Aferdita Demaku & Pimi Janova-Martohu bir | NEW 2022

Argëtim

Follow VizioniLibonia on…

TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub

Orkestrimi: SHPETASOUND
Teksti & Muzika: Fatmir muja

© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente: 154

 • ibrahim mejzini
  ibrahim mejziniDitë më parë

  tybe kur ti merr kjo ndonji dit edhe lopet me knu,se te bijen po,djalin po.nuk guxon me e qel yutube ,menjeher te dalin kta.

 • Merita Gashi
  Merita GashiDitë më parë

  bravo aferdita kunga shum bukker ♥️❤

 • 🍀🍀
  🍀🍀2 ditë më parë

  😍😍🥰❤❤🤲

 • Lumnije Shala
  Lumnije Shala2 ditë më parë

  Mashalla sa bukur nan e bir ♥️

 • Fexherije Cakiqi
  Fexherije Cakiqi2 ditë më parë

  Keng shum e mire Aferdit je ⭐edhe djalin e ki ⭐edhe vajzene eki⭐jeni kengtar te talentuar un ju degjoj rregullisht na knaqet me kenget e juaja respekt🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰❤❤❤

 • Ademi Adem
  Ademi Adem4 ditë më parë

  Mashallah pimi shum Zèrin e bukur veq vashdoni ni familje e shèndosh Respekt per ju

 • Ganimete Shosholli
  Ganimete Shosholli5 ditë më parë

  Knofshgjithmon

 • Emine Imeri
  Emine Imeri5 ditë më parë

  Kenga ma e mir e vitit 🥰

 • eioshen boboi
  eioshen boboi7 ditë më parë

  U knaqsh Aferdita gjithmon mashallah si pllumb djalin

 • ali şen
  ali şen7 ditë më parë

  🧿💫Masallah çok güzel şum bukur:;)Türkiyemizden selamlar 🧿🌹🌙Öğretmen Ali Şen

 • yasio bolo
  yasio bolo8 ditë më parë

  Shum e bukur kanga po Nan e Bir, e zbukuroni edhe ma shum Respekt!👌

 • Moza Licious
  Moza Licious8 ditë më parë

  Na keni lodh me kto martesa e nuse e dasma, viti ri edhe nje muaj ju kendoni per kang dasmash. E keni flliq krejt, veq ne shqiptari shef kang me ksi tekste absurde.

 • elife gashi
  elife gashi8 ditë më parë

  Mashallah Zoti ju bekoft, shum keng e bukur 😊🌟🌟

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  7 ditë më parë

  Ky pimi ma mir po i shkojka zani me knu qeshtu se qe po knon si rep diqysh

 • qopoy dnon
  qopoy dnon9 ditë më parë

  Shum e bukur kanga po Nan e Bir, e zbukuroni edhe ma shum Respekt!👌

 • bocoy noiu
  bocoy noiu9 ditë më parë

  Satmir jeni Aferdit ishalla gjithmon suksese kenga shum ebukur

 • Une
  Une10 ditë më parë

  Si e ka ermin ky djal

 • Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion11 ditë më parë

  Kang shum e mir dhe me shum domethenije ...🤩👍👍👏

 • Sadik Dani

  Sadik Dani

  9 ditë më parë

  DAF

 • Shyhi Qorri
  Shyhi Qorri11 ditë më parë

  PIMI I BUKUR 🇦🇱❤

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  9 ditë më parë

  U knaqsh Aferdita gjithmon mashallah si pllumb djalin

 • gioyu comi
  gioyu comi11 ditë më parë

  Oooo zoti ta ruajt kete djale kendofshi edhe 100 vite bashke❤❤🙏🙏

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  9 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻

 • yuoop noke
  yuoop noke12 ditë më parë

  MashaAllah Pimi më ne Fund nusen shpi me pru Je Yll Pimmiiii suksese ♡☆

 • CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻
  CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻12 ditë më parë

  Satmir jeni Aferdit ishalla gjithmon suksese kenga shum ebukur

 • The Human
  The Human12 ditë më parë

  Zoti ju rujte Amin kenga shum e mire Mashallah 🕋♥️❤️

 • liouy cnny
  liouy cnny13 ditë më parë

  keng e qillime👏👏👏💫💫💫

 • Semiha Manja
  Semiha Manja13 ditë më parë

  Shum e bukur kenga fjal me vend me pershratet 😀

 • Semiha Manja
  Semiha Manja13 ditë më parë

  Shum e bukur kenga fjal me vend me pershratet 😀

 • Semiha Manja
  Semiha Manja13 ditë më parë

  Shum e bukur kenga fjal me vend me pershratet 😀

 • Osmani Arbenita
  Osmani Arbenita13 ditë më parë

  Ky pimi ma mir po i shkojka zani me knu qeshtu se qe po knon si rep diqysh

 • Njazi Berbati
  Njazi Berbati14 ditë më parë

  Respekt zonja Aferdit e tash e tutje djali yt e paska ndreq Zarin shum mir se vallahi kur e kam ndegju ma heret do keng ska kan kerkund por tasht shumir vetem vazhdo

 • Nesim Sulejmani
  Nesim Sulejmani14 ditë më parë

  keng e qillime👏👏👏💫💫💫

 • DRITA NEZAj
  DRITA NEZAj14 ditë më parë

  Ju knoft zemra edhe djali mashllah ⭐️⭐️🔥🔥❤️🇺🇸

 • Kumrije Beqiri
  Kumrije Beqiri14 ditë më parë

  Shumë bukur zoti ju bekoftë 🙏💖💎

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb14 ditë më parë

  U knaqsh Aferdita gjithmon mashallah si pllumb djalin

 • Violeta Kola
  Violeta Kola15 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻

 • Violeta Kola
  Violeta Kola15 ditë më parë

  🌟🌟

 • misuyy fong
  misuyy fong15 ditë më parë

  Shum e mir 🇦🇱

 • Leo Leo
  Leo Leo15 ditë më parë

  Zoti urujat e ubaft hise madhe ishallah ozot djali jot 🤲🤲🤲🤲❤️❤️

 • anonym
  anonym15 ditë më parë

  MashaAllah Pimi më ne Fund nusen shpi me pru Je Yll Pimmiiii suksese ♡☆

 • anonym
  anonym15 ditë më parë

  Texti shum i fort po Pimi edhe ma i fort goja ju lumt dyve jeni te pa zevendsushem Pimi bravo rri beqar shijoje rinin ke koh per gru boll ka me ta qa kryt ☆☆♡♡

 • Aferdita Ntoou
  Aferdita Ntoou15 ditë më parë

  Tu gezoft zemra se ja ke qellu se Edhe na jem te prit vllaun Ton me Pa Ma bukur me ndimen e Zotit 🙏🙏

 • R R
  R R15 ditë më parë

  Sa shpejt tu paska hek merzija e nipit si ka pas 100 vjet po ne fillim te jetes turp po sod per pare tanat pi boni skini marre skin respekt as kurr boll ncncnc

 • shpat Gamming
  shpat Gamming16 ditë më parë

  Lum qe jukem aferdita

 • Pejane Malsore
  Pejane Malsore16 ditë më parë

  Shum keng me vend kur dojn vetë martohen

 • Nijazi Ismajli
  Nijazi Ismajli16 ditë më parë

  Suksese Aferdita Pimi

 • shkodra shkodra
  shkodra shkodra16 ditë më parë

  Edhe nervat te nreqen vet I dyti 😂😂😂

 • Shahë Krasniqi
  Shahë Krasniqi16 ditë më parë

  Zoti ju ruejt 💞

 • Bukurije Merovci
  Bukurije Merovci16 ditë më parë

  Oj aferdit zoti ta rujt djalin e tu boft plak i katunit e sa per kangen shum e qellune veq suksese

 • Aferdita Krasniqi
  Aferdita Krasniqi16 ditë më parë

  E marton boll valla mos ki dert se boll per kry kreje

 • Orjeta Muhja
  Orjeta Muhja16 ditë më parë

  Allahu ju rujt jarabilalamin

 • Serjah Haziri
  Serjah Haziri16 ditë më parë

  Sa mir nan e bir Mashalla💞🙏🙏🌹🌹🌹

 • Hatixhe Kabashaj
  Hatixhe Kabashaj17 ditë më parë

  Respekt e Suksese.....

 • Azem Sadriu
  Azem Sadriu17 ditë më parë

  Bravo jeni te mrekullueshem

 • Lula Prifti
  Lula Prifti17 ditë më parë

  Sukesese Te lumte na kenaqe

 • Ana Lima
  Ana Lima17 ditë më parë

  O ka drejt djali po dhe Nona ka deshir me e PA cunin te lumtur ket ja uroj dhe Un djemve te mij. Ju lumt shum e bukur domethense ❤️❤️

 • Fatmire Mehmeti
  Fatmire Mehmeti17 ditë më parë

  Shume bukur djali nje ze te bukur shkon edhe per balada ky ze 👏👏👍

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije17 ditë më parë

  Bravo ju lumt shum tekst i mire 👌

 • Elbasane Krasniqi
  Elbasane Krasniqi17 ditë më parë

  Bravo ❤❤⭐⭐🌺🌺❤❤💎💎

 • Fazile Ibraimi
  Fazile Ibraimi17 ditë më parë

  👸🤴👏👏👍👍

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari17 ditë më parë

  👌👏👏👏 👌👏👏👏

 • Amg Situation
  Amg Situation17 ditë më parë

  Urime pershndetje nga radio festina 12,2 megaherc sante do ju kendojn i gjith farefisi si ata me lidhje si ata pa pas lidhje me muziken do ju kendojn more a nini vetin ej qe za 90% skeni me kendu pos ku kan gomar tu pall qeshtu ajo plaka shyrete behluli shti qiken me kendu lidhje pa pas me muzik ska shtet dhe per qata shkon si mas qefit te sicilit.

 • Fila hasani
  Fila hasani17 ditë më parë

  Sabukur Nan e Bir 💝💝💝💝❤❤❤❤😍😍🤩🤩🥰🥰🥰😘😘😘😘😍😍🤩🤩🤍🤍🤍🤍😇😇😇😇

 • Fatime Rexhepi
  Fatime Rexhepi17 ditë më parë

  Oooo zoti ta ruajt kete djale kendofshi edhe 100 vite bashke❤❤🙏🙏

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi17 ditë më parë

  Respekt per te dyt!

 • Skender Hasani
  Skender Hasani17 ditë më parë

  Zemra ju knoft se na knaqet🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 • Nazmije Hoxha
  Nazmije Hoxha17 ditë më parë

  Te gjitha kenget pa dallim i ke te mira dhe i degjoj me deshire,poor me kete kenge e paske qite piken dhe i paske kalu te gjithe koleget.ju knoftezemra gjithmone⭐⭐💎💎

 • Niceynice00
  Niceynice0017 ditë më parë

  Ju lumte kenga shum e mir me texst te mir shum bukur dukeni te du suksese pershendetje nga America

 • Ari Bajramaj
  Ari Bajramaj17 ditë më parë

  Super keng ju lumt..djalit suksese

 • Selvije Fejzuli
  Selvije Fejzuli17 ditë më parë

  Shum bukur me gjalin super amo me vajzen Mos kendo ma se hic

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  17 ditë më parë

  🕊🕊🕊):🖐moske dasht me skkru me djalin

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  17 ditë më parë

  🕊🕊🕊):🖐mfalni cka eshte kjo fjala me gjalin se spo e kuptoj

 • Lume Shkup
  Lume Shkup18 ditë më parë

  MashallAh sa te mir jeni zoti ju bekoft jeni familje shembull.❤💖🤲🤲🤲

 • Ben_ita Ma
  Ben_ita Ma18 ditë më parë

  Mashallah mos ju marshin msysh ishallah 😍😍😍

 • Shake Gjocaj
  Shake Gjocaj18 ditë më parë

  Bravo 👍😍

 • Sinavera Murselaj
  Sinavera Murselaj18 ditë më parë

  Ta ruajt allahi djalin gjifh mon kofshit te lumtur ishallah ta bjen matbukuren nuse ne shpi

 • lule lule
  lule lule18 ditë më parë

  Zemera ju kendoft gjithmon

 • Mirjeta Mehmedi
  Mirjeta Mehmedi18 ditë më parë

  🧿🧿🧿🧿🧿

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα18 ditë më parë

  Sa bukur duet nene e bir Ju kendofte zemra gjithmone Bravoooooo !!🌟🌟❤️❤️

 • Kristina Hajdaraj
  Kristina Hajdaraj18 ditë më parë

  Shum bukur 😍Djali Sa i bukur per Marshallah 👏👏👏

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiri18 ditë më parë

  Azdren tka nana mbret ti ma knaq shpirtin o ma i miri djal

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiri18 ditë më parë

  U knaqsh Aferdita gjithmon mashallah si pllumb djalin

 • A S
  A S18 ditë më parë

  Ju myti kjo pademi juv ka lan kontot that jeni msu me marrr shum bre medet veq per shprica nuk po ju dalin

 • Fata Frangu
  Fata Frangu18 ditë më parë

  Wauuuu Pim shum interpretim i mir💫💫💫💫💫💫suksese

 • Beatrice Delia
  Beatrice Delia18 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem shkelqeni na kenaqet

 • Mevlude Krasniqi
  Mevlude Krasniqi18 ditë më parë

  Shuuuuuuum bukur ju pershendes nga usa

 • Lozo flower
  Lozo flower18 ditë më parë

  Nice song 😊😊

 • Ibrahim Ramadani
  Ibrahim Ramadani18 ditë më parë

  Ohhh Allahu ju rujt se fjal me vend po shnosh oj aferdit se djali asht i ri i vjen kysmeti se ti vet nuse je po shkelqen si reze dielli 👏👏👏🧿👑👑⚘⚘⚘♥️♥️♥️🙏

 • ajshe Behrami

  ajshe Behrami

  11 ditë më parë

  Mos qaj se shum te paska prek 😂😂😂😂😂

 • Agron Sejdiu
  Agron Sejdiu18 ditë më parë

  Respekt nga gjilani

 • Spresa Mehemeti
  Spresa Mehemeti18 ditë më parë

  Mashallah shum bukur nan e bir sukses💝💔💘💟👍👍👍🥰😍🤩

 • gazulli linda
  gazulli linda18 ditë më parë

  Super kenge ,komlimente jeni kengetar te talentuar 👏👏👏👏

 • Safije Aliu

  Safije Aliu

  10 ditë më parë

  super gëng 👌 jeni perfekt👏👏❤❤

 • Sajmir Goci
  Sajmir Goci18 ditë më parë

  Gati

 • Arbresha Brahimi
  Arbresha Brahimi18 ditë më parë

  Shum e mir 🇦🇱⭐❤🍀

 • Ganimete Osmani
  Ganimete Osmani18 ditë më parë

  Shum e bukur kanga po Nan e Bir, e zbukuroni edhe ma shum Respekt!👌

 • Ramije Mahmuti
  Ramije Mahmuti18 ditë më parë

  Ju lumte per keng te bukur shum e qullume🙏❤💥

 • Bajram Lamaj
  Bajram Lamaj18 ditë më parë

  Ju lumte goja. Kenge e mrekulloeshme. Bravooo Pimi dhe Aferdita. Suksese Pimi ne rrugen e kenges. 👏👏🌟🙏

 • Mire Bushati
  Mire Bushati18 ditë më parë

  Oh ta rujt i madhi ZOT e tu boft 1 qytet e ni katund prej tina mir e ki shumm duhet me koh me u martu mashalla syni i keq mos ta paft 💫

 • Flarina Hysaj
  Flarina Hysaj18 ditë më parë

  Super kenge si gjuthmone

 • Kuzhina Shkendijes
  Kuzhina Shkendijes18 ditë më parë

  Me ta knaq zemren dhe synin sa bukur kendoni 💙♥️

 • layy yyy
  layy yyy18 ditë më parë

  Pimit i shkon meshum me kendu ksi lloj muzike se sa hip hop .👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Hysni Mehmeti
  Hysni Mehmeti18 ditë më parë

  Na lodht me keto porpuri gjith

 • Feride Osmanaj
  Feride Osmanaj18 ditë më parë

  👏⭐⭐

 • Mali Lesa
  Mali Lesa18 ditë më parë

  Bravo ju lumt 🤗

 • Misireta Gashi
  Misireta Gashi18 ditë më parë

  Sa te bukur jeni ju lumt se keng e qelluar une i tham djalit tim te njejten gje sa here qe e shohe me vjen te qesh mendova se jam e vetme ❤️❤️❤️🇨🇦

 • Rosa Preci

  Rosa Preci

  16 ditë më parë

  JU LUM GOJA AFERDITA, DEMAku, zemra ju kendofte per gjithmone, kenge shum e goditur, ta rujt zoti djalin siyje te dy, 🌹🌹💖💖🇦🇱🇦🇱

 • Ganimete Citaku
  Ganimete Citaku18 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Faqja Tjeter