Puthje dhe sensualitet në takimin e parë Ada - Edi - Përputhen, 13 Shtator 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Adrian Ruko
  Adrian Ruko22 orë më parë

  Si eshte ulur ne mes Ada sikur kryeson aty si bose 🤣🤣🤣

 • Fikrushe P
  Fikrushe PDitë më parë

  Haha vetem "karakteret te forta" tek ju qenkan prezente! Po e mashtroni njeri tjetrin! Shume te padishem qenkeni qe te dy!

 • Hustle
  HustleDitë më parë

  38:54 Ariani: Ai i dha faqen 🤣🤣🤣

 • Lisa
  LisaDitë më parë

  Ridvana flet sikur eshte në centrifuge

 • Ilir Tusha
  Ilir TushaDitë më parë

  Ada fiks si Lola tek Filmi vizatimore '"Shark Tale" nese e keni pare,

 • Fatjon Selimi
  Fatjon Selimi2 ditë më parë

  Edhe un jam luani ne shenje horoskopi

 • Edison KERTUSHA
  Edison KERTUSHA2 ditë më parë

  Hiqni mor kto kosovar se kto dun vtm me i rraf

 • KPT BABY FNM
  KPT BABY FNM2 ditë më parë

  Kte ka me e zgerdhi ndajak vllai 😂😂

 • Linda Linda
  Linda Linda2 ditë më parë

  i lutem aktoreve te portokallise te imitojne kete pallen EDIN😂😂😂😂😂

 • Arben Gashi
  Arben Gashi2 ditë më parë

  Lançua hajde Shqipe hajde

 • Arben Gashi
  Arben Gashi2 ditë më parë

  Çfar do te thote primare o gjoja analist Bijat te tjereve keni qef te talleni dhe beni si engiej. Kjo drejtuesja na çau t…. In duke thene puntata Degjenerues te gjuhes Shqipe adhe te kombit Shqiptare

 • Gëzim Selami
  Gëzim Selami2 ditë më parë

  Ky njëri prej konkurentëve ma kujton Ranmushin; paramendonja në përputhen! 🤣🤣🤣🤣 Ky me kët vajzën.

 • Clara Nelly
  Clara Nelly2 ditë më parë

  AdaBurri

 • Krisi Kc
  Krisi Kc3 ditë më parë

  Gjer te mbaroje emisioni nje ore EDI e mbaron nje kuti me lepirse aq shum sa e nxjerr gjuhen 😂😂🤣🤣😆😆

 • Mr. Modest
  Mr. Modest3 ditë më parë

  Lumenj do derdhen per kte me te zeza!

 • Denis Hajrullai
  Denis Hajrullai3 ditë më parë

  Kann fol 1 or e sjan marr vesh lesht

 • I. O
  I. O4 ditë më parë

  Kjo me duket pak si . . . . . trans!

 • Hana Dedaj
  Hana Dedaj4 ditë më parë

  Kjo Ada komplet a plastik ama bravo i qoft mir i rrin mir doket .

 • Venexianii
  Venexianii4 ditë më parë

  Paska fillu ky emisioni i kurvave ene ktyte bq qe bojn si p#ar tik toku

 • Orgito Karaj
  Orgito Karaj4 ditë më parë

  EDI: KUR PE SHOF ADEN PO MDRRIDH😂😂

 • qopoy dnon
  qopoy dnon4 ditë më parë

  Edit shyqyr qe ja ka fal zoti bukurin se as qent se kishin hanger me ato men.

 • Qamil
  Qamil4 ditë më parë

  Edi = Dardi ( Its my love)

 • Endrit Diti
  Endrit Diti4 ditë më parë

  Pe perbini guhen mane mrena si lopa tu hanger kasht

 • artemida cenaliu
  artemida cenaliu4 ditë më parë

  I dha faqen 🤣🤣

 • Stelina Hatija
  Stelina Hatija5 ditë më parë

  Jurgeni bravo me duket shum djal i drejt per ate cka thot ...

 • Paline Prifti
  Paline Prifti5 ditë më parë

  Bora mua me shum me pelqen ti moi goc je shum e bukur 🌟 pale meshkuive je nje vajz e embel e zgjuar do deshiroia te ishin te gjitha femrat si ty moi mis femra ⭐

 • ariela elmazi
  ariela elmazi5 ditë më parë

  Mikela trupin e ka te bukur, ne fytyre jo . I pelqen shume vetja.

 • Roel Vrapi
  Roel Vrapi5 ditë më parë

  Per Medimin Tim Duket Te futet Lushnjari AI Qe Sezonin E par

 • lumnije Shala
  lumnije Shala5 ditë më parë

  O edi marre po me vjen me te shiku po harro qat fjal a po kupton se gjdo dyten fjal e perdor

 • ABxVALI
  ABxVALI 5 ditë më parë

  He

 • Xhorxhia Elezi
  Xhorxhia Elezi5 ditë më parë

  Nuk i han kush me keto genjeshtra

 • Ariana Xhima
  Ariana Xhima5 ditë më parë

  Emision kot .Hajde te kalojme kohen .

 • Merita Dibrani
  Merita Dibrani5 ditë më parë

  Bora që mundohet ta bëj të qaj Aden por kot, pastaj del "shpëtimtarja" Tolja që e nxjerr Borën nga situata.

 • Agim qerimi
  Agim qerimi5 ditë më parë

  duhet shuar ket emision total dexhenerim i rinis

 • seeni gzty
  seeni gzty5 ditë më parë

  A te lumt goja o ekselent dhe ti Argjend qe ja ule egoizmin dhe princellekut e ketij

 • Agim qerimi
  Agim qerimi5 ditë më parë

  wow qfar veshje ada ekstravagante edhe ato vithet e ngrefura duket qart qe jan me intervenime tmerr qfar vajze met qu m vjell

 • ares
  ares5 ditë më parë

  Hfyxtxhxxxyxh a po kuton?? Sepse un bxhxhdshssukbbkiuhs5poihhu qashtu dhe un.... edi ky..

 • xhulio pepaj
  xhulio pepaj5 ditë më parë

  2 personat ma te trashe e debila te perputhen

 • Bora Zemani
  Bora Zemani6 ditë më parë

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni kët kanal tim personal Zoti ju bekoft të gjithëve

 • AA
  AA6 ditë më parë

  12:25 tola tu qajt ai tipi mrapa i thote "bravo tola" sikur kushedi ca beri nuk mundemm 😭😂

 • Enkled Kodheli
  Enkled Kodheli6 ditë më parë

  Hadhi madh jeni ber hasem me shpin

 • iL Re
  iL Re6 ditë më parë

  Ky edi iher mos e pafsha se do e vdes ne drru kte pordhacon

 • Elisardo
  Elisardo6 ditë më parë

  Tklu

 • albagirl32 Virgo
  albagirl32 Virgo6 ditë më parë

  Nuk e diiii cfar bukurieeee ka kjooo adaaaa kur esht komplet falcooo kok e kemb??

 • KINO KINO
  KINO KINO6 ditë më parë

  Edi je nr. 1 shum orginall je bravooo, veq keshtu vazhdo te lutem pa ndryshime!

 • Anila Pengu
  Anila Pengu6 ditë më parë

  Mos I caen buzet ades

 • Fatmir Zyberi
  Fatmir Zyberi6 ditë më parë

  Aman Mi Ada se te njeh gjith tirana ca ben si e mir se le nam🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ bahh ku e ke sheikun me xhup leshi qe te shoqeron ter kohes

 • Abi Mema
  Abi Mema6 ditë më parë

  Njeri kur ec mbi ujë,,,shqiptarët thon sdika notë ,,,po rac ma e prapambetur nbot ska goca e kompletume juve tjerave ju mban në rrip të pantollav, po plasni nga inati nga bukuria qe ka 👑🙍‍♀️

 • North Albania
  North Albania6 ditë më parë

  Aman hiqeni ket Ritvanin shum acaruese

 • natasha gogu
  natasha gogu6 ditë më parë

  aman ku e keni peshkuar kte personazh EDIN....

 • Ramadan Rushiti
  Ramadan Rushiti6 ditë më parë

  Domethon, Domethon, Domethon, Domethon, Domethon...... 🤢🤮

 • Laze TV
  Laze TV6 ditë më parë

  Edi e Ada si dita e nata nje dashuri kemi Edi e Ada i themi

 • Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina6 ditë më parë

  Ca eshte ky mer si kur ka cliru Zvicren ? Ca eshte ky kalama i llastum, arrogant, ofendues, fodull ?

 • Serveti_5_gangu Servetiserveti1
  Serveti_5_gangu Servetiserveti16 ditë më parë

  Pillropshat ne studio

 • Igli Gjata
  Igli Gjata6 ditë më parë

  Ca lidhje ka ada me familjen aman. Nga i gjeni kto skenare se esht turp

 • Don Don
  Don Don6 ditë më parë

  QM n’ça bote jetojm t braktisesh familjen per 100k follow n instagram🤐

 • Anduan Nazem
  Anduan Nazem6 ditë më parë

  Ktij i mungon qeleshja dhe fustanella...

 • anxhela sulaj
  anxhela sulaj6 ditë më parë

  heren tjeter kur t dali Ada n takim mos e ulni me se i del kurrizi si shtriga e borbardhes 🤣

 • mario sejdiu
  mario sejdiu6 ditë më parë

  O popull Edi ka pasuri te madhe familjare. Edi osht çun i mençur ama sdi si te shprehet ne gjuhen shqipe. Mos ja bani dertin edit

 • Nora Ajeti
  Nora Ajeti6 ditë më parë

  Uuu sa mendje te madhe 🤦🏻‍♀️

 • Andy James
  Andy James6 ditë më parë

  Keta e prishin paraqitjen shqiptare

 • Andy James
  Andy James6 ditë më parë

  O zot nimen tane keta te dy e kan jan njrezt ma kot si kam pa kurr

 • Petrit Peshku
  Petrit Peshku6 ditë më parë

  Mikela eshte vaj bofshi me bidon te shpuar 😛 😄😄😄😄

 • Arlind Osmanaj
  Arlind Osmanaj6 ditë më parë

  Ishalla bohet mir 😂😂😂

 • Leda leda
  Leda leda7 ditë më parë

  sa kam qesh me julin :Terbim momental thote😅🤣

 • Alex Terminator
  Alex Terminator7 ditë më parë

  Car prapanice qe paska bere 🍑🍑😱😱😱

 • Lozo flower
  Lozo flower7 ditë më parë

  Mos harroni aji tregoj qe esht shenje e horoskopit Luan a si dini Luanet kshtu jan kerkojn qe te gjith ti fusin n'vemendje veq ata kerkojn qe te paret jan pisa jon a ...😖

 • Lavinoel Pjetri
  Lavinoel Pjetri7 ditë më parë

  Nuk e di po a me duket mua apo ky edi kur fol tama si vali korleone😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • doku doku
  doku doku7 ditë më parë

  Bukuria e botoxit te hipokrizis te eskortes...

 • Biku Bejdo
  Biku Bejdo7 ditë më parë

  Shpinen ne fund kot vk cmthn😂

 • gazmir gjana
  gazmir gjana7 ditë më parë

  Sa ka vajt kg i silikonit🤣🤣

 • Supreme
  Supreme7 ditë më parë

  youtube.com/shorts/qaru285Kup0?feature=share

 • Hekuran Allmuca
  Hekuran Allmuca7 ditë më parë

  Bravo

 • leja rudi
  leja rudi7 ditë më parë

  Nga ishte Argjenti ?

 • P S
  P S7 ditë më parë

  Ada sillikon I gjall 🤮

 • Blendi Flamuraj
  Blendi Flamuraj7 ditë më parë

  Shume e ka shemtuar veten vajza. Silicon gjitha andej!!!!!!.

 • best- one
  best- one7 ditë më parë

  Ada dhe edi vetem po Lepin buzet 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Saranda Rizani
  Saranda Rizani7 ditë më parë

  Per mendimin tem shkojn ada me adin

 • New Edil
  New Edil7 ditë më parë

  Juli ne fund me komentin sikur me thene ndonje vjershe

 • Sebi Gashi
  Sebi Gashi7 ditë më parë

  Eduard krejt pot xhelozojn se je mashkull tepr i jeshum. Kosova gjithmon ka pas meshkujt e bukur, Ada eshte femer yll nje kombimin shume i bukur 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Dida F
  Dida F7 ditë më parë

  Kam hyre me komentu ktu vetem per me ju then dicka per Emisionin. Ju dhjefsha ne’Emision o te degjenerum

 • Teuta Vlashi
  Teuta Vlashi7 ditë më parë

  Vet dy fjal nga edi " domethen" dhe "a po kupton" te foluren njet si Fero 🤦‍♀️

 • prettydope

  prettydope

  4 ditë më parë

  Pershkak se edhe Edi ishte ne On records me kan rri ashtu bahesh 😂

 • Vanesa Harizaj
  Vanesa Harizaj7 ditë më parë

  Ju kundervut Edit ,ai eshte thjesht nje djale shqiptar i drejtperdrejt si shumica e djemve te tjere shqiptar mos tju duket e tepert po sot meshkujt jan siperfaqesor doni a sdoni ju vec per 👉👌 enkan mendjen shumica e meshkujve shqiptar e jo vetem ai 🤷🏻‍♀️

 • Bujar Idrizi
  Bujar Idrizi7 ditë më parë

  Takimi më i mërzitshem qe kam parë ne perputhen..!

 • Adrian Ruko
  Adrian Ruko7 ditë më parë

  Kjo Tola foli drejt shume 👌👌👌

 • Ola Brahja
  Ola Brahja7 ditë më parë

  Sa i trash ne te folur o zot 😂😂😂😂😂😂

 • Anita Kryeziu
  Anita Kryeziu7 ditë më parë

  Ku e kan marr ket balosh me na reprezentu djemt e Kosoves, menojn qe krejt ksi katunar jon 😂

 • Fatbardha Kola
  Fatbardha Kola7 ditë më parë

  Analfabetizem total o zot 😒😒😒

 • Fiorda Brinja
  Fiorda Brinja8 ditë më parë

  Fjalet hit te ketij edicioni : karakter i forte dhe burreria 😂

 • Juri Jurka
  Juri Jurka8 ditë më parë

  Ritvana je si kukull💖💖

 • Bukurije Dushaj
  Bukurije Dushaj8 ditë më parë

  Si transe kjjo

 • Ledio Mecja
  Ledio Mecja8 ditë më parë

  Ky edi ta shpith

 • Eueda Lalaj
  Eueda Lalaj8 ditë më parë

  Sa veta e kapen qe ariani i ka lyer buzet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • lali lil
  lali lil8 ditë më parë

  Familja gjeja qe do kishte problem eshte se si je bo krejt selikon Per ke per 1 apo per 100 djem Ate te ken problem Halli i atyre eshte sebke me qelb🤣🤣🤣🤣

 • Gina Kiku
  Gina Kiku8 ditë më parë

  Ada si ato milingonat koka para te pasmet per pun tvet

 • bubi kacurrel
  bubi kacurrel8 ditë më parë

  Vetem te Ada e paskam pa qe do 1 mashkull "te bukur".Zemer ke komplekse inferioriteti dhe je shume e ceket se mashkulli asnjehere nuk eshte "i bukur",ose tpakten nje femer tamam asnjehere nuk kerkon nje "pjeshke mashkull".Bukuria i takon femres,meshkujt jane simpatike dhe burrerore,kaq.Ty tpaska hy botoxi edhe ne neurone moj shoqe.

 • Tonyy 10
  Tonyy 108 ditë më parë

  Presim kush do qaj tjt 🤔

 • Tonyy 10
  Tonyy 108 ditë më parë

  Si me qen tu ik ke pun 🚦

 • Eda Gashi
  Eda Gashi8 ditë më parë

  5:08 aa lexoje skenarin se harrove

Faqja Tjeter