Deshmia e Calamanit: Mateo me pyeste pse ngacmon mamin| ABC News Albania

Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente: 176

 • Liza Tafilaj
  Liza TafilajDitë më parë

  D m th ky paska pas lidhje me maman e voglushit voglushi dinte diqka qe ka folur ashtu o zottt po gjunah voglushi vogel😭

 • Edo Zemra
  Edo ZemraDitë më parë

  Ku me e gjet kriminelin me e Rjep per sé gjadhi ,kur nuk vepron shteti kshtu dot behen pun ne Shqipri me vra me perdhonu babà djalin Daja mbesen,Nipin, Msusi nxensin ,Babà vajzen ,jemi ba Shqipri Rrumpallee,duhet Ligji Enver Hoxhes se zben,👍👍

 • Babealbocolombian Lila
  Babealbocolombian Lila2 ditë më parë

  Digjje ket qen

 • eljana buci
  eljana buci2 ditë më parë

  Ajo qe me ben pershtypje esht djegja e baneses se ketij,nderkohe qe ketij I eshte dhene denimi.Pse duhet te fshihen provat e krimit pas dhenies se denimit?Akoma me le PA fjale kjo ngjarje e kobshme

 • Prespa
  Prespa2 ditë më parë

  Puuu puuuuu oooo zot, Po ky qenka nje kafshe qe duet vrarê

 • Paola Mrtiri
  Paola Mrtiri3 ditë më parë

  Mallkuar qofsh o vrrars

 • Emanuel Lleshaj
  Emanuel Lleshaj3 ditë më parë

  😭😭😭😢😥😰🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😱😱😱😱🥺🤤

 • Entela R
  Entela R3 ditë më parë

  Si ja dha bicikleten. Se kamera e pa per here te fundit me bicikleten e vrasesit. Prokurori e beson kete rrefim? Ai nuk e permend fare bicikleten.?????

 • Eldorian Marku
  Eldorian Marku3 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😞😞😞😞😡😡😡😡😡😠😠😤😤😤

 • Eldorian Marku
  Eldorian Marku3 ditë më parë

  E kan fajn prindrit sepse pse e lan te dal ne rruge

 • Giorgos Veizi
  Giorgos Veizi4 ditë më parë

  Te verteten e din vetem Zoti Dyshimet tona jane shume large nga e verteta per cestjen e mateos . Mateo esht nje engjedh tani ne parajs ne pranin e zotit Ngushedhime familjes

 • kida❤butrit❤
  kida❤butrit❤5 ditë më parë

  Atë ka shar emershe e ecoshe te familja jo ta vrishe voglushin e vogl

 • kida❤butrit❤
  kida❤butrit❤5 ditë më parë

  Rrrene eskpirimett😤seke ca të thuash dhe e shpike. qelpsir😈😠

 • Klevis Dautaj
  Klevis Dautaj5 ditë më parë

  Ngushellime familje 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔

 • Klajdi xheka Klajdi xheka
  Klajdi xheka Klajdi xheka5 ditë më parë

  pore ca thua ti te paska share nje kalama 8 vjece po vishi rropet te nje nje kalamaje do te bejn po ti meriton vdeke e jo burg

 • Arjan Zoga
  Arjan Zoga7 ditë më parë

  Te burgosurit nuk jan te marre te vradin kete plehane se me vra nji njeri ne burg automatikisht ke denim me burgim te perjetshem Por mund ta helmojne me kalimin e kohes E mira do ishte te prehet ne fyt me bismilah Vetem me sheriat i vjen qetesia popullit tone

 • Radi Berati
  Radi Berati8 ditë më parë

  Ti do te Rjepesh per segjalli or manjak or pis or fundurin vetem i 1 te kem per ball un ty po nuk ta bera mishin copa Copa mor shkerdhat pler

 • amadeo Brisku
  amadeo Brisku8 ditë më parë

  Gënjen monstra.vdeksh ishallah.të madhkoft zoti

 • A
  A8 ditë më parë

  Njeriu psykopat gjithmon e demton ata si i ndihmon ja mbush barkun me buk. Kta duhet me ja mbush baekun me axid ( kiselin) e me lan vjerr kit harror psykopat. Ngushllime familjes e far e fisit.

 • Dean Hasa
  Dean Hasa9 ditë më parë

  Qofsh i xhehnetit o yll i vogel i pafajshem,po spo me pelqen fare rrjedha e historis ,do zoti gabohem un.amin

 • Anastasia Ademi

  Anastasia Ademi

  9 ditë më parë

  O. Mascara. O. Pler. Dhe. Kriazese..... Me... Varje.... Varje..... Varje... O. Kafsh.. O. I. Mbaruar........ Hashtag. Njerzimi....... O. Te. Marte.. Zoti. O. Qen....

 • Memet Kalemi
  Memet Kalemi9 ditë më parë

  pse e lini akoma te mari frym ky pler kte do djegur me gjith kocka gjyna ta varrosesh

 • maria lito
  maria lito10 ditë më parë

  A te vraft perendia me buk ne goj o njeri qe je per te shar shiko fytyren e tij

 • Enea izeti eneakorca
  Enea izeti eneakorca10 ditë më parë

  😠🔫😠🗡😠🔫😠🗡😠🗡😠🗡😠🗡😠🔫😠🔫😠🗡😠🗡🗡😠😠🔫😠🔫😠🗡😠🗡😠🗡😠🔫😠🔫🗡😠😠🔫🗡😠😠🔫😠🗡😠🔫😠🗡😠🗡😠😠🗡😠🔫😠🔫😠

 • Alkose Rama
  Alkose Rama10 ditë më parë

  Mos ka dor Mamaja e ktit voglushi bashk me ket moster ka PA dicka vogolushi

 • Klajdi Lociloci

  Klajdi Lociloci

  6 ditë më parë

  Nuk po' thot kush qe ka dor nena.po ai femij dicka PA.dhe per te mos e zbuluar kush kan mendu ta qellojn Jo ta vrasin.kush e di sa her do i ket qelluar ai maskarai.ku ka ze nuk esht PA gje

 • Kajtazi Kajtazi

  Kajtazi Kajtazi

  7 ditë më parë

  Qysh nana ka qef me myt fmijen e vet a mos fol palidhje

 • JmXD
  JmXD10 ditë më parë

  Te qohemi te gjithe ne kembe dhe shkojm ne vend, jo ne Internet, se ketu nuk kryhet puna. Te fillon dikush me kete iniciative dhe pastaj shofim….

 • lert.bllaca
  lert.bllaca10 ditë më parë

  mamaja e vet e ka vra

 • Alda Xhaferaj
  Alda Xhaferaj11 ditë më parë

  Ti as Po punoj e asgj ishe duke ber dicka tjt ketu fshihet dicka tjt ketu

 • Gentian Filja
  Gentian Filja11 ditë më parë

  Une dyshoj se nena mund te jete bashkpunetore ose djali dicka ka pare mes ketij edhe nenes se tij femijet nuk genjejne nese do ishte FBI nena do ishte e dyshuar.

 • Klajdi Lociloci

  Klajdi Lociloci

  6 ditë më parë

  Po' duket qe ka gisht nena.ai femij nuk u vra kot.kushedi i ka PA te dy.skan dal kot fjalet.keto lloj grash e burrash ti vrasesh njeher e mir.nuk ju pelqen mo burri e gruaja vet ne shtepi po' i hedhin syt nga komshinjt.ju vraft perendia.

 • Trangull Fare
  Trangull Fare11 ditë më parë

  Te paska sha ty far burri, dhe e vrave ti ndyresire nje femije. Ke nomuz te madh ti fytyr e keqe

 • LUAN META
  LUAN META12 ditë më parë

  o ta marrt hakun e mateos zoti o pler un i bej thirje drejt per drejt shteti punojesit e policis se shtetit ta terturojn ne menyr me qe te tregoj te verteten cfar fshihet mbas kesaj historie pastaj ta vrasin me varje denim me vdekje meriton

 • Monda Delija
  Monda Delija12 ditë më parë

  Ooooo mut djeg me acid. Mu vra🤬🤬🤬🤬🖤😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • Dava Halili
  Dava Halili12 ditë më parë

  U djegte per se gjalli O zot

 • Dava Halili
  Dava Halili12 ditë më parë

  O I vogli.. Nuk eshte e vertete.sa bukur rren

 • Valentina Begu
  Valentina Begu12 ditë më parë

  Dmth femija I tha pse me ngacmon maman ateher femija dinte dicka dhe ai moster e vrau per arsye qe te mos flisje me tej ....Dmth ktu ben pjes nje person I dyt mbi kete krim

 • Anita Enea
  Anita Enea12 ditë më parë

  O zot ca thot ky psikopat ti do vrar o ndyresir vdeksh tu djegt trupi per dit e nga pak kafsh

 • Diego Hoxha
  Diego Hoxha12 ditë më parë

  Ky do djegur i gjall jo direkt vdekje bashk me ata ropqirat e gjykatsave qe i vraft i madhi zot ropqira muti

 • Еми Моне
  Еми Моне12 ditë më parë

  O idjot i ndyr i ipa shpirt o i cmendur dhe nese tka shar nk duhete ta beje po ske ca thu tani e nxjerr justifikime i pleher zoti te mallkoft ete qoft ne ferr ndyrsir ti do var e djeg pak nga pak ce te del shpirt Per gazep i poshter maskara 😔😔😔😔😔😔😔😔

 • Kleant PANE
  Kleant PANE12 ditë më parë

  Ti do djegur me benzine more morr

 • Eli Eli
  Eli Eli13 ditë më parë

  Por kur I the per buk ja dije emrin ti ore njeri I lig si te mbante fshati ty ore me gjith te keqijat por se ke te gjat

 • andi03
  andi0313 ditë më parë

  Kshu duhet ta bejne edhe ty.

 • Bosi King
  Bosi King13 ditë më parë

  O fytyr monster o ti do djekur i gjall

 • erigent backa
  erigent backa13 ditë më parë

  Rropt ku ti kesh o plere. Po te isha un dhe ne burg do gjeja nje njeri do e pagoja edhe vetem te hiqte qafe ty. Kaq.

 • Zamira Kelmendi
  Zamira Kelmendi13 ditë më parë

  O i semur psiqik me shau thot, fmi 8 vjec i pafajshem o xombi kshu duhet te quhesh po si è ke mbyt more te vrafte i madh zot, si ta bani dora i paftyer,le nje nene te qaje gjith jetes se saj per engjellin e vogel

 • Esterina Kaja
  Esterina Kaja13 ditë më parë

  Te rafte pika Inshallah

 • Nushi Allushi
  Nushi Allushi13 ditë më parë

  🇮🇹 ciao ...,avasha. .avash....edhe Ty... as htu do ta bojne.mos ki merak.... bastardi

 • Matiola Hasvata
  Matiola Hasvata13 ditë më parë

  Cfaredo te shaje nje femije 8 vjecar nje burre i moshes 38 vjecare sduhet te marret me te. Po keto jane justifikime per tu mbrojtur. Per kete veprim ska falje e as gjykim. Nuk mund ti marresh jeten askujt aq me teper nje femije 8 vjecar. Si do i vinte ketij njeriu qe as njeri se meriton te quhet ti benin nje torture te tille femijes se tij? Nuk di pse duhet diskutuar me? Eshte turp. Ai duhet denuar me te njejten monedhe. Kaq

 • Gerti Perisnaka
  Gerti Perisnaka13 ditë më parë

  Ti duhet me u djeg me benzine. Vrave nje engjell . O Mos e bofsh piken e hajrit si ne kete dynja dhe ne dynjane tjeter.

 • Aida Xeka
  Aida Xeka13 ditë më parë

  O zot si mundet nje prind te degjoj kto deshmi! Ta varnin pa hapur goje fare. Ngushellime familje.

 • Bukurie Muca
  Bukurie Muca14 ditë më parë

  Ooo tyy te rafte rrufeja o monster a vitet femija o ty duhet ta presin mishin Copa Copa o te vrafte zoti

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku14 ditë më parë

  O te vraft zoti me te djeg eshte pak

 • xhulja banaj
  xhulja banaj14 ditë më parë

  po nuk e ke te gjat ti o pusht o pler o shemtir.bere trimeri me nje femij?po hajt se aty ne burg do ta hekin koken .do te bejn ne vend te gruas .do te masakrojn o karikatur..ore a ka ligj aty apo jo?oh zot ai do rrjepur per se gjalli a e degjoni o pushtetar cf thot!!a keni shpirt ju?a keni femij vet?po ajo nena djalit te gjor cf duhet te bej?katastrof na dhemb zemra .😭

 • Mema Arian
  Mema Arian14 ditë më parë

  Po per cfar e merni ne pyetje ket funderin, po ta varin ne mes te qytetit

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi14 ditë më parë

  O psikopat nuk behen mendt me femijen 8 vjeç ça do qe te thot

 • Rasim Tafolli
  Rasim Tafolli14 ditë më parë

  As njerëzit në xhungël nuk bëjnë ksi krimi ndaj një fëmije 8 vjeçar.Kët qen duhët me fut në qeli e mos me i dhan as me ngran e as me pi deri sa të VDES.

 • Harris Kontouris
  Harris Kontouris14 ditë më parë

  Jam.kundra denimit me vdekje vetem me i pre duart kembet dhe veshet

 • Hane Jahaj
  Hane Jahaj14 ditë më parë

  Tani filloje prap me mashtrime qe ti duhet te vrasesh veten i pari se sa populli i shkret po me nje kalama 1 vjech do gjeje gjykimin..Ti do varur

 • Mozzik Getinjo
  Mozzik Getinjo14 ditë më parë

  Femijet jane pjese e xhenetit Allah na ruaj prej te keqijave❤️

 • Olsi Kola
  Olsi Kola14 ditë më parë

  Ca mban kjo toke oo zot?? Te vrasesh nje femije per nje llaf goje. Ishalla ta qine rropt ne burg ooo plehre

 • Xhevdet Osmani
  Xhevdet Osmani14 ditë më parë

  Asnje i burgosur nuk do ta fale. Ferrin kerkoi dhe ate do gjej.

 • Xhevdet Osmani
  Xhevdet Osmani14 ditë më parë

  Digjeni ne Prush te gjalle kete monster. Nuk ka gjyq per te.

 • Violtsa Sevo

  Violtsa Sevo

  12 ditë më parë

  ashtu e done te piqet ne zjarr se me vare mbaron shpejt por ta vene ne hell ta pjekin

 • Claudius Marshall
  Claudius Marshall14 ditë më parë

  I mesoni femijet Mos te shajn me

 • Gjilanasja 06

  Gjilanasja 06

  12 ditë më parë

  Fjalt e ti psikopati pi mera sa fmija shan a po deshka me myt ky pedofil me pik qefi eka myt mu kon ta shoh litar e tu cof 🤲🤲🤲🤲

 • loshi elbasan
  loshi elbasan14 ditë më parë

  O moster o tqifsha motren o pith motre

 • Jon Kenedi
  Jon Kenedi14 ditë më parë

  O te qifsha rracen ty o pler muti

 • Gaz Shahu
  Gaz Shahu14 ditë më parë

  Ah zemra e vogel

 • Adrian Sances
  Adrian Sances14 ditë më parë

  vetem ne shqiperi del transkripti i dikujt ne gjyq per 3 dite ne media. Se si mund ti gjejne keta se ca ka thene te hetuesi nje zot e di

 • Fatmir Vokkri
  Fatmir Vokkri14 ditë më parë

  Keta krime ndodhin perdite ne gjithe boten jo vetem ne shqiperi

 • vio Gr
  vio Gr14 ditë më parë

  O Miu i haleve vrave nje engjell 😭Zoti mart hak i ke oret ditet e numerara ti sje i semur mendor ti je kanibal ti duhet re ishe mbrapa hekura me kohe dhe kjo tragjedi sdo kishte ndodhur ptu pjelle e djallit

 • Adrina Drina

  Adrina Drina

  7 ditë më parë

  O Miu I have vrave NJE engjell zoti mart hak I ke oret ditet e numerara ti sje semur

 • Michael Corleone
  Michael Corleone14 ditë më parë

  O tburgos nese keni gjak nese jeni burra bojeni copa copa ket moster ket qe ska fjal ska emer nket bot qe mund tja vendosesh . Ky do pre mishi me copa

 • StarCAOR
  StarCAOR14 ditë më parë

  AI NUK KA JET, VETEM VDEKJA E NGADAL E PRET, DUHET TE FUTUR NE NJE DHOME DHE TE VUAJ NGADAL, DHE TA VRASIN NE MENYREN ME TE NGADAL QE TE NDIEJ DHIMBJEN QE E MERRITON

 • Fadil Xhemajli
  Fadil Xhemajli14 ditë më parë

  pasha Allahun midis sheshit koken ja kisha hjek me dy durt e mija ne Allah be po baj...ket kriminel ket faqezi, Allahu e denoft me xhehnem e kurr mos past meshir per ket kriminel....

 • Vaxhide Lakna
  Vaxhide Lakna14 ditë më parë

  Kukuku zot gjunahit moj ni fmi mej rae dy her mjer ti o idijot ti ski ku me shku as ne at dunja as ne ket dunja ski vend tyje due met var ne midis popullit edhe ska fjal 😭😭😭😭

 • Bardhe Filaj
  Bardhe Filaj14 ditë më parë

  Oooooo ty o zot vdeksh ne zjarr..o qen i terbuar. O manjak.o i pa shpirt.o katil.o qelbesire..o i shpifur si te beri dora e zeze te godasesh nje femije.o te qorrofte zoti syte e ballit.plehre.i more jeten nje engjelli te bukur😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Mariglen Haska
  Mariglen Haska14 ditë më parë

  Vorje e prerje mishi me gersher

 • Valbona Uku
  Valbona Uku14 ditë më parë

  Te terheqte zoti ty zvarr tani o pler Ty duhet te bejn tortura nga me te keqiat qe ekzistojn se plumbin dhe varjen e Ke Pak Po ti meriton te vdesezh me dhimbje 😡😡😡😡

 • Xhulian Albania
  Xhulian Albania14 ditë më parë

  Mediat jan ma te pa shpirta se ky ropqim qe ka ba kyt makaber

 • Rrahmanaj Rr
  Rrahmanaj Rr14 ditë më parë

  Kuku mos rrej more munafik me te thon ty. ALLAHU ka me te denu.

 • Vilson Hoxha
  Vilson Hoxha14 ditë më parë

  O qen mutit o plehr

 • Indrit Bali
  Indrit Bali14 ditë më parë

  O zottttt vdeksh ishalla

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj14 ditë më parë

  Ti do vdekje me turtura jo vdekje te shpejt maskara moster duhet te ngrihen njerzit per kte mostren ta detyroj shtetin ta varin ta bejm per ate femin engjellin e vogel qe iku nga jeta nga nje moster e keqe

 • Clirim Bunga
  Clirim Bunga14 ditë më parë

  I ka ra dy here Mbeturina nje Fimije 8 Vjeç Varje Varje dhe vetem Varje

 • Parashqevi Qeramos
  Parashqevi Qeramos14 ditë më parë

  O mashtrus o katil o kriminel o i pa shpirt te vrafte zoti lart pler trimi madh me nje foshnje i pa shpirt

 • Arlind Cana
  Arlind Cana14 ditë më parë

  Sipas meje ky pedofil ka ngacmu voglushin nga friga qe dote tregoj eka vrar nuk ka lidhje sharja sido qoft ne burg dota moresh ate qe meriton nje thik ne zemer me njii cep te banjos apat spam a ndegjut nuk degjum shnet .

 • Elson Hoxha
  Elson Hoxha14 ditë më parë

  Ca thot ky .camerni ne pyetje o prokuror.per temar ne pyetje eshte.ky.

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G14 ditë më parë

  O te qifsha fisin o moter qim po me fmi u more o pler qe do te shuaj fisin o pler mashkull o derr fis

 • Radi Berati
  Radi Berati14 ditë më parë

  O pusht o pler or ordiner o pis or vrases or manjak or fundurin or i pa shpirt ti qe vrave ate Engjell te vogel ti do turturuar mir e mir pastaj te vrasesh sepse ti nuk je njeri pyyyy te shkerdhefsha rracen

 • Vissi Wissi
  Vissi Wissi14 ditë më parë

  O kanibal i qelbur tu befte jeta sketere nese te lene te jetosh akoma...

 • Sicilia Palermo
  Sicilia Palermo14 ditë më parë

  Do iki te jetoj ne Iran pz kshu si u bo puna

 • Parashqevi Qeramos
  Parashqevi Qeramos14 ditë më parë

  o tu thafshin ato duart o zot i madh o vdeksh o zot o i pa meshir o katil o kriminel

 • Kostaq Myftaraj
  Kostaq Myftaraj14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭 o çalaman te qifsha fare fisin po me re ne dor Mua kam me ta pre mishin me ✂️ o fis qim o prag qim

 • Xhevaire Mucobega
  Xhevaire Mucobega14 ditë më parë

  U te vrafte zoti ishalla Dhe nxjer fjale te tilla Plera ishall te vrasin

 • Luciana Nota
  Luciana Nota14 ditë më parë

  Edhe kur thojn ky eshte me te meta mendore jo jo ky eshte kriminel i Lindur edhe teper i rrezikshem moster more pleher si te beri dora ti ngulish ka amen ne Koke anti femijes zot marrt han ne t’y ngushllime familles 😢😢

 • Silvan Sulejmani
  Silvan Sulejmani14 ditë më parë

  Katial moster

 • Bujare Tosku
  Bujare Tosku14 ditë më parë

  Pse e tregonii kete oo medja se na cmenet ne e nenen e zeze pale pale paska ngacmuar dhe nenen sa i qenka fiksuar djalit...zoti i marte shpirtin ne litarrr nuk ka me fjaleee

 • Kostjan Gjerazi

  Kostjan Gjerazi

  4 ditë më parë

  ķ

 • Klajdi Lociloci

  Klajdi Lociloci

  6 ditë më parë

  Po' ku ka ze nuk esht PA gje...

 • Sonila
  Sonila14 ditë më parë

  Obooboooo 😭😭😭te raft pika ty ishalla. Tu thaft dora qe. E vrave nje engjell te vogel. Booobooo 😭😭😭

 • Seladin Ibraimi
  Seladin Ibraimi14 ditë më parë

  Okitnjerz duet tevaret prej sedhalli kit vampir 🪓🪓🪓🪓🗡️🪓

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸14 ditë më parë

  Pupupu o popull cohu duhet ven drejtesia vet. Nuk ka rrug tjeter. Me vdekje.

 • Fadil Ramadani
  Fadil Ramadani14 ditë më parë

  Vetem kanop

 • Viktor Saner
  Viktor Saner14 ditë më parë

  Kti un ja kisha mar shpirtin ngadale me jav mujiesh me pinceta duke ja hekur mishin e trupit gjdo dit kshtu e kerkojin kta zoti i vraft ata se vrasin mbysin nijers te pa fajishem

 • King_box
  King_box14 ditë më parë

  Ky esht klysh krv

 • Llazi Qenasi
  Llazi Qenasi14 ditë më parë

  O pleh si merr fryme akoma .ky je o zot se shtet nuk ka .drejtesi nuk ka

Faqja Tjeter