Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV

Argëtim

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Kanali i Julit :althe.info/home/v3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA.html
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Aventurat e Julit
  Aventurat e JulitMuaj më parë

  Jeni të paparë 🙌🏻

 • Andrea Sk

  Andrea Sk

  Ditë më parë

  F

 • Andrea Sk

  Andrea Sk

  Ditë më parë

  H

 • Andrea Sk

  Andrea Sk

  Ditë më parë

  V

 • Emiljan Switzerland

  Emiljan Switzerland

  7 ditë më parë

  Qyteti nje mbi nje dritareve 🤣 saranda 👍🤣

 • Thodhori Neço

  Thodhori Neço

  11 ditë më parë

  O julo je kot fare

 • Vlor Suela
  Vlor Suela7 orë më parë

  Hahahahahaha

 • Bule Sinameta
  Bule SinametaDitë më parë

  Juli

 • Alesia Vidhja
  Alesia Vidhja2 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • Loni Loni
  Loni Loni2 ditë më parë

  Noizydekshisha

 • Moon Safari
  Moon Safari7 ditë më parë

  Palidhje. Juli eshte dale king. Videos e Julit jane plot sarkazem kualitet keshtu qe kjo parodi esatte tallje e dobet,

 • Klejdi Shehu
  Klejdi Shehu9 ditë më parë

  😂😂😂

 • FF FOREVER
  FF FOREVER10 ditë më parë

  Heq se na hengri neperka ne ....

 • Nida Malaj
  Nida Malaj11 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😃😃😃

 • FF KEVIN KEVIN
  FF KEVIN KEVIN11 ditë më parë

  Kasolle liliputi ahahhahaahah

 • Giannis Gewrgiou
  Giannis Gewrgiou11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tristan Gerven
  Tristan Gerven12 ditë më parë

  Hahahha

 • Kledis Lushi
  Kledis Lushi12 ditë më parë

  👌👌👌👌🤣🤣🤣 pa lek pa brek🤣🤣

 • Dea Garunja
  Dea Garunja12 ditë më parë

  Lottt jenii

 • Nardi Mitro
  Nardi Mitro12 ditë më parë

  Nadadvonoesheshum🤩🤩🤩🤩🤩

 • Alban Zeka
  Alban Zeka13 ditë më parë

  Follow me heh😂😂😂😂😂😂😂

 • BANDITA KRIMINAL
  BANDITA KRIMINAL13 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂

 • Zajaku Erson
  Zajaku Erson13 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Ina Eisi
  Ina Eisi13 ditë më parë

  Aftostop!😂

 • Eduart Shala
  Eduart Shala15 ditë më parë

  Ajajajajajaj

 • Eva Evisa
  Eva Evisa15 ditë më parë

  Ky s'është mirë na mendja haaaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj15 ditë më parë

  😂😂🤣🤣

 • HECTOMEN. PRAJM.
  HECTOMEN. PRAJM.16 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • kristjan Truja
  kristjan Truja16 ditë më parë

  Jeni te papare Juli te lumte qe erdhe ne per💋 mund te qendresh te per💋 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah16 ditë më parë

  Haahahahahahahaha

 • Curraj Eperm
  Curraj Eperm16 ditë më parë

  Ec julo mos ndalo do jeshe vetja mos ndalo te lumte

 • Ergi Bogdani
  Ergi Bogdani16 ditë më parë

  Hahaha

 • bora _ bora
  bora _ bora17 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 • anxhela ago
  anxhela ago18 ditë më parë

  Juli e ka kuptuar sencin e jetes , dhe ju si shumica e shqiptare qe jetojne nen presjonin per tu dukur mir ne sy te te tjerve .Si Juli duhet te jemi te gjithe , dhe kaq te pallogjikshem qe merren me gjeta te ulta .Te vetmen gje qe ju quani qef eshte te hani sa me shume buke sidomos mish .

 • Egentjan Braha
  Egentjan Braha18 ditë më parë

  😅😂

 • Dario Pasha
  Dario Pasha18 ditë më parë

  Ik vishi në hale

 • Liz Liz
  Liz Liz18 ditë më parë

  Flit siq flisje Mos e ndrysho zerin Juli se ti flet shum bukur

 • Wilde wilde
  Wilde wilde18 ditë më parë

  AftoStop ahahaha

 • Dario Pasha
  Dario Pasha18 ditë më parë

  ec ore se na hengri neperka ne pie uji me vitamina

 • Mazza One
  Mazza One19 ditë më parë

  ✨Aftostop✨ Legend

 • Kledis Lushi

  Kledis Lushi

  12 ditë më parë

  O shoku o budall

 • vincenzo fre fire granmaster
  vincenzo fre fire granmaster19 ditë më parë

  Ahhahahhaha super

 • Klario Basha
  Klario Basha19 ditë më parë

  Hahahahaha

 • devilish
  devilish19 ditë më parë

  Ne fund te fundit, Julit sja hengri kari kurre

 • DontLookAtMyName
  DontLookAtMyName19 ditë më parë

  The best . Artist me vlera

 • Heri Zhiti
  Heri Zhiti19 ditë më parë

  Kasolle liliputi😂😂😂😂

 • Heri Zhiti
  Heri Zhiti19 ditë më parë

  Ne fund te detit 😂😂😂

 • Orges Pjetri
  Orges Pjetri19 ditë më parë

  O julian

 • ___ xhovanna
  ___ xhovanna20 ditë më parë

  te cilet lloje t njerzeve hyn ky juli

 • BB4LIFE
  BB4LIFE20 ditë më parë

  Ngopi do te degjohet deri ne 2072

 • BB4LIFE
  BB4LIFE20 ditë më parë

  Sa te papare

 • Arban Peposhi
  Arban Peposhi20 ditë më parë

  Kur do besh ate udhetimin 6 mujoresh be bote ?

 • Refs Tv
  Refs Tv20 ditë më parë

  hahahhahahahahhahahahah vertet ky eshte

 • DrxYoungG
  DrxYoungG21 ditë më parë

  1:31 lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri21 ditë më parë

  Por si dele rude ka dale😂😂😂

 • Ff Mreti
  Ff Mreti21 ditë më parë

  Hahaha🤣🤣🤣

 • Didge X5
  Didge X521 ditë më parë

  Juli.hajde.me.shkoder.do.kenaqesb.

 • Xhordi Ndoj
  Xhordi Ndoj21 ditë më parë

  PA LEKË PA BREKE🤣🤣🤣

 • lalo 54
  lalo 5421 ditë më parë

  Ha ha ha

 • Natasha Cela
  Natasha Cela22 ditë më parë

  😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 • SNAKE EYE
  SNAKE EYE22 ditë më parë

  Iku ke perputhen lumadhi

 • Alket Veliu
  Alket Veliu23 ditë më parë

  Quen fiq jo kerqulla

 • Plisi Bardh
  Plisi Bardh23 ditë më parë

  Juli po kam deshir shum te shikoj por nuk pe kuptoj pse nuk fol me zë origjinal por behesh disi si i quditshem dhe me ket Zerin qe ben mduket poi prish pak Videot.

 • Nertila K

  Nertila K

  22 ditë më parë

  Kët video e kan bër për tê qesh, nuk e ka postu Juli. Kërko “ Aventurat e Julit “ aty do gjesh të gjith videot e Julit

 • Perputhen time
  Perputhen time23 ditë më parë

  7:27 ua arushi i jasemines Nga juli e paska mar erlindi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Fitim Neza
  Fitim Neza23 ditë më parë

  Po ti po mashtron populli per arsy perfituse po kush at solli pershqirin aty ty apo jot tem zhduku

 • Eva Evisa

  Eva Evisa

  15 ditë më parë

  Haaha o fitim ja ka lënë peshkaqeni atë peshqirin aty o vlla

 • Erlind Elezaj

  Erlind Elezaj

  21 ditë më parë

  🤣🤣😂🤣🤣😂😂 e ben dot ti kete lesht te vesh jasht shtetit me 50 euro vete dot lesht

 • Erlind Elezaj

  Erlind Elezaj

  21 ditë më parë

  Ti me i mir se ai te jesh

 • Thodhori Neço
  Thodhori Neço23 ditë më parë

  Sdini e cfare beni

 • Thodhori Neço
  Thodhori Neço23 ditë më parë

  Jeni te shemtuar

 • Thodhori Neço
  Thodhori Neço23 ditë më parë

  Kjo videjoja eshte kot te can koken

 • Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya
  Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya23 ditë më parë

  Juli dhe ne Perputhen ❤️

 • Kol Rrethi

  Kol Rrethi

  22 ditë më parë

  po

 • Klidion Fieri

  Klidion Fieri

  23 ditë më parë

  Po 😅😅

 • Olsi El
  Olsi El26 ditë më parë

  👻😈😱

 • Stiljano Mesutaj
  Stiljano Mesutaj26 ditë më parë

  Hahaha 🤣🤣🤣🤣

 • Aldrit Bushi
  Aldrit Bushi27 ditë më parë

  O liliput te paca fatin hahahahaha

 • Ermal Zeka
  Ermal Zeka27 ditë më parë

  Plz pjesen e 3

 • Durim Kycyku
  Durim Kycyku27 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Argetohu pak
  Argetohu pak29 ditë më parë

  Kasollja e liliputve 😂😂😂

 • Igli Musta
  Igli Musta29 ditë më parë

  Super po vetem mos shani shm

 • LeartŘêđəvideos Gashi
  LeartŘêđəvideos GashiMuaj më parë

  Ku vendi jeni ju

 • Enes Shehi
  Enes ShehiMuaj më parë

  Ja ku erdhen qyteti i 1001 dritareve 2 ketu 150 dhe 2 me duket jan andjej 152😂😂😂 JULI KACURELS💖

 • Maridon Dauti
  Maridon DautiMuaj më parë

  Lot😂😂😂😂😂

 • Fernandos Noel
  Fernandos NoelMuaj më parë

  Hahhahahahahh kam fiks 6 ore qe ja shikoj videot julit je gjigand

 • Elidon Doni
  Elidon DoniMuaj më parë

  😂😂😂

 • Slime Chanel
  Slime ChanelMuaj më parë

  Si njeri shpellash 😫😝

 • David Prenga
  David PrengaMuaj më parë

  Cna knace he dreq

 • Antonio Zhupa
  Antonio ZhupaMuaj më parë

  Une jam ne sarand o jul

 • GAMING ON
  GAMING ONMuaj më parë

  Beni perseri kshu vidjosh me JULIN

 • arti ademi
  arti ademiMuaj më parë

  Ju lutme vazhdoni perseri me julin hahahaha🙏🙏🤣🤣

 • Art. Ho.
  Art. Ho.Muaj më parë

  Çu eshte fiksuar ne mendje se humori behet vetem me banalitet! Ka nga ato qe ajo i terheq banaliteti por shumica neverohen . Po i bete me familjare do keni me shume ndjekes.

 • Llajfet e shqiptarve

  Llajfet e shqiptarve

  20 ditë më parë

  Fiks o vlla na duhet dhe humor i tille

 • Akim Aliraj
  Akim AlirajMuaj më parë

  Kete e njoh un esht shoku i xhaxhait tim

 • denis hasa
  denis hasaMuaj më parë

  Kerpudha ne peme🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Brryli Brryli
  Brryli BrryliMuaj më parë

  Hahahahahahaha

 • Sami Et
  Sami EtMuaj më parë

  Edhe aj Juli vet eshte gallate me stilet qe i ben , po ngopi i kan qr hahahahaha

 • ALESIO ALESIO
  ALESIO ALESIOMuaj më parë

  a dallohet qe jam pa brek ahahahahahahahh lottttttt

 • Donald Dervishaj
  Donald DervishajMuaj më parë

  Kete qe ben juli duhet ta bej cdo i ri. Ai ka kuptuar si te jete i lumtur

 • Bamib

  Bamib

  7 ditë më parë

  @anxhela ago varet si e shikon, por unë shoh që të rinjt kan qasje në ktë që thash unë dhe fakti që ndodh ka një arsye cila është ajo? Se nëse e gjen fillon ndryshimi

 • anxhela ago

  anxhela ago

  7 ditë më parë

  @Bamib ke te drejte por ky koment nuk pershtatet , ska lidhje me ate qe po diskutojme .Ndoshta e kam gabim por mos u nxeh .

 • Bamib

  Bamib

  7 ditë më parë

  Po kush i mësoj të rinjt të duan jetën? Vijn nga klutur patriakale me mentalitet të mbyllur. Kush do shaj njëri tjetrin në rrjete sociale kush do pij lënd narkotike?

 • anxhela ago

  anxhela ago

  18 ditë më parë

  Me ne fund nje person i llogjikshem 👍👍👌

 • ortaku yt
  ortaku ytMuaj më parë

  Na hengri neperka ne bile

 • sergo b__
  sergo b__Muaj më parë

  Ueeeeeeee qa mekje jan kto mo nona 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • sergo b__
  sergo b__Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 • Kastriot Derstila
  Kastriot DerstilaMuaj më parë

  Kasolleliliputesh

 • ff gaming
  ff gamingMuaj më parë

  Jeni të paparë🙌

 • Festim Hazizi
  Festim HaziziMuaj më parë

  Kjo video eshte super hahahaha🤣🤣🤣😂😂❤

 • Dori D
  Dori DMuaj më parë

  Like kush ka pare episodin para dublimit 👍 ...dhe se batutat e Julit jane me te bukura se ato te Ngop-it 😁 (sado qe edhe ata i kemi xhan)

 • Ani Bakalli

  Ani Bakalli

  22 ditë më parë

  Dasem

 • SorteX Music
  SorteX MusicMuaj më parë

  Hahaha🤣🤣🤣

 • MineSam Craft
  MineSam CraftMuaj më parë

  0:45 ec se na engri neperka ne pile 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣me te miret jeni

 • Rei Halilaj
  Rei HalilajMuaj më parë

  Hajde shpejt se po na kafshon bilen nepërka.😂😂😂😂

 • ejona gjikaj
  ejona gjikajMuaj më parë

  😂😂😂

 • lisandra Albania
  lisandra AlbaniaMuaj më parë

  Lot lot

 • Kidaime 2021
  Kidaime 2021Muaj më parë

  Si quhet ky cuni ne te ver8

 • gango fieri

  gango fieri

  Muaj më parë

  Julian quhet avenurat e julit kerkoje ne ALthe 👍

Faqja Tjeter