Aferdita Demaku & Pimi Janova-Martohu bir | NEW 2022

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Orkestrimi: SHPETASOUND
Teksti & Muzika: Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente: 182

 • Nazmije Hoxha
  Nazmije Hoxha

  Te gjitha kenget pa dallim i ke te mira dhe i degjoj me deshire,poor me kete kenge e paske qite piken dhe i paske kalu te gjithe koleget.ju knoftezemra gjithmone⭐⭐💎💎

 • Sanije Miftari
  Sanije Miftari

  Shum mir e ka djali oj Aferdita kjo keng asht e qellume dhe shum suksese gjithmon.

 • Florije Ajazi
  Florije Ajazi

  Me tu knaq shpirti me ju pa e ndëgju 😍

 • Elena Sarika
  Elena Sarika

  Sa bukur duet nene e bir Ju kendofte zemra gjithmone Bravoooooo !!🌟🌟❤️❤️

 • Lela Mziu
  Lela Mziu

  ju lumt goja ishalla per gjith rinin ua plotsoft deshira🙏🙏🙏

 • Iliriana Alikaj
  Iliriana Alikaj

  Bravo Aferdita.

 • Ganimete Osmani
  Ganimete Osmani

  Shum e bukur kanga po Nan e Bir, e zbukuroni edhe ma shum Respekt!👌

 • Bajram Lamaj
  Bajram Lamaj

  Ju lumte goja. Kenge e mrekulloeshme. Bravooo Pimi dhe Aferdita. Suksese Pimi ne rrugen e kenges. 👏👏🌟🙏

 • Kuzhina Shkendijes
  Kuzhina Shkendijes

  Me ta knaq zemren dhe synin sa bukur kendoni 💙♥️

 • Ana Lima
  Ana Lima

  O ka drejt djali po dhe Nona ka deshir me e PA cunin te lumtur ket ja uroj dhe Un djemve te mij. Ju lumt shum e bukur domethense ❤️❤️

 • Lens Queen
  Lens Queen

  Shum kenge e bukur , dhe une jam e lumtur kur cunat e mi jane te lumtur me nuset e veta , 😘😘😘😘

 • Aurora Hoxha
  Aurora Hoxha

  Sa mire Nane e Bir🥰

 • Emine Imeri
  Emine Imeri

  Kenga ma e mir e vitit 🥰

 • bardhec Uka
  bardhec Uka

  o aferdita zoti ta rujt ket djal eki hasret ishalla te behet familje madh saj perket kenges shum eqelluar respekt .

 • Fatime Rexhepi
  Fatime Rexhepi

  Oooo zoti ta ruajt kete djale kendofshi edhe 100 vite bashke❤❤🙏🙏

 • Ramije Mahmuti
  Ramije Mahmuti

  Ju lumte per keng te bukur shum e qullume🙏❤💥

 • Lili Karfia
  Lili Karfia

  Preferenca ime je Aferdite❤️❤️👌🙏

 • Sevdije Saramati
  Sevdije Saramati

  Satmir jeni Aferdit ishalla gjithmon suksese kenga shum ebukur

 • Kumrije Beqiri
  Kumrije Beqiri

  Shumë bukur zoti ju bekoftë 🙏💖💎

 • The Human
  The Human

  Zoti ju rujte Amin kenga shum e mire Mashallah 🕋♥️❤️