Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/EPara

Klajdi Haruni ft Flori - E para
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by - Flori Mumajesi
Produced by - Threedots

Connect with @KlajdiHaruniOfficial :
klajdiharuni

Connect with @FloriMumajesiOfficial :
iamflorimum...

S’ma pranove dashurinë
Dashuri për mua s’ka
Ti jetoje për një ditë
Dhe un me jetën që ta dhashë

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

S’di si pata un durim
As në ënderr se kam parë
Ti të shkelje në besim
Dhe t’më mendoje si të marë

Mësova nga ty se gabimi jam vet
Mësova nga ty të mos dua në jet
Mësova sesi mbytet nje dashuri
Mësova gjithçka që nuk duhej nga ti

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlenteKomente

 • Eglantina Muca
  Eglantina Muca4 orë më parë

  Këndoi vetes Flori si ke dhe emrin!Suksesi jeton me Ty!

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosaDitë më parë

  Ëmbëlsira për në fund!

 • Cat Noir Yt
  Cat Noir YtDitë më parë

  Uaaa i njejti ze

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiDitë më parë

  🎼👏

 • Zoli Lakattoszoltan
  Zoli LakattoszoltanDitë më parë

  Haruni haruni

 • mmpj twod
  mmpj twod2 ditë më parë

  Kenge Magjike!!!! Te paarritshem te dy Klajd Haruni she Flori Mumajesi!!!!

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja. Tani Vetëm nga Jez

 • Gezim Hazizaj
  Gezim Hazizaj2 ditë më parë

  O ka...

 • Niki
  Niki3 ditë më parë

  🥰🍷🎤

 • Donika Paco
  Donika Paco3 ditë më parë

  ❤️❤️💓

 • abbsnn cose
  abbsnn cose4 ditë më parë

  Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭

 • mmpj twod

  mmpj twod

  2 ditë më parë

  Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti

 • Jaana Alho
  Jaana Alho4 ditë më parë

  😍❤

 • doliio volay
  doliio volay5 ditë më parë

  Don‘t know what he‘s singing about but it‘s sooooo beautiful

 • Olsi Njolsel

  Olsi Njolsel

  4 ditë më parë

  If you want to now he sings this song for his mom that died 😢

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱5 ditë më parë

  Super...👏👏👏

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  4 ditë më parë

  Bravo super kenge 👏👏👏

 • Roza Vane
  Roza Vane5 ditë më parë

  Na kenaqeni me kete kengeme zera shum te kenaqeshem

 • yuoop noke
  yuoop noke5 ditë më parë

  Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Ditë më parë

  O zot o zot cfare perle 😍😍😍suksese Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni....jeni te paarritshem 👏👏👏

 • bruna diko
  bruna diko6 ditë më parë

  mu kenaq shçirti me kete keng super te dy cunat bravo

 • doliio volay

  doliio volay

  5 ditë më parë

  Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty

 • Merita Xhaferaj
  Merita Xhaferaj6 ditë më parë

  Artistet shqiptare😍😍

 • Bona Hysko
  Bona Hysko6 ditë më parë

  Ju flisni ne shpirt me kete kenge 😥😥😥

 • gioyu comi
  gioyu comi6 ditë më parë

  Perl si gjithmone!😍🥰

 • yuoop noke

  yuoop noke

  5 ditë më parë

  Super

 • Nardi Gjika
  Nardi Gjika7 ditë më parë

  🌈uau vertet super

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon7 ditë më parë

  💫💫

 • gioyu comi

  gioyu comi

  6 ditë më parë

  Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏

 • sokin jon
  sokin jon7 ditë më parë

  Zerat me melodioz qe egzistojen ne showbizing shqiptar per momentin!!!!

 • Olimbi Shehu
  Olimbi Shehu8 ditë më parë

  Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti

 • Ilira Rraci
  Ilira Rraci8 ditë më parë

  EB if

 • aola wili
  aola wili9 ditë më parë

  Albania next year once life goes back to normal and flights are allowed.

 • Sonia Solomon
  Sonia Solomon9 ditë më parë

  Perfect 🤩

 • sokin jon

  sokin jon

  7 ditë më parë

  Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio

 • Alesia Isollari
  Alesia Isollari10 ditë më parë

  Bravo super kenge 👏👏👏

 • elena leba
  elena leba10 ditë më parë

  Te dy jeni te mbrekullushem

 • elena leba
  elena leba10 ditë më parë

  Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty

 • aola wili

  aola wili

  9 ditë më parë

  super me je ze te mreklushem te 2 bravi

 • Silvana Saliaj
  Silvana Saliaj10 ditë më parë

  ❤❤

 • niddg viiut
  niddg viiut10 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 • Andrea Anastasi
  Andrea Anastasi10 ditë më parë

  Super

 • Fato Veliu
  Fato Veliu10 ditë më parë

  Jeni te papare

 • miko foin
  miko foin10 ditë më parë

  Best Duo 🙏❤️❤️

 • Ermina
  Ermina11 ditë më parë

  Perl

 • niddg viiut

  niddg viiut

  10 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 • Dori Sulovari
  Dori Sulovari11 ditë më parë

  Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏

 • Mirjeta Fazliu
  Mirjeta Fazliu11 ditë më parë

  👏🏽👏🏽👍

 • Haxhi Hajdari
  Haxhi Hajdari11 ditë më parë

  Flori si gjithmon me i miri 👌👌👌👌👌

 • Haxhi Hajdari

  Haxhi Hajdari

  10 ditë më parë

  @miko foin flori muzikanti dhe kengetari me i mir i gjith shqiptaris

 • miko foin

  miko foin

  10 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

 • mikea hiooi
  mikea hiooi11 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 • Roza Stoceni
  Roza Stoceni12 ditë më parë

  Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio

 • Artan Rushiti
  Artan Rushiti12 ditë më parë

  Nona esht vetem nje nuk e ndrron me asnji esht githmon e para... me mungon shum

 • Xheni Kraja
  Xheni Kraja12 ditë më parë

  Melodia super ❤️❤️

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  11 ditë më parë

  Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet

 • florenc katorri
  florenc katorri12 ditë më parë

  super me je ze te mreklushem te 2 bravi

 • Teo Her
  Teo Her12 ditë më parë

  Duet Fantastik...po ti degjosh ne radjo..nuk i dallon cili o Flori e cili Klajdi...Unik ...🏆

 • P K
  P K12 ditë më parë

  From mamica to e para real quick

 • robbi
  robbi12 ditë më parë

  Boring dhe shume muzike banale.

 • robbi
  robbi12 ditë më parë

  Haha

 • KOKOBE -Për fëmijët
  KOKOBE -Për fëmijët12 ditë më parë

  Të mrekullueshëm të dy.Bravo

 • bilishu aliss
  bilishu aliss12 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 • Orgeta Muzhaqi
  Orgeta Muzhaqi13 ditë më parë

  Nuk ka ze me fantastik se kto te dy , jeni yje ⭐️⭐️

 • J W
  J W13 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • J W
  J W13 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

 • Mikea Miki
  Mikea Miki13 ditë më parë

  I kan zerat shume njesoj . Shume te bukur💛💛

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  12 ditë më parë

  Dy zera brilant super kenge

 • Luljeta Xhafa
  Luljeta Xhafa13 ditë më parë

  o flor je modh o bir je 1 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 • Valbone Shimaj
  Valbone Shimaj13 ditë më parë

  Per mu kjo kenge ishte me e bukura ,per te fituar

 • Majlinda Dermyshi
  Majlinda Dermyshi13 ditë më parë

  Sa me shpirt kemdoni Flori & Klajdi !!

 • Fiore Fiore
  Fiore Fiore13 ditë më parë

  Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet

 • Petrit Shurdhi
  Petrit Shurdhi13 ditë më parë

  Ju lumte. Ahahaha.here tjeter dum konge me dhemka me maja thike e sopata, hanxhar se ndihet me bukur dashuria.

 • Kosova is Albania
  Kosova is Albania13 ditë më parë

  O Flor ndrroje stilin nga njer.

 • Eliverta Barjami
  Eliverta Barjami13 ditë më parë

  Njesoj e kane zerin😍

 • Valmira Daci
  Valmira Daci14 ditë më parë

  Flori kengetari me I talentuar

 • Alda Alda
  Alda Alda14 ditë më parë

  V

 • Alda Alda

  Alda Alda

  14 ditë më parë

  Shum bukur

 • Alda Alda

  Alda Alda

  14 ditë më parë

  Vallahi shum ebukur kenga urime

 • Veko Barjamaj
  Veko Barjamaj14 ditë më parë

  Dhimbja e nenes.....,oh ska kufi, ska sherim ,te dhemb zemra ,te mbahet fryma, smer dot fryme.....Nena te mungon, ta kerkon zemra ,syri, veshi gjithmone.❤❤❤❤❤❤❤

 • Fato Veliu
  Fato Veliu14 ditë më parë

  Shum bukur te dy

 • Suzana Vangjeli
  Suzana Vangjeli14 ditë më parë

  Pershendetje nga Amerika Flori & Klajdi! Shume Faleminderit Per Mesazhet Qe Percillni Nepermjet Zerave Tuaj Te Mbrekullueshem! Jete & Shendet! 🙏❤️🙏❤️

 • Ergi Prifti
  Ergi Prifti14 ditë më parë

  O zot sa bukur nje ze unik sikur po kendon vetem Flori nje BRAVO e MADHE👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Julia Dra
  Julia Dra14 ditë më parë

  Dy zera brilant super kenge

 • bowen voowy
  bowen voowy14 ditë më parë

  Shum yll kenga emozion i gjall jeni te mrekullushem... Tamam 'Zemren ne piat' uroj te fitoni 🙏

 • B K
  B K15 ditë më parë

  Te paret si gjithmone❤️😍

 • Lindita Caushaj
  Lindita Caushaj15 ditë më parë

  Keto kane nje ze hajde merri vesh kush eshte flori opa klajdi te dy nje mrekulli

 • Veka Veka
  Veka Veka15 ditë më parë

  Nje ze perl magjik te dy njesoj brravo 👏👏👏

 • Aleksandra Likaj
  Aleksandra Likaj15 ditë më parë

  Perle❤️

 • bowen voowy

  bowen voowy

  14 ditë më parë

  Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet

 • Besiana Qose
  Besiana Qose15 ditë më parë

  Jeni cuna superrrr me super zë dhe interpretim. ❤❤❤❤❤

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • DefectiontzZ
  DefectiontzZ15 ditë më parë

  Shume kenge e bukur 👌

 • Tulla Durri
  Tulla Durri15 ditë më parë

  Flori kengetar sh i mire se bashku me klajdin kenduat nje kenge qe per mua ishte me e bukur e kenges magjike ,Urime dhe Suksese,💥😍

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao15 ditë më parë

  👍

 • Keti Kolliqi
  Keti Kolliqi15 ditë më parë

  Esht nje tekst sikur ta kisha porositur tamam un per veten time per te gjith kete qe po jetoj 🥺😭

 • Lori Hysen
  Lori Hysen15 ditë më parë

  Bravo Bravo jeni yej

 • Εμμανουέλα Αβραμιδου
  Εμμανουέλα Αβραμιδου15 ditë më parë

  Keta duhet ta kishin mare shum keng e bukur dhe zera te mrekullushem Bravo cuna 👏👏👏👏👏

 • Toni Bisha
  Toni Bisha15 ditë më parë

  Bravo kjo po qe eshte kenge e bere nga muzikant prefesionist jo si keto te rinjt kot pa lidhje ne hava

 • Aferdita Demiri
  Aferdita Demiri15 ditë më parë

  Këngtar dalin Këndojn dhe thojn flm po ne duhet juve tju jem faliminderus te pa fund qe qdo her këng te bukra sjellni 😃😚

 • Linda Linda
  Linda Linda15 ditë më parë

  shum komg e bukur shum ndjerese Bravo cuna

 • Flora flora
  Flora flora15 ditë më parë

  Flori gjithmone me keto balada sikur kendon ninullat ne gjume ndrysho ritmin pak o Flori behu pak me i gjalle ok 😂

 • Gentjan Ahmetaj
  Gentjan Ahmetaj15 ditë më parë

  Jeni briland ne cdo kenge e interpertim bravo

 • Anon Unknown
  Anon Unknown15 ditë më parë

  Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet

 • Lica Merkaj
  Lica Merkaj15 ditë më parë

  Jeni Te paaritshem bravo 👏👏👏🙏🙏

 • Zinete Selimja
  Zinete Selimja15 ditë më parë

  Dy cuna fantastik. 👏👏👌Pa Florin ska kuptim Kenga Magjike .je yll.🌟

 • Vasili 123
  Vasili 12315 ditë më parë

  Shume kenge e bukur .brilante.

 • Ptao Tom
  Ptao Tom15 ditë më parë

  Wow their voices are almost the same😳😳😳😳😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Anila A.
  Anila A.15 ditë më parë

  Jurise si shperblim eshte ti vesh ta degjojne Thikat e mia ne replay 24/7 me kufje pa pushim fare.

 • Ken Nechee
  Ken Nechee15 ditë më parë

  💮💗🎋🎄✨♒✨🎋🎄🌙🌠 *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Se confessi con la tua bocca il Signore Gesù e credi nel tuo cuore che Dio lo ha risuscitato dai morti* *Ti darà la vita eterna* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

 • V L
  V L15 ditë më parë

  Hope my ex listens to this 👍🏼

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  15 ditë më parë

  Yll kenga si Flori

 • Aishe Aishe Ceka
  Aishe Aishe Ceka16 ditë më parë

  Jane te dy te mrekullueshem bravo cuna👍❤️❤️

 • Ella Al
  Ella Al16 ditë më parë

  Më fal dashuria ime e madhe edhe e vetme..."J"... Sa do doja të ktheja kohën pas. Sa do doja të kisha marrë çdo mërzi e lëndim që të shkaktova mbi veten. Too late too apologize..

 • Majlinda Velo
  Majlinda Velo16 ditë më parë

  Thjesht fantastike.

 • Tabula Rasa Fan
  Tabula Rasa Fan16 ditë më parë

  The two most beautiful male voices in the music industry nowadays; no competition there. I am one of their fans in the Canary Islands, Spain. Hope to go on holidays again to Albania next year once life goes back to normal and flights are allowed.

 • Rositsa Stefanova

  Rositsa Stefanova

  8 ditë më parë

  You so right....this guys are amazing....I love the voices even I not understand the language ...that's shame🙈

 • Lindi Johnny
  Lindi Johnny16 ditë më parë

  Loveeeee it ✅💯🇦🇱👌

 • Vefi Gropa
  Vefi Gropa16 ditë më parë

  Bravi ne fillim ,muzika u duk si balad nostalgjike ,bravi ,,,,....

Faqja Tjeter