Qytetari i revoltuar: Djemtë po martohen e nuset po na qesin prej shtëpisë. S’ka më respekt as moral

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Komente

 • Isa Salihi
  Isa Salihi6 ditë më parë

  Eh mor njerz qe beni komente po plaku mir e ka po tash qe prindi femin e vet sa imbush tre vjet enzjer prej shpie e con ne cerdhe ato femi kur te riten u thujn prindve neve kur kemi qen te veghel nakeni cu te kopshti i femive ee ne tash ucojm te kopshti i pleqve keshtu ua kemi dhen edukaten prandaj ka ardh koha e mjerimit se mekat femia ivogel ne vend se ta bej ghumin e embel ne shtratin evet shpejt eshpejt prindrit i zghojn duke qar ilen ne duart ehuja edukata e huaj nuk esht si eprindit prandaj tash perfundojm keshtu mos i nxjerni femit shum te veghel nga shtepia se eshte mekati madh ata marin stres e na nuk ikuptojm lloghikoni pak mirkuptim pershendetje.

 • Asmer Kaqiu
  Asmer Kaqiu16 ditë më parë

  Qiti ti pej shpis djalin me gjith nuse kush ta ka bo pasurin nusja me djal aaa shum let o kjo pun

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα20 ditë më parë

  E more bac. Sa mire po e thu.

 • Affe Affe
  Affe Affe20 ditë më parë

  Besa more Mixh ashtu 20% të shiptarve Ŕrena, Tradhti Hajnit e Kurvni pa asni Ftyr veq Mashtrim

 • Affe Affe
  Affe Affe21 ditë më parë

  Ky Mixh po fol shum Drejt. Duhet me i ndihmue kti MIXHE tetan kapak bre Vllazen

 • Règina Merovski
  Règina Merovski23 ditë më parë

  Ta heksha zemren me temiren e ke then 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

 • Shukri Sejdiu
  Shukri Sejdiu24 ditë më parë

  Fkal me ven

 • Arben Haliti
  Arben Haliti25 ditë më parë

  Kur të Kap Gruaja shtëpien të dredhë qatien .Ky është realiteti i sotshem ,Po burri Shqiptarë ka patur adete ,zakone dhe kanunin Shqiptarë .Ku jeni more burra Sot ?

 • Kimete Morina
  Kimete Morina26 ditë më parë

  Sa mir po fol krejt me vend ore axhe

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti27 ditë më parë

  Jemi ne mezin e shenjave !!!!😔zullum zina. 😢!!!! ?????

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv Gjino27 ditë më parë

  Ai qe nxjer prinderit jashte jane ordiner

 • Anita Lushaj
  Anita Lushaj29 ditë më parë

  Pajtohem me ty Mixh Po domi i pleqve egziston ne qdo shtet, edhe vet kam me u plak po ma mire ne dom se sa me djem e me nuse qe nuk me dojn…

 • Badalona Badalona
  Badalona BadalonaMuaj më parë

  Te lumt bytha QAKALL

 • A S
  A SMuaj më parë

  E vertet e vertet e vertet e vertet e vertet e vertet 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • A S
  A SMuaj më parë

  O zoti t shperbleft Po i mequm Koke respekt

 • Astrit Sadrija
  Astrit SadrijaMuaj më parë

  Fjal mat mira skom ni e vertet esht

 • Radije Alili
  Radije AliliMuaj më parë

  Gjall mevend zotri rofsh je iresperktum 🙏🙏🙏🤗🤗

 • Teuta deliu
  Teuta deliuMuaj më parë

  Krejtë ashtë realitet i dhimshëm o axhë, ku jemi ardhë medet. Nuk she as nuk ndin kurgjo mirë në Kosovë.

 • nik kastriot
  nik kastriotMuaj më parë

  Hallall te koft bac, i paq te gjitha te mirat e ksaj Dunja po dyrt e xhehnetit qel i paq amin

 • Liridona Muzliukaj
  Liridona MuzliukajMuaj më parë

  O mixh edhe ti duhesh me tha e du jeten vetem m gru qka po don m u marr me djal e nuse ik pash zotin

 • Peter Fato
  Peter FatoMuaj më parë

  Po edhe Nona dhe Baba po e dojn Djalin dhe Vajzen me interes pare pare pare

 • shqyptari te molla kuqe
  shqyptari te molla kuqeMuaj më parë

  Perpara kan hec me opaga me lekura te delev kurr mosu kthevt ajo ko ma forcone shtetin errnoft domi pleqve vedisimi i popullates asht e nevojshme

 • Erjol Likkola
  Erjol LikkolaMuaj më parë

  o sa mire fole se perzotin ashtu ashtu asht

 • Tragic
  TragicMuaj më parë

  Qenka inteligjent ku zoteria bravo. Duhet theksuar ama qe femijet kane jeten e vet.Sta ka per borxh njeriu i huaj te te mbaj e te duroje as femija madje ste ka asnje detyrim.Pleqte duhet te mesohen te jetojne vetem dhe mos ngaterrohen ne jeten e femijve njesoj siç bejne edhe ne perendim.Qe te ndodh ama duhet qe shteti tu siguroje sherbime shendetesore falas e tu jape pensione te mira qe te kene pavarsi te plote ekonomike.

 • Gogli lladt
  Gogli lladtMuaj më parë

  Te qoft zoti shendet oooo Bac se po pasha zoti qashtu esht , Edhe u Hup ajo dashni si u kan , kur vishiem ne kosov per para me shkojke pushimi ne katun Edhe si u kan deti Edhe ne st koh por dashnia e njerzve u kan arsyje si e kena qu pushimin ne Katune shpirti tu ka knaq , pasha zoti ni her desh ma pat qi babloku at nan se ja theva kosen Edhe Un tha mos e prek . U mundojshem me ju ndimu kapak sa dishem

 • nandofaklo patepi
  nandofaklo patepiMuaj më parë

  Uuuuu e ke palu edhe ket gazetaren pom doket qe edhe kjo ja paska niq prind butrit llegen shum i mequm koke ta boft zoti hallall bac shnet

 • Bahri Abazi
  Bahri AbaziMuaj më parë

  Allahu qoft shendetin se fjala jote

 • Faton Azemi
  Faton AzemiMuaj më parë

  Atu ku flitet per Moral, bash atu ska Moral!!

 • NA
  NAMuaj më parë

  Shime me vend! Mjerim mjerim🥲

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaMuaj më parë

  Tverteten thot i shkreti ..ku ka cuna sot ..shofin vetwm nuset e veta ..prindi nuk hullet kurr posht kurr pse more nuse ..lum ato cuna qe respektojn prindrit e motrat ..po rrall jan ...nuset na percajn nga vllai ..si motrat e prindrit ...

 • Ndoc Ndoc
  Ndoc NdocMuaj më parë

  Besa or shoq tana janë per shumë kand po ni pjesë janë te pervujte dojn plakun, të varfrin e te moshuarit,,e mjer kush ka vese te poshtra

 • ALKUKES
  ALKUKESMuaj më parë

  Ksaj i thuhet me te zan fjala ven … hallall fjal me ven

 • Natalina Kapllaj
  Natalina KapllajMuaj më parë

  E vero per troppo

 • Bonita
  BonitaMuaj më parë

  👌 ja ke qellu

 • Idriz Binaku
  Idriz BinakuMuaj më parë

  A bre bac pasha zotin bash qashtu esht, allah runa

 • Albanian Albanian
  Albanian AlbanianMuaj më parë

  te rujt i madh Allah o xhaxh

 • valmire halili
  valmire haliliMuaj më parë

  Kur ta shikojsh njeren ane edhe mir po ja bojn pleqve qe po i qojn n dom e nuk po i dojn se qka te mbjellesh edhe do ta korresh Gjithmon i kan perbuz e nuk i kan desht vajzat veq per me mbrojt djalin Shqiptari gjithmon djali djali djali djali e nfund ngulesh qyshtu A pe shihni bile qe vajzat edhe pse jemi t deres t'huj prap mendojm per prind a djali eshte ortak i prindve i gzofshi e me shendet i bofshi gjith kto tkqija qe po u a bojn djemt edhe ju lumt djemve qe po ja u bojn kshtu se po i nenqmoni shum vajzat

 • Luljeta Demiri
  Luljeta DemiriMuaj më parë

  Shum me vend ki fol o bac mjer per neve shka po presmi e sha kena me pa te lumt goja se te verteten e fole

 • Sanije Miftari
  Sanije MiftariMuaj më parë

  Jo more burr Halilin mos e vajto se aj se hek prej gjepit vet mat mramin Dinar po i ndihmojn bamirsat e Zoti i rujt .

 • hinz hinze
  hinz hinzeMuaj më parë

  ..tu kan ngatrru kabllat mixho. Ne moral s kemi pas kurre, as karakter,as fe,as bese. Neve gjithmone tradite i kemi pas hajnine e tradhtine. Tradita jone mashkullore osht -' katunar bajraktar magar. Osht e vertete qe osht turp m ju prezentu dikuj n perendim si "albana-er ose largo zot "kosovo albana-er""".--- ma Respekt kan per nje kafshe se per ne. Sidomos urrejtsit ma t mdhej ndaj nesh jon banoret e shteteve muslimone ose islame si psh arapt. M kan tregu vet disa ksi lloj gabelve t ktyne shteteve se kur dojn ta shajne ose ofendojn dikon athere i thojn "ik more shiptar" n gjuhen e tyne dmth emnin shiptar e perdorin si fjale ofenduse ose fjal per nje person t gerditshem"". -- kto mi kan tregu vet koleg t punes ose tjere .

 • Komsha Samsung
  Komsha SamsungMuaj më parë

  O mixhe normal qe ka humben rrespekti ndaj pleqve se na te rite dojmi me ju rrepektu e ju folni per femra a e praptove donja ashtu keshtu fjal pa lidhje tane nuk po ju rrespektojmi.Rrini serioz hiq mos folni fjal pa lidhje dhe as mos u lironi me gjeneratat e reja kshyre cfar rrespkti fillojmi me ju bo pleqve.

 • Petrit Pacolli
  Petrit PacolliMuaj më parë

  Te Lumt goja se krejt fjal me ven👍👍

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda LajcajMuaj më parë

  Ju bani shum mir si i folni gjerat drejt Se vetem kjohja i Meson men Mejau thanun drejt.👍

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda LajcajMuaj më parë

  Mozot Ma keq e Ma zi Ska besa Po ato far nuse Ato vet ni dit Kane per tu plak A kishin me dasht ato Mei trajtua keq ne pleqni Mesiguri jo Mozot Ma keq dhe shuuum shum keq Respekti duhet Morali duhet Mu sillun sinjersit duhet dhe asht mir Zoti e baft mir Por dhe i mesoft men ket rinin e sodit Respekte inerumi.

 • BON-BON DON-DON
  BON-BON DON-DONMuaj më parë

  Eeehhh, kan lyp DEMOKRACI, ja jep gishtin ta ngre doren, femrat e reja nkosov mosvet per ne, as mare as marifet, veq me u ly me mu cullaku, po mendojn Jena modern, moda edhe respekti ja dy lloj sene.Ska mashkuj si perpara, jon bo vet si pedera, es femrat mos foli- skan as turp as Respekt, cullakohen sju vjen mare as prej babes as vllaznive, se le mo pi tjeterkuj.

 • Ljuban Tadiv
  Ljuban TadivMuaj më parë

  Normal kini dasht shtet tani e kini

 • eticet Zyplie
  eticet ZyplieMuaj më parë

  Turp nuset

 • BEKIM SHALA
  BEKIM SHALAMuaj më parë

  Te lumt goja.

 • lac ser
  lac serMuaj më parë

  Ej ishalla Zoti na dhasht shendet ne pleqeve se per djelm e nuse kena marrun fund ska mo as nder as dinitet jan bo si kublera po kapin njani tjetrin vllaznia grat cikat hej ku kuku mozao ma keq ska ku shkon

 • Halil Celaj
  Halil CelajMuaj më parë

  Jo jo keni gabim ,nuset nuk uqesin jashta ,as nuk ka nuse te keqe.Por ato nuk kan burra ,pra o zotri dhe zotrinj e zonja nu ka djem.

 • Islam Haxha
  Islam HaxhaMuaj më parë

  Shumë Respekt per ketë Agjen cdo Fjalë e tij me vend, i dhasht ZOTI jetë te gjatë dhe shendet...Kultura jonë e te parve dhe rruga e Zotit na la,tash kemi hyrë ne Rrugën e Dreqit me Smartphona, si ti qel njeri sytë ne mengjes drejt ne Facebook online ?

 • KolonelGraff

  KolonelGraff

  Muaj më parë

  @Islam Haxha:jo mendova se je i gllogjanit. T'prsh. Shoq

 • Islam Haxha

  Islam Haxha

  Muaj më parë

  @KolonelGraff Pershendes Patriot, Haxha ka kahmos neper Kosovë, (Galicë te Drenices)(Gllarevë te Klinës)(Ne Shalë te Bajgorës)ndoshta edhe dikund tjeter, Unë jam Shaljan

 • KolonelGraff

  KolonelGraff

  Muaj më parë

  Prsh. Z. Islam; prej nga je o trim, te pyes se me doket te kom daje?

 • Or Lando
  Or LandoMuaj më parë

  Un kam dy femije nuk pres me jetu me ta,kam shpine time,punoj per me jetu sa te me kete lene Zoti.Kur te vdes un shpia eshte e femijeve.Shkon ma mire me nusen e me djalin e me gocen dhe dhendrin kur nuk ua ke nevojen zotni.

 • Isen Iseni
  Isen IseniMuaj më parë

  Bravo bac allahi te dhasht shendet

 • ARBER ILIR
  ARBER ILIRMuaj më parë

  Respekte ke fol te verteten

 • R.I.C.I Enesco
  R.I.C.I EnescoMuaj më parë

  Ehhh me det qfar Vakti ka ardh . Ohhhh Axhi hiq mos ke gajle, sepse edhe ata dot kan Femije edhe atynve do i vjen Vera ka Dera 👍

 • Saimir Gjoni
  Saimir GjoniMuaj më parë

  Je duke fol drejt te lumte goja Zoti te ruajt

 • Festim Kertusha
  Festim KertushaMuaj më parë

  Po. ndodhin. eshte. turpe Kemi. qen. Te. forte. Si. familje nga. Baba. Moma Duhet. me. i. respektu. gjith. do. plakemi

 • Nita Nora
  Nita NoraMuaj më parë

  Thuj elhamdulilahh per qdo gjendje edhe qu falu lutu ne namaz dite edhe Naten e mos u anko se Sban se krejt Jan te verteta kto

 • Nita Nora
  Nita NoraMuaj më parë

  O axh respekt krejt Jan qashtu po ti Musliman sban mu ankue

 • Le Man's
  Le Man'sMuaj më parë

  ehh Bac le Lumt goja 👍👍

 • Miranda Berisha
  Miranda BerishaMuaj më parë

  O valla plot me te drejt e ki o agj te jesh shendosh e mir cdo te mir 🙏

 • Ylmie Lila
  Ylmie LilaMuaj më parë

  A te lumt ajo goj sa shum drejt flet sahtu esht nuk ka me respekt dhe dashuri ,kujtoin se nuk doekaloin ate mosh

 • Sy jeshilia LSIT
  Sy jeshilia LSITMuaj më parë

  Eh more mixh kur ta thot djali nusja se ka problem po ka ardh dit e keqe vecse po e them me plot gojen e bindje te plot vec femrat pa moral e pa ner nuk i dun pleqt ka lloj lloj maskareshe si nuk kan dit per nderin e vet me e rujt ......e vet e do din ato per ju o per cdo pleqeri o mixh mos pritni prej tyne

 • Stella Sole
  Stella SoleMuaj më parë

  Zoti te bekofte e te bofte 1000 vjec i shalla 🤗 fjale me vend ke fol te lumte goja !

 • timjanjo
  timjanjoMuaj më parë

  Ne ne Shqiperi themi: me radhe dhe me sere se ka per te tere. Keta brezat e rinje do t'ia zemer vendin e ketije zoteri burre, d.m.th do te plaken dhe ata. Kjo semundje, kjo rini ka humbur traditat to a kaq te rralla, te vlefshme, ka mberritur dhe trojet Shqiptare. Fatekeqesi.

 • Elida Kaiku
  Elida KaikuMuaj më parë

  Ca rrespekti ku ka sot jo me e urdhru une cunin mbo ai mu ligjin pale kur tmori nusen mka nxjerr nrruge fare 😪😪

 • Peja Peja
  Peja PejaMuaj më parë

  Njerzit kan ndryshu e jo Koha 😂 Shqiptart te liegt shum shpejt ndryshun.

 • Milazim Hoxha
  Milazim HoxhaMuaj më parë

  Po flet rrjedhshum as ni gazetar se kam ni tuj fol ksht pa zan thue hallall tkoft hajna jan kret pushtetart prej sekuritit rojtarte e deri ne kryetatr ku mutin kan me vjedhe dinacionet e evropes bujqit taxsa pagusve skan ku me vjedh putini e berluskoni kan ku mos kqyrni si ata mu ba se ja kajt nonen kti poplli

 • Milazim Hoxha
  Milazim HoxhaMuaj më parë

  E hallall tkoft se po flet si tishe historjan pa kufar pengese dhe me fjal tverteta

 • Flori Flori
  Flori FloriMuaj më parë

  Qfarë titulli tendencioz ky plaku paska fol fjale maa te mdha e ma te menqura se keto qe ja kan shkrua ne titull👎👎👎

 • Vjollca Ramaj
  Vjollca RamajMuaj më parë

  mosu kesh ti moj se AXHA prej zemres se plasur po flet respekt per ty Axhush vertet MJERIM.

 • Arber T....
  Arber T....Muaj më parë

  100% fjal verteta

 • Besian 67
  Besian 672 muaj më parë

  Koha nuk ka ndryshue por Njerzit e ndryshojnë kohën.

 • N. L.
  N. L.2 muaj më parë

  Tëgjith flasin e flasin e flasin por, askush nuk po fillon te veproj. E Bardha është e Bardhe eh e Zeza e Zeze dhe askush nuk mund ta nryshoj!!!

 • N. L.
  N. L.2 muaj më parë

  Po, plotësisht ashtu qëndron si po e thue.

 • Hamdi M
  Hamdi M2 muaj më parë

  Te Lumt E Dhimbshe por Realität

 • lorenza basciu
  lorenza basciu2 muaj më parë

  Zotni qenke o migje krejt me te drejt keni zoti te rujte shum shndet te mire per ju respect ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • XX YY
  XX YY2 muaj më parë

  E drejta dhem tanahert po kti burri ju dhasht e mara se qka po thot krejt ashtu asht bile po rezervohet pak se hala ma keq i kem punet veq ishalla zoti na kthen marė

 • latife lamaj
  latife lamaj2 muaj më parë

  Fjal shum me vend

 • Eshref Morina
  Eshref Morina2 muaj më parë

  O agj goja tlumt po edhe tpasun kemi ata jan komandantat qe ne emer te uqk kan vjedh sakan mujt ejan ba tpasun

 • Hanka Veliu
  Hanka Veliu2 muaj më parë

  te lumt o bac...kjo eshte e verteta e hidhur e perditsheris...mjerim

 • Sali Krasniqi
  Sali Krasniqi2 muaj më parë

  Me drejt e ki axh

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi2 muaj më parë

  Kan than dikur u martu fmija u dhi shpija njashtu eshte

 • Lim Lfc

  Lim Lfc

  Muaj më parë

  😂👌

 • VonLinde Michael
  VonLinde Michael2 muaj më parë

  Mir ua bejn, i edukuni qunat per princa t bythes. Grat ti shtypin, djali princ i nons. Shkofshi per lesh me ato djem. C karin prisni, ala tju sherbejn nuset a?? Mi bo yzmet kujna? Karit edhe vjerres t bythes a?

 • King KRS
  King KRS2 muaj më parë

  Koke shum imequm koke shum fjal te vertets

 • Deltari Illyria 🇦🇱
  Deltari Illyria 🇦🇱2 muaj më parë

  Te drejt ka🇦🇱

 • Halla Caci
  Halla Caci2 muaj më parë

  Shume e vërtete.....

 • Muhamed L
  Muhamed L2 muaj më parë

  Vertet mir ka fol plaki. Per me qajt situata e shqiptarve.

 • Prenk Prenrecaj
  Prenk Prenrecaj2 muaj më parë

  Respekt se shum keq per pleq zoti ndimoft.varferi ne popull shum Respekt Agj goja ju lumt bravo 👍🍾

 • Bukurije Asllani
  Bukurije Asllani2 muaj më parë

  B

 • Golder Samboy
  Golder Samboy2 muaj më parë

  Kto fjal me vend Jan,po kush I ka fajet djali se s,të don djali,nuk të don nusja,nuset e sodit shum tesha po blejn shum ar shum dojn me shetit,e më në fund edhe ni kafe ju vjen merzi me jau bo vjeriv,as mysafirt nuk I dojn ,se nanat tona nuk I kan lazrue shum ,po ka pas respekt nder e hyzmet e tash mir jau bojn grat burave sodit se I lazrojn shum u tuten shum se mos po ju ikin enuk kthehen prap ,kur mos kofshin a to nuse kto nuset e sodit nuk e mendojn se nu dit dot Falun pars zotit ,edhe atynve kan me jau bae mas shumti

 • gandia playa
  gandia playa2 muaj më parë

  Ore ash njani,to fole mire por e dhejeve our fute allahun e karit mren

 • hallo Hallo
  hallo Hallo2 muaj më parë

  Sa korekt fjal me ven njeri i menqur ta dhasht Zoti shendetin e krejt te mirat❤

 • Jetmira Ismaili

  Jetmira Ismaili

  25 ditë më parë

  Sa bukur ke fol besa keshtu eshte e drejte

 • Alma Culaj
  Alma Culaj2 muaj më parë

  Kohe e keqe ka ardhe po dhe pleqte duhet me mendu per vete e mos me e pas mendjen se do e mbaj bija e botes kur nuk i do femija e vet.

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα2 muaj më parë

  Goja ye lumt more gjagji asht e vertet krejt qa po thu

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha2 muaj më parë

  Ah medet .Ca' dite ka ardh.do plaken edhe fmijet tan mos u merzit o zot i. Ke fol fjal te mencme shum po' me le po' fol.po ste deshi nusja nuk na d'un djemt tan mos te fajsojm bijat e botes.se nuset si te gjejn ashtu bojn.😇😇🙏🖐️

 • Dije Kasa
  Dije Kasa2 muaj më parë

  👌 fare je tu fol o zoteri se shum po nigjojm , po 🙏 Zotit qe i kemi te hallait deri me sot kto femi

 • Is-Haq dhe ALBANI
  Is-Haq dhe ALBANI2 muaj më parë

  Ahhhhhh bre balin me ta puth për këto fjalë Zoti ju ruajtë Ky është Shqiptarë i vërtetë ashtu kemi qenë më një kohë sot ka humb besa dhe turpi Zoti na përmisoftë

 • Nikolin Pali
  Nikolin Pali2 muaj më parë

  Mana boll mir po thu tana njata qe po thu jane te verteta zoti te rujt

 • Taulant Bora
  Taulant Bora2 muaj më parë

  mos u beni si evropijanet por rrini si shqiptar si jeni mos i humbisni traditat tuaja nuk ekziston me rrespekti dashurija per nene baba moter vlla tani kane me shum dashuri per qente

Faqja Tjeter