Arilena Ara - Ke Me Mungu

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Executive Producer: Popi Kola

Music Produced: Fatjon Miftari
Lyrics: Ylli Limani
Rec, Mix Master: Darko Dimitrov

Production Company : Imagine Films
Video Produced: Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer: Nexhat Ternava
Gaffer: Kastriot Hasani
Gaffer: Kastriot Ternava
1st AC: Burim Mexhuani

Post Production company: MONET.TV
Video Editing, Colors: Erion Pajaziti


Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rezarta Skifteri
Image Maker: Miranda Dupi
Photographer: Altin Celmeta

Komente

 • Just Me
  Just MeDitë më parë

  Art 😍 Sa do te doja ta degjoja kete kenge edhe nga zeri i Ylli Limanit.

 • Zana Januzaj
  Zana JanuzajDitë më parë

  You voice is so powerful and pure Arilena❤️ great song👏⭐🥰

 • Wrecked
  WreckedDitë më parë

  She is like the Albanian Adele!

 • Ambra Çarçani
  Ambra Çarçani2 ditë më parë

  🥰

 • marcus Aurelius
  marcus Aurelius2 ditë më parë

  ta ka thene njeri qe ngjan me chloe grace moretz o arilena????

 • stamatis nasis
  stamatis nasis3 ditë më parë

  Cdo vit qe kalon e me shum kenge per ndarje lendime tradhti mungesa etj... Ska me Dashuri ne kte jete💔💔💔💔😭

 • Lisi Elbasan
  Lisi Elbasan3 ditë më parë

  Superrrrrr.....

 • Elizabeta Hasanaj
  Elizabeta Hasanaj4 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • endri cara
  endri cara5 ditë më parë

  😍😍

 • Fatiko Novaku
  Fatiko Novaku5 ditë më parë

  Super bien

 • Kujtim HIDRI
  Kujtim HIDRI5 ditë më parë

  Masterpiece

 • Flora Nika
  Flora Nika5 ditë më parë

  🥺🤍

 • FEJZI QAMA
  FEJZI QAMA6 ditë më parë

  Super canzone 🎧

 • Keti Keti
  Keti Keti6 ditë më parë

  Zeri I saj te qon ne tjeter nivel...thjeshte kristal

 • Anisa Gjata
  Anisa Gjata6 ditë më parë

  Kendojne disa pa lidhje miliona klikime!kjo perle qe mendoja do kapte milionin qe 2 ditet e para😏 Jemi popull injorant

 • mmmtralalala
  mmmtralalala6 ditë më parë

  Please start making english music again! Greetings from Macedonia!

 • Wrecked

  Wrecked

  5 ditë më parë

  Eww slav

 • Paola Beqiri
  Paola Beqiri6 ditë më parë

  O dio che voce un canzone meravigliosa brava come sempre

 • Bujare Tosku
  Bujare Tosku7 ditë më parë

  Eee ke qare zenerr.ke hyre ne shpirtin e lenduar te shume femrave te miraaa.si une.ee mira ezemera jone ARINELE.

 • Vahid Khatibi
  Vahid Khatibi7 ditë më parë

  💥👌💥

 • Arzan Hyto
  Arzan Hyto7 ditë më parë

  a i kane syte ne balle kta, a shofin ne cfare niveli eshte bota muzikore sot?? kenge vk. dhe hapen b7thesh sikur ca kane bo, e qr.

 • Alba dervishi
  Alba dervishi7 ditë më parë

 • Enkeleda Vranoci
  Enkeleda Vranoci7 ditë më parë

  Engjoliesoleil më mungon!

 • Klajdi Murati
  Klajdi Murati7 ditë më parë

  😍😍😍❤

 • Enkeleda Vranoci
  Enkeleda Vranoci8 ditë më parë

  Zëri yt dhe i Elhaida Dani 💫💫 na zbukuruat ditët!

 • Valera Krasniqi
  Valera Krasniqi8 ditë më parë

  Bravo perfekt keng 👏👏👏

 • mistreci85
  mistreci858 ditë më parë

  Poezi e përjetshme.

 • zana banci
  zana banci8 ditë më parë

  Arlene we need you back in Eurovision. What a talent with powerful voice. Proud of you❤️❤️🇦🇱

 • Dee Dee

  Dee Dee

  4 ditë më parë

  She was never in Eurovision. It got cancelled.

 • Kzbn Clm

  Kzbn Clm

  6 ditë më parë

  Xn.zkcn.cnsl.eski.sbk.skj.skp.snj.ek En.gkv.vb.ek.al.vk.çile.hkb.flldjszkb.slzb.sbk.cn.d.zor.cn.disk.ek.dil.vk.cjkcm.si.cjv.cml.cjv.kohl.ckl.dil.dojb.cj.

 • laushe mecja
  laushe mecja9 ditë më parë

  Bukuroshe

 • Herta Myftiu
  Herta Myftiu9 ditë më parë

  Arilena zeri yt është magjik...kjo këngë një super balade dashurie,qe te mbetet ne mendje ....suksese o ze fantastik

 • Shemsi Deliu
  Shemsi Deliu9 ditë më parë

  💣💥😤🔥🔥🔥👑⭐💎🇦🇱💐👌👌👌

 • 🐝Vlͥonͣjͫate
  🐝Vlͥonͣjͫate9 ditë më parë

  Lamtumire po me thu Po si mundesh me shku e me m'harru 🎶❤️‍🩹 Ke me mungu 🎶💔

 • selime Hamzai
  selime Hamzai10 ditë më parë

  Omg renqethëse bravo per zerin te mrekullueshëm❤❤

 • Elda Cenkollari
  Elda Cenkollari10 ditë më parë

  Arilena 😍Super kenge perle 👏👏

 • HKresort Resort
  HKresort Resort10 ditë më parë

  Bravo zemer zoti te bekofte kenga shume e bukure urime nga ❤❤❤❤

 • kristjan tanuci
  kristjan tanuci10 ditë më parë

  Nje kenge qe prek cdo zemer te lenduar

 • Alberto Albe
  Alberto Albe10 ditë më parë

  E di qe tkam mungu po mos u shqeteso se do te vij shpejt te takoj 🤣🤣

 • Elvin Sessionslive02
  Elvin Sessionslive0210 ditë më parë

  Wow! Brilliant vid. This is an awesome song.

 • Kaltrina Saliuki
  Kaltrina Saliuki10 ditë më parë

  super ze ❤️

 • Genti genti

  Genti genti

  9 ditë më parë

  thua?

 • Sakine Maci
  Sakine Maci10 ditë më parë

  Super kenga 👍👍👏👏

 • Ti Ti
  Ti Ti10 ditë më parë

  Perle

 • Ti Ti
  Ti Ti10 ditë më parë

  😍

 • esmeralda perkeqi
  esmeralda perkeqi10 ditë më parë

  superrrrrrr❤️

 • Erisa
  Erisa11 ditë më parë

  Ohhh zottt një perlë🥺🥺

 • Megi Rrapaj
  Megi Rrapaj11 ditë më parë

  Ke me mungu 😰

 • Angela 20
  Angela 2011 ditë më parë

  Me ne fund arilena me nje super keng qe shpalos gjith talentin unik qe ke ... Amazingggggggg

 • Daniel Badea
  Daniel Badea11 ditë më parë

  These are angels among all the other people in this world! All is stunning at Arilena: from her beauty to her voice!

 • Anila Prendi
  Anila Prendi11 ditë më parë

  KËNGA IME , PËRJETËSISHT 😔😪😪

 • Merita Kamenica
  Merita Kamenica11 ditë më parë

  E duaaaa 🦋😔e adhuroj zerin tond

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen11 ditë më parë

  Pershendetje, nese keni deshire kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 • jusilda ade
  jusilda ade11 ditë më parë

  Wow....pa fjale! Thjesht e mrekullushme

 • Erilanda Sofi
  Erilanda Sofi11 ditë më parë

  Super

 • Leonardo Leonardo
  Leonardo Leonardo11 ditë më parë

  O yll edhe dallget e detit ke mej lujt me ket zerin tand je nje engjull shpresoj Se vetm kangen e ke bo Amo kurr ski me pas nje histori si kanga asht gjyna per nje engjull te dua te puth fort

 • Максим Максимов
  Максим Максимов11 ditë më parë

  Перевод позже

 • Максим Максимов
  Максим Максимов11 ditë më parë

  Ахуенна точка.

 • Georgi yovkov
  Georgi yovkov11 ditë më parë

  SUPER ARILENA !!!!!

 • Klea Tili
  Klea Tili11 ditë më parë

  Super

 • vilma dgh
  vilma dgh12 ditë më parë

  Adele shqiptare❤ze mahnites

 • Trapofoni Drillore
  Trapofoni Drillore12 ditë më parë

  Nese doni kong verore dashnie, nigjoni krejt “Gandi - Ajo Po Don”

 • Valentina Alushi
  Valentina Alushi12 ditë më parë

  Super,

 • Miranda Nurcellari
  Miranda Nurcellari12 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭💞❣💔

 • Snezana Djurisic
  Snezana Djurisic12 ditë më parë

  Bravo ❤️

 • Snezana Djurisic
  Snezana Djurisic12 ditë më parë

  Divna ,lijepa ,mlada žena.❤️

 • Eralda Isaku
  Eralda Isaku12 ditë më parë

  Je shume e zonja! 🥰

 • Li-Af Ban
  Li-Af Ban12 ditë më parë

  Teper keng me kuptim ,na pershtatet qdo njerit nga ne ,kjo per mua asht nje kengtare qe lirisht mund te themi Adel shqiptare

 • Fisnik Gashi
  Fisnik Gashi12 ditë më parë

  Një korrigjim t'vogël!?! "Ke me m'mungu' " duhet t'shkruhet! Përndryshe një tekst, një vokal dhe një interpretim i mrekullueshëm.

 • Dea
  Dea12 ditë më parë

  Për mua kjo është kënga më e bukur shqiptare. Ka dramën dhe emocionin e duhur. Bravo Arilena për këtë perlë që ke sjellë.

 • Dea

  Dea

  9 ditë më parë

  @Un Eti nga ato për të cilat më kanë ardhur njoftime mund të them se po. Ka edhe të tjera të bukura. P.sh Mike, ose Nëntori që ka bërë bujë. Po kjo është më me vlerë se të tjerat për mua. Pse kush janë më të bukura? Këngët me fjalë të pista? Se shumica e këngëtarëve ashtu këndojnë.

 • Un Eti

  Un Eti

  9 ditë më parë

  haha nashta per 2021, per drysh jo

 • A Better Life 4 You
  A Better Life 4 You 12 ditë më parë

  Thuaj: “O robërit e Mi, që i keni bërë keq vetes me gjynahe, mos e humbni shpresën në mëshirën e Allahut! Allahu, me siguri, i fal të gjitha gjynahet. Vërtet, Ai është Falësi i madh dhe Mëshirëploti. [ Përkthimi i kuptimeve të Kuranit Fisnik : Suretu Zumer : 53 ]

 • Elsa Dula
  Elsa Dula12 ditë më parë

  Uaaaa sa kenge e bukur dhe prekse

 • Tefta miska
  Tefta miska12 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar nga e madhja e mira Arilena❤️

 • Irma Pilinci
  Irma Pilinci12 ditë më parë

  Nji kang e vertet.Arilena asht Div.👏Sa paster e kjart i k'non dashnis.❤

 • Krenar Caushi
  Krenar Caushi12 ditë më parë

  Super kenge si te gjitha hitet e Arilenes👌🎶🎤

 • ble ar
  ble ar12 ditë më parë

  👏👏👏

 • Besarta Prengzaj
  Besarta Prengzaj12 ditë më parë

  Sa e degjova fillova te qaj 🥲 Geht unter die Haut

 • Cigars n Henny Boyzz
  Cigars n Henny Boyzz12 ditë më parë

  Gandi - Ajo Po Don osht superrrr

 • Orgesta M
  Orgesta M12 ditë më parë

  Zeri i saj eshte unik po sapo degjova kengen mu duk pjesa Ke me mungu njesoj si tek kjo kenge althe.info/number/153WoJyuemSjl9w/video minuta 1:27 Gjithsesi suksese.

 • suzana doku
  suzana doku12 ditë më parë

  Ah , sa bukur!

 • Enkeleda Naqe
  Enkeleda Naqe12 ditë më parë

  Uaauuu, zeri jot deperton shume thelle ne shpirt, nuk ka fjale

 • I panjohuri
  I panjohuri13 ditë më parë

  Me këtë britmë e me pianon paska kopjuar shum këngëtare....Sidoqoft as kopjimi i mirë....Palidhje

 • Kiar@♡︎

  Kiar@♡︎

  8 ditë më parë

  😡

 • Kiar@♡︎

  Kiar@♡︎

  8 ditë më parë

  @I panjohuri ou avash çik

 • egzona fazliu
  egzona fazliu13 ditë më parë

  Omg, kenga me e mire qe kam degjuar.. E kenduar me shpirttt .... Na sjell gjithmone keto perlaa o yll boteeeeeeeeeeeeee❤❤❤❤❤

 • medi tota
  medi tota13 ditë më parë

  na sill shume ekenge zemerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • Lindi Abilaj
  Lindi Abilaj13 ditë më parë

  Arilena Ara ishe e mrekullueshme! Ne gjithka qe degjova e pash ne kete kenge dhe vidioklip! Nuk duhet te ndodhi patjeter ne jeten time, nje ngjarje sic e kendon ti ne tekstin e kenges! Por nuk do te thot qe mos te me ngjethej mishi nga zeri yt, nga interpretimi e gjitha si balad. Faleminderit.

 • medi tota
  medi tota13 ditë më parë

  na perfaqso ne eurovision plss precepate us in eurovision 😇😇😍😘

 • Eyo Pronto
  Eyo Pronto13 ditë më parë

  Do jet dimri me i ftoht. Tiego nadas de ti

 • Fjori Tona
  Fjori Tona13 ditë më parë

  Beautiful 👏

 • Agate Civca
  Agate Civca13 ditë më parë

  I dont understand Albanian, but this rly got me. I love it❤️

 • Egi_ana
  Egi_ana13 ditë më parë

  ❤❤

 • Ajan
  Ajan13 ditë më parë

  💘

 • DJ Maggikal
  DJ Maggikal13 ditë më parë

  Super kong , mu sugjerua Kur isha Duke degjuar Gandi - Ajo Po Don

 • Valentina Tzertzi
  Valentina Tzertzi13 ditë më parë

  Sa kenge e bukur.Je ma e mira prej krejtve.

 • Ive Akel

  Ive Akel

  8 ditë më parë

  Super kenge ❤❤❤

 • Rahela Zhupa
  Rahela Zhupa13 ditë më parë

  🥺🤍✨

 • Jim Jimi
  Jim Jimi13 ditë më parë

  Bravo Prefekt 👑🇦🇱✌️

 • Kingdom of Pelasgia 🌠
  Kingdom of Pelasgia 🌠13 ditë më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Kingdom of Pelasgia 🌠
  Kingdom of Pelasgia 🌠13 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • eralda frasheri
  eralda frasheri13 ditë më parë

  ...cfare mund te thuash...asgje. Thjesht ndjej kengen... Vec mos na mungofsh ti ne me keto kenge e ky ze! Suksese!

 • Dea Dea
  Dea Dea13 ditë më parë

  2 ikonat e muzikes i kan lancuar kenget per nje dit Adele dhe Arilena

 • ilir klari
  ilir klari13 ditë më parë

  🥺❤

 • Marsida Katreli
  Marsida Katreli13 ditë më parë

  Zeri i saj eshte unik.Nje balade e mrekullueshme

 • Jack Parl
  Jack Parl13 ditë më parë

  She doesn’t get the recognition she deserves

 • Dorina Merkaj
  Dorina Merkaj13 ditë më parë

  E mrekullueshme si gjithmone !!!

 • Fifty Five
  Fifty Five13 ditë më parë

  🤍

Faqja Tjeter