Deshmia e Calamanit: Mateo me pyeste pse ngacmon mamin| ABC News Albania

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente: 183

 • klajdi Veizi
  klajdi Veizi

  Te verteten e din vetem Zoti

 • Aida Xeka
  Aida Xeka

  O zot si mundet nje prind te degjoj kto deshmi! Ta varnin pa hapur goje fare. Ngushellime familje.

 • JmXD
  JmXD

  Te qohemi te gjithe ne kembe dhe shkojm ne vend, jo ne Internet, se ketu nuk kryhet puna. Te fillon dikush me kete iniciative dhe pastaj shofim….

 • Klevis Dautaj
  Klevis Dautaj

  Ngushellime familje 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔

 • Gili Gilli
  Gili Gilli

  Zoti te vraft ore flluqer

 • vio Gr
  vio Gr

  O Miu i haleve vrave nje engjell 😭Zoti mart hak i ke oret ditet e numerara ti sje i semur mendor ti je kanibal ti duhet re ishe mbrapa hekura me kohe dhe kjo tragjedi sdo kishte ndodhur ptu pjelle e djallit

 • Zethane Sadiku
  Zethane Sadiku

  Omose rrej oqen edhe met pas Sha edhe met pas gju su dasht me myt o djall odreq oshejtan oi pafe 😭

 • Gaz Shahu
  Gaz Shahu

  Ah zemra e vogel

 • Roza Balaj
  Roza Balaj

  😱😱😱😱😱😱😱😭😭😭😭😭😭 zoti te denoft

 • Dean Hasa
  Dean Hasa

  Qofsh i xhehnetit o yll i vogel i pafajshem,po spo me pelqen fare rrjedha e historis ,do zoti gabohem un.amin

 • cak noris
  cak noris

  Besoj se edhe te burgosurit do narin hakun e atij vogelushit

 • Emma Emma
  Emma Emma

  😱😱😱😱😱😱😭😭😭a me nji Femi bere trimeri o plehre ptuh

 • Harris Kontouris
  Harris Kontouris

  Jam.kundra denimit me vdekje vetem me i pre duart kembet dhe veshet

 • Xhevdet Osmani
  Xhevdet Osmani

  Asnje i burgosur nuk do ta fale. Ferrin kerkoi dhe ate do gjej.

 • Sonila
  Sonila

  Obooboooo 😭😭😭te raft pika ty ishalla. Tu thaft dora qe. E vrave nje engjell te vogel. Booobooo 😭😭😭

 • Esterina Kaja
  Esterina Kaja

  Te rafte pika Inshallah

 • ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣
  ANTIPATREA2️⃣4️⃣0️⃣0️⃣

  😥😥😥😥

 • Irene Orologgio
  Irene Orologgio

  Tu thafshin duart ishalla

 • Bujare Tosku
  Bujare Tosku

  Pse e tregonii kete oo medja se na cmenet ne e nenen e zeze pale pale paska ngacmuar dhe nenen sa i qenka fiksuar djalit...zoti i marte shpirtin ne litarrr nuk ka me fjaleee

 • Mema Arian
  Mema Arian

  Po per cfar e merni ne pyetje ket funderin, po ta varin ne mes te qytetit

Faqja Tjeter