Free Mc's - Gëzuar Ditëlindjen (Official Video HD)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Muzika: Gentjan Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestrimi: Bledi Telha
Klarinet: Marsel Shushari
Video: Cinefocus GT

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1iMo0A...
iTunes: music.apple.com/us/album/g%C3...

Komente

 • Ilda Ndoni
  Ilda NdoniDitë më parë

  Super kenge bravo cuna 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌠🌠🌠🌠

 • Ramildo Erius
  Ramildo Erius8 ditë më parë

  Shumë e bukur ⭐⭐

 • Melisa Kutelaj
  Melisa Kutelaj8 ditë më parë

  Bravo cuna jeni super

 • anaid xhaferi
  anaid xhaferi8 ditë më parë

  👏👏👏

 • ZOTI DEMASKUS LYRICS
  ZOTI DEMASKUS LYRICS10 ditë më parë

  BRAVOOO M T MIRET JENI KSHU VAZHDONI 🔥🔥

 • Leila
  Leila15 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Pellumb Hafesllari
  Pellumb Hafesllari15 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gurpi im i preferuar

 • Renata Kamami
  Renata Kamami18 ditë më parë

  Bravo cuna ju uroj suksese Edhe une uroj nje person shume special u befsh edhe 💯 zemer🎂🎂🎂🎉🎉🎉

 • Ταρταρι Ντενισ
  Ταρταρι Ντενισ19 ditë më parë

  Bravo cuna super keng jeni me te miret

 • Lorenc Ruko
  Lorenc Ruko21 ditë më parë

  Jeni fantastikë 👏👏👏

 • thisisnoizy
  thisisnoizy22 ditë më parë

  JENI ME TMIRET 👑

 • Rinora Metaj
  Rinora Metaj24 ditë më parë

  Shumë bukur ❤️❤️❤️

 • ❦ꨄ 𝐴𝑙𝑑𝑎 ꨄ❦
  ❦ꨄ 𝐴𝑙𝑑𝑎 ꨄ❦24 ditë më parë

  Ktu esh xhiruar te Oda e Hasan Beut 😉 Ca kengesh qe t ngelin n mendje gjith kohen 🌟🌹

 • Rita 25 y.o - check my vidéó

  Rita 25 y.o - check my vidéó

  18 ditë më parë

  Ju kendoft zemra 👏👏

 • Sonilda Zotaj
  Sonilda Zotaj25 ditë më parë

  Sa keng e bukur bravo 🥰🥰🥰

 • Jessica💋 Sweety Hotgirl - Vlogs

  Jessica💋 Sweety Hotgirl - Vlogs

  3 ditë më parë

  Bravo djema suksese dhe me shume koncerte ne kenge shume e bukur dhe ka nje kuptim zoti ju bekofte

 • Artana Telollari
  Artana Telollari26 ditë më parë

  Bukur😍

 • •••F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

  •••F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

  3 ditë më parë

  Supre 👏👏

 • Bledi Lushka
  Bledi Lushka26 ditë më parë

  Artistat e patosit 🙂

 • 👉𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 РR0FILЕ

  👉𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 РR0FILЕ

  3 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Ermal  Gjoka
  Ermal Gjoka27 ditë më parë

  ERl💋❤️💞♥️💜💛😤

 • Pamela Hamzo
  Pamela Hamzo27 ditë më parë

  💞💞💞💞💞💞💞💞

 • Emanuel Kapo
  Emanuel Kapo27 ditë më parë

  Super 👏👏👏👏

 • k renato
  k renato29 ditë më parë

  Edhe ju pacit 1000 pranvera

 • edi aksesor makinash
  edi aksesor makinashMuaj më parë

  Super kenge 👏👏👏

 • Tammy 23 y.o - check my vidéó

  Tammy 23 y.o - check my vidéó

  3 ditë më parë

  Hallall ju sillni vec hite 👏 ska si ju

 • giorgos georgiadis
  giorgos georgiadisMuaj më parë

  Like pa e degjuar akoma se jeni njesha ... ju lumte goja dhe rrofshi sa malet me keto kenget !!!!

 • Zhulieta Sinaj
  Zhulieta SinajMuaj më parë

  Bravo

 • Ardian Bajrami
  Ardian BajramiMuaj më parë

  Shum.kenge e bukur. Super ju kendoft zemra gjithmon

 • Dimitra Xoxha
  Dimitra XoxhaMuaj më parë

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Denisa Kalemi
  Denisa KalemiMuaj më parë

  Shumë kengë e bukur

 • Gezim Pashollari
  Gezim Pashollari Muaj më parë

  Shum keng e dukr

 • Ardnand Cepele
  Ardnand CepeleMuaj më parë

  Bravo Grupi ju uroj nga zemra suksese super hits ❤👌

 • Romeo Imeraj
  Romeo ImerajMuaj më parë

  Suksese cuna 😉

 • Lico Maliqi
  Lico MaliqiMuaj më parë

  Shume e bukur suksese

 • BLERINA HOXHAJ
  BLERINA HOXHAJMuaj më parë

  Dhe 100 mami dhe babi ta gezoni ditlindjen paci jete te gjate

 • Pelivan Kuka
  Pelivan KukaMuaj më parë

  Edhe 100 vite te lumtura Evisa Enian.Zoti ju bekofte.Amin

 • Laura
  LauraMuaj më parë

  Suksese cuna 👍👍👍👍👍👍👍

 • Lira Gernecaj
  Lira GernecajMuaj më parë

  Super kenge ju Kendofte zemra vellezer

 • Λινα Χαλιλαι
  Λινα ΧαλιλαιMuaj më parë

  Edhe 100 vjece zemra

 • Eni eni
  Eni eniMuaj më parë

  Yjeeee si gjithmon sukses 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Maggie Trupido
  Maggie TrupidoMuaj më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Aulona Sqillo
  Aulona SqilloMuaj më parë

  Gjithmon super bravooooo jeni fantastik 💗💗💗

 • Krisanta Marku
  Krisanta MarkuMuaj më parë

  Super❤❤❤❤❤❤

 • Lushi Kulla Kulla
  Lushi Kulla KullaMuaj më parë

  Ocna kenaqet shirtin ketu ne kurbet juurojme nga thellesia ezemres dhe100 vitete lumtura ju urojme shendet dhe jete bravo cuno te kendofte zemra respekte nga athina sarand alvania

 • Rajmonda Pjetri
  Rajmonda PjetriMuaj më parë

  Grazie mille 💋💋

 • Carlo Kati
  Carlo KatiMuaj më parë

  Shum kenge ebukur gezuar ditelindjente lumt goja

 • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

  Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

  18 ditë më parë

  Bravo djema suksese dhe me shume koncerte ne kenge shume e bukur dhe ka nje kuptim zoti ju bekofte

 • SOKOL Kuka
  SOKOL KukaMuaj më parë

  Shum bukur bravo çuna me ju krenohet patosi supeeer si gjithmon

 • Mimoza Licaj
  Mimoza LicajMuaj më parë

  Bravi ragazzi 👋👋👋

 • Suara Bardhi
  Suara BardhiMuaj më parë

  Shumë e bukur na kënaqët shpirtin bravo 👏👏👏👌👌

 • flori Gaming
  flori GamingMuaj më parë

  Bravo

 • Alma Beqiraj
  Alma BeqirajMuaj më parë

  Shum bukure suksese te metejshme edhe 100te tjera ata qe kan ditlindjen sot😂😂

 • Asan Kadriu
  Asan KadriuMuaj më parë

  100 viec 🥂🥂🥂

 • Monika Toma
  Monika TomaMuaj më parë

  Shume kenge e bukur ju kendofte zemra e shpirti gjithmone 🌟🌟🌟 ma kenaqet 🎤🎶🎵

 • Ervisa Toska
  Ervisa ToskaMuaj më parë

  Bravo 👏👏👏

 • Ervisa Toska
  Ervisa ToskaMuaj më parë

  👏👏👏👏👏

 • Silvana Koreta
  Silvana KoretaMuaj më parë

  Shum bukur keng buku

 • zhaklin
  zhaklinMuaj më parë

  Suksese

 • Viola Kaceli
  Viola KaceliMuaj më parë

  U kendofte zemra shume kenge e bukur vajza 💯 vjece te behet dhe sukse te kini jete me kenge sa me te bukura

 • Aida Kacabumi
  Aida KacabumiMuaj më parë

  Suksese shum kenge e bukur 🎇🎊🎉😘😘

 • Leonard leonard
  Leonard leonardMuaj më parë

  O ju lumt goja un per 5 dit e kam do persh veten time me ket keng hahahaja njisha jeni

 • Anida Ani
  Anida AniMuaj më parë

  Shum e bukur... Suksese djema..

 • xhina 007
  xhina 007Muaj më parë

  Bravo cuna jeni 1 sha

 • amore Arce Award
  amore Arce AwardMuaj më parë

  Superrrr cuna 💯💞🌸🌷🌸🌷🌹⭐🌹⭐🌻🌿🌻👌🌻🌿

 • perparim bregu
  perparim breguMuaj më parë

  perparim Bregu bravo djema sic kendoni kengen ashtu e pacit dhe ju jeten

 • pioggia pioggia
  pioggia pioggiaMuaj më parë

  Me rastin e ditelindjes ime pershendes veten ime , Faleminderit per kengen shum e bukur ❤🎉👏

 • Emirjana Murataj
  Emirjana MuratajMuaj më parë

  😘😘💖💖💖💖

 • Eriselda Suli
  Eriselda SuliMuaj më parë

  Shum bukur,suksese 👍👍

 • Florenc. Katorri
  Florenc. KatorriMuaj më parë

  super Cuna si gjithmon bravo

 • Carlo Kati
  Carlo KatiMuaj më parë

  Gezuar ditelindjen keng shum e bukur 🎂🎂

 • a
  aMuaj më parë

  Bravo cuna njera kenge me e mire se tjetra .🔥🔥🔥🔥🔥kenge e valle ju shkoft jeta ❤❤❤❤❤❤

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  Bravo cuna si gjithemon hit kenget tuaja🔥 Na kenaqet me kete kenge urimi perr ditelindjen .🎉🎊.kemi shume njerz per te uruar me kete kenge...Suksese te metejshme👏👏👏😍

 • Daniel Muskal
  Daniel MuskalMuaj më parë

  bravo cuna respekte

 • Gerti Toska
  Gerti ToskaMuaj më parë

  Ju kendoft zemra 👏👏

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s KökMuaj më parë

  🥂💯🔥

 • Emalinda Tota
  Emalinda TotaMuaj më parë

  Gezuar ditlindjen babi im i dashur🥰🥰🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🌟🌟🌟🌟🌟te pershendes me kete keng te dua shum

 • G Marko
  G MarkoMuaj më parë

  ooo sa bukur jeni gjiganda super projekt si kenga dhe klipi. suksese !

 • Ladimir Senkaj
  Ladimir SenkajMuaj më parë

  Suksese yll

 • Felleza Lamaj
  Felleza LamajMuaj më parë

  Ju kendofte shpirti e zemra per gjithe jeten. Jeni yjet me te bukur ne kenge.❤❤❤❤❤

 • Romeo Aliaj
  Romeo AliajMuaj më parë

  Suksese free mc legjenda fierak 🇦🇱😍🎉🎉🎉🎉

 • Antoneta Sula
  Antoneta SulaMuaj më parë

  🥰😍😍🤩🤩💫💥💥💗💖yje 👌

 • Hysenj Caushaj
  Hysenj CaushajMuaj më parë

  Super

 • Danjela Saliu
  Danjela SaliuMuaj më parë

  Bravo sa bukur ju lumt jeni mete miret ju degjojm me kenaqesi.👏👏👏👏👏👏👏

 • Zhulana Vako
  Zhulana VakoMuaj më parë

  Shum kenge e bukur eshte

 • Mikel Kapaj
  Mikel KapajMuaj më parë

  Thjesht magjike si kenge suksese cunat e Patosit

 • Kristi Dyshniku
  Kristi DyshnikuMuaj më parë

  Shume bukur respeket cuna

 • L B
  L BMuaj më parë

  Edhe ju edhe 100 te tiera shum bukur suksese

 • Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

  Norma F**СК МЕ - СНЕCK MY РR0FILЕ

  18 ditë më parë

  Bravo cuna njera kenge me e mire se tjetra .🔥🔥🔥🔥🔥kenge e valle ju shkoft jeta ❤❤❤❤❤❤

 • Ana Hitaj
  Ana HitajMuaj më parë

  Bravo cuna keshtu vazhdoni 🙏🤩🤩🤩 flm qe e nxoret kenden fix ne dtl e nenes time 🥺🥺🥺😘😘😘😘 happy birthday mom 🎂🎂🎉🎉🎉

 • Gledis Troka
  Gledis TrokaMuaj më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Felleza Buzi
  Felleza BuziMuaj më parë

  Super Bravo cuna jeni te mrekullushem !Suksese👏

 • Armena Dajana
  Armena DajanaMuaj më parë

  Bravo Fieri ♥️🇦🇱♥️

 • Zamira Muhaj
  Zamira MuhajMuaj më parë

  Shume Kenge e bur

 • Guri Bogdani
  Guri BogdaniMuaj më parë

  Bravo cuna shum bukur

 • Dashurije Lame
  Dashurije LameMuaj më parë

  Super kenge ju kendofte zemra 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🍾🥂

 • Hekuran Sinaj
  Hekuran SinajMuaj më parë

  super keng keshtu vazhdoni

 • Alehandro Alickolli
  Alehandro AlickolliMuaj më parë

  Bravo djema suksese dhe me shume koncerte ne kenge shume e bukur dhe ka nje kuptim zoti ju bekofte

 • Kafe Expres
  Kafe ExpresMuaj më parë

  Suksese

 • Anxhela Rexhaj
  Anxhela RexhajMuaj më parë

  🥳🥳🥳

 • Drilon Lami
  Drilon LamiMuaj më parë

  💥💥💥🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

 • Klarida Sulaj
  Klarida SulajMuaj më parë

  Ma keni nxjerr kengen fiks para ditelindjes😂🥰

 • Klarida Sulaj
  Klarida SulajMuaj më parë

  🥰

 • Luciano 1
  Luciano 1Muaj më parë

  Rrofsh vella

 • Anxhela Cani
  Anxhela CaniMuaj më parë

  Bravooo cunattt na fjeri jeni te papar moree ❤️😘😘😘😘 skeni pordh e dengla vetem na kenaqni me zen tuaj te mbrekullushem 😍

 • Anxhela Cani
  Anxhela CaniMuaj më parë

  Per mua e paskeni nxjerr kte kengen se une kam datelindjen sot o cunaa ju kendoft shpyyyrti

 • Malani Priscilla

  Malani Priscilla

  3 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Cajup Alushaj
  Cajup AlushajMuaj më parë

  Bravo shum e bukur 🎂🍾

Faqja Tjeter