Shkembimi - Skena aksion (Pjese nga filmi)

Film dhe animacion

Drilon Hoxha on social media:
Facebook: Official.Dri...
Instagram: drilonhoxha
TikTok: www.tiktok.com/@drilonhoxhaof...

Jetët paradoksale të dy vëllezërve, njëri në Shqipëri e tjetri në Amerikë, historitë e të cilëve bashkohen dhe ndahen në momentin e trashëgimit të pronave. Një problem thelbësor i vendit tonë që për shkak të kësaj pasojat i vuajnë pasardhësit dhe pikërisht pjesa aksion e filmit fillon kur rrëmbehet vajza e njërit prej vëllezërve, gjë e cila do vërë në provë dashurinë e të dashurit të saj. Dashuria për vajzën bën që të sakrifikojë këdo, dhe i verbuar nga dashuria merr përsipër çdo lloj rreziku për ta pasur vajzën sërish pranë.

Komente: 110

 • Drilon Hoxha
  Drilon HoxhaMuaj më parë

  Shikoni filmin e plote ketu: drilonhoxha.com/

 • K1NGK1LER

  K1NGK1LER

  Muaj më parë

  Si mundet te blihet nga shteti zvicrres vllla

 • Eneida Ani

  Eneida Ani

  Muaj më parë

  Po hidhe ne ALthe se ne qe jemi jasht shqipris duam ta shohim

 • Ermal Balliu
  Ermal Balliu2 muaj më parë

  Hidhe filmin e plot mezi po e presim

 • Miraa

  Miraa

  Muaj më parë

  Esht shum I bukur

 • Reald Rbk

  Reald Rbk

  2 muaj më parë

  Shko ne kinema shife

 • Eni Bajri
  Eni Bajri2 muaj më parë

  Mezi po presim te shofim filmin me te mir te vitit❤️‍🔥❤️‍🔥. Me i miri i je❤️‍🔥

 • Mr. Chicago " Youngblood" Rockefeller III
  Mr. Chicago " Youngblood" Rockefeller III2 muaj më parë

  Well done Drilon👍 When can we enjoy the Movie on ALthe🤗

 • Dona
  Dona2 muaj më parë

  Bravo !!👏👏👏👏

 • gaming with Albania
  gaming with Albania2 muaj më parë

  Ishalla po e hedh nga viti te ri o loni kete filmin se eshte shume super 👏👏👏👑👑👑

 • LEGEND555 FF
  LEGEND555 FF2 muaj më parë

  The best film 🔥🔥

 • Arjola Sherifi
  Arjola SherifiMuaj më parë

  Super film❤

 • babalia Vlorë
  babalia Vlorë2 muaj më parë

  Suksese Noku,e hidhe sa me shpejt,respekte 👋

 • Fabio Rama
  Fabio Rama2 muaj më parë

  Filmi me i bukur ne shipri 🔥🔥🔥

 • albania shqipri
  albania shqipri2 muaj më parë

  Presim me padurim kur do e hedhesh filmin e plote

 • Ardiani M
  Ardiani M2 muaj më parë

  O Drilon kur do e qitni ne ALthe Kompet Je Legjend 👑😍

 • Albania Show Biz

  Albania Show Biz

  2 muaj më parë

  O ju njerz sjeni n rregull pse per ca e boni filmin ai per ta nxjerr n youtube e t dali me humbje????mendohuni njer pstj flisni

 • Miraa
  MiraaMuaj më parë

  Super film urime a mund ta hidhni ne you tube te plote faleminderit ❤

 • Constantine The Great
  Constantine The GreatMuaj më parë

  Drilon bravo te qofte!! Je duke e ndryshuar kinematografine shqiptare!!

 • Mondizgjupa Zgjupamondi
  Mondizgjupa Zgjupamondi2 muaj më parë

  Hidhe fimin e plot ❤🙏

 • Eneida Ani

  Eneida Ani

  Muaj më parë

  @Reald Rbk po ne qe jemi jasht shqipris ku ta shohim 🤷‍♀️ Hidhe drilon ne ALthe 🙏💫

 • Reald Rbk

  Reald Rbk

  2 muaj më parë

  Shko ne kinema shife

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres2 muaj më parë

  hajde ma hille krejt filmin oo drilon kingu kam vite tu prit 🙏💪💪💪❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • TM
  TM2 muaj më parë

  Film pa lidhje, meso me aktru te pakten o Drilon, se ok per realizimin s'keni faj se aq mundesi keni. Po te pakten aktroni mire.

 • Egzon Rudaj
  Egzon Rudaj2 muaj më parë

  Kur do e hedhesh ne youtube menzi pres❤👑

 • Atdhe Gerbeshi
  Atdhe GerbeshiMuaj më parë

  Filmi 🤪 Drilon Hoxha 😈🤴

 • Mendi
  MendiMuaj më parë

  Mezi po e presim filmin e plotee Respekt nga Tetova,Maqedonia,E,Veriut🔥🔥🔥

 • fatlum ameti
  fatlum ameti2 muaj më parë

  O çite komplet filmin n youtube🥺menxi kam ptit me dal ky fim 😭

 • Klevi.P
  Klevi.P2 muaj më parë

  Hidhe filmin kam shkuar mbi 9 her tek QTU per te par filmin tend po hidhe ne yt o burr se lam lesht neper kinema

 • miranda sulku
  miranda sulku2 muaj më parë

  Supereeeeer 🇦🇱❤🤗😘

 • spam
  spam2 muaj më parë

  Legjende⭐⭐⭐⭐⭐

 • UQ_ROLEX
  UQ_ROLEX2 muaj më parë

  Mega film pz😎🤘

 • HIP-HOP SHQIP OFFICIAL
  HIP-HOP SHQIP OFFICIAL2 muaj më parë

  Hidhe filmi me I plote se mezi presim

 • Fatjon Dedaj
  Fatjon DedajMuaj më parë

  Bravo drilon👍👑👑👑

 • Enea Krasniqi
  Enea Krasniqi2 muaj më parë

  Legjenda i bene Filmat bravo 💪💪

 • Ola Sula
  Ola Sula2 muaj më parë

  Film me i bukur

 • Englison Qose
  Englison Qose2 muaj më parë

  Drilon suksese

 • MarioNet Gr
  MarioNet Gr2 muaj më parë

  Hidhe filmin e plot

 • Edison Bilbilaj
  Edison Bilbilaj2 muaj më parë

  Ahahah mos leviz i thot driloni. Po ku do leviz ai vetem po te hidhet nga makina 🤣

 • Ciro Alb
  Ciro Alb2 muaj më parë

  Hulle ne Netflix te shofin kto ca dmth artist SHQIPTAR o Drilon

 • Arber Ramadanaj
  Arber Ramadanaj2 muaj më parë

  Me zi po pres filmin hidheeee 💬

 • Morison
  MorisonMuaj më parë

  Shiko ca thon hidhe filmin po e dini sa para ka arxhuar Driloni o miq o Drilon ti je per ne Hollywood po paté munci puno ne Amerik si regjizor dhe aktor suksese .

 • Selda Toska
  Selda Toska2 muaj më parë

  Kur do hidhet I gjithi pjesa në youtubeeeee

 • Frenki Cela
  Frenki Cela2 muaj më parë

  Do jet super film

 • Hekuran Allmuca
  Hekuran Allmuca2 muaj më parë

  Bravo

 • Dhionisi Nisi
  Dhionisi Nisi2 muaj më parë

  O drilono po hidhe te plot kete film me zi po presim

 • GeR K9
  GeR K92 muaj më parë

  Ka ndonje link ku me e ble filmin ?

 • Hekuran Allmuca
  Hekuran Allmuca2 muaj më parë

  Bravo

 • FEDERIKO GAMING
  FEDERIKO GAMING2 muaj më parë

  Është super film mezi po pres ta hedhesh n ALthe

 • Genci Morina
  Genci Morina2 muaj më parë

  Po Sorra Qfar Faji paska Pasur qe e Vrave 🤣🤣 Respekte nga Prizreni. Hidhe n ALthe sa me Shpejt qe mundesh.

 • Gabriel Xhaferi
  Gabriel Xhaferi2 muaj më parë

  Hidhe ne youtube o Drilon

 • Lorik. H9
  Lorik. H92 muaj më parë

  👑👑

 • Luti Troci
  Luti Troci2 muaj më parë

  Ca kuptimi i jep adoleshences ky filmi? Te dhjefsha filmat e tu se Po ben te dukemi te gjithe ktiminele

 • Aurel Lala
  Aurel LalaMuaj më parë

  O drilon jam aureli qe jena takuar

 • chico malo
  chico malo2 muaj më parë

  Ku mund ta shikojm online me pages neve qe nuk ndodhemi ne Shqiperi?

 • marsia vlore
  marsia vloreMuaj më parë

  Ne qe jemi jasht shtetit e nuk kemi mundesira per kinema si i behet , mezi po e presim

 • FALCO GAMING
  FALCO GAMING2 muaj më parë

  O njesh Kur the SE do Dali filmi mendova SE do Dali ne ALthe.por ti e hodhe para ne kinema.Me zor po e pres filming SHKEMBIMI sepse me ka pelqyer shume vetem nga pjeser leje me Kur te dali filmi I plote do e shoh 3 here ne dite😂😂

 • xhekson
  xhekson2 muaj më parë

  Duket super hidhe te gjith ta shikojm aman

 • H I T M E N G A M I N G
  H I T M E N G A M I N G2 muaj më parë

  Kur do dali filmi i plot ne youtube

 • Eris eri
  Eris eri2 muaj më parë

  Kur do hidhet e plot?? te lutem

 • nikoll gega
  nikoll gega2 muaj më parë

  Un nuk flas kot ne ajer e kam then se je nje aktor shum prefekt suksese ne vazhdim dhe sa do presim ta hedhish ne yutube

 • Xhibe Cani
  Xhibe Cani2 muaj më parë

  Hidhe filmin e plot pliz

 • Sanie Gjata
  Sanie Gjata2 muaj më parë

  Kur do e hellesh filmine plot ose mos I bani.like as subrice

 • Lorenc Alushaj
  Lorenc Alushaj2 muaj më parë

  Na thuj kur del n ALthe respekte

 • Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah2 muaj më parë

  Po' te njejt aktor sikur te lash. Kembet me corape.. Dhe filmat mund ti ndryshosh sesht e then vetem me drrog mafia.. Mund tbesh nje film me romac nje film dramatik nje film pse jo horror. Se te treja filmat 1 muhabet

 • Klevis Gjata
  Klevis Gjata2 muaj më parë

  Kur do dalin i ter ky filmi

 • sildi otr
  sildi otr2 muaj më parë

  Shkembimi episodi 1

 • FF ANA
  FF ANA 2 muaj më parë

  Kur do hidhat plot?

 • AdrenalinOfficial
  AdrenalinOfficial2 muaj më parë

  Te gjithe mezi e presim me e nxjer ne youtube filmin Driloni po Te dini nje gje qe ky filem eshte bere me Para dhe jo me gjethe arre o shok prisni te shperndahet ne te gjitha kinemate te fitoje dhe ku naj lek se mos e dini se nje filem behet me 50 milion lek duhet shume e me shume duhet ta kuptoni dhe kete mos shkruni nje e dy kur do e nxjeresh kur do e nxjeresh. Se do e nxjeri sic ka nxjere filmat e tjere.

 • Riku Cunaj

  Riku Cunaj

  Muaj më parë

  Petrit vullkani

 • taketuke

  taketuke

  Muaj më parë

  Duke pastruar lekët e drogës as ka shanse ti nxjerri lekët e shpenzuara

 • Enigma

  Enigma

  Muaj më parë

  Po k po te dhjefsha kinemane ky Film duhet Mr u fut NETFLIX

 • Juger Hasanllari
  Juger Hasanllari2 muaj më parë

  Nuk eshte se jam ndonje regjisor por ne kete fragment me bene pershtypje ai tipi me motor kur dhiroi motorin dhe desh ra se iku motori djathtas dhe pjesa ku ai qellonte me arme nga mbrapa dhe shoku i tij ishte djtahtas ne makine , nuk i kam pare ne filma te tjera keto skena sidomos te dyten

 • FF DIBRANI
  FF DIBRANI2 muaj më parë

  Kur do e hidhni filmin e ploy

 • Eriet 1234
  Eriet 12342 muaj më parë

  Ku del filmi drilon?

 • Reni Reni
  Reni Reni2 muaj më parë

  Kur do jet ne ALthe??

 • Fluffy puffy
  Fluffy puffyMuaj më parë

  0:58 nje bisede normale me motren:

 • Pamel Zenunaj
  Pamel Zenunaj2 muaj më parë

  O drilon hithe vidio te ter kam vite tu prit

 • ff xhoni
  ff xhoni2 muaj më parë

  I pari😁😁

 • King Edb Al Real G Official
  King Edb Al Real G OfficialMuaj më parë

  Rsp drilon djali

 • hunting birds ALBANIA
  hunting birds ALBANIA2 muaj më parë

  O drilon ajo sorra esht godit nga plumbi me verte apo esht montazh tlt me kthe prgj

 • 『DT』FENØMENヅ
  『DT』FENØMENヅ2 muaj më parë

  Mka lon pa fjal legjend je

 • elena zeqirja
  elena zeqirja2 muaj më parë

  Hidhe po t presm nga Francë

 • D.T.B
  D.T.B2 muaj më parë

  Kur do dali filmi i plote

 • el chapo
  el chapoMuaj më parë

  kur do dal filmi plot ne yotube

 • Dine Gashi
  Dine GashiMuaj më parë

  Qysh jeni ka me boni nervoz ma se kqyr dije

 • MARIO ROSSI
  MARIO ROSSI2 muaj më parë

  HIDHE NE YOURUBE SE MER MA SHUM VIEWS BRO

 • Prenga Nikolet
  Prenga Nikolet2 muaj më parë

  Wow

 • Devin Sherifi
  Devin Sherifi2 muaj më parë

  Po filmi kur del ???

 • Viki Tsiko
  Viki TsikoMuaj më parë

  Pse sefut youtube me pages filmi. Tpakten ne qe jetojm jasht tpaguajm ketu me epa

 • Soni Alidemit Orginal
  Soni Alidemit Orginal2 muaj më parë

  Kur del ky film vllai

 • Elton Selimi
  Elton Selimi2 muaj më parë

  Kur do dali ky film mo

 • Prenga Nikolet
  Prenga Nikolet2 muaj më parë

  Shum e ukur mezipopres

 • Julien Tushaj
  Julien Tushaj2 muaj më parë

  urime bish

 • bb4live inter
  bb4live interMuaj më parë

  Mezi po pres

 • Mersin Ramadani
  Mersin Ramadani2 muaj më parë

  I par e pash

 • Elis Allushaj
  Elis Allushaj2 muaj më parë

  🥈

 • Gamer TV Albania Germany
  Gamer TV Albania Germany2 muaj më parë

  po ne netflix

 • Aviation Fans Albania
  Aviation Fans AlbaniaMuaj më parë

  **** rruar ska te paguar

 • HB
  HB2 muaj më parë

  Po hidhe o se na acarove

 • Santi Service
  Santi Service2 muaj më parë

  A keni per ta qit ne jutup

 • Gerti Dardha
  Gerti Dardha2 muaj më parë

  Spo hapet

 • Eris Hasani
  Eris Hasani2 muaj më parë

  first

 • BlenDon Hoxha
  BlenDon Hoxha2 muaj më parë

  MMV

 • Davide Kovaci
  Davide Kovaci2 muaj më parë

  1

 • sildi otr
  sildi otr2 muaj më parë

  Kur del

 • Mevludin Aliu
  Mevludin Aliu2 muaj më parë

  hidhe mo de

 • Ervin Shira
  Ervin Shira2 muaj më parë

  Hidhe

Faqja Tjeter