"Nuk vlerësohem se jam gabel", Mandi Nishtulla: Nuk mora kokërr leku nga "të ka lali shpirt" #EXPULS

Argëtim

#tekalalishpirt #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • lili shyta
  lili shyta7 orë më parë

  Mandi ka shume talent. Duhet te lidhet me profesjonal dhe te kendoje kenge qe te shprehin kulturen e vendit. Eshte talent I rralle. Mos u nis nga ngjyra lekures. Plot me ngjyren tende jane kengetare dhe muzikante te famshem ne Shqiperi dhe ne bote.

 • Adam Kaja
  Adam Kaja18 orë më parë

  Asnjeher nuk duhen paragjykojm njerezit

 • Adam Kaja
  Adam Kaja18 orë më parë

  Asnjeher nuk duhen paragjykojm njerezit

 • Adam Kaja
  Adam Kaja18 orë më parë

  Rrespekte per mandin dhe per shoqnin e mandit

 • el emperador
  el emperador2 ditë më parë

  Mando te rujt zoti,nga lagja 18

 • PYRRHUS OF EPIRUS
  PYRRHUS OF EPIRUS2 ditë më parë

  Shum gabel jan kengetar artista etj por bejn jet normale dhe jan vlersuar..mos ndoshta duhet te jesh me normal dhe me shqiptar..

 • PYRRHUS OF EPIRUS
  PYRRHUS OF EPIRUS2 ditë më parë

  Meqe te shkruajn andej na arabia na azia..afganistan, Pakistan,baglades ,arabi etjera..ik mo bisha andej ca ben qe rri ne shqiperi akoma...ndoshta atje e ke vendin qe te ndiesh me mir, ndoshta do te pershtatet me mir..e them sinqerisht...cdo njeri jeton atje ku qendet me mir dhe ku i pershtatet kultura e shum te tjera..

 • Alex Ivic
  Alex Ivic3 ditë më parë

  O nishtulla shqiptaret jan mall I keq

 • Labinot Dërmaku
  Labinot Dërmaku3 ditë më parë

  Nuk janë kosovar, maqedonc, janë SHQIPTAR! Ti fol për racisem por je racist ndaj shqiptarëve.

 • Zyra Memini
  Zyra Memini4 ditë më parë

  Mandela.....je vertet Si mandelA.te njoqe te Vogel Kur kendoje neper autobus. Bravoooo qe je numer 1 Te respektoj shume....... Dhe rri krenar per cfar ke Arritur dhe cfar do arrish. Ti meriton SHUME 👍❤️. Nga Nena emigrante 70 vjecare 🇦🇱 ne itali🇹🇯. ✝️✝️✝️✝️🙏🙏🙏🙏🙏🙏💖

 • Zhuljeta Mucaj
  Zhuljeta Mucaj4 ditë më parë

  Tek ne nuk vlersohen kurre njerzit e mire

 • Zhuljeta Mucaj
  Zhuljeta Mucaj4 ditë më parë

  Je 1-shi prej krejtve

 • Kercova 6250
  Kercova 62505 ditë më parë

  Po me intereson a osht Mandi musliman a katolik?

 • Biba Rakip
  Biba Rakip5 ditë më parë

  Mbreti i tallavas je Mandi

 • Negi Ushe
  Negi Ushe6 ditë më parë

  Je numer nje respekt

 • Menda Lekaj
  Menda Lekaj6 ditë më parë

  Talent je 😉

 • Arben Lacka
  Arben Lacka6 ditë më parë

  Hipokrizia shqiptare dashuria per arrixhinjte

 • Arjan D
  Arjan D6 ditë më parë

  Bravo per Oratorin dhe sinqeritetin qe te karakterizon . Te marin pak shembull kto kengetare e tjer qe sdin me lidhe dy fjal.

 • Khabib Nurmagomedov
  Khabib Nurmagomedov6 ditë më parë

  Roma gypsies from everywhere listen to mandi imbro manaj ibrahimi muharem etc... true Roma music kings

 • Donika Gjergji
  Donika Gjergji7 ditë më parë

  TI JE I MREKULLUESHÈM . TÈ LUMTÈ GOJA E SUKSESE PAÇ

 • Refedin Mehmet
  Refedin Mehmet7 ditë më parë

  o gabel shqiotarve te maqedonis nuk ju thohet maqedonc

 • Fred Tupa
  Fred Tupa7 ditë më parë

  We did not, z

 • Jack Rabbit Productions
  Jack Rabbit Productions7 ditë më parë

  o ilithje Lushnja ka dete jo sikur te ket dete o mustaqe !....mu... shiko harten o vez lluke .....

 • Sadete Qoshja
  Sadete Qoshja8 ditë më parë

  Je shum i sinqert je kengetar i mrekullushem bravo bravooooooooo

 • A q
  A q8 ditë më parë

  IK NJE DIT E ME PAR NESE MERESH ME POLITIK

 • sonilamehmeti Sonila
  sonilamehmeti Sonila9 ditë më parë

  bravo Mandi Allahu te rujt je nje njeri shum i drejt ti meriton shum veq vazhdo kshu pavarsisht ktyre racisteve rrespekte per ty 💪❤️

 • Daniela Meta
  Daniela Meta9 ditë më parë

  Mandi ti je njeri star per shqiptaret vllai ta falte zoti zonin dhe shendetin zoti te rujt diet se ne shqiperi boen shume te pa drejta shqiptaret jon racista kurr nuk e mer ate gje qe ti emeriton se ne shqiperi ka korupsion te madh

 • chelsea14274
  chelsea1427410 ditë më parë

  Pall K...t

 • Radoina Gjoka
  Radoina Gjoka10 ditë më parë

  Mandii shum i prekur duket gjynah sa padrejtesi do i ken bere vetem ai e di.po habitem ce ju doli emri dy kengetareve ce i kisha shum qejf turp ce nk e vlersojne kolegun te pakten ti japin ate ce i tako jo me teper.e dim te gjithe shum mire se sa klikimet i kan marre ato dy kenge ce permeni turp silva dafi dhe flori e te gjith ato ce perbuzin per ngjyren e lekures.

 • Noel Noel
  Noel Noel10 ditë më parë

  Mandi Nishtulla gjiganti botëror nuk ben Nena me si mandi

 • BESIM SHABANI-OFFICIAL
  BESIM SHABANI-OFFICIAL11 ditë më parë

  Suksese rrespekte!

 • Voka 1966
  Voka 196611 ditë më parë

  Bravo Mandi Nishtulla , një gjë të dish.... këngën të ka lali shpirt.... pikek e klikimet e kësaj kënge i mer vetëm më zërin tende, je njësh mos u merzit e thua se je gabel.... gabel janë ata që mbulohen me miliona nga zëri juaj e tu vij turp .... je lezeti i këngës vetëm ti ..... RESPEKT⭐ 🙏🙏

 • H H
  H H11 ditë më parë

  Rrespect nga New York.

 • All colors with Maida
  All colors with Maida12 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Mandi

 • Anton Mirditori
  Anton Mirditori12 ditë më parë

  Haha, të dëgjova deri në fund... Ke botë brenda teje, të lumtë. Je i vogël dhe i madh njëkohësisht!

 • erigent backa
  erigent backa12 ditë më parë

  Bravo mando te uroj shendet

 • lu xdbd
  lu xdbd12 ditë më parë

  Robt atyre qe jan rracista je per gjith shqiptaret yll i estrades rrofsh vlla

 • Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi12 ditë më parë

  Mandi respekt per ty te uroj sukses pas suksesit 👑💙🍀🥂

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie12 ditë më parë

  ✌🌼🍊🍑🍎

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie12 ditë më parë

  Ti je: 🎩: Per mirnjohjen : E Abu Dhabi : :::ti je: : njeri Unik :

 • Elisabeta S
  Elisabeta S12 ditë më parë

  Si ka mundesi gje e paragjykojn kur shumica degjojn vtm keng tallava te ktyre?☹️

 • Kasem Cekrezi
  Kasem Cekrezi12 ditë më parë

  Mandi je talent i pa pare te respektoj shume

 • Arber Meca
  Arber Meca12 ditë më parë

  Booo sa drru qeka

 • Adam Arapi
  Adam Arapi12 ditë më parë

  Bravo Mandi mos e zhvlerso Talentino qe Ke Bota e jashme nuk te sheh se cafare je se je zezak apo je i Bardhe, Arti ,Muzika nuk ka rraze ka vetem Talent, Talenti eshte i preferuar i vlersuar nga publiku,ai talent jeni ju Mandi.numer 1 njesh.akoma nuk ka arrit njeri suksesin e kenges te la Lali shpirt,

 • Gon Goni
  Gon Goni13 ditë më parë

  Kto me pru ne kosove bohet fill profesor i gjuhes shqipe

 • A H
  A H13 ditë më parë

  Shpirt i mir je dhe i drejt .ALLAHU te ruajt o Mandi 💖🍀

 • Cetaj Besnik
  Cetaj Besnik13 ditë më parë

  Hajde bac nKosov muziken e ki perfekt ti sdin me knu keq veq vazhdo

 • Kallaqis Micaqis
  Kallaqis Micaqis13 ditë më parë

  Nji shqiptar qe ban dallime gabel, shqiptar etj. mos e past jeten e gjat. Ti je mbret, krijes e Allahut me zemer te bardh, jo ne qent dijm se kush prej njezve ka vler e kush jo por Zoti i plotfuqishem.

 • MrGhostmafia
  MrGhostmafia13 ditë më parë

  Maqedonsit robt ty

 • MrGhostmafia
  MrGhostmafia13 ditë më parë

  Mandi choupo moting

 • Elvis Visi
  Elvis Visi13 ditë më parë

  Njeriu duhet vlersuar nga puna qe ben dhe produktiviteti qe ka dhe jo nga rraca apo etinia. Mandi esht nje nga kengetaret me te mir ne Ballkan. Dhe gjithmon do mbetet Mbreti🎤🎤🎤

 • brave forever
  brave forever13 ditë më parë

  Kengetar fantastic ✊✊

 • Dashamir Shllaku
  Dashamir Shllaku14 ditë më parë

  Mos e ban vedin politikan se ti the mir gabel jam jeni te mir me kendu

 • V.M
  V.M14 ditë më parë

  Mandi shumm talent je hallall ska ne muzik enjet jo shiptar magjup moslem katolik njeri keq asht ikeq .

 • ghaliti
  ghaliti14 ditë më parë

  Me ket video respekting e ka ky te madh nga un je talent I madh vazhdo me muziken tende dhe te gjith jem mbrapa teje vlla

 • danqi Luan
  danqi Luan14 ditë më parë

  OO MANDI JE LEGENT RESPEKT PER MANDIN

 • Burim Hyseni
  Burim Hyseni14 ditë më parë

  te lumt mandi je i mrekullushem

 • Manjola Struga
  Manjola Struga14 ditë më parë

  Respekte per ty Mandi je nje kengetar me super talent dhe me zmr te madhe.😍😍😍😍😍.

 • Martin Martin
  Martin Martin14 ditë më parë

  Silva te ta dije per nder ty se i dhe gjithe ate fame ordineres.Dhe kenga ka shitur dhe ka ecur vetem prej teje.

 • Florenc Merdita
  Florenc Merdita14 ditë më parë

  Mandi Nishtulla te njoh shume mire, e di shume mire sesi je rritur ne muzike dhe bravo te qofte,por kur te flasesh per Muharrem Ahmetin shpelaje gojen mire dhe perulu para tij,sepse Muharrem Ahmeti te ka "rritur" ty bashke me shume shoke te tu. Muharrem Ahmeti ka ndryshuar menyren e konceptit te muzikes qe shumica kengetareve mundohen ta imitojne

 • Hajrulla Skuroshi
  Hajrulla Skuroshi14 ditë më parë

  SKOM BESU QE ESHT KY NJERI KAQ I DREJT E MIR

 • Angel Angel
  Angel Angel14 ditë më parë

  Bravo te qoft shum i edukuar

 • Bejtulla Metushi
  Bejtulla Metushi15 ditë më parë

  Sukses dhe shëndet se dikush qka paragjykon dike spari duhet të parashikojë vetveten

 • Vagabond Masllani
  Vagabond Masllani15 ditë më parë

  T RUJT ZOTI O MAND DJALI

 • Miribane Zekiri
  Miribane Zekiri15 ditë më parë

  Mandi je ⭐⭐⭐

 • OLY OLYMPOS
  OLY OLYMPOS15 ditë më parë

  Ky gazetari perse flet keshtu?? I paska ikur gjuha nga te ber goliore..

 • Puro Shqipe Shqiptar
  Puro Shqipe Shqiptar15 ditë më parë

  Edi Rama nuk asht noizi dhe stresi ooooo clllufa c...... po aq shkolle keni dhe flitni ky sdi me fol

 • Denis Mehmeti
  Denis Mehmeti15 ditë më parë

  Mandi nishtulla 👑je edhe 👑do jesh gjithmon

 • Xhoana Kamberi
  Xhoana Kamberi15 ditë më parë

  Mandi esht vertet per tu vleresuar po me vjen keq se ndodhemi ne nje vend ku jemi racista dhe nuk vlersojm mendjen , talentin po vlersojm ngjyren lekun bukurin dhe esht vertet per te ardhur keq se si nje kengetar kaq i talentuar nuk shperblehet me ate qe e meriton vertet edhe dicka te fundit mandi mos u dorezo vazhdo te kendosh se ne te gjith ta dim vleren kemi nevoj per muziken tende je super talent suksese ✌🏻

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani15 ditë më parë

  Me politik mos u merr, zerin e ke te mbrekullueshem 👏🏻👏🏻👏🏻

 • EMANUELE cela
  EMANUELE cela15 ditë më parë

  Nje ze i mrekullueshm respekte ,te uroj fat dhe suksese.

 • Albania Albania
  Albania Albania15 ditë më parë

  🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭

 • Laura Docherty
  Laura Docherty16 ditë më parë

  Miellosh analfabet..

 • Edi Rruga
  Edi Rruga16 ditë më parë

  Brravo Mandi rrespekt per fjalet e sinqerta qe flet je i papame .

 • LAC Vegas
  LAC Vegas16 ditë më parë

  Muharrem Ahmeti asht kokrra e mutit para teje

 • Faik Veseli
  Faik Veseli16 ditë më parë

  Ooo mandi je shum imr ber bes te uroj gjdo tmira ne jet

 • fimi mustafaj
  fimi mustafaj16 ditë më parë

  ky eshte i madh sa drru qe eshte ber hahahah

 • ipe jase
  ipe jase16 ditë më parë

  SILVA VEQ TE KA BE FAM,EDHE MASHUM, KURSE AJO LET BEN HITE TANI ....KURSE TI JE GJIGANT

 • Shpendi tufa
  Shpendi tufa16 ditë më parë

  Je me i madhi

 • Shqip Day
  Shqip Day16 ditë më parë

  Qysh bre gjith ato shikime nuk more lek, bile diku 10mije euro te ajo keng i ke meritu.

 • suzana Rustemi
  suzana Rustemi16 ditë më parë

  Hidhe ne gjyq kengetaren e nenokes🤮🤮🤮🤮

 • giannis kriavrisi
  giannis kriavrisi16 ditë më parë

  mandi bravooooo

 • amarildo amarildo
  amarildo amarildo16 ditë më parë

  Mandi dhe muharremi jan gjigandet e tallavas, ne gjith ballkanin

 • Baubau Baubau
  Baubau Baubau16 ditë më parë

  Mandi edhe se ske marr leket per kengen te ka lali shpirt ska problem njeriu l'indirizzo mut nuk bahet dhe kshu dhe ato si nul te kan dhan lek kshu jan se nuk ka shqiptar ose dikush u huj qe njef kengen krenohet prandaj para nish mos u ndalo

 • Keep Calm
  Keep Calm16 ditë më parë

  Na qajn bythen mener😅😅😅a tlumt goja

 • Rei Karapici
  Rei Karapici17 ditë më parë

  😂😂😂❤️❤️❤️

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli17 ditë më parë

  Po lezeti i kenges je ti Mandi jo ajo

 • doktorr strange
  doktorr strange17 ditë më parë

  Je njish o gjigand florin salami me rumunet e tjer t vin anash

 • One Dollar
  One Dollar17 ditë më parë

  3:20

 • Gjeorgjina Dervishi
  Gjeorgjina Dervishi17 ditë më parë

  👑👏👏

 • mimi I kiki siljanoski
  mimi I kiki siljanoski17 ditë më parë

  Mandi i pa zevensushem 💎🙏

 • Landi Deda
  Landi Deda17 ditë më parë

  Ne shqiperi ka recizem edhe vjedhje hapur sa ky vend sdo behet kurr 🙄 Por sado kto kurvat qe nxjerrin bythet shalet gjoks e kto tjera e thojn behen vipa si n vidio porno ta harrojn, Mandi eshte mandi dhe nuk munden t krahasohen as kto vipa qe e kan vjedhur hapur apo e kan konsideru gabel sepse talentin ja ka dhuru zoti Edhe po zoti do e ndihmoje t ece para edhe pse n vendin tone t qelbur me shtet nuk do e kete t leht aspak...

 • G Music
  G Music17 ditë më parë

  Ndaj shqiperija ska per tu ber kurr me shqiptar se kemi ne gen rracizmin,falcitetin,egoizmin,bullizmin,hipokrizin

 • G Music
  G Music17 ditë më parë

  Po ky rracizmi I shqiptareve I ka len prap a nuk e din qe maloket qiheshin si derri night club se kur JAN jasht shteti na bejn si Patriota hipokrit

 • ionela774
  ionela77417 ditë më parë

  Luois Vuitton nuk eksikston ajo bluze eshte luois Vuitton TURKISH

 • Mimo Milano
  Mimo Milano17 ditë më parë

  O mand PSE I vje emisjon ktij pederasti

 • Arber M
  Arber M18 ditë më parë

  O.mandi po pse o vlla na thua maqedonca neve Shqiptarve tmaqedonis.. ne jemi Shqiptar me shum se do shqipoflsa ne mèmèn Shqipëri.. ne e duam Shqipërin me shum se ju qe jetoni ne at vend.

 • Saimir Kraja
  Saimir Kraja18 ditë më parë

  Zoti te sjedht ate qe meriton 🙏🙏

 • Bylis For ever
  Bylis For ever18 ditë më parë

  99% e Jevgjëve, Gabelëve, Harixhinjeve ne luften e Kosovës ishin Sphihuna e Serbit, kete e dijne te gjithe Po ti lëre politiken e merru me muzikë. Tani ju e kini si rrace qe ankoheni e qaheni shpeshe. Mu Nuk me pls Sh. Per ju se jini komunitet i piste, hajdute, mashtruesa

Faqja Tjeter