditë më parë

  Q

 • Roland halilaj
  Roland halilaj4 ditë më parë

  kjo vajza qenka si Sadna ...

 • Shkelzen Krasniqi
  Shkelzen Krasniqi4 ditë më parë

  Bravo , je me i miri

 • bowen voowy
  bowen voowy4 ditë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Xhesjan Dyli
  Xhesjan Dyli4 ditë më parë

  Ti nuk meriton dislike 🙌

 • Amelia Brata
  Amelia Brata5 ditë më parë

  Kengetar me kenget me te bukura pa fjale banale 1 je 💫💫

 • Lindita Gojcaj
  Lindita Gojcaj5 ditë më parë

  Nje nga artistet qe kendon met vertet shum bukur👌👌e as nuk perdor fjal banale neper kenget e tua je met vertet kengtar sh i mir ne kuptimin e plot te fjales.Te lumt Arton

 • bowen voowy

  bowen voowy

  4 ditë më parë

  this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 • Ibo Imi
  Ibo Imi5 ditë më parë

  desole sexion d'assaut avec parole

 • Sibe Berberi
  Sibe Berberi5 ditë më parë

  Terra kenget e 2ton perfekte

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss5 ditë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Artan Artan
  Artan Artan6 ditë më parë

  Ska kang qe si behet hit perl

 • Ermir Perroj
  Ermir Perroj6 ditë më parë

  Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 • Bejsal Pajaziti
  Bejsal Pajaziti6 ditë më parë

  ❤️

 • Enrik Iskurti
  Enrik Iskurti6 ditë më parë

  Q

 • Lavdie Kobuzi🥰🥰
  Lavdie Kobuzi🥰🥰7 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Mike Saraft
  Mike Saraft7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Floki odsno
  Floki odsno7 ditë më parë

  Desole

 • FLORDI
  FLORDI7 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • Queen Queen
  Queen Queen8 ditë më parë

  Sekunda (56 )pi ku e ka fustanin ? Weiß einer Sekunde (56 )woher ihr Kleid ist ?

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri9 ditë më parë

  Gwjdgdjrhxhruiriroe e

 • Ptao Tom
  Ptao Tom9 ditë më parë

  this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 • BERISCHA
  BERISCHA9 ditë më parë

  pse me knu kongen e dikujt tjeter mbase qaq talant ???

 • Baton Zeqiri
  Baton Zeqiri10 ditë më parë

  Desole remix

 • flori 222
  flori 22210 ditë më parë

  2 ton baba je bravo shum muzik e mir

 • Aureli Topciu
  Aureli Topciu10 ditë më parë

  I madhi 2 ton

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 ditë më parë

  Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 • samire hasanii
  samire hasanii10 ditë më parë

  2ton 👑❤🙈

 • Aldi Aldi
  Aldi Aldi10 ditë më parë

  Super ❤️

 • Joanna
  Joanna10 ditë më parë

  IN LOVE ME cdo kenge Tenden .... 🥰Thjesht Adhurim cdo kenge qe Bèn 👑

 • Nafije Bardhoshi
  Nafije Bardhoshi10 ditë më parë

  👏

 • Arlind Kulici
  Arlind Kulici10 ditë më parë

  🧸👼👼🥳🥳🌠🌠🌠🌠🌠🥳🌠🌠😂🤗😂🤗😂🤗✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

 • noizy noizy
  noizy noizy10 ditë më parë

  bravo i vetmi kengtar qe sperzihet me tjer edhe gjith kenget ka super bravo👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🤝🤝🤝

 • flori 222
  flori 22211 ditë më parë

  Bravo 2 ton shum muzik e mir

 • DeeJay PajTim
  DeeJay PajTim11 ditë më parë

  Ky artist meriton respekt per muziken e bukur qe ben pa fjale banale dhe ofendime.

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi11 ditë më parë

  Fantastik ze briland ,shum te bukra kenget e tua🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🙏

 • Liljana Deda
  Liljana Deda11 ditë më parë

  Te gjitha kenget i ka super

 • Arlinda Duraku
  Arlinda Duraku12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡️🌟hit😍

 • MohamedR. laloe
  MohamedR. laloe12 ditë më parë

  2 TON 💪🏻👍🏻‼️

 • Hagji Vorfaj
  Hagji Vorfaj12 ditë më parë

  Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 • opzz xsin
  opzz xsin12 ditë më parë

  Rrespekte per 2ton edhe per krejt shqiptrat ku do qe jan ju rujt zoti 🇦🇱❤

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers12 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers12 ditë më parë

  😘😍❤💋😍

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers12 ditë më parë

  Xx

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers12 ditë më parë

  Xxxx

 • opzz xsin

  opzz xsin

  12 ditë më parë

  Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers12 ditë më parë

  Love this musica

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers12 ditë më parë

  Wow 😘😍❤😁

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers12 ditë më parë

  😘❤💋😁😂

 • Xhuli Mecaj
  Xhuli Mecaj12 ditë më parë

  Sepse me kujton desòlè 😂 , whatever is ok 🔥

 • Cavaliero Milano
  Cavaliero Milano12 ditë më parë

  Super artist prz respekte na qan karin tu fol vec per lek e te fort

 • Emily An
  Emily An12 ditë më parë

  Pa e degjuar akoma dihet qe do jet Hit🔥🔥🔥💣💣

 • Lorena Celaj
  Lorena Celaj13 ditë më parë

  ❤🌏

 • Lorena Celaj
  Lorena Celaj13 ditë më parë

  Gjithmone kemget e tua kane sens 🤪

 • Erk Petek
  Erk Petek13 ditë më parë

  althe.info/number/u2OOl4aug4d_oK4/video

 • Zef Marku
  Zef Marku13 ditë më parë

  💥💥💥💥❤🇦🇱🇦🇱

 • Zef Marku

  Zef Marku

  8 ditë më parë

  @Emily An hello 😉👋👋

 • Emily An

  Emily An

  12 ditë më parë

  Hello 👋👍👌

 • Leda Pici
  Leda Pici13 ditë më parë

  Bravissimo..

 • Linda Buzhala
  Linda Buzhala14 ditë më parë

  Super🤤😻

 • ermir mazreku
  ermir mazreku14 ditë më parë

  1% bateri snalet teli

 • gg kk
  gg kk14 ditë më parë

  Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 • Dario Muli
  Dario Muli14 ditë më parë

  Super 👍

 • Luli Xhaferi
  Luli Xhaferi14 ditë më parë

  Super 👏👏👏respekte 👏👏👏👏2 ton👏👏👏👏

 • xhan ssnem
  xhan ssnem15 ditë më parë

  Ti je aktorI me imir . 2 ton vazhdo keshtu 😍❤❤

 • Marsida subashi
  Marsida subashi15 ditë më parë

  Respekt e suksese kenget e tua jane 10 ore cdo dite ne veshin tim

 • Erdi zeqiri
  Erdi zeqiri15 ditë më parë

  ✌🇦🇱🔥🔥🔥🔥

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Your Hacked

  Your Hacked

  8 ditë më parë

  mir ket ntik tok edhe ktu keni me na tesh a ???

 • Valmira Uka
  Valmira Uka15 ditë më parë

  BRAVO KING JE 👑👑

 • Kim. Ronii
  Kim. Ronii15 ditë më parë

  Ma i keqi SHQIPTARI..

 • unesa uersa
  unesa uersa15 ditë më parë

  kjo eshte nje keng e bukur e krijuar nga kengetari 2 ton

 • Albina Murati
  Albina Murati15 ditë më parë

  Hello 👋👍👌

 • Zelfie Goxhuli
  Zelfie Goxhuli16 ditë më parë

  Te lumt kengetari me i mirë Respekt nga Ona

 • Ganimete Avdyli
  Ganimete Avdyli16 ditë më parë

  Vetem ti nuk shan je nje familje e respektuar

 • isaja berisa
  isaja berisa16 ditë më parë

  💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼bravo vlaqko

 • Erjony
  Erjony16 ditë më parë

  💔😭

 • Erjon Merdiu
  Erjon Merdiu17 ditë më parë

  Perfekt reper e preferoj shum

 • Ozun Ilmi
  Ozun Ilmi17 ditë më parë

  Jj

 • El Chupacabra
  El Chupacabra17 ditë më parë

  Ta hangsha aotutunin, edhe ato Duar që shum i livrit 😁🤏🏼👇🏻👍🏻👉🏼, veq fort knon, vetë vazhdo, ti normal e kishe meritu statusin „Unikkatil“🤷🏻‍♂️, vërtet Unik je me stilin tënd👍🏻, përshëndetje nga Dortmundi

 • Kristjana Deliu!!💟💖
  Kristjana Deliu!!💟💖17 ditë më parë

  shume bukur☺😊

 • King Kingu
  King Kingu17 ditë më parë

  Kengtari ma i mir un krejt boten

 • D. B
  D. B18 ditë më parë

  Ore kete kengen sikur e kam degjuar me par…u harrova qenka 2 ton

 • Kile Mazreku
  Kile Mazreku18 ditë më parë

  Respekt per 2tonin eshte ma i miri

 • Luan Krasniqi
  Luan Krasniqi18 ditë më parë

  Bravo

 • besar zejneli
  besar zejneli18 ditë më parë

  Asni t shame Asni fjal banale 100% ARTIST ka lezet me ngu

Faqja Tjeter