Vida Kunora - Nusja e Vjehrra

Komente

 • Tiran Durres
  Tiran Durres23 orë më parë

  👏👏te lumte Vida

 • behar jahja
  behar jahjaDitë më parë

  Shum evertet tknoft goja

 • kela .USA
  kela .USADitë më parë

  Ka fillu me u ba karikatur si Vjoleta Deda edhe kjo dojn mu ba plakat e reja edhe iher se jan djeg ne stol 🤮

 • Ledjana Cera
  Ledjana CeraDitë më parë

  Je e mrekullueshëm

 • Bali Krasniqi
  Bali KrasniqiDitë më parë

  ddkwjs

 • salak salak
  salak salak3 ditë më parë

  Perpara meni fjal te keqe ekan nqu grun e tash perpara prishen me qith e me gru jo hatrri femive ja lumsha nusev nuk e Meritojn do burra nrysh viq keshtu

 • salak salak
  salak salak3 ditë më parë

  Valla masamakeq ska burra diten e sotme qyna mej than vetit burr njeri 🤷‍♀️

 • Arta Arben Ndoci
  Arta Arben Ndoci4 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂 mos e egzagjero aq shum

 • Muhamet Merja
  Muhamet Merja4 ditë më parë

  Te lumt goja moj sokolesh e ke reale kte kenge nuk po e dijne nuset se do bohen dhe vet vjera ne kte jete si do e bosh do e gjesh.

 • Ermal Ahmetaj
  Ermal Ahmetaj4 ditë më parë

  Po ti vete a je nuse? A ke gjet vjerre? A do bohesh vjerre? Apo ti jeten tende e ke bo si te ka dasht qejfi se je kengetare, kurse nuset e tjera nuk duhet me plotesu deshirat e veta. Aman me gjith keto idjotesira

 • A. A
  A. A4 ditë më parë

  po keq po knojshe oj Plastik

 • Viron Viron
  Viron Viron4 ditë më parë

  Te Lumte goja,eshte realiteti i diteve te sotme,nuk do te thote se jemi 2021 dhe te humbasi rrespekti dhe sakrifica qe kane bo ata printer.

 • Agim Shaba
  Agim Shaba4 ditë më parë

  Bravissima shume bukur kush e ban respektin e ka per veten e vet per prinderit e vet edhe per prinderit e burrit me zemer dhe me shpirt

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj4 ditë më parë

  👌❤️🌻😇🌹

 • rregjina kercunga
  rregjina kercunga5 ditë më parë

  Ti a je nuse a thu je me vjerren a 😂 a ja që i ban ta gjana del ne anen e vjerrave drejtat jan te barabarta Kama mos ti vehet as njanes as tjetrës por vjerra duhet me ken mirpritse nëse nusen e pret keq keq do ket nëse nusen e pret mir mir do ket tesh faji i kuj asht🤣

 • hiso alija
  hiso alija5 ditë më parë

  Haide vita me shtatzemra👑

 • Gjelina Malotaj
  Gjelina Malotaj5 ditë më parë

  Je njesh

 • SILVER43562
  SILVER435626 ditë më parë

  Çfare eshte ky tekst skandaloz, njeher jena ne vitin 2021 ta kishe nxjerr kete kenge ne kohen e Enverit!! Turp

 • Frange Seferaj
  Frange Seferaj7 ditë më parë

  Te kendoft zemra,bash e vertet😂

 • Flora Marku
  Flora Marku7 ditë më parë

  Te knoft zemra o zot super

 • Mirjeta Rashiti
  Mirjeta Rashiti7 ditë më parë

  J

 • Donika Lala
  Donika Lala8 ditë më parë

  👍👍❤❤

 • Rama Hyseni
  Rama Hyseni9 ditë më parë

  Çi don burrat e dikurshem?apo edhe 2021 don me ja kajte nane grave Ça burrash ka pas ate her kur ren par kan pas me marr me punet e shpis grate, e femit fund pas dore e burrat nen hije e as sjau kan zgjate doren me tund djepin

 • Kristina Kasneci
  Kristina Kasneci9 ditë më parë

  Si ti

 • Elvisa Eli
  Elvisa Eli9 ditë më parë

  Sa jom kureshtare ta di,po ti si i ke raportet me vjehrren?

 • f g
  f g9 ditë më parë

  Medet per femrat shqiptare, e kurr sdo ece para ai vend qe kur shkilet gjeja me e cmuar me kemb. Fillon kontrolli te prindi pastaj iu rrin mbi kry burri me gjithe ushtri e pastaj fmia Nuk e di se si te komplimentojne njerzit po ne brendesi kjo kenge ka nji negativitet. Se jan bije nenash edhe kto nuse se po i shani, se nuk i keni kaq te pafajshem e te mjere djemt. Po msojini djemt te behen te afte te ndihmojn e duan grat e tyre se ate kulture do iu marrin fmit e tyre e mos u knaqni kur e shkelin nusen me kemb. Me vjen keq per botekuptimin qe ke Lejeni te perparoje vendi e ta jetojne jeten si te duan te rinjt E mos shperndani negativitet. Ca esht ky tekst.E sheh ti qesh se i ka fol gjithe naten ne vesh Jojo kan komunikim prandaj qeshin me njeri- tjetrin I behet dicka e padrejt prandaj reagon Len gocen tende me flejt deri ne 10 e nusen e don ne kemb qe nga ora 5. Me vjen keq qe gjithmon ekziston zilia e xhelozia brenda llojit( femrave)

 • Florida

  Florida

  7 ditë më parë

  O tlumshin durt zoti te rujt e te bekoft si met pa thon un kishe shkru e vertet qaki thon se nusen e shkelin e kom pas vjerren se mka shkel qysh ka dasht ma ka nxi jeten e kjo kong asht marre mu knu kur e dim qysh jon vjerria shpitare

 • A
  A9 ditë më parë

  Ishalla zoti edhe 100 vjet ti jep ymer o bylbil i tokes

 • Gani Gjoni
  Gani Gjoni10 ditë më parë

  Pershndtje.tu.gzoft.zmra.za.tbukur.kie.

 • Servis Fredi
  Servis Fredi10 ditë më parë

  Shum e vertet te lum goja . Sot burrat jan kthe gra prz

 • DRITA NEZAj
  DRITA NEZAj10 ditë më parë

  Tlumt goja se shum kang e bukur ashtu. Asht ❤️😘

 • SILVER43562

  SILVER43562

  6 ditë më parë

  Kenge E bukur??? Kenge me kot i degjeneroj nuset ,valle si do i kete kjo raportet me vjehrren kjo vete

 • Seadi Seadi
  Seadi Seadi11 ditë më parë

  Ditet

 • Seadi Seadi
  Seadi Seadi11 ditë më parë

  Te knofte zemra moj Vida. Me humor po e futet e sotme eshte e vertete. Por mos harrojne qe nji dite do t'i provojnë te gjitha ne kurriz te vet.

 • Arlind Morina

  Arlind Morina

  6 ditë më parë

  Moookoollo

 • Vladi Pisa
  Vladi Pisa11 ditë më parë

  Mos qoft i zoti mu qy ne mengjes djali.te lumt goja ty

 • Bludaj Bludaj
  Bludaj Bludaj11 ditë më parë

  Fiks per disa nuse si nuk kan rrespekt per vjehrri

 • Agim Allaraj
  Agim Allaraj11 ditë më parë

  Oj Valbon edhe pajcka e ksaj si do plect po mjat sa ta ve ne dukje

 • Nora Vucaj
  Nora Vucaj11 ditë më parë

  Kendofte zemra more vida kunora zoti te rujt ashte shum e vertet per kohen qe ka ardh te uroj shendet me gjitha te mirat te pershendes nga gjermania bravo te qofte

 • Arta
  Arta11 ditë më parë

  Me e forta eshte se vjehrrat besojne ne vetvete ,edhe ne moshe te thyer mendojne se mund te vazhdojne akoma te drejtojne familje edhe me teper te mbajne ekonomine e shtepise .Prandaj plas lufta ne shtepi. Ju lumte atyre nuseve qe dine te bejne vendin e tyre ne familje te rrespektohen dhe jo te jene sherbetore e gjithe familjes qe gjen.Si qemoti....qe te shkretat nuse rrinin si macja nen sofer.Nje jete eshte o njerez, bejeni si ta ndjeni.Respekti duhet te jete reciprok nga te dyja palet.

 • isuf Aliu

  isuf Aliu

  3 ditë më parë

  @Anita Aliaj Anita eshte e pamundur qe vjerra te tratoje nusen si gocen e vet sepse qe te dyja duan te njejtin person. Nena si djal dhe nusja si burre. Jan ne konkurenc te dya ja pse nis xhelozia dhe sherri

 • Anita Aliaj

  Anita Aliaj

  9 ditë më parë

  Shum e drejt arta ... gjithmon ne shqiperi vet nuset jan fajtore ...lum ata qe shkojn mir dhe lum ata vjerra qe shohin nusen si gocen e vet

 • Amour éternel

  Amour éternel

  11 ditë më parë

  Fikss pz ke fol shum bukur👍 edhe nusja qe vjen esht vajza e dikujt dhe nuk esht sherbetore

 • Rozi
  Rozi11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • isuf Aliu

  isuf Aliu

  3 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩

 • Mark Vokrri
  Mark Vokrri11 ditë më parë

  Te kendofte zemra

 • Alejna Redzepi
  Alejna Redzepi12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

 • Maria Kallaverja
  Maria Kallaverja12 ditë më parë

  Te lumt goja ashtu esht nuk ka tani djem si me pare tani vdesin prej nuseve.akoma pa hyre brenda marrin komanden nuset.

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  3 ditë më parë

  ×××):🖐po perata i kqyrin djemt perpara mejau hanger♥

 • Leonora Sokoli
  Leonora Sokoli12 ditë më parë

  Bravo 👏 👏

 • isuf Aliu

  isuf Aliu

  3 ditë më parë

  Leonora kohet kan ndryshuare E kote qe e duartroket???????

 • Bahrie Shala
  Bahrie Shala12 ditë më parë

  🚑🚑🚑🤣🤣🤣

 • Sahit Rabdishti
  Sahit Rabdishti12 ditë më parë

  Zoti te rujt oj burrnesh je e pa pame paske bere kete kenge shum te bukur bravo po qe djali legen ashtu ndodh por vjen dita edhe djalit edhe nuses se nuk ka me ngel nuse pa u be vjeher zoti i shef gjerat radhen kurr nuk ka me e haru me e mbraruar

 • Armando Kulli
  Armando Kulli12 ditë më parë

  Te lumtë goja

 • Migelian Muça
  Migelian Muça12 ditë më parë

  Mire e ke por a e kuptojne nuset e sotme mjere djemte

 • Sabi Dine
  Sabi Dine12 ditë më parë

  Te lumt goja po nusja le te thyhej qafen nje dit edhe asaj ashtu do ja bejn dynja portokalle esht bota👍👍👍

 • Gent Lleshi
  Gent Lleshi13 ditë më parë

  Zemra te kendofte ashtu eshte

 • Frange Seferaj

  Frange Seferaj

  8 ditë më parë

  Te kendoft zemra moj Vita😄

 • Bani Bani
  Bani Bani13 ditë më parë

  Te lumte goja se ashtu tu ba fjal me ven❤❤❤❤👍👍👍👍

 • t.v. 45
  t.v. 4513 ditë më parë

  En plein dedans,que faire elle n'ont en rien faire , c'est la dance des canardw coin coin

 • Kleo Gjoni
  Kleo Gjoni13 ditë më parë

  Jan vjehrrat ne kry te vendit akoma

 • ismete I
  ismete I13 ditë më parë

  Vida bukur po dukesh .hera parë qe ju shof..rrypin e bukur e paske..a bejme ndrrim une ty ta jepi qanten ti mua rrypin..kollanin kaishin..spo di si o thoni ju andej..kalo bukur..zonje.qenke...këngë me vend

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi14 ditë më parë

  Wow Very nice song respect for you ❤️❤️I like this song so much 😘👐🇺🇸👐

 • Kristian Marleka

  Kristian Marleka

  12 ditë më parë

  Te lumt goja moj artiste

 • Luiza lui
  Luiza lui14 ditë më parë

  Ky tekst po pershtatet shume tek te rinjte e sotem.. 🤦‍♀️🤦‍♀️ Se mendojne as vajzat e reja as djemt e ri qe prindi e rriti e shkolli me shume mund dhe sakrifica...😒😒 Ata qe se pranojne prindin , 1 dite do kthehet se 1 dite do plaken edhe ato ...

 • Mrika Marku

  Mrika Marku

  7 ditë më parë

  98imk988u

 • gjulie noka
  gjulie noka14 ditë më parë

  Yes

 • marjan bushaj
  marjan bushaj15 ditë më parë

  Te knofte zemra gjithmone

 • Nike Celaj
  Nike Celaj15 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon shum bukur

 • Domenika Velaj
  Domenika Velaj15 ditë më parë

  ZEMRA. TË. KËNDOFTË. SETAMAN. PËR. NUSET. E. SODIT. KENKA. SHUM. MIR. JABAJN. NUSET. SINUK. RRIJN. ME. PLEQT. SHUM. SHUM. KANGË. BUKUR.

 • Toni M
  Toni M15 ditë më parë

  burra dhe grat ka sat dush po jeni qorra ju, nuk po pytni shum, po martohni veq pse eshte i mir per bukuri a keshtut sen para shpirti sen sbon.

 • Liza Deckaj

  Liza Deckaj

  12 ditë më parë

  Besa fai esht i burrave qenuk ia diftoin vendin kuduhet me ndej ketyre bushtrave.Besa shpejt esht tuju ardh dita me kap shatin eme dal me prashit ne ara perimet sima perpara.Globalizimi esht tui ec me shpejtsi maramense dhe tash poi lypin vjehrat sidikur ne komunizem.

 • Dukate Gjoni
  Dukate Gjoni15 ditë më parë

  Te kendofte zemer

 • Albiana Mulaku
  Albiana Mulaku15 ditë më parë

  😅😅😅😅😅❤❤❤❤❤

 • Albiana Mulaku
  Albiana Mulaku15 ditë më parë

  Oooo Llokumm te kemmm

 • Ermal Peça
  Ermal Peça15 ditë më parë

  Te lumt goja Diva e Muzikes popullore shqiptare fjal me vende dhe nje mesim per te rinjet e sotit te pershendes NGA Hamburgu Gjermani

 • Eron Krasniqi

  Eron Krasniqi

  7 ditë më parë

  60da672878k173da15

 • Valbone Shala
  Valbone Shala15 ditë më parë

  Po ti a i don pleqt

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.T15 ditë më parë

  DIVA E MALSIS TEME TI VIDA KUNORA O DRIT DIELLI 🇦🇱👑🇩🇪

 • Kela Biba
  Kela Biba15 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣Fjalet me ven prz...

 • Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj15 ditë më parë

  Te kendoft Zemra se shum bukur e ke ba kengen prz bravo 👏

 • Kristofer Gilaj
  Kristofer Gilaj15 ditë më parë

  Te kendofte zemra 💥🇦🇱❤️

 • Bonabona Muca
  Bonabona Muca15 ditë më parë

  Vida kendon bukur po ri per vete je nuse e mir apo vec kenget po i kendon te tilla se edhe ti je ne thasin e te tjerve 🥰👏👏👏👏

 • Nok Jaku

  Nok Jaku

  9 ditë më parë

  Kjo ka 2 dashnor

 • Turkjan Ademi
  Turkjan Ademi15 ditë më parë

  Tulum gojja kush ka mbjedh jantu kor 👍👍👍👍👍

 • Reni Zhuri
  Reni Zhuri15 ditë më parë

  Bravo Vida Kunora si gjithmon perfekt♥️♥️⭐⭐🙏🙏

 • Age Kajtazi
  Age Kajtazi15 ditë më parë

  Te pershendeti nga novi sadi.obilbil imalsis bravo 😍😍

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj15 ditë më parë

  Suksese 🙏🏻🍀

 • Alfons Gjerkaj
  Alfons Gjerkaj15 ditë më parë

  artiste je njesha mir perty mor bab haahah

 • reimonda doci
  reimonda doci15 ditë më parë

  Te kendofte e bardha zemer ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ shpirtushe love you ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹

 • Frangaj Kujtim
  Frangaj Kujtim15 ditë më parë

  Te kendofte zemra 🎼🎼🎼🎻🎻🪁🇦🇱🎤🎤🎤

 • Eli Kortoci
  Eli Kortoci15 ditë më parë

  o ty te kendofte zemra gjithmone se ma knaqe zemren me kyt za kaq te embel♥️♥️😘😘😘🥰🥰🥰

 • Shemsi Elezi

  Shemsi Elezi

  15 ditë më parë

  00

Faqja Tjeter