Përplasja me drejtuesin, Rama largohet para kohe nga '5 Pyetjet nga Babaramon': Këtu mbyllet

Argëtim

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Kryeministri Rama e braktisur studion e Report Tv gjatë një interviste me gazetarin Ilir Babaramo. Rama hoqi mikrofonat dhe u largua nga studio pas përplasjeve herë pas here me drejtuesin Ilri Babaramo.
"Këtu mbyllet intervista. Jo, ne nuk kthehemi asgjëkundi. Herë tjetër, kur fton kryeministrin, fol me kryeministrin. Unë jam i gatshëm të vij prapë, por këtu mbyllet intervista. Unë nuk mundem më të vazhdoj", i tha Rama Babaramos.
Ndërprerja ka ardhur pas mbi 60 minuta pyetje mbi tematikat më të nxehta të aktualitetit politik, kur mungojnë vetem 6 ditë nga dita e zgjedhjeve.
Kryeministri Edi Rama, i ftuar në emisionin 5 pyetjet nga Babaramo' ka folur sot për çështjen e patronazhistëve. Rama tha se edhe ai e Ruçi e kanë nga një të tillë, të cilët janë të gjithë vullnetarë. Rama tha se ky sistem me 'patronazhistë' njihet në të gjitha partitë e rëndësishme në botë.
I pyetur nëse është një kurth ftesa e tij për bashkëpunim pas 25 prillit për Lulzim Bashën, Rama u përgjigj se nuk merret me kurthe. Sipas tij PS-ja do të fitojë zgjedhjet dhe ai vetë do jetw kryeministri i të gjithë shqiptarëve.

Komente

 • Kei Kei
  Kei Kei2 ditë më parë

  Te lumte kryeminister per pergjigjen qe mori Babaramo budallaj ,qe ngeli torollak debil perpara jush .Krenare per ju kryeminister i vendit tim .

 • sahit rabdishti
  sahit rabdishti3 ditë më parë

  Po cfar i thua edi rames mor zotni po edi esht serb nuk esht shqiptar cfar i tregon ti atij ai ka qene hajdut figurash ne franc turp ska fjale cfar te thot hajduti do iki cfar do bej i ka vjedhur leket e ketyre turp o hajdut edi rama po te thot mbas 25 prillit do shihemi ketu prap me nji fjale rama e faktoi se i ka pas blere votat se ketu ka thene mbas 25 prillit ehhhhh njeri pa vlera njerzore e familjare psiko bravo gazetar e perzure deri sa e ber dhe folte si menec se kur ke te drejt nuk del fjale se e kapet mat .........

 • Leo Corleone
  Leo Corleone3 ditë më parë

  U merzit bushtra sepse e ofendoj babaramo. I tha pictori me I mir shqipetar 😂😂😂😂😍😍

 • Leo Corleone
  Leo Corleone3 ditë më parë

  Ta qifsha motren edi rama

 • Mirela So
  Mirela So4 ditë më parë

  Rama asht kopje e Trump bravooo te dy i duu fort

 • F A
  F A5 ditë më parë

  Po pse zoti Kryeminister, Ju shkon ketyre neper Studio... Kazani mediatik fije respekti ndaj as kujt nuk ka,me vjen me .🤮.

 • Βασιλική Ντούβλη
  Βασιλική Ντούβλη5 ditë më parë

  Bravo

 • Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri8 ditë më parë

  Po dhe ti o burrë i dheut pse i bën pyetje që nuk i pëlqejnë😂😂😂😂

 • Kujtim Zeka
  Kujtim Zeka8 ditë më parë

  Kur i djeg bytha ngrihet e iken nuk ka pergjigje. Karagjoz njeri. Shum arrogant.

 • O K
  O K10 ditë më parë

  Eh e mjera ti shqipri qe ke ni injorant kryeminister. Ky kristaqi ka Problem me qdo gazetar cili do qoft.

 • My Email
  My Email12 ditë më parë

  Spat fare... Paranoia

 • Irena Themeli
  Irena Themeli12 ditë më parë

  Babaramo ik.sikur po flet me shoqet para se te hapesh dyqanin ne mengjes me dukesh

 • Dhimitri Theodhori
  Dhimitri Theodhori12 ditë më parë

  Edi karr I madh

 • Andy Hoxha
  Andy Hoxha13 ditë më parë

  Po buxhetin e shtetit nuk e ke ti n dor o antishqiptar

 • G W/ midis
  G W/ midis14 ditë më parë

  ikre pidh motre kryeminister legen ordiner shporru nga ky vend

 • Albion Çadraku
  Albion Çadraku14 ditë më parë

  Kur fton kryeministrin flit me kryeministrin!

 • Min Halili
  Min Halili14 ditë më parë

  Cte duket vetja o kryeminister kari

 • Oo Oo
  Oo Oo14 ditë më parë

  Si kalamajtë është ky lere te ike

 • Oo Oo
  Oo Oo14 ditë më parë

  Kaq din ky i çmendur jam kryeministër por se shpenzojnë paratë mos ja përmendni se nuk e din

 • Loyal Nm
  Loyal Nm14 ditë më parë

  Padyshim Piktori me i mir hahahahaha

 • Visarion Laci
  Visarion Laci14 ditë më parë

  Cfare ordineri!

 • Luan Pirraci
  Luan Pirraci14 ditë më parë

  U zemerua me pikturen 😂

 • Rock girl
  Rock girl14 ditë më parë

  Pyet Ramen pse Qazimi i kishte hedhur uje qumeshtit sot

 • Olti Katiaj
  Olti Katiaj14 ditë më parë

  ik ore gazetare krye rop qire te qifsha grusn

 • Adriatik Kodraa
  Adriatik Kodraa14 ditë më parë

  Rri drejt o kryeminister kari

 • Alboren Djellaj
  Alboren Djellaj14 ditë më parë

  Te gith thon bravo babaramos per pyetjet qje i ben rames.... Sa mbrapa qe jeni mor burr Nuk beri nje pyetje per shtetin ose Nje pyetje per populin...por pyetje kopilash edhe thashethemesh Un jetoj ne greqi edhe neve qe jemi jasht valles e shikojm me mir Bravo rama🇦🇱🇦🇱

 • Rock girl

  Rock girl

  14 ditë më parë

  You're the best Edi! Thank you!

 • Baby Girl
  Baby Girl14 ditë më parë

  Si rri Babaramo si mut. U dhie ne breke. Gjirokastrit leshi.

 • Ermal Koci
  Ermal Koci14 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahhaha. O cfare gazetare KARI kemi ne. Shife logon, ka lezet hahahahahahaha

 • Laura Dasaret
  Laura Dasaret15 ditë më parë

  Qenka ber logo si vrime e zeze ne hapsire

 • Tziga Peroni
  Tziga Peroni15 ditë më parë

  Para disa muajsh ndoshta mund te jete edhe nje vit, kam lexuar nje shkrim te Banaramos per nje çeshtje ne Kosove. Ishte nder shkrimet me te mira gazetareske qe kam lexuar ndonje here. Ndersa ky bojaxhiu, çfar ka krijuar ky? Ka lyr ca Pallate me bojë në Tirane, mbas aq vitesh Prefekt i Tiranes dhe kryeminister o Shqiperise, turp per te, qe na le si trashegim ca kova me boje te derdhura neper ndertesa te Tiranes. Dikur e kam respektuar, ndersa tani eshte bere per tia qar hallin

 • Samir Avdija
  Samir Avdija15 ditë më parë

  Rama ik surrel mbaroj koha jote

 • Tziga Peroni
  Tziga Peroni15 ditë më parë

  Çeshte ky kryeminister karaxhoz, qe ben teater ketu, sikur aktron budallain, a kend aktron ky koqe kandari

 • Artan Bisku
  Artan Bisku15 ditë më parë

  Ore si ka mundesi qe ne shqiperi televizionet man 30 vjet me te njenjtit gazetar kg eshte kulmi po ky eshte bere si bababarbon ca pret nga ky

 • arben vata
  arben vata15 ditë më parë

  hahahhaha

 • Ama Net
  Ama Net15 ditë më parë

  Babaramoo😊

 • Alban
  Alban15 ditë më parë

  Droga i ka djegur trunin ktije idiotit

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui15 ditë më parë

  🤣🔝Hera Par qe Largohet Edi😎 Nga intervista se zakonisht si len gazetarve asigja manget😅

 • elton gjoshi
  elton gjoshi15 ditë më parë

  Fidel kastro

 • JONUZ DURRA
  JONUZ DURRA15 ditë më parë

  1 gje skuptoj keto socjalist qe jan me ket parti me thon te verteten ja kan dal me kaluar muhain me te ngren kan lar dritat kan pas buk te hajn sepse dy persona jemi ne sbpi pa femi vin dirtat nga 120 mi te pakte dhe tvsh mrena

 • JONUZ DURRA
  JONUZ DURRA15 ditë më parë

  Jepi pergjigje zoti kryeminister po pse re cfr te don trapi jot duhet me te mar pytje ajde kryeminster sa na knaqe pelet ti je funi re djal do ishte mir beje piktorin e jo ket gje me ishalla vazhdon punen piktorit jo me ket

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  15 ditë më parë

  🇦🇱👍

 • anila krist
  anila krist15 ditë më parë

  You're the best Edi! Thank you!

 • Zulqufli Iljazi
  Zulqufli Iljazi15 ditë më parë

  E njoh një si ky, Milorad Dodik quhet, kryetar i Republikës Sërpska. Vetëm në Turqi mirëpritet.

 • Tosi S
  Tosi S15 ditë më parë

  Ky esht I modh

 • Marco Mauro
  Marco Mauro15 ditë më parë

  Bravo gazetarit se esht me burr se 20 kryeminista ti edi rama kurva

 • Hell boy Mali
  Hell boy Mali15 ditë më parë

  Tqifsha ropt mor drogaxhi

 • Aifos Lakita
  Aifos Lakita15 ditë më parë

  Çfar legen që esht ki Rama. Ska fare respekt për asnjërin, sidomos për popullin. Ki mendon se ësht perëndija.

 • Geisu Bakalli
  Geisu Bakalli15 ditë më parë

  Çfar turpi....e quan vehten intelektual por fatkeqesisht eshte pa intelekt ....mjere Shqiperia mjere Tirana qe ra ne duart e ketij gerrese ovajesh te kalbura

 • Stella Sole
  Stella Sole16 ditë më parë

  Shko pytni saliun iliri meten se Po krymben me leke qe kan vjedh!!! Lejeni edi ramen se ka bo goxha per shqiperin. Ju doni PD mju sjell 97 perseri 😡😡😡😡

 • Stella Sole

  Stella Sole

  15 ditë më parë

  @Suba zzz pse te tjeret para ktit Qa kan bo

 • Suba zzz

  Suba zzz

  15 ditë më parë

  Ka bo ni mut ka be per veti ky kriminel e shkatrroj shtetin nje pik e zez ne evrop or qorra

 • ALDINJO13 GATE13
  ALDINJO13 GATE1316 ditë më parë

  Zoti Rama eshte gjunah qe si kryeminister vete ne kto studio dhe le te te ofendojne ca legena si ky alibabai

 • Miami Heat
  Miami Heat16 ditë më parë

  Vetem nje bajg lope e mbuluar nga miza mund te votoj per edi ramen.

 • army ot7
  army ot716 ditë më parë

  Seriozisht e ka me ate logon edvini?

 • Murat Saliju
  Murat Saliju16 ditë më parë

  O DRGIRASH DUHET TE PERGJIGJESH O KRIMINEL TI VETEM KRYEMINISTER NUK JE VETEM JA KTHEN FJALEN MODERATOVE E SHKATERRUTAT VENDIN ME KRIMINELA

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt16 ditë më parë

  🤣🔝Hera Par qe Largohet Edi😎 Nga intervista se zakonisht si len gazetarve asigja manget😅

 • EUGEN MANI
  EUGEN MANI16 ditë më parë

  Sa njeri i deshtuar qe eshte...bravo gazetarit qe ja plas te vertetat ne sy

 • Benjamin Iseni
  Benjamin Iseni16 ditë më parë

  🇦🇱👍

 • Raul Hoxha
  Raul Hoxha16 ditë më parë

  Eka zen barku,parazgjedhor ramziun.

 • Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja16 ditë më parë

  BABA RAMO ZEMER GJAK I PASTER SHQIPTAR ❤🇦🇱👍

 • Suba zzz

  Suba zzz

  15 ditë më parë

  Ky mut muti shqiptar ky esht vllau vucicit kriminel hajdut drogirash Peder gjitha I ka ky qen bir qeni

 • Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja16 ditë më parë

  EdVin Kristaqis Aleksander Vucic miniMAKSI LEGENI I SORRbisë tradhtija ndaj kosoves DARDANISË VERIUT TE SHQIPËRISË ! ILIR meQka ! Salo Tropoja ! O moj Shqipni e mjera Shqipni kush .... përshëndetje me të ngrohta nga veriu i Shqipnis ks DARDANIJA ju përshëndesim me këngen ANI MOJ SHQIPNI MOS THUJ O MAROVA ...

 • cris Rea
  cris Rea16 ditë më parë

  Babaramo nje i shitur i opozites nje palo burre.

 • LB
  LB16 ditë më parë

  Shikues te nderuar kjo ishte Intervista me Kryetarin e partis Socialiste Edi Rama 😅😅😅 dhe jo Kryeministrin.

 • Sempre Roma
  Sempre Roma16 ditë më parë

  Ky nuk asht k minister

 • abc
  abc16 ditë më parë

  Vetem Edi ❤❤

 • abc
  abc16 ditë më parë

  O kinga vetem Edi Rama votoni ❤❤

 • Fatmira Gjinollari
  Fatmira Gjinollari16 ditë më parë

  Allall Babaramo je i vetmi gazetar qe nuk te prosvali Edi Rama

 • Dallas Tyson
  Dallas Tyson16 ditë më parë

  Ky është rrugaç tallet fundërrinë, ky është per portokalli, ka 110 milion per te paguar

 • Roan Roan
  Roan Roan16 ditë më parë

  EDI si politikan sme pelqen shum se si njeri se njo dhe sflas dot po ky babaramo vetem gazetar sesht kapele polici Thot ke ministri ke kush e Ben tenderin si te duket Ty kapelja e policit

 • Murat Shehu
  Murat Shehu16 ditë më parë

  PER ZGJEDHJET E TE DJELES Te nderuar miq, ne keto zgjedhje do kemi perballe antishtetin Sali-Iliri me soj e sorollop dhe shtetin ligjor me reformen Amerikane ne drejtesi te perfaqesuar nga Edi Rama, i vetem, pa soj e sorollop. Te paret, po fituan do kerkojne te kthejne rotten e historise mbrapsht me parimin “dy duart per nje koke”. Ndersa po fitoi i dyti ta çoje me perpara rroten e historise me parimin “nje koke per dy duar”. Parimi i pare ka kuptimin per bythen time, i dyti edhe per ate te te tjereve. Zgjidhni e merrni. Te paret duan t’ju perdorin per kokbythen e tyre, i dyti edhe per tuajen. Ky eshte mendimi im 100% i pavarur. Komplet nga mendja ime qe ka pare, regjistruar dhe analizuar realitetin politiko-ekonomik ne fb dhe you tube. Ok?

 • Dani khtte
  Dani khtte16 ditë më parë

  ti qifsha robt ty edi rama je mashtruesi me i madh ktu spo dihet po mer ne pytje gazetarin apo qfar

 • Oluap V.a
  Oluap V.a16 ditë më parë

  Hallall qooooft tyyy se e digjenerove flliqsiren mutit Ordinerin .Aq i aft ishte sa e dy pytje e digjenerove si njeriiii Edvin Ordinerin te qifsha ftyren qe ke ordiner

 • Naser Aruci
  Naser Aruci16 ditë më parë

  Mr Baboramo you are a Legend good on you. 😂😂

 • SEMPRE AVANTI
  SEMPRE AVANTI16 ditë më parë

  Ja bere mire ati rrypi rame bravo

 • xhulja xhulja
  xhulja xhulja16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👏👏👏

 • Fier Fier
  Fier Fier16 ditë më parë

  Ahaha hajde budolla hajde 😂😂😂

 • VAN _ VAN _
  VAN _ VAN _16 ditë më parë

  Njeri me probleme mendore , njeri qe as ai vet nk di se cfar flet ! Pisanjos

 • Erion Beqirllari
  Erion Beqirllari16 ditë më parë

  mos iku po tashi si tja bejm do rim pa buke sot

 • Riki Riricardo
  Riki Riricardo16 ditë më parë

  Bravo bravo edi rama rroft edi rama

 • 戦士47
  戦士4716 ditë më parë

  Pler muti mos tu tretshin eshtrat se ju more shpirtin popullit me hallexhi ne ballkan

 • Petrit Miftari
  Petrit Miftari16 ditë më parë

  Ke kemi ne krye te shtetit ne pu pu po ky esht skandali i shqiptarve

 • Fatjon Bazaj
  Fatjon Bazaj16 ditë më parë

  Ik qihu edi kari , futi ato dy gishtat në bythë

 • Fatjon Bazaj
  Fatjon Bazaj16 ditë më parë

  Bravo Babaramo

 • Meko Harley
  Meko Harley17 ditë më parë

  Po ky c'pati? Devijoi Babaramo nga lepirja e report tv.

 • LXXIV XXIVVI
  LXXIV XXIVVI17 ditë më parë

  O shpellare mos shkruani te gjithe ne te njejtin vend se ju del boja

 • Ilia cruze
  Ilia cruze17 ditë më parë

  Cfare gazetari.Haha

 • Erminda Lugavb
  Erminda Lugavb17 ditë më parë

  Hahaha cja menderosi ketijgazetar kazani

 • LUGINA E PRESHEVES
  LUGINA E PRESHEVES17 ditë më parë

  RRNOFT EDI RAMA 🇦🇱

 • aqif copertoni
  aqif copertoni17 ditë më parë

  Brovo gazetarit Babaramo , kujtojn keta si ky plira te vete shpallur kreminister , qe eshte I pa afte te bashkebisedoje me nje gazetar e si mund Te drejtoje ky shtetin , ka ndertuar nje shtet vetem per te vjedhur popullin e varfer, prandaj sdi cte thote ,Turp per te , e I thote vetes.kryeminister.k

 • Nur thenur
  Nur thenur17 ditë më parë

  althe.info/number/rq3XqpiIe6ann7Y/video

 • Stileo Dr
  Stileo Dr17 ditë më parë

  po ik mer bythqim Babaramo bèj naj gojore Ilirit Saliut dhe Lulit se me 26 prill do qihesh dhe do qash o kurv e kombit...doje ta provokoje dhe ta nevrikosje ta dhjeu Edi Rama o bythqim ahahahah je halabag i kombit o Babaramo.

 • Etleva Ylli
  Etleva Ylli17 ditë më parë

  Edi Rama Fiton zgjedhjet 100%.

 • Darel S
  Darel S17 ditë më parë

  Skandal

 • Elvira Dedja
  Elvira Dedja17 ditë më parë

  Do ma o babarama plere e saliut.

 • Elvira Dedja
  Elvira Dedja17 ditë më parë

  Do i fitoj u plere gazetar ta harroni o felliqsira

 • Fitim Seferi
  Fitim Seferi17 ditë më parë

  Kuj des se i ha duart mos ive te gona

 • Elvira Dedja
  Elvira Dedja17 ditë më parë

  Bravo Rama ja ke dhjere zyrtarisht ketyre kazanave mediatike.

 • My Love
  My Love17 ditë më parë

  Edhe ne duam simbolet shqiptare kudo dhe ne çdo institucion 👋🏻

 • My Love
  My Love17 ditë më parë

  Je kryeminister zoteri, duhet te pergjigjesh ndaj cdo pyetje qe te drejtohet!

 • Breaking Point
  Breaking Point17 ditë më parë

  Our crazy prime minister is practicing the sign language

 • signature buyer
  signature buyer17 ditë më parë

  Turp qe Shqiperia ka nje kryehorr per kryeminister.

 • lodi 59

  lodi 59

  13 ditë më parë

  Ti hash k..

 • Roza Roza
  Roza Roza17 ditë më parë

  O Zote me keta Gazetare 💥 Beni pjytjet pere te Arthmen e Shqiperise 💥 Edi eshte shume e veshtire qe te te 💥💥💥💥Kuptojne 💥💥💥💥

 • Michael Deleon
  Michael Deleon17 ditë më parë

  HAhahahahah Rri si ai ne SHIT tani o BABALESHI

Faqja Tjeter