Çifti Simpatik - Të gjitha episodet | NGOP.TV

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • ꧁Esra Bilgic and Murat Yildirim꧂
  ꧁Esra Bilgic and Murat Yildirim꧂Ditë më parë

  Limi te 6:28-6:39 sa lot 😂

 • Xhulio Piringu
  Xhulio Piringu5 ditë më parë

  bravo

 • T Ko Official
  T Ko Official8 ditë më parë

  😂😂😂

 • Stela Verca
  Stela Verca10 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Flori Lyrics
  Flori Lyrics11 ditë më parë

  Do luajm counter strike🤣🤣🤣

 • Qendrim Gashi
  Qendrim Gashi14 ditë më parë

  Kshtu i ke femrat ne Amerike, burri pergadit ndersa femra sdi te gatuaj, plus nuk pastron gruja. Nje puntor i imi tha po perlahet pse te pakten spo i pastron partnerja haha.

 • aman aman obobo

  aman aman obobo

  8 ditë më parë

  Qesh o Qëndrim qesh po shiko se mos të ndodhë dhe në familjen tate.....ku i dihet ne fëmija jot a ne niprat e tu.... jeta është e gjatë kush tall do të tallet.....

 • Emanuela Lila
  Emanuela Lila14 ditë më parë

  Ngopi eshte per trapa

 • anila molla

  anila molla

  14 ditë më parë

  tpakten e pranoke se cfar je

 • Maksi Hysollari
  Maksi Hysollari14 ditë më parë

  Kjo vajza me vdek se qeshuri 😂🤣😂🤣

 • Maksi Hysollari

  Maksi Hysollari

  14 ditë më parë

  @benardo vila ???

 • SSMG42SS S
  SSMG42SS S14 ditë më parë

  Cfare Jane këta qe bejne si bythqira.

 • Mario Rossi
  Mario Rossi15 ditë më parë

  PJESET E MAÇIT TE LUTEM

 • LazajTv2 Gaming's

  LazajTv2 Gaming's

  14 ditë më parë

  Ca ajo qe nisen ishte e vertete😯

 • Sabina Aga

  Sabina Aga

  14 ditë më parë

  Po maci ka ngordh prandaj

 • minepp

  minepp

  15 ditë më parë

  Mjuuuuu mjuuuuu ju ha per sgjadhi 🍫🍫

 • LazajTv2 Gaming's

  LazajTv2 Gaming's

  15 ditë më parë

  Tamam😐

 • Anxhelo Mani
  Anxhelo Mani15 ditë më parë

  Hidhini dhe t gjyshit zevzek t gjitha

 • Albert Shahu
  Albert Shahu15 ditë më parë

  Po tha gruaja a me don thuaj po se te vrau ropt e motrat

 • Natalia Bruna
  Natalia Bruna15 ditë më parë

  HahahahhahahahahahahahhahhahahahhahahhahahahahahahhahahahahahahhahahhahahahahhaHHhahaha

 • Sony Sonyy
  Sony Sonyy15 ditë më parë

  😂😂😂😂👏👏❤️❤️😊😊

 • Mandi Mandi
  Mandi Mandi15 ditë më parë

  kush luan free fire

 • Shpresa Terolli

  Shpresa Terolli

  3 ditë më parë

  Un

 • FF SMOKER

  FF SMOKER

  13 ditë më parë

  Unë jam lv 54

 • minepp

  minepp

  15 ditë më parë

  Free fire esht loj koti 👌

 • Ani Kotorri

  Ani Kotorri

  15 ditë më parë

  Un

 • FF SUPREME

  FF SUPREME

  15 ditë më parë

  Un

 • Flamurtarinegjak YT
  Flamurtarinegjak YT15 ditë më parë

  9:23 "Dove cazzo si esce da sto posto di merda"

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ15 ditë më parë

  Jeni kingaaaa

 • Avdul Llodos
  Avdul Llodos15 ditë më parë

  Maci pi e ke gjet

 • Armand Cara
  Armand Cara15 ditë më parë

  I dyti

 • Armand Cara
  Armand Cara15 ditë më parë

  1

 • FF.ALVI666
  FF.ALVI66615 ditë më parë

  I pari

Faqja Tjeter