Luli Për'puthen: Me Fation Kuqarin s'do bëja kurrë seks, Rama të than piten! -- Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente

 • Linda Palushi
  Linda Palushi12 orë më parë

  Te ishin te gjith si luli jeta do ishte ndryshe brava luli👏👏👏👍👍👍👍♥️

 • Silvia Konti
  Silvia Konti7 ditë më parë

  Kur*a plak

 • anxhela ago
  anxhela ago8 ditë më parë

  Te ishin te gjithe si Luli , jeta do ishte me e bukur .

 • Bayern Qarli Medana
  Bayern Qarli Medana8 ditë më parë

  Qfar Gojori karav ky moderatori ,,eka fiksim karin ngoi phiii..👌👌👌👌🥒🥒🥒🍆🍆🍆🍌🍌🍌🍌🍌👌👌👌👌🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼

 • Μαρσέλα Σεμανιάκου
  Μαρσέλα Σεμανιάκου9 ditë më parë

  Luli je njeshe qofsh gjithmone e lumtur

 • justin bieber
  justin bieber9 ditë më parë

  kurv plak qe nuk as te kercej as te qihet

 • Ajo Ai
  Ajo Ai12 ditë më parë

  E shani sa të doni por ajo Jeten e ka bëre si e ka dash.

 • Andi Dushe
  Andi Dushe12 ditë më parë

  Foto kopje e rames je luli modeli me I shemtuar I shoqerise .

 • anxhela ago

  anxhela ago

  8 ditë më parë

  Pse ? Per pozitivitetin , optimizmin , energjine , buzeqeshjen ? Shumica e shqiptareve rrine me fytyrre te trishtuar .

 • Meli Mason
  Meli Mason12 ditë më parë

  Sa e lezetshme eshte kjo, pozitive dhe e qeshur

 • Violeta Anastasi
  Violeta Anastasi12 ditë më parë

  Zemer te adhuroj... Je kaq e vertete.... Je nje mike e rralle qe dhuron dite te mrekullueshme me prezencen tende! Te perqafoj zemer me mall e dashuri plot kurajo PERBALLE kesaj Jete qe nuk eshte pasuria e askujt!!! Urime e suksese

 • Sidi Ibrahimi
  Sidi Ibrahimi12 ditë më parë

  kjo ka ik per lesh budallaqe injëorante komplet

 • valbona Loloçi
  valbona Loloçi12 ditë më parë

  Moderator llafazan,nuk e shikoj dot qe pas debatit me Xhensilen.Ka nje krenari arrogance dhe mendjemadhesi te tepert qe te gjitha kto perkthehen ne nje gje te vetme injorance.

 • Lupas hundas Sergjio
  Lupas hundas Sergjio12 ditë më parë

  Nuk late budalla pa ftuar...

 • Albana Meta
  Albana Meta13 ditë më parë

  Kujdes luli se ke lajthit fare permbahu pak

 • Limi Murrizi

  Limi Murrizi

  7 ditë më parë

  Ke shum te drejt kan lajthitur nga trut

 • Valentina Metra
  Valentina Metra13 ditë më parë

  Ti je zjarrrrrr

 • noel Noel
  noel Noel13 ditë më parë

  Luli te kenaq me muhabet esht shum pozitive dhe energjike per tu pasuar zili e pershendes😍🥰🤩

 • Renis Xhoka
  Renis Xhoka13 ditë më parë

  Bravo Luli je 1❤️🥰🧿

 • Anonim Ben.
  Anonim Ben.14 ditë më parë

  Nuk e njoh por nen shoqerin e ksaj besoj une i harron te gjitha hallet per momentin..hallall zonje.

 • Lusjana hNushi
  Lusjana hNushi14 ditë më parë

  e papare bravo Luli

 • Bjordi Bajraktari
  Bjordi Bajraktari14 ditë më parë

  Te shkerdhjefsha bushtres e mutit shko ben seks me gomari se ai e ka tmadh ta pallon bythen mir qe mos tet shkon mendja kurr per seks as me fatjonin as me ramen bushter plak

 • xhuljan bakiu
  xhuljan bakiu14 ditë më parë

  Yyyy plak e shpifur na hape barkun

 • Ana Ana
  Ana Ana14 ditë më parë

  Mire e ka

 • Tani tr
  Tani tr14 ditë më parë

  Shikoni mor si i lavderojn karakurvat bythqimat neper komente, a thu jan njerëz qe ndihmojnë njerzit, qr ca bohet

 • Afrim Kozmaqi
  Afrim Kozmaqi14 ditë më parë

  Ca eshte kjo specje,wow no comment

 • Gazi Floriri
  Gazi Floriri14 ditë më parë

  Vallai me kto strese qe po kalojm zonja mir e ben hallall per optimizmin dhe energjin vitale qe ka

 • meti met
  meti met14 ditë më parë

  Luli termet je 🤣

 • Free Domain
  Free Domain14 ditë më parë

  o bo bo bo o mbush Shqipria me pedera, na flliqen

 • Marieta Dumani
  Marieta Dumani14 ditë më parë

  Luli bravo jeta duhet shijuar .

 • Rajmonda Komini
  Rajmonda Komini14 ditë më parë

  Luli bravo per energjin pozitive qe ke o fierakja ime mos vdeksh kurre 🥰🌹☀️

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus Korreshi14 ditë më parë

  Bravo te qofte o luli je realiste respekte jo disa posaqira me 2 gishte vende shesin mende sikur kane boten ne duarte e tyre je gjigande

 • Afrim Cala
  Afrim Cala14 ditë më parë

  Gjyshe ty te eshte fjkur kandeja

 • Bledi Mata
  Bledi Mata14 ditë më parë

  Po sille nje maman tende ne emisjon

 • Bledi Mata
  Bledi Mata14 ditë më parë

  Byth qir gazetar

 • Bledi Mata
  Bledi Mata14 ditë më parë

  Pyet maman tende njer

 • Henry richard
  Henry richard15 ditë më parë

  SKA FAJ , NUK KA “ LOZ “ E VOGEL ,, U KUJTUA NE PLEQERI 😀😀

 • Lanta Tsiro
  Lanta Tsiro15 ditë më parë

  Bravo Lulije vetevetja e shijon jeten sic deshiron respekt

 • lac ser
  lac ser15 ditë më parë

  hallall o lulo se sa ty jam po jam si me qen 80 vjece ja ke bo bash mire qe sje martu bo qef mos e caj tarravilen je yll bote mos e rruj per llapaqenet

 • Ariel Akah
  Ariel Akah15 ditë më parë

  hqhahhahahha jepi lal shum aktive bravo respekt

 • ivan ...
  ivan ...15 ditë më parë

  Ti ronaldo je komplet jasht kesaj bote

 • Sali Rerza
  Sali Rerza15 ditë më parë

  Moj. Luli po te kendoje do kaloje nje site dhe ne kohen e xhaxhit vetem ajo qe emeritonte shkonte ne kanto jo ato qe kendojne si puna jote po si duket te ka hyre vehtja ne qejfe

 • anxhela ago

  anxhela ago

  8 ditë më parë

  Luli e ka thene plote here qe ska ze , dhe kendon per qejf .Dallohet se ajo kendon per eksperience .

 • Sofika Memushaj
  Sofika Memushaj15 ditë më parë

  6-vjec “- nuk e la babi se ishte mentaliteti …… PSE GENJEN SHEMTUAR. Aq kemi kenduar, kemi shkuar te Pallati Kultures

 • Sofika Memushaj

  Sofika Memushaj

  15 ditë më parë

  @Carpe dieme , kur thote: desha te kendoj dhe 6- vjec NUK ME LA BABI

 • Carpe dieme

  Carpe dieme

  15 ditë më parë

  Per cfar te genjej mojj ??

 • N M
  N M15 ditë më parë

  Kuu qka ka kjo gru e paska lshu rrugen e zotit mos vet gjithkush kur del mos vet per keta njerz 😏😏😏😏😏😏😏😏

 • Leta viola
  Leta viola15 ditë më parë

  Luli sonqerisht njeri i thjeshte,dhe shum pozitive!Bravoo

 • ANNA T
  ANNA T15 ditë më parë

  Luli eshte femer me kembe ne toke. Bravo Luli per energjine dhe menyren si e shikon jeten. Respekt!!

 • ANNA T

  ANNA T

  12 ditë më parë

  @lumnije Shala Luli eshte zonje grua vetem per faktin qe llogjikon. Nuk shkon me burra te martuar dhe me te rinj per tu tallur. Lulit bravo qe doli nga perputhen. Ishte shume e drejtperdrejte kur nuk i pelqeu asnje nuk kishte perse te rinte aty te harxhonte kohen.

 • Adem jashari

  Adem jashari

  13 ditë më parë

  @lumnije Shala ik në Siri ti të presin vllezërit Isis idoin shum këto motrat me shamia

 • lumnije Shala

  lumnije Shala

  14 ditë më parë

  Po normal qe eshte me kam ne tok se kjo ska krah me fluturu hahaha

 • Loli Loli lol
  Loli Loli lol15 ditë më parë

  asht gjo e keqe kur plakes i duket vetja e re

 • Tirana 2001
  Tirana 200115 ditë më parë

  Lul je e madhe ..👍

 • Luti Troci
  Luti Troci15 ditë më parë

  I mbush media plot kurva ne kater anet

 • G D
  G D15 ditë më parë

  Hajde program hajde

 • N.p.l. l
  N.p.l. l16 ditë më parë

  ❤️💯 yll .

 • Dona A
  Dona A16 ditë më parë

  Vallj ti me at goj si both pule. O zoti u digjenerue fare telivizjori. Po gjithkush te bej emisjone bobob

 • Valentina Salaj
  Valentina Salaj16 ditë më parë

  Bravo Luli

 • luiza cani
  luiza cani16 ditë më parë

  Bravo luli 👍

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza16 ditë më parë

  Luli mos u beje, hipokrite, EDI RAMA seshte, burre..Luli BASHA ESHTE klluf.

 • El Za
  El Za16 ditë më parë

  Fantastike je

 • Astrit Zyberaj
  Astrit Zyberaj16 ditë më parë

  I thuaj orkestres te bej me shume zhurme qe te mos degjohen pordhet e Lulit....

 • ela ela
  ela ela16 ditë më parë

  🙉🙉🙉🙉🙉🙉Luli I BUKUR I URT OH ZOT SI ARDHI RRUSHI I URT KU I URT KATASTROF ULERET

 • niko niko
  niko niko16 ditë më parë

  Plaka mutit sitisht prej molldavije

 • Tili Cjap
  Tili Cjap17 ditë më parë

  Po prandaj ste ka marr kush ty me kete meendje tralala

 • kozeta
  kozeta17 ditë më parë

  Zili e kam bravo per energjin qe ka 👏

 • Kledia Janaqi
  Kledia Janaqi17 ditë më parë

  Ore gazetar masakër, çjane keto pyetje? O pallosh djale.. luli duhet te ta fusi me ate shishen nga koka o idiot

 • Kledia Janaqi
  Kledia Janaqi17 ditë më parë

  Luli ❤

 • G3rtY TV
  G3rtY TV17 ditë më parë

  Hallall jeto jeten se nje jete ke valute je

 • RudiCom
  RudiCom17 ditë më parë

  edi rama sexy ?? e ja qi robt HAHAHAHAHA

 • Behare Vila
  Behare Vila17 ditë më parë

  Je 1njesh Luli ❤🙏🥰🤭🤣🤣

 • Katia Frashri
  Katia Frashri17 ditë më parë

  O Luli je njishi,bravo! Je nje femer e perkryer,urime te perzemerta 😚🙋💋💋💋💋❤❤❤❤💞💗💟👍

 • Daily Things

  Daily Things

  8 ditë më parë

  @anxhela ago Ne rregull avokat anxhela.

 • anxhela ago

  anxhela ago

  8 ditë më parë

  @Daily Things E perkryer , jo me kuptimin e plote te fjales .

 • Daily Things

  Daily Things

  13 ditë më parë

  I perkyer eshte vetem zoti.

 • υσλα επισ

  υσλα επισ

  16 ditë më parë

  Bravo esht nje grua qe din ta shijoj jeten nuk i jep llogari askujt.

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot17 ditë më parë

  O Luli, bath bath nje koqe. E morrem vesh do seks, ben seks, kerkon seks, ok, nderroje ndonjehere muhabetin se e bere mut fare

 • SHQIPE752
  SHQIPE75217 ditë më parë

  Tmerr degjenerimmm çka te thuash edukat e pist e flliçur djallzor per vemendje bejn të zezat ksaj i ka mbet afer qefini nuk i japni vëmendje njerzve te shkolluar te edukuar po i japni vemendje njerzve te rrugesssss o shqiptar a jeni duke e par se ku na dergojn keta te pa edukat po na e degradojn rinin po na e degjenerojn se marin benefita kta djallzor ju ardht dita e fundit

 • Frange Kola
  Frange Kola17 ditë më parë

  Ma mire Luljeta se ben humor se sa mashtrueset thashethemgjijet

 • Prinz ss
  Prinz ss17 ditë më parë

  Cesht ky emision kurvaleshi kshu

 • Lili Adamo
  Lili Adamo17 ditë më parë

  Sa po' degjenerohen keto buce ti argetohesh Duke kerkuar errore gomari

 • Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h17 ditë më parë

  Luli je 1

 • Fatushe Lorena Dreka
  Fatushe Lorena Dreka17 ditë më parë

  Luli yll bote je ❤❤❤❤❤❤

 • joana hodaj
  joana hodaj17 ditë më parë

  nqs nuk e shikoj me pamje kete interviste do mendoja qe eshte zogu i tiranes nga zeri e jo luli😂 ..kn te njejtin ton zeri

 • Erton Mimini

  Erton Mimini

  13 ditë më parë

  J98

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha17 ditë më parë

  Sa turp per gazetar po' kur ste jep njeri naj dojak te mir

 • Limi Murrizi

  Limi Murrizi

  7 ditë më parë

  Ke shum te drejt u shkatrru edhe shqiperia me kto lloj

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha17 ditë më parë

  Po' si do qe esht allegra nuk mundesh ti besh kto pytje turp te kesh o injorant

 • Elton Sakos
  Elton Sakos17 ditë më parë

  Ka nje mosperputhje mendja dhe rrudhat ,aman perseri kjo

 • Ana Bujari

  Ana Bujari

  17 ditë më parë

  😂😂😂

 • Dona “Dona” Dona
  Dona “Dona” Dona17 ditë më parë

  Me shkrin kjo sa e mire eshte

 • Donika Prifti
  Donika Prifti17 ditë më parë

  Kucke e vjeter

 • Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo17 ditë më parë

  Te njejtin muhabet kjo,na e cpifi.Doni vetem klikime.🙄😃

 • Olivia oli
  Olivia oli17 ditë më parë

  E madhe je hhahahaahah

 • Miside Koraqi
  Miside Koraqi17 ditë më parë

  👏👏👏❤❤❤

 • vlora vlora
  vlora vlora17 ditë më parë

  Aq mire e ka eshte shume realiste bravo luli

 • Shefiko Shefiko
  Shefiko Shefiko17 ditë më parë

  O ty te ka rene komta ne koke moj kokra dhe ata qe ndyjn beten me ty

 • Lek Toma
  Lek Toma17 ditë më parë

  Po ky ashte program turqish apo shwyptare

 • perie goxhaj
  perie goxhaj18 ditë më parë

  E ben vipe me pahir kete t cmenduren , t dy do shkonit mir sa nk e provuat njeher si bashkjetes🤔

 • Kristo Tato
  Kristo Tato18 ditë më parë

  Luli sa llamba ke ti mos je si pema evitit te ri qe ka shum llampa

 • Bujare Tosku

  Bujare Tosku

  11 ditë më parë

  Ti je koqe moj

 • Super Mario
  Super Mario18 ditë më parë

  Yt plak kurv

 • Arben Biba
  Arben Biba18 ditë më parë

  kjo eshte nje femer shume e emancipuar ne vendet e zhvilluara keshtu jane femrat dhe ska paragjykime por ne shqiperi eshte pak e tepruar per lulin per vendin ku jetojm

 • anxhela ago

  anxhela ago

  8 ditë më parë

  Mua personalisht me duket shume e thjeshte , habitem me ata qe e shajne .

 • mira

  mira

  17 ditë më parë

  Luli jeeee shum e mir shum e e fort

 • Politically Incorrect
  Politically Incorrect18 ditë më parë

  Na kallen barkun me kto te perputhen. Na can k.

 • Anna Anushi
  Anna Anushi18 ditë më parë

  Sa me pelqen luli o zot mos vdekt kurre sa qejf e kam nuk e Di edhe e merz te jem kur shof lulin me ngre humorin ♥️♥️ sa do doja qe kur te shkoja ne moshen tende te kisha kete energji♥️♥️

 • Aro Dalip
  Aro Dalip18 ditë më parë

  uaaa si e mbanii ju kete kwtu ooo zooot.

 • Tupac Shakur
  Tupac Shakur18 ditë më parë

  Degjenerim total ju qifsha rracen

 • Castriot1
  Castriot118 ditë më parë

  Ronaldo Je i Shkelqyer.

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj18 ditë më parë

  O djal po ti pyet te tem a behej sexs oral ?????

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj18 ditë më parë

  Me kull apo me ku......the o moderator ??????

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj18 ditë më parë

  Po kush nuk I bente kto lodra ne femijri qe ben luli ....ama ne femiri e jo ne pleqeri ?????

 • Alberta Shopi

  Alberta Shopi

  14 ditë më parë

  Fd

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj18 ditë më parë

  Sa e plakur sa e fishkur

 • Flora flora

  Flora flora

  14 ditë më parë

  @Liza Ajdinaj njeriu ne cfar moshe te kaloje e ka te drejte lirine e jetes te jet i lumtur te argetohet bravo i qoft kesaj super grua e imancipuar nuk ja var kjo askujt e shijon jeten 🥳👌

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  17 ditë më parë

  @Enea E po I ka ik rinija dem u kujtu von

 • Enea E

  Enea E

  17 ditë më parë

  Kjo asht super njeri, e qan kryt kjo qa thojne njerez te humbur si ty.

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj18 ditë më parë

  Me vjen keq po sesht e vertet qe luli ka qen kaq shum e hedhur ....tani u be dhe po e them turp nga familja e saj dhe nga qyteti qe jeton te bej luli si te doj nuk esht 15po 65 ta shofesh pa lyer te shpifet ne gjum .....

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi18 ditë më parë

  Luli❤️

 • Eklerina Lamcja
  Eklerina Lamcja18 ditë më parë

  Kete e ka harruar zoti apo kovidi

 • Iliryan Fighter

  Iliryan Fighter

  18 ditë më parë

  😂😂😂😂

Faqja Tjeter