Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)

Argëtim

@ONIMA - smarturl.
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Arrangement By Al Band
Mix By JoJo
#irkenchyka #dehur #onima #unixmusic

Komente

 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo3 ditë më parë

  Dashuria esht si helmi kur e humbet dhe e shikon ne krahet e dikujt tjeter 💔😢💔💔💔

 • Xheni Basho
  Xheni Basho3 ditë më parë

  E ka qare👍👍👍💕

 • Bella Bella
  Bella Bella4 ditë më parë

  😢

 • Shqiptariks prishtina
  Shqiptariks prishtina6 ditë më parë

  SUPER KANG PO ME PELQEN SHUM BRAVO

 • Danjela Domi
  Danjela Domi8 ditë më parë

  Super Hit. Love this song❤

 • Muhamedali Kiro
  Muhamedali Kiro8 ditë më parë

  Gjithmon me bej te qaj me perlat e tua vella ☺️☺️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Ger hard
  Ger hard12 ditë më parë

  Momenti kur nje muzike e trishtuar te ben te ndihesh me mire 💯 Super 🔥

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku12 ditë më parë

  💔💔💔💔💗💗💙👍

 • Ibrahim Javed
  Ibrahim Javed12 ditë më parë

  What language Is this song?

 • Leandra Berlajolli
  Leandra Berlajolli16 ditë më parë

  Perfect ⭐️ greetings from USA

 • Skipeee34
  Skipeee3416 ditë më parë

  faleminderit se me lejove te ndegjoj muszik pa u tut se mdel noj both a naj tjeter traum

 • Dorina Dorina
  Dorina Dorina18 ditë më parë

  Super

 • Linda Kalo
  Linda Kalo19 ditë më parë

  Ahhhhhhh sa interpretim i bukur..por edhe fjalet dhe vija muzikore shume e bukur..Bravo.

 • Mario Sharra
  Mario Sharra25 ditë më parë

  Wow😍

 • Goc Tirone
  Goc Tirone26 ditë më parë

  Wwoooow mrekulli ...👏👏Perfekte muzika, teksti ,zeri

 • Klodiana Alla
  Klodiana Alla29 ditë më parë

  😍

 • pida siouy
  pida siouyMuaj më parë

  I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁

 • Arev Arev
  Arev ArevMuaj më parë

  Endem rrugeve si i marre😭😭😭😭😭😭😭😭😭adhuroj zerin tend😘😘😘😘

 • Lume Aliu
  Lume AliuMuaj më parë

  Je një Artist shum bukur këndon Yrken 👍

 • mikea hiooi
  mikea hiooiMuaj më parë

  Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄

 • Vida B
  Vida BMuaj më parë

  💓

 • pida siouy

  pida siouy

  Muaj më parë

  Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

 • Donjeta Gashi
  Donjeta GashiMuaj më parë

  Kenga shume e bukur !! Me vjen shume mire qe IRKENCI paska vendos qe mos Te bej Kong me melodija orientale ( Te lindjes se mesme )

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Muaj më parë

  Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori

 • alida flus
  alida flusMuaj më parë

  I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Muaj më parë

  O qitnja dikush ni cigare se maroj

 • shuaipi alban
  shuaipi albanMuaj më parë

  althe.info/number/n2vHimmmf5VlY9A/video

 • gioyu comi

  gioyu comi

  Muaj më parë

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • Elinda Kelmendi
  Elinda KelmendiMuaj më parë

  ME I MIRI JE

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Muaj më parë

  Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovMuaj më parë

  Si gjithmon Irkenc Hyka another level...🥺🥺❤❤❤

 • Entela Imeri
  Entela ImeriMuaj më parë

  O zot i madh surprizat e tua jane te pafundme dhe une jam totalisht ne dashuri me to.Love you ,you are the best😘😘😘😘

 • Entela Imeri

  Entela Imeri

  Muaj më parë

  Flm shume une jam nje fance e zjarrte e irkencit🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰besoj jo vetem un por ky esht i vetmi artist shqiptar qe ja vlen e them me plot gojen

 • alida flus

  alida flus

  Muaj më parë

  E bukur 👏👏👏❤🇦🇱

 • bilinas mini
  bilinas miniMuaj më parë

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • Chloe Manchestor
  Chloe ManchestorMuaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosaMuaj më parë

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖

 • Marius Zace
  Marius ZaceMuaj më parë

  Bravo njesh respekte

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Muaj më parë

  Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

 • Klevi Hoxha
  Klevi HoxhaMuaj më parë

  👏👏👏👏super hit,super kengetar

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

 • Ariel ariel
  Ariel arielMuaj më parë

  Irkenc ti Bruno Fifi nje duet🥺🥺plizz💜

 • Aivars Pietari
  Aivars PietariMuaj më parë

  песня называется "Пьяный". переведите на русский,пожалуйста.

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Muaj më parë

  My heart is crying❤🥺

 • Laureta Rexha
  Laureta RexhaMuaj më parë

  Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.

 • Eduard Hoxha
  Eduard HoxhaMuaj më parë

  Ikrenc Hyka ....Je Unik Je Kuptimi i Muzikës Shqiptare Zëri Yte është Hilaçi Që Shëron çdo dhimbje Të çdu kujt që këngët e Tua Jan nji Copëz Historie Për ata Që Kan Plagë Nga Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori

 • Galina Kabranova
  Galina KabranovaMuaj më parë

  👍👍👍goed muzik

 • Il3gal Burnout
  Il3gal BurnoutMuaj më parë

  O qitnja dikush ni cigare se maroj

 • miko foin
  miko foinMuaj më parë

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  That was great!

 • Alexa J S
  Alexa J SMuaj më parë

  💙

 • miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  That was great!

 • Lucia Dior
  Lucia DiorMuaj më parë

  E bukur 👏👏👏❤🇦🇱

 • miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  althe.info/number/0abNYJNsjap7f50/video

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  great song..nice video..lyrics...wooow

 • Qrtt Advb
  Qrtt AdvbMuaj më parë

  So beautiful love you so much 🙏🍀🌹🌷💜💜

 • miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  😍😍😍

 • Ndricim Lizi
  Ndricim LiziMuaj më parë

  Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo

 • yuoop noke
  yuoop nokeMuaj më parë

  Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖

 • doliio volay
  doliio volayMuaj më parë

  Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

 • Lady Mindkoff
  Lady MindkoffMuaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • doliio volay

  doliio volay

  Muaj më parë

  great song..nice video..lyrics...wooow

 • Melisa Qosja
  Melisa QosjaMuaj më parë

  My heart is crying❤🥺

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot

 • The door
  The doorMuaj më parë

  sa shum qaj me këngët e tij bravo super artist prek direkt ne zemer me vargjet e bukura

 • VERISSIMO Marie - Hélène
  VERISSIMO Marie - HélèneMuaj më parë

  dommage qu'il n'y ait pas la traduction des paroles mais c'est très joli

 • Teuta Hasa
  Teuta HasaMuaj më parë

  Üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü0

 • Ale Alesja
  Ale AlesjaMuaj më parë

  kengetari im i preferum 😊😊

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  Shume ze i ngrohte!

 • Ale Alesja
  Ale AlesjaMuaj më parë

  super hit😘😘

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️

 • JaxShazam
  JaxShazamMuaj më parë

  althe.info/number/0abNYJNsjap7f50/video

 • aola wili
  aola wiliMuaj më parë

  That was great!

 • Γεωργία Τόντι
  Γεωργία ΤόντιMuaj më parë

  Super 👏👏👏

 • Xhent Hoxha
  Xhent HoxhaMuaj më parë

  😍😍😍

 • RSH
  RSHMuaj më parë

  althe.info/number/tJ6ipY6rfWOKjNQ/video

 • Best Music
  Best MusicMuaj më parë

  althe.info/number/0miXlXmgh6Ctoq4/video

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  Loved

 • Sidi Sidi
  Sidi SidiMuaj më parë

  Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  😂😂😂

 • Sarah Jakupi
  Sarah JakupiMuaj më parë

  Sa Zeri i bukur dhe Kenga ashtu 🎵🎶🎤🎧

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  😍

 • Enea Begaj
  Enea BegajMuaj më parë

  Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Endem rrugve si i marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un s'e paskam dit Sa shum ty te kam dasht Vitet shkojn e vijn Akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa thinjat t'me ken dal Ta shuaj kete mall Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  😍😍

 • Piano Shqip
  Piano ShqipMuaj më parë

  great song..nice video..lyrics...wooow

 • Toro Man
  Toro ManMuaj më parë

  Wow ka shum koh qe nuk e kam ndegjuar nje keng qe me bon me vibracione ne gjith trupin brravo shqipe 👏👏👏👐🎶🙋‍♂️🍹

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  👏👏

 • dutoiu hour
  dutoiu hourMuaj më parë

  That was great!

 • toijg avnnr
  toijg avnnrMuaj më parë

  That was great!

 • MEA MARTIRI
  MEA MARTIRIMuaj më parë

  Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  😓👏👏

 • Leticia 22
  Leticia 22Muaj më parë

  Shume ze i ngrohte!

 • Marsela Tallamishi
  Marsela TallamishiMuaj më parë

  E adhuroj Ka nje ze kaq te bukur cdo keng esht kaq e ndjer Bravo Irkenc Jam fanse e jotja dhe e adhuroj muziken tende 🥰🥰🥰

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  Muaj më parë

  That was great!

 • annag cocl
  annag coclMuaj më parë

  it would be so funny... ??

 • markeliano peti
  markeliano petiMuaj më parë

  Janam janam -dilwale

 • Vital Gjinaj
  Vital GjinajMuaj më parë

  Beni muzike shqip o turq

 • Regdu Geht
  Regdu GehtMuaj më parë

  Loved

 • annag cocl

  annag cocl

  Muaj më parë

  He’s really funny.

 • Ragip Bajrami
  Ragip BajramiMuaj më parë

  Trujt zoti vla

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  Muaj më parë

  Love your video

 • yuitr loing
  yuitr loingMuaj më parë

  He’s really funny.

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  why funny

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  Muaj më parë

  he’s amazing

 • Zyba kaca Zyba kaca
  Zyba kaca Zyba kacaMuaj më parë

  Bravo 😍😍

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  Muaj më parë

  Vous êtes incroyables les gars ! Cette vidéo était énorme, un gros bravo !

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuooMuaj më parë

  Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  😢😢😢😢

 • lumi hoxha
  lumi hoxhaMuaj më parë

  Such a beautiful song!

 • Ibrahim Javed

  Ibrahim Javed

  12 ditë më parë

  What language is the song?

 • yuitr loing

  yuitr loing

  Muaj më parë

  I have to say, this was a really good one!

 • Debora
  DeboraMuaj më parë

  Thjesht wow !! Jam perhumbur ne kete melodi , tekst , muzik !!! 🥰

 • Ina Lika
  Ina LikaMuaj më parë

  ❤ ❤

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  🥺🥺🥺

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  Muaj më parë

  Dehur me premtimet e bukura qe ishin...

 • Nury
  NuryMuaj më parë

  tkeqen vllai mos bo mo kong. 😔

 • nijuo joing
  nijuo joingMuaj më parë

  Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤

 • vliduu zeeb
  vliduu zeebMuaj më parë

  O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh

 • Pavljon Lika
  Pavljon LikaMuaj më parë

  Ku e gjete kurajon per te publikuar kete keng xhanem

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  cfare i mungon kenges?

 • Albert Vishi
  Albert VishiMuaj më parë

  Super Vokal , Super Këngë ... 😍

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Muaj më parë

  Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚

 • Agron Vija
  Agron VijaMuaj më parë

  LYRIC: Ref Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot Endem rrugve si I marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un se paskam dit sa shume ty te kam dasht Vitet shkojn e vin akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa dhimbjet tme ken ndal Ta shuaj kete mall Ref x2 Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  Muaj më parë

  💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Alime Toska
  Alime ToskaMuaj më parë

  Kenga shum e bukur....nje ze shum i embel dhe muzika super....suksese te metejshme te uroj....😊

 • Esmeralda Ganci
  Esmeralda GanciMuaj më parë

  Bravo Irkenc super tekst super kenge 😍

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  bravo

 • Mariglen Lleshi
  Mariglen LleshiMuaj më parë

  Kengetari me i mire ne shqiperi te pakte keshtu mendoj une ... Vetem vazhdo perpara👌👌👌😘😘😘😘

 • Mariglen Lleshi

  Mariglen Lleshi

  Muaj më parë

  @Piano Shqip hahaha jo se eshte kengetar i mir

 • Piano Shqip

  Piano Shqip

  Muaj më parë

  i treti apo kateri ndoshta😅

 • Eli Eli
  Eli EliMuaj më parë

  You are the best my friend loves you very much ❤️😍😘❤️❤️❤️❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️❤️💕💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕

 • Elife Lumani
  Elife LumaniMuaj më parë

  😭😭💔💔❤

 • Ann Ann
  Ann AnnMuaj më parë

  Hajde mor burr se ta jap un nje cigare se te fundit kam ne pakete

 • Elmira Kulheku
  Elmira KulhekuMuaj më parë

  Keng me e bukur Zero lakuriqsi Zero fallsitetit ... thjesht Dashuri.

 • shkoder shkoder
  shkoder shkoderMuaj më parë

  O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh

 • Nini Hoxha
  Nini HoxhaMuaj më parë

  Dehur me premtimet e bukura qe ishin...

 • Asia Vrana
  Asia VranaMuaj më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deuschMuaj më parë

  @@......

 • Джавид Хузахмедов
  Джавид ХузахмедовMuaj më parë

  Like

 • Asije Koprencka
  Asije KoprenckaMuaj më parë

  Bukur shume!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaMuaj më parë

  Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤irkenc hyka💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💖💚💔💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

Faqja Tjeter