BABA MILJONER

😲 Mir se erdhet tek nje loj e re, ketu do e luajm lojen e quajtur: Internet Caffe Simulator 2 😶👀
🦹‍♂️ 5000 Likes PER MASHUM VIDEO 🧥 ?
⚔️ Bonum SUBSCRIBE qe tani ▶️ althe.info/home/N-HCXEp.html ...
📷 Me ndiqni ne Instagram ▶️ taulantabazaj_
🎥 Me ndiqni ne TikTok ▶️ www.tiktok.com/@taulantabazaj_
🙂 Ju lutem RESPEKTONI njeri tjetrin ne komente. Komentet qe permbajn: Ofendime, kercenime, bullizime, fjalor te keq, sharje, fyerje...etj, Mund te perfundojn me BAN te pergjithshem. Me respekt dhe dashuri Taulant Abazaj 💜

Komente: 770

 • Bejto Imeri
  Bejto Imeri

  Shum loj e mir vertet baba je taulant veq vazhdoje dhe pjesen tjter king je veq ma gjat boje ma i vorti je respekt ❤

 • Medina Fetahi
  Medina Fetahi

  Shum e bukur Taulant 😍

 • marigoni Osmani
  marigoni Osmani

  Shum loj e mir vertet baba je taulant vazhdoje dhe pjesen tjeter je shum i mir 👑👑👑👑👑👑💪💪💪💪💪♥️♥️♥️

 • Andi Ajan
  Andi Ajan

  Shume loj e bukur🤩🤩🤩😍😍😍

 • 𝙁𝙅𝙊𝙍𝙄𝘿𝘼 𝙎𝙐𝙇𝘼💜
  𝙁𝙅𝙊𝙍𝙄𝘿𝘼 𝙎𝙐𝙇𝘼💜

  O Taulant Bilioneri❤ Njeriu ma pozitiv ne bot qe ja ndreq diten shqipeve💜Allahu te ruajt taulant ty dhe familjen🤲 1-sh je🇦🇱

 • AlbanianTv
  AlbanianTv

  Pls Bëje Pjesen3 T Lutem

 • flori.ff.
  flori.ff.

  Jepe episodin tjr

 • Nezim Perzhilla
  Nezim Perzhilla

  Taulant 👑

 • •ɖɨռǟӼʟʏʀɨƈֆ•
  •ɖɨռǟӼʟʏʀɨƈֆ•

  Shum e bukur kjo loja😍❤️

 • KLODI_GG_1
  KLODI_GG_1

  PERSHENDETJE TAULANT BOSSI DUAM PRAP EPISODE TJERA ME KET LOJ PLS 👑👑

 • 💜It's MILOTI💜
  💜It's MILOTI💜

  Taulant miljoneri😆 pom pelqen shum kjo loj veq vazhdo, me ket loj ❤🧡💜💙

 • santi denisi
  santi denisi

  👏👏👏❤❤

 • FF Joker
  FF Joker

  o Taulant boje pjesen tjeter 🔥🔥🔥🔥

 • Migoo
  Migoo

  O TAULANT BEJ NJE PJES TJETER MA FORZA HORIZON 5 PLZ❤❤❤

 • ANDI_GAMING
  ANDI_GAMING

  Te shofshim milioner dhe ne jet reale🙏

 • Mustafa Gurthi
  Mustafa Gurthi

  Te lutem pjesën e 3.Allahu te ruajt🥰🕋🕌

 • Flavio Neziri
  Flavio Neziri

  Man fund video taulant tani po e shoh allahu te rujt ty dhe familjen tende ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍👍👍📹📹

 • Arsim Ramadani
  Arsim Ramadani

  O Taulant🥰Ishalla ndodh me te vertete je nje mbret ose king😍🥰🥰❤

 • Hazir Kadrii
  Hazir Kadrii

  Te lutem bane pjesen e dyte te lojes delude plz

 • ᴀʀʟɪɴᴅᴀ_ʟʏʀɪs👑💥
  ᴀʀʟɪɴᴅᴀ_ʟʏʀɪs👑💥

  Taulant Abazaj Milioneri 🤑🤝🏻💫