Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: althe.info

Komente

 • Tirana Berat
  Tirana Berat2 orë më parë

  A0cjijjhgcxxchip

 • User User
  User UserDitë më parë

  NA U BÈ VEZA SI TATUAZH 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • User User
  User UserDitë më parë

  LLAFE STORI .... TALLJE PÈRFEKTE

 • Luca Maionne
  Luca Maionne5 ditë më parë

  keni marre fund

 • Moza Isai
  Moza Isai5 ditë më parë

  I3igepb30tv42ofiv

 • seeni gzty
  seeni gzty9 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • soiung toiue
  soiung toiue10 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • tani laci
  tani laci10 ditë më parë

  Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

 • nieooj gotoy
  nieooj gotoy11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Entela Shehu
  Entela Shehu11 ditë më parë

  Lere lere nolt

 • seeni gzty

  seeni gzty

  9 ditë më parë

  Jeni fantastik te gjith

 • Tiku2008tiku
  Tiku2008tiku11 ditë më parë

  gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

 • soiung toiue

  soiung toiue

  10 ditë më parë

  A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho11 ditë më parë

  Fantastic

 • bocoy noiu
  bocoy noiu12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • ujori ujori
  ujori ujori12 ditë më parë

  Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

 • nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  11 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • Vjosana Dida
  Vjosana Dida12 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • Vjosana Dida
  Vjosana Dida12 ditë më parë

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • Ana Ana
  Ana Ana12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  12 ditë më parë

  Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 • ardjan ahmeti
  ardjan ahmeti12 ditë më parë

  O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

 • Murat Shehu
  Murat Shehu12 ditë më parë

  GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

 • Dhurata Dervishaj
  Dhurata Dervishaj13 ditë më parë

  Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

 • numer one
  numer one13 ditë më parë

  Ku je moj artiste

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff13 ditë më parë

  Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

 • Mira
  Mira13 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • Mine Dervishi
  Mine Dervishi13 ditë më parë

  Jeni fantastik te gjith

 • Koli Kola
  Koli Kola13 ditë më parë

  A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 • Arian Mucollari
  Arian Mucollari13 ditë më parë

  Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

 • ardjan ahmeti

  ardjan ahmeti

  12 ditë më parë

  Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

 • Στεφανος Λακας

  Στεφανος Λακας

  13 ditë më parë

  Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

 • Tata Tata
  Tata Tata13 ditë më parë

  Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd13 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd13 ditë më parë

  Haa visho me balen ne ashensor haaa

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd13 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

 • Marcy cushi
  Marcy cushi13 ditë më parë

  Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 • Franga Peraj
  Franga Peraj14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

 • Zana Kofsa

  Zana Kofsa

  10 ditë më parë

  Ft we

 • lili shyta
  lili shyta14 ditë më parë

  Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

 • Luljeta Luli
  Luljeta Luli14 ditë më parë

  Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

 • Eva Rriska
  Eva Rriska14 ditë më parë

  Ka vdek a ke me jahajaja

 • Eva Rriska
  Eva Rriska14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ilirjan Ndoja
  Ilirjan Ndoja14 ditë më parë

  Me makaronat reklam perfekt gone

 • Irisa Peto
  Irisa Peto14 ditë më parë

  😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj14 ditë më parë

  Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

Faqja Tjeter