Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • Arjeta Xhemaili
  Arjeta Xhemaili4 ditë më parë

  Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum

 • Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri9 ditë më parë

  Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂

 • Gjevdet Bujupai
  Gjevdet Bujupai9 ditë më parë

  Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina

 • Luan Kadrija
  Luan Kadrija10 ditë më parë

  kjo ledidada a hala eshtë ktu

 • ILLYRIAN Warrior
  ILLYRIAN Warrior11 ditë më parë

  pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?

 • Kralb Oz
  Kralb Oz13 ditë më parë

  Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!

 • Flora Gashi
  Flora Gashi14 ditë më parë

  O sa interosont qe osht

 • Enso Dzika
  Enso Dzika16 ditë më parë

  fi

 • -soy simp-
  -soy simp-17 ditë më parë

  jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur

 • doire aintu
  doire aintu17 ditë më parë

  Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦

 • Ges Mirdita
  Ges Mirdita17 ditë më parë

  Mimo mino nino

 • Ges Mirdita
  Ges Mirdita17 ditë më parë

  Macja mimo mino

 • Ges Mirdita
  Ges Mirdita17 ditë më parë

  Mimon

 • Merfi Oxa
  Merfi Oxa17 ditë më parë

  Fëmin bythe

 • mandu & mochi
  mandu & mochi17 ditë më parë

  31:55 😂😂😂😂😂

 • Avatoon_mucize
  Avatoon_mucize18 ditë më parë

  Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov18 ditë më parë

  Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏

 • xhuljano_230
  xhuljano_23018 ditë më parë

  O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌

 • Luanesha78
  Luanesha7819 ditë më parë

  Mace me udhar veç sot kam pa hahaha

 • Lorenci Shkodra
  Lorenci Shkodra19 ditë më parë

  Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj

 • Ges Mirdita
  Ges Mirdita19 ditë më parë

  2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣

 • bilinas mini
  bilinas mini19 ditë më parë

  E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

 • Hey There
  Hey There19 ditë më parë

  Jasmina out

 • XdoriX Lyric
  XdoriX Lyric19 ditë më parë

  Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡

 • Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος19 ditë më parë

  Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat

 • kristi kristi
  kristi kristi19 ditë më parë

  Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.

 • Algas Ura
  Algas Ura19 ditë më parë

  Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis

 • Suzana Lile
  Suzana Lile19 ditë më parë

  Thoni ndonje fjale positive more njerez .

 • bocoy noiu
  bocoy noiu19 ditë më parë

  E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

 • Marsela Kore
  Marsela Kore19 ditë më parë

  Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂

 • Klaus Nikolli
  Klaus Nikolli20 ditë më parë

  Vk

 • ALBA_4_LIFE
  ALBA_4_LIFE20 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

 • ALBA_4_LIFE
  ALBA_4_LIFE20 ditë më parë

  Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin

 • Natasha Cela
  Natasha Cela20 ditë më parë

  Skenar i rrathes 😏😏😏

 • Mesut Kamberi
  Mesut Kamberi20 ditë më parë

  prek macen ene ha llelel

 • Vlore alb
  Vlore alb20 ditë më parë

  Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!

 • Humor Shkodre
  Humor Shkodre20 ditë më parë

  1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.

 • Erselda Hakorja
  Erselda Hakorja20 ditë më parë

  As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅

 • Humor Shkodre
  Humor Shkodre20 ditë më parë

  Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!

 • Eleni Hakarepi
  Eleni Hakarepi20 ditë më parë

  Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢

 • Me And me
  Me And me20 ditë më parë

  Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit

 • Gjevdet Bujupai
  Gjevdet Bujupai20 ditë më parë

  Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%

 • bouytt guyt
  bouytt guyt20 ditë më parë

  ishte thjesht preteksi.

 • Adi123
  Adi12320 ditë më parë

  B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350

 • kevin reno
  kevin reno20 ditë më parë

  Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂

 • Fabio Llusha
  Fabio Llusha20 ditë më parë

  Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj

 • Gjergj Gilaj
  Gjergj Gilaj20 ditë më parë

  krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin

 • Roland Kuka
  Roland Kuka20 ditë më parë

  Jasmina fake

 • Administratori i pallatit tim - Your Voice
  Administratori i pallatit tim - Your Voice20 ditë më parë

  althe.info/number/sHqZd6JsaGKmpr4/video

 • healthy lifestyle
  healthy lifestyle21 ditë më parë

  nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume

 • Kristi Kristi
  Kristi Kristi21 ditë më parë

  1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚

 • Silvia Kola
  Silvia Kola21 ditë më parë

  ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ

 • Esmeralda Kula
  Esmeralda Kula21 ditë më parë

  Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk

 • Bamby Bamby
  Bamby Bamby21 ditë më parë

  Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Naim Maloku
  Naim Maloku21 ditë më parë

  Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.

 • Anisa Bardhi
  Anisa Bardhi21 ditë më parë

  Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘

 • Joni Xhafi
  Joni Xhafi21 ditë më parë

  Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.

 • Yugioh Duel Links
  Yugioh Duel Links21 ditë më parë

  Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd

 • Joni Xhafi
  Joni Xhafi21 ditë më parë

  Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.

 • adela kolaveri
  adela kolaveri21 ditë më parë

  Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani

 • Adelina Lina
  Adelina Lina21 ditë më parë

  Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄

 • A U S T R A L I A L - G A N G ever
  A U S T R A L I A L - G A N G ever21 ditë më parë

  Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...

 • Ana Bardhoshi
  Ana Bardhoshi21 ditë më parë

  Jasmina, posesive,e smure!!

 • Perparim Pepshi
  Perparim Pepshi21 ditë më parë

  Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.

 • My tarara
  My tarara21 ditë më parë

  Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮

 • Megi Ndoni
  Megi Ndoni21 ditë më parë

  Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk

 • kevin reno
  kevin reno21 ditë më parë

  Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt21 ditë më parë

  Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂

 • Sadete Baba
  Sadete Baba21 ditë më parë

  Si e durin Andi kete debilen

 • saliji merxhan
  saliji merxhan21 ditë më parë

  Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama

 • Besmir kajo
  Besmir kajo21 ditë më parë

  bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla

 • Ardenis Gjoni
  Ardenis Gjoni21 ditë më parë

  Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina

 • Mili milion
  Mili milion21 ditë më parë

  Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Tullio Sanremo
  Tullio Sanremo21 ditë më parë

  Me materialiste se jazmina nuk ka !

 • Tullio Sanremo
  Tullio Sanremo21 ditë më parë

  O Murat mere Olen !

 • Rosy Apple Kitchen
  Rosy Apple Kitchen21 ditë më parë

  Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi

 • Ermir Cenaj
  Ermir Cenaj21 ditë më parë

  Sa grada ke o Shefe.

 • Drragoi1
  Drragoi121 ditë më parë

  Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.

 • InsaneGamer™
  InsaneGamer™21 ditë më parë

  ah kto rreklamattt

 • Anita Ferhati
  Anita Ferhati21 ditë më parë

  Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂

 • Griselda Doko
  Griselda Doko21 ditë më parë

  O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip

 • Miss Ashes to Ashes
  Miss Ashes to Ashes21 ditë më parë

  P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.

 • Miss Ashes to Ashes
  Miss Ashes to Ashes21 ditë më parë

  Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!

 • hans entertainment
  hans entertainment22 ditë më parë

  Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul

 • doriana dedja
  doriana dedja22 ditë më parë

  Bitter dmth e hidhur oj jasmin,

 • Erion Vrapi
  Erion Vrapi22 ditë më parë

  Genjen pra genjen

 • Labby Not
  Labby Not22 ditë më parë

  Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻

 • Leonard Brasha
  Leonard Brasha22 ditë më parë

  Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove

 • I Sinqert për të Kritikuar
  I Sinqert për të Kritikuar22 ditë më parë

  53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....

 • TIRONSI FF FREE FIRE
  TIRONSI FF FREE FIRE22 ditë më parë

  Boni unlike ksaj robqiresh

 • Pajtim Osmanollaj
  Pajtim Osmanollaj22 ditë më parë

  Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.

 • Aaron Kastriot Iseni
  Aaron Kastriot Iseni22 ditë më parë

  Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.

 • Petrit Deda
  Petrit Deda22 ditë më parë

  Jasmina nuk duhet gja dreqit.....

 • Albanet Babacom
  Albanet Babacom22 ditë më parë

  Per zotin ky andi lopë e gjall total

 • Email Zyrtar
  Email Zyrtar22 ditë më parë

  Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.

 • Liridona Jakupi
  Liridona Jakupi22 ditë më parë

  hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%

 • Liridona Jakupi
  Liridona Jakupi22 ditë më parë

  vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet

 • Genève Suisse
  Genève Suisse22 ditë më parë

  Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!

 • Aferdita Zenuni
  Aferdita Zenuni22 ditë më parë

  Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti

 • Elona Hoxha
  Elona Hoxha22 ditë më parë

  Po mendoj qe jasmina ka rene ne dashur me anidn❤️😍🥰

Faqja Tjeter